Rumble Through the Jungle

Overall Results

September 08, 2018


DC Timing LLC DC Timing LLC
Boys ELem A
Open Girls 5&U
Open Boys 5&U
Open Girls 3&U
Open Boys 3&U

Girls Elem A Teams

  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
1 Elle Cargould Goshen Elementary 1076 3 3:31.1 1 5:35.0 7:37.5
2 Taryn Tracy Chenoweth Elementary School 535 1 3:28.6 2 5:35.3 7:41.1
3 Claire Reburn Reburn Academy 2667 2 3:28.8 4 5:38.8 7:51.8
4 Bailey Montgomery Chenoweth Elementary School 519 8 3:35.5 3 5:44.9 7:54.5
5 Alannah Brody Harmony Elementary School 1183 5 3:33.0 5 5:44.8 7:58.7
6 Sydney Green Goshen Elementary 1084 12 3:41.7 7 5:58.1 8:03.9
7 Hadley Dierking Dunn Elementary 741 10 3:40.5 6 5:55.7 8:04.8
8 Alex Egan Pleasant Grove Elementary 2604 11 3:40.9 8 5:58.1 8:07.3
9 Kameron Patterson Goshen Elementary 1106 4 3:32.0 14 5:55.2 8:10.5
10 Nora Starr Sacred Heart Model School 2674 7 3:34.8 13 5:57.9 8:11.8
11 Katie Raymond Harmony Elementary School 1203 15 3:46.2 10 6:08.5 8:20.3
12 Sarenity Tramber-Battle Chenoweth Elementary School 542 6 3:34.7 27 6:03.3 8:24.2
13 Gabrielle Foster Bowen Elementary 287 16 3:46.7 9 6:07.6 8:25.3
14 Anne Elise Gilbert Lowe Elementary School 1857 18 3:48.3 12 6:11.4 8:30.2
15 Stella Shuman Dunn Elementary 770 19 3:49.6 19 6:14.3 8:32.3
16 Brooklynn Bohnert Sacred Heart Model School 2669 9 3:35.7 44 6:10.5 8:33.8
17 Charlotte Dawson Goshen Elementary 1077 13 3:44.9 20 6:10.7 8:33.9
18 Vita Sensenbrenner Goshen Elementary 1116 38 3:59.5 11 6:22.3 8:34.4
19 Cadie Mumford Chenoweth Elementary School 528 21 3:51.7 23 6:18.4 8:34.5
20 Abby Reitzel Bates Elementary 212 14 3:45.0 21 6:11.0 8:35.1
21 Milly Golightly Norton Elementary 2391 32 3:56.7 16 6:20.4 8:38.0
22 Sawyer Hudson Goshen Elementary 1087 23 3:52.5 18 6:16.8 8:38.8
23 Camille Hoekstra Dunn Elementary 752 17 3:48.3 24 6:15.1 8:38.9
24 Ryan Burgan Harmony Elementary School 1184 39 4:00.4 15 6:24.1 8:39.0
25 Spencer Cauthen Unattached 3024 24 3:52.7 26 6:20.9 8:39.7
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
26 Lucy Wayland Oldham County Middle School 2562 20 3:51.0 28 6:19.7 8:42.3
27 Kiersten May Goshen Elementary 1098 28 3:54.0 25 6:20.8 8:45.8
28 Aleksandra Keramzieva Harmony Elementary School 1196 22 3:52.4 33 6:23.0 8:46.0
29 Summer Campbell Dunn Elementary 738 36 3:59.4 22 6:25.8 8:47.4
30 Sophie Henage Oldham County Middle School 2539 33 3:57.7 45 6:33.0 8:50.3
31 Chloe Quinn Kenwood Station Elementary Sch 1538 55 4:05.8 17 6:29.8 8:52.3
32 Haddie Vohs Locust Grove Elementary School 1639 31 3:55.7 37 6:28.3 8:53.2
33 Julia Anastasio Locust Grove Elementary School 1592 30 3:55.5 35 6:27.4 8:53.5
34 Audrey Perkins Harmony Elementary School 1201 25 3:53.2 39 6:26.1 8:53.8
35 Kori Marshall Audubon Traditional Elementary 143 27 3:53.9 41 6:27.8 8:55.2
36 Brynn Powell Bloom Elementary 273 49 4:03.9 32 6:34.3 8:56.1
37 Micah Olson Chenoweth Elementary School 530 52 4:04.6 34 6:35.4 8:58.3
38 Emerson Fischer Goshen Elementary 1079 29 3:54.9 48 6:30.6 8:58.8
39 Lila Ray Hardy Goshen Elementary 1085 35 3:58.6 36 6:31.1 8:59.5
40 Lily Chaney Bloom Elementary 266 50 4:04.1 31 6:34.5 8:59.8
41 Jocelyn Davis Farmer Elementary 1039 41 4:02.1 30 6:31.6 9:01.3
42 Matti Tillett Eminence 1020 34 3:58.0 38 6:30.6 9:02.1
43 Catherine Baird Harmony Elementary School 1180 37 3:59.5 43 6:33.7 9:04.1
44 Eva McRae Chenoweth Elementary School 524 26 3:53.3 55 6:32.3 9:04.6
45 Vivienne Linville Chance School 508 47 4:03.5 51 6:40.5 9:05.5
46 Lucy Treece Hawthorne Elementary 1267 40 4:02.0 47 6:37.5 9:06.0
47 Cameron Brooks Audubon Traditional Elementary 132 56 4:06.0 29 6:35.5 9:08.1
48 Delaney Schmidt Locust Grove Elementary School 1635 58 4:08.0 46 6:43.3 9:08.5
49 Callie Whitham Eisenhower Elementary School 998 44 4:02.9 40 6:36.1 9:09.4
50 Keely Ecleberry Harmony Elementary School 1187 46 4:03.3 42 6:37.5 9:11.9
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
51 Evelyn Clements Chenoweth Elementary School 512 66 4:10.8 50 6:47.5 9:13.0
52 Norah Turner Hawthorne Elementary 1271 45 4:03.0 52 6:40.1 9:15.9
53 Olivia Jasper Locust Grove Elementary School 1614 60 4:08.6 56 6:49.7 9:17.8
54 Caitlyn Staebler Norton Elementary 2404 54 4:05.1 53 6:42.9 9:18.8
55 Lizet Rodriquez Lowe Elementary School 1876 57 4:06.5 57 6:48.2 9:19.5
56 Emily Owens Goshen Elementary 1105 68 4:12.0 49 6:48.0 9:19.5
57 Adeline Humphrey Hawthorne Elementary 1257 53 4:05.1 60 6:49.3 9:25.5
58 Kate Sparks Kenwood Station Elementary Sch 1542 48 4:03.5 66 6:48.8 9:26.0
59 Molly Hooker Dunn Elementary 753 95 4:21.4 54 6:59.5 9:26.0
60 Lilly Paradis Chance School 509 51 4:04.3 58 6:46.1 9:26.8
61 Bella Pointer Audubon Traditional Elementary 150 63 4:10.2 65 6:55.4 9:28.0
62 Lucille Rusch Anchorage Public School 13 70 4:12.1 63 6:57.0 9:31.2
63 Savannah Alder Locust Grove Elementary School 1591 61 4:09.7 68 6:56.3 9:32.0
64 Kyla Rolly Kenwood Station Elementary Sch 1540 42 4:02.2 64 6:47.1 9:32.1
65 Salay Tompkins Harmony Elementary School 1214 73 4:13.5 74 7:02.4 9:32.7
66 Ella Klingenburg Locust Grove Elementary School 1616 59 4:08.5 78 6:58.4 9:33.2
67 Ava Wayland Oldham County Middle School 2560 62 4:10.1 82 7:01.9 9:33.6
68 Abby Multerer Norton Elementary 2394 82 4:16.2 62 7:00.8 9:37.8
69 Allison Multerer Norton Elementary 2395 79 4:15.2 70 7:03.5 9:40.5
70 Abbie Young Locust Grove Elementary School 1644 78 4:14.9 69 7:01.8 9:40.6
71 Lauren Sanders Harmony Elementary School 1207 72 4:12.8 75 7:01.9 9:41.7
72 Piper Roberson Kenwood Station Elementary Sch 1539 81 4:15.6 81 7:06.8 9:41.7
73 Lauren Iglehart Dunn Elementary 754 65 4:10.5 72 6:59.0 9:42.3
74 Kiera DeVault Oldham County Middle School 2529 115 4:30.0 59 7:13.7 9:42.8
75 Katlyn McDonald Carter Traditional Elementary 452 80 4:15.4 79 7:05.4 9:43.4
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
76 Emma Rowan Locust Grove Elementary School 1632 85 4:17.4 76 7:06.6 9:46.4
77 Erin Rogers Chenoweth Elementary School 532 107 4:28.1 67 7:14.0 9:47.1
78 Alex Crisman Chenoweth Elementary School 514 64 4:10.4 90 7:04.8 9:47.4
79 Cecilia Haynes Dunn Elementary 750 91 4:19.3 61 7:03.9 9:47.9
80 Adeline Parrino Bates Elementary 208 93 4:20.3 77 7:09.8 9:48.4
81 Emily King Anchorage Public School 7 69 4:12.0 95 7:09.3 9:48.7
82 Celia Maudlin Bloom Elementary 269 86 4:17.5 71 7:06.0 9:52.3
83 Naia DeMichele St. Matthews Elementary 2931 76 4:14.7 92 7:11.0 9:52.4
84 Marisa Bucher Dunn Elementary 737 67 4:11.2 85 7:03.6 9:53.1
85 Millie Huang Harmony Elementary School 1192 84 4:17.2 107 7:23.0 9:53.4
86 Hayden Smith Kenwood Station Elementary Sch 1541 83 4:17.1 100 7:16.6 9:53.9
87 Maisie Smith Dunn Elementary 771 94 4:21.2 84 7:13.3 9:55.2
88 Madison Price Audubon Traditional Elementary 151 110 4:28.5 89 7:22.8 9:55.5
89 Abigail Staebler Norton Elementary 2403 89 4:18.7 73 7:07.2 9:57.1
90 Kynlee Cornett Highlands Latin School 1335 88 4:18.6 93 7:15.5 9:59.0
91 Wesley Drake Hawthorne Elementary 1251 87 4:18.1 91 7:13.3 9:59.5
92 Clara Turner Hawthorne Elementary 1269 98 4:22.3 96 7:20.0 9:59.6
93 Kennedy Hodges Locust Grove Elementary School 1610 74 4:14.2 94 7:11.1 10:01.7
94 Margo Treece Hawthorne Elementary 1268 97 4:22.2 88 7:15.5 10:01.8
95 Laynie Simpson Spencer County Middle School 2873 92 4:20.1 98 7:18.9 10:03.2
96 Mary Claire McKnight Lowe Elementary School 1871 111 4:28.7 80 7:19.7 10:03.8
97 Taylor Gumm Bates Elementary 198 102 4:25.6 87 7:18.2 10:04.8
98 Maleya Giddeons Audubon Traditional Elementary 136 77 4:14.8 113 7:23.8 10:06.7
99 Molly Johnston Lowe Elementary School 1867 114 4:29.5 83 7:21.5 10:09.1
100 Claire James Kenwood Station Elementary Sch 1528 43 4:02.6 112 7:10.2 10:13.5
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
101 Ella McCoy St. Matthews Elementary 2940 75 4:14.4 115 7:24.7 10:16.7
102 Emery Phillips Eminence 1013 122 4:35.3 97 7:33.6 10:17.0
103 Zaylee Madison Lowe Elementary School 1870 113 4:29.0 109 7:35.0 10:17.6
104 Louise Robertson Anchorage Public School 11 71 4:12.4 121 7:24.4 10:19.1
105 Elise Shanks Norton Elementary 2402 126 4:35.6 86 7:28.2 10:21.1
106 Kelsea Burkhead Highlands Latin School 1332 121 4:35.2 99 7:34.6 10:22.3
107 Fiona Sheehan Chenoweth Elementary School 534 123 4:35.3 106 7:40.1 10:22.4
108 Carlee Priest Chenoweth Elementary School 531 108 4:28.1 104 7:32.4 10:22.8
109 Emma Hafendorfer Lowe Elementary School 1859 112 4:28.9 110 7:35.6 10:24.0
110 Ahmari Brice Norton Elementary 2384 90 4:19.1 120 7:31.2 10:24.8
111 Allie Ludwick Dunn Elementary 759 109 4:28.3 103 7:32.4 10:27.5
112 Victoria Spiegl Eminence 1018 105 4:26.8 111 7:33.7 10:30.6
113 Norah Stone Eminence 1019 128 4:37.6 101 7:37.5 10:32.3
114 Hannah Stogner Kenwood Station Elementary Sch 1544 100 4:24.0 124 7:38.9 10:34.4
115 Lauren Tracy Locust Grove Elementary School 1638 103 4:25.9 125 7:41.5 10:35.0
116 Moira Karr Bloom Elementary 268 116 4:32.0 108 7:38.0 10:36.7
117 Anna Zimmerman St. Matthews Elementary 2947 101 4:25.5 119 7:37.4 10:37.0
118 Kylie Burkhead Highlands Latin School 1333 104 4:26.5 132 7:51.4 10:37.9
119 Mia Gladys Norton Elementary 2390 129 4:38.2 123 7:51.5 10:39.8
120 Ellie Hughes Old Mill Elementary 2432 127 4:37.5 118 7:49.3 10:41.6
121 Della House St. Matthews Elementary 2936 106 4:27.6 116 7:37.9 10:42.3
122 Kate Solon Highlands Latin School 1341 133 4:43.4 105 7:47.8 10:45.9
123 Dayvika Alexander Farmer Elementary 1038 137 4:44.8 114 7:54.1 10:46.1
124 Charlotte Neumann Bloom Elementary 271 99 4:23.7 136 7:52.0 10:46.2
125 Ella Wells Kenwood Station Elementary Sch 1545 96 4:21.9 117 7:32.9 10:48.6
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
126 Sloane Moseley Sacred Heart Model School 2672 152 4:50.7 102 7:53.5 10:56.8
127 Evelyn Peercy Highlands Latin School 1340 125 4:35.5 122 7:48.5 11:06.3
128 Delaney Archibald Anchorage Public School 3 117 4:33.0 133 7:58.6 11:09.8
129 Lilly Caldwell Audubon Traditional Elementary 133 144 4:47.9 134 8:16.0 11:11.2
130 Annabelle McTighe Bloom Elementary 270 140 4:46.6 126 8:03.6 11:12.7
131 Inori Lea Bates Elementary 205 138 4:45.4 138 8:15.9 11:13.3
132 Cammie Conn Audubon Traditional Elementary 134 134 4:43.5 142 8:16.4 11:18.3
133 Jaelyn Kokladas Bates Elementary 203 131 4:40.7 144 8:14.9 11:19.6
134 Lucille Ryan Anchorage Public School 14 119 4:33.9 139 8:05.4 11:19.8
135 Carlie Ray Bates Elementary 211 132 4:40.7 143 8:14.8 11:20.1
136 Juliette Palmer Anchorage Public School 10 135 4:43.9 127 8:06.3 11:21.2
137 Eliza Coffee Eminence 1005 124 4:35.4 148 8:15.8 11:24.5
138 Zaylee Barber Bloom Elementary 264 130 4:38.9 141 8:11.0 11:25.7
139 Reagan Singleton Bates Elementary 215 141 4:47.0 129 8:11.1 11:27.1
140 Emily Roederer Eminence 1016 118 4:33.1 152 8:17.2 11:28.5
141 Isabella Martin Bowen Elementary 292 136 4:44.8 147 8:21.6 11:31.1
142 Sidney Alexander Anchorage Public School 2 153 4:51.1 130 8:15.5 11:31.8
143 Isabella Nischwitz St. Matthews Elementary 2941 156 4:53.9 137 8:22.5 11:31.8
144 Ann Kellie Sacred Heart Model School 2671 157 4:55.7 128 8:19.3 11:34.9
145 Sadie Thornton Bowen Elementary 299 120 4:34.7 160 8:38.2 11:37.3
146 Evelyn Coffee Eminence 1006 151 4:50.4 135 8:18.8 11:38.1
147 Blair Samuels Sacred Heart Model School 2673 139 4:46.6 145 8:21.8 11:38.3
148 Erica Lea Bates Elementary 204 145 4:47.9 149 8:28.8 11:39.4
149 Ava Gish Portland Christian 2608 150 4:50.0 140 8:21.8 11:39.7
150 Elizabeth Lay Oldham County Middle School 2547 162 5:09.0 131 8:33.6 11:46.0
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
151 Olivia Gilbert Oldham County Middle School 2534 143 4:47.8 150 8:29.5 11:49.9
152 Jenna Bryant St. Matthews Elementary 2928 160 4:59.6 146 8:36.3 11:52.4
153 Emma Davis Bates Elementary 190 148 4:49.6 158 8:45.6 11:58.6
154 Lily Robison Oldham County Middle School 2556 146 4:48.5 162 8:58.1 11:59.3
155 Savannah Derringer Bates Elementary 191 147 4:49.0 154 8:42.6 11:59.5
156 Kayleigh Perry Farmer Elementary 1042 154 4:52.5 151 8:34.5 12:07.4
157 Katelyn Dozer Norton Elementary 2389 155 4:53.1 159 8:51.5 12:08.0
158 Julia O'Shea Norton Elementary 2397 158 4:58.3 156 8:52.3 12:10.4
159 Olivia Pace Kenwood Station Elementary Sch 1536 149 4:49.7 153 8:40.7 12:12.6
160 Molly Burke Bloom Elementary 265 161 5:04.7 155 8:58.5 12:24.6
161 Hailey Cheatham Spencer County Middle School 2869 159 4:59.5 157 8:54.9 12:26.5
162 Libby Winkler Anchorage Public School 21 142 4:47.4 161 8:52.6 12:29.9
Top  

Boys ELem A

  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
1 Luke Whitlow Harmony Elementary School 1246 1 3:15.4 2 5:12.5 7:04.0
2 Connor Brodsky Goshen Elementary 1124 2 3:16.6 5 5:17.9 7:11.8
3 Eli Green Goshen Elementary 1134 3 3:20.6 1 5:17.0 7:13.2
4 Jack Ransdell Goshen Elementary 1159 8 3:24.7 3 5:22.9 7:16.3
5 Ryson Maley Goshen Elementary 1148 4 3:21.3 4 5:20.4 7:17.3
6 Jasper Smith Camden Station Elementary Scho 415 5 3:22.8 6 5:26.6 7:27.0
7 Crawford Cauthen Goshen Elementary 1128 9 3:28.5 7 5:32.4 7:36.7
8 Wes Cameron Dunn Elementary 788 14 3:30.4 9 5:36.4 7:41.3
9 Grant Murphy Goshen Elementary 1153 17 3:32.5 10 5:40.7 7:43.9
10 Conner Nesmith Goshen Elementary 1156 24 3:37.0 8 5:42.7 7:45.5
11 Ethan Hicks Farmer Elementary 1052 13 3:30.2 14 5:39.4 7:48.4
12 Zion Green Kennedy Montessori 1457 6 3:23.2 20 5:36.2 7:48.7
13 Bates Cimba Harmony Elementary School 1219 21 3:35.3 13 5:44.4 7:49.3
14 Olie Smith Camden Station Elementary Scho 416 12 3:30.0 11 5:38.5 7:49.5
15 Henry Koller Camden Station Elementary Scho 403 18 3:32.7 16 5:43.9 7:50.2
16 Whitman Goodwin Brandeis Elementary School 313 15 3:31.4 15 5:41.4 7:54.1
17 Henry Howard Goshen Elementary 1138 23 3:36.4 17 5:48.0 7:56.7
18 Ryder Roberson Kenwood Station Elementary Sch 1573 16 3:31.8 18 5:43.7 7:58.3
19 Davis Cunningham Dunn Elementary 791 20 3:35.3 29 5:51.1 7:59.4
20 Eli Clark Norton Elementary 2411 31 3:44.6 12 5:53.3 8:00.4
21 Henry Pudlo Anchorage Public School 50 7 3:23.5 42 5:43.3 8:02.1
22 Graham Dwyer Spencer County Middle School 2881 27 3:38.1 25 5:52.5 8:03.6
23 Caleb Mullen Camden Station Elementary Scho 408 19 3:34.8 22 5:49.0 8:04.1
24 Ian Dunlap Harmony Elementary School 1220 22 3:36.4 21 5:50.4 8:04.4
25 Oliver Killian Harmony Elementary School 1230 26 3:38.1 19 5:50.8 8:05.7
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
26 Danico Trowell Medora Elementary 2045 28 3:39.1 36 5:57.1 8:07.0
27 Luke Hamilton Louisville Home School 1842 10 3:29.2 27 5:44.8 8:07.2
28 James Walker Dunn Elementary 819 36 3:46.9 26 6:01.9 8:09.5
29 Austin Richards Audubon Traditional Elementary 173 34 3:46.7 23 6:00.9 8:11.3
30 Owen Felix Locust Grove Elementary School 1666 35 3:46.7 31 6:03.0 8:11.8
31 Lincoln Drury Muhlenberg County 2130 39 3:48.1 28 6:03.8 8:14.8
32 George Mudd Louisville Home School 1846 29 3:39.6 35 5:57.4 8:15.0
33 Jaxson Benefield Harmony Elementary School 1216 41 3:49.3 33 6:06.2 8:15.1
34 Gerhard Neuner Highlands Latin School 1367 40 3:49.1 39 6:08.0 8:16.2
35 Jackson Taylor Bates Elementary 257 32 3:44.8 40 6:04.1 8:17.3
36 Lucas David Dunn Elementary 793 47 3:52.0 30 6:07.9 8:18.1
37 Johan Cantor Lowe Elementary School 1894 33 3:45.7 32 6:02.2 8:19.5
38 Camden Killian Harmony Elementary School 1229 51 3:53.0 45 6:14.8 8:21.3
39 Buck Murphy Spencer County Middle School 2884 37 3:47.4 47 6:10.3 8:22.4
40 Luke Goldsmith Bates Elementary 237 59 3:54.4 24 6:08.7 8:22.5
41 Hueston Gardener Audubon Traditional Elementary 160 11 3:29.8 67 6:04.5 8:23.2
42 Jack Mowry Dunn Elementary 810 44 3:50.8 41 6:10.5 8:24.8
43 Grant Rogers Norton Elementary 2426 57 3:54.2 37 6:12.6 8:26.3
44 Rolfe Brindle Norton Elementary 2409 43 3:50.3 43 6:11.2 8:31.2
45 Joseph Sierpina Sacred Heart Model School 2676 38 3:47.9 48 6:11.3 8:31.8
46 Isaac Carnes Carter Traditional Elementary 463 54 3:53.5 49 6:19.4 8:32.3
47 Thomas Raymond Dunn Elementary 814 58 3:54.3 38 6:13.1 8:33.3
48 Austin Wheeldon Locust Grove Elementary School 1708 55 3:53.5 34 6:11.3 8:34.1
49 Camden Brown Kenwood Station Elementary Sch 1556 64 3:55.1 53 6:23.0 8:35.4
50 Wade Thompson Dunn Elementary 818 60 3:54.6 50 6:21.4 8:37.3
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
51 Elijah Liu Bloom Elementary 277 46 3:51.6 46 6:14.0 8:38.3
52 Christian Stewart Dunn Elementary 817 62 3:54.9 44 6:16.0 8:39.9
53 Jonah Terry Goshen Elementary 1174 25 3:37.1 80 6:18.1 8:41.3
54 Will Cameron Dunn Elementary 789 42 3:49.6 58 6:20.1 8:41.4
55 Ethan Gaither Carter Traditional Elementary 466 65 3:57.5 52 6:25.1 8:47.3
56 Corbin Whitley Kenwood Station Elementary Sch 1586 48 3:52.1 60 6:23.4 8:49.5
57 Carson Hutchins Harmony Elementary School 1224 70 3:59.7 54 6:28.2 8:49.5
58 Austin Hundley Anchorage Public School 38 30 3:44.2 74 6:21.1 8:50.9
59 Kolton Wuchterl Kenwood Station Elementary Sch 1588 50 3:52.3 63 6:25.1 8:51.0
60 Isaiah Vohs Locust Grove Elementary School 1707 45 3:51.3 65 6:24.6 8:52.1
61 Ty Klingenberg Locust Grove Elementary School 1688 63 3:54.9 57 6:24.5 8:53.9
62 Nate Dunlap Harmony Elementary School 1221 72 4:00.7 55 6:29.6 8:54.3
63 Caleb Crask Kenwood Station Elementary Sch 1560 92 4:05.3 51 6:32.4 8:56.3
64 Henry Allen Farmer Elementary 1046 69 3:59.5 56 6:28.8 8:58.4
65 Sammy Mitchell Muhlenberg County 2145 68 3:58.8 59 6:29.7 8:59.8
66 Beau Gordon Highlands Latin School 1351 61 3:54.8 68 6:29.9 9:00.8
67 Damian Beames Dunn Elementary 784 73 4:00.7 64 6:34.0 9:01.2
68 Luke Smith Crossroads Elementary 712 83 4:03.3 62 6:35.2 9:01.5
69 Grant Tucker Harmony Elementary School 1241 75 4:00.8 66 6:35.0 9:03.6
70 Donnovan Shannonhouse Kenwood Station Elementary Sch 1576 49 3:52.2 76 6:30.9 9:05.3
71 Brady Riddle Spencer County Middle School 2886 80 4:02.6 71 6:38.9 9:05.9
72 Colin Anselmo Bates Elementary 226 66 3:58.3 72 6:34.7 9:07.5
73 Atticus Millenthal St. Matthews Elementary 2956 89 4:05.2 61 6:37.0 9:07.6
74 Keaton Carr Camden Station Elementary Scho 398 52 3:53.3 75 6:31.7 9:09.0
75 Ian Breeding Locust Grove Elementary School 1656 81 4:02.8 73 6:39.7 9:11.0
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
76 Mike Soffel Locust Grove Elementary School 1697 91 4:05.3 77 6:44.6 9:13.8
77 Cash Mahlosky Muhlenberg County 2138 79 4:02.3 70 6:38.4 9:14.0
78 George Holton Oldham County Middle School 2579 101 4:08.8 78 6:48.9 9:14.7
79 N. Troutt Chenoweth Elementary School 567 107 4:11.5 82 6:54.0 9:20.0
80 Earl Rose Spencer County Middle School 2887 94 4:06.1 81 6:48.3 9:22.1
81 Graham Springston Locust Grove Elementary School 1699 99 4:07.8 86 6:52.1 9:22.6
82 Jackson Mulhall Locust Grove Elementary School 1693 98 4:07.3 69 6:43.0 9:22.7
83 Isaiah Cooksey Hawthorne Elementary 1274 114 4:15.8 79 6:56.3 9:23.1
84 Jacob Cothern Kenwood Station Elementary Sch 1559 71 4:00.1 84 6:43.3 9:24.0
85 Timothy Melton Highlands Latin School 1359 56 3:53.6 104 6:43.8 9:24.0
86 Thomas Theobold Chenoweth Elementary School 566 67 3:58.5 85 6:42.5 9:24.4
87 Noah Meers Bloom Elementary 279 78 4:02.0 88 6:47.0 9:25.7
88 Zach Dawson Portland Christian 2618 88 4:05.1 93 6:51.4 9:26.0
89 Sam Ice Chenoweth Elementary School 556 53 3:53.4 108 6:44.8 9:26.5
90 Ryan Cox Hawthorne Elementary 1277 96 4:07.0 92 6:53.3 9:26.7
91 Topher Gibson Harmony Elementary School 1222 110 4:12.7 90 6:58.2 9:28.7
92 Gavin Misner St. Matthews Elementary 2957 93 4:05.5 89 6:50.6 9:29.1
93 Graham Bowman Kenwood Station Elementary Sch 1552 82 4:02.9 101 6:52.7 9:30.3
94 Ethan Williams Audubon Traditional Elementary 179 122 4:19.4 83 7:02.5 9:31.8
95 Miles Crawford St. Matthews Elementary 2950 105 4:10.6 91 6:56.3 9:32.5
96 Austin Ross Carter Traditional Elementary 476 111 4:12.8 87 6:57.1 9:32.8
97 Paxton Cook Chenoweth Elementary School 546 74 4:00.8 99 6:49.4 9:32.8
98 Quinn Hall Kentucky Country Day Middle 1503 103 4:09.6 97 6:57.8 9:36.6
99 Paxton Byrne Anchorage Public School 33 86 4:04.8 126 7:03.4 9:37.3
100 Joshua Nazarkewich Lowe Elementary School 1909 97 4:07.2 96 6:54.9 9:37.6
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
101 Easton Hughes Old Mill Elementary 2433 115 4:16.3 98 7:04.8 9:41.6
102 Ryan Martin Bowen Elementary 308 77 4:01.8 117 6:57.6 9:42.8
103 Seth Henson Audubon Traditional Elementary 163 85 4:04.6 116 7:00.1 9:46.1
104 Nicholas Brown Portland Christian 2616 113 4:14.7 103 7:04.8 9:46.3
105 Kaleb Hall Chenoweth Elementary School 554 76 4:01.2 130 7:00.2 9:46.4
106 Matias Trocan Highlands Latin School 1376 102 4:09.5 111 7:02.9 9:46.5
107 Tannon Soeder Chenoweth Elementary School 564 90 4:05.3 119 7:01.4 9:47.8
108 Travis Wolfe Locust Grove Elementary School 1711 126 4:20.8 100 7:10.1 9:47.9
109 Samuel Schulz St. Matthews Elementary 2963 104 4:10.2 109 7:02.2 9:47.9
110 Foster Elmore Oldham County Middle School 2573 131 4:21.4 102 7:11.4 9:48.9
111 Ben Pearman St. Matthews Elementary 2960 106 4:11.3 121 7:07.6 9:49.8
112 Noah Banks Bates Elementary 229 108 4:11.8 115 7:07.2 9:50.5
113 Brennan Whitley Kenwood Station Elementary Sch 1585 125 4:20.8 110 7:13.0 9:50.5
114 Wyatt Willis Norton Elementary 2430 95 4:06.2 129 7:05.2 9:55.6
115 Judah Morrell Highlands Latin School 1363 87 4:04.9 118 7:00.8 9:55.7
116 Oliver Sorsa Camden Station Elementary Scho 418 137 4:23.6 105 7:14.5 9:58.0
117 Michael Williams Bates Elementary 263 112 4:14.4 125 7:12.9 9:59.8
118 Lawson Young Medora Elementary 2047 100 4:08.5 155 7:20.5 10:00.1
119 Owen Mayes Anchorage Public School 45 109 4:12.7 112 7:07.1 10:00.5
120 Hayden King Louisville Home School 1844 130 4:21.4 107 7:12.8 10:00.8
121 Lucas Kling St. Matthews Elementary 2954 138 4:23.7 120 7:19.9 10:02.0
122 Levi Dhein Camden Station Elementary Scho 399 119 4:18.1 128 7:16.9 10:02.3
123 Matthew Morgan Bates Elementary 250 150 4:31.4 94 7:18.6 10:03.1
124 Andrew Davis Norton Elementary 2413 121 4:18.6 143 7:23.4 10:06.7
125 Gage Fackler Kentucky Country Day Middle 1502 127 4:21.0 137 7:23.9 10:06.8
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
126 Daniel Mitchell Muhlenberg County 2143 134 4:22.3 131 7:23.4 10:07.1
127 Ben Mitchell Muhlenberg County 2142 133 4:22.3 133 7:23.8 10:07.9
128 Will O'Shea Norton Elementary 2421 120 4:18.1 139 7:22.0 10:08.2
129 Morgan McFadden Lowe Elementary School 1906 124 4:20.5 106 7:11.7 10:08.7
130 Levi Tasman Bloom Elementary 283 132 4:21.7 124 7:20.2 10:09.3
131 Quin Brice Kenwood Station Elementary Sch 1553 84 4:03.5 161 7:20.5 10:13.1
132 Caleb Robison Oldham County Middle School 2589 153 4:32.1 122 7:29.6 10:13.7
133 Evan Lenahan Bowen Elementary 307 144 4:28.4 114 7:23.7 10:13.8
134 Grant Malone Anchorage Public School 42 139 4:24.3 145 7:29.6 10:15.3
135 Seth King Anchorage Public School 40 118 4:17.6 134 7:19.6 10:16.9
136 Jay Buhl Anchorage Public School 31 123 4:19.5 127 7:18.3 10:18.4
137 Bramer Thornsberry Farmer Elementary 1055 129 4:21.3 149 7:28.8 10:20.6
138 Rehaan Egbert Hawthorne Elementary 1281 145 4:28.5 113 7:23.5 10:20.7
139 Levi Nau Highlands Latin School 1366 116 4:16.4 153 7:26.4 10:20.9
140 Ethan Brady Mount Washington Elementary Sc 2098 158 4:35.3 95 7:22.9 10:22.0
141 Hayden Delaney Anchorage Public School 34 140 4:26.2 141 7:30.4 10:23.8
142 Morgan Montgomery Anchorage Public School 46 117 4:17.2 157 7:30.6 10:23.9
143 Scout Conley Norton Elementary 2412 155 4:34.4 142 7:38.9 10:25.4
144 Jacob Sanford Lowe Elementary School 1912 165 4:40.0 132 7:41.1 10:26.0
145 Issac Hanel Highlands Latin School 1353 149 4:30.7 135 7:33.3 10:30.9
146 Andrew Newman St. Matthews Elementary 2959 148 4:29.8 151 7:38.2 10:31.3
147 Preston Goodwin Brandeis Elementary School 312 161 4:37.8 123 7:36.0 10:32.0
148 Jude State Camden Station Elementary Scho 420 146 4:28.8 152 7:38.0 10:32.5
149 Gavin Deaton St. Matthews Elementary 2951 141 4:26.8 148 7:34.1 10:33.2
150 Hudson Hatzman Bloom Elementary 276 152 4:31.9 138 7:35.3 10:33.4
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
151 Conner Marks Bates Elementary 242 151 4:31.4 154 7:42.0 10:33.6
152 Landon Bletzinger Muhlenberg County 2125 157 4:35.3 140 7:39.5 10:34.1
153 Ashton VanAllen Camden Station Elementary Scho 421 164 4:39.2 144 7:44.0 10:35.5
154 Briar Boggess Muhlenberg County 2126 142 4:27.0 136 7:30.0 10:35.6
155 Miller McArthur Norton Elementary 2420     185 7:52.4 10:40.5
156 Elijah Hess Lowe Elementary School 1900 136 4:23.3 163 7:41.0 10:43.0
157 Will McKnight Lowe Elementary School 1907 135 4:22.6 162 7:39.7 10:46.8
158 Lawson Drury Muhlenberg County 2129 154 4:33.3 156 7:45.5 10:50.6
159 Benjamin Lasoi Highlands Latin School 1355 128 4:21.1 160 7:37.5 10:51.5
160 Jonathon Struck Spencer County Middle School 2888 169 4:47.3 164 8:05.3 10:53.0
161 Lukas Emdee Bloom Elementary 275 166 4:40.2 146 7:46.9 10:54.7
162 Levi Smith Crossroads Elementary 711 159 4:35.9 150 7:43.8 10:54.7
163 Grant Coons Highlands Latin School 1349 156 4:35.2 147 7:41.9 10:55.5
164 Brody Pontrich Highlands Latin School 1368 162 4:37.9 165 7:56.7 10:55.9
165 Emery Tremayne St. Matthews Elementary 2965 168 4:42.1 158 7:57.1 10:57.7
166 Jordan Pennington Spencer County Middle School 2885 167 4:40.7 169 8:04.7 11:07.5
167 Josh Henderson Portland Christian 2624 173 4:52.2 159 8:08.3 11:08.4
168 Memphis Zermeno Farmer Elementary 1056 160 4:36.1 170 8:01.9 11:10.4
169 Jake Minervino Bates Elementary 247 170 4:50.1 166 8:09.8 11:13.5
170 Seth Austin Mount Washington Elementary Sc 2097 163 4:39.0 167 8:02.4 11:22.2
171 Asher Chavez Louisville Home School 1836 175 4:54.8 168 8:18.4 11:42.1
172 Evan Liu Bloom Elementary 278 143 4:27.2 175 8:06.3 11:45.0
173 Cooper Smith Muhlenberg County 2149 171 4:50.4 174 8:28.1 11:58.1
174 Jack Streckert Bloom Elementary 282 176 5:00.3 173 8:34.9 11:59.5
175 Corry Fugal Muhlenberg County 2131 172 4:51.2 172 8:22.7 12:02.9
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
176 Ethan Stickling Crossroads Elementary 713 180 5:13.4 171 8:44.4 12:07.9
177 Eli Mayes Anchorage Public School 44 174 4:53.4 176 8:42.6 12:12.1
178 Daven Drury Oldham County Middle School 2571 178 5:09.0 177 9:04.3 12:15.3
179 Noah Adams Medora Elementary 2032 179 5:11.5 179 9:37.8 13:10.0
180 Colton Jeffries Pleasant Grove Elementary 2605 181 5:21.1 178 9:22.8 13:10.3
181 Jackson Sharp Farmer Elementary 1054 183 5:24.5 181 9:58.7 13:48.3
182 Tobin Carpenter Portland Christian 2617 177 5:06.8 182 9:59.3 13:52.0
183 Lucas Selch Farmer Elementary 1053 182 5:22.5 183 10:49.9 14:19.9
184 Owen Hanners Farmer Elementary 1051 184 5:54.2 180 10:23.7 14:39.6
185 Connor Butler Spencer County Middle School 2876 147 4:28.8 184 11:53.9 15:28.0
Top  

Open Girls 5&U

  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
1 Hallie DeMichele Goshen Elementary 1078 2 4:04.8 2 6:30.3 8:52.3
2 Adalyn Taylor Goshen Elementary 1118 3 4:07.0 1 6:31.6 8:56.9
3 Phica Masters Goshen Elementary 1097 4 4:12.2 4 6:44.7 9:12.3
4 Anna Schmitt Goshen Elementary 1113 7 4:15.7 5 6:49.2 9:12.5
5 Sophie Barton Camden Station Elementary Scho 377 1 4:04.1 6 6:42.0 9:15.5
6 Riley Cravens Dunn Elementary 740 5 4:14.7 3 6:46.6 9:22.6
7 Avery Zobel Harmony Elementary School 1215 6 4:15.7 9 7:00.7 9:43.2
8 Naila Mbaraka Goshen Elementary 1100 9 4:17.4 15 7:10.3 9:44.0
9 Camryn Leavens Goshen Elementary 1093 19 4:25.9 8 7:07.4 9:44.2
10 Gentry Petaja Locust Grove Elementary School 1625 11 4:19.8 13 7:09.1 9:49.2
11 Savannah Lampton Goshen Elementary 1092 20 4:26.7 11 7:13.4 9:50.4
12 Reagan Auton Goshen Elementary 1074 37 4:33.1 7 7:11.5 9:50.8
13 Margaret Harrington Harmony Elementary School 1188 23 4:28.7 10 7:14.9 9:54.2
14 Aaliyah Bronger Bates Elementary 184 15 4:22.7 14 7:15.1 9:57.6
15 Gabriela Ajkay Goshen Elementary 1072 10 4:18.4 17 7:13.5 9:58.5
16 Madison Butler New Song Christian Academy 2151 16 4:23.2 20 7:21.3 10:04.7
17 Ella Chartier Locust Grove Elementary School 1599 27 4:30.5 12 7:19.3 10:07.2
18 Ava Katherine Mehling Dunn Elementary 761 14 4:21.8 16 7:14.9 10:07.9
19 Emerson Owen Goshen Elementary 1104 22 4:27.1 19 7:24.9 10:08.7
20 Cecilia Reinhart Dunn Elementary 765 17 4:24.8 24 7:26.5 10:14.7
21 Vera Frazier New Song Christian Academy 2152     169 7:35.7 10:19.0
22 Madison Wright Oldham County Homeschool Eleme 2514 34 4:32.2 22 7:31.3 10:19.5
23 Harper Lehmann Goshen Elementary 1094 24 4:30.1 34 7:37.0 10:20.5
24 MaKenna Wolezyk Kenwood Station Elementary Sch 1547 13 4:21.1 38 7:29.4 10:24.3
25 Ella Robinett Harmony Elementary School 1204 18 4:25.2 40 7:34.5 10:24.6
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
26 Yacine Diop Chenoweth Elementary School 515 26 4:30.4 36 7:38.0 10:27.3
27 Jordyn Kiser Bates Elementary 201 12 4:20.0 44 7:31.1 10:29.6
28 Tatum Millet Locust Grove Elementary School 1621 29 4:31.5 32 7:38.0 10:30.1
29 Symone Matthews Camden Station Elementary Scho 387 60 4:45.9 23 7:45.3 10:30.1
30 Kaley Yamnitz Locust Grove Elementary School 1643 21 4:26.8 45 7:39.0 10:30.7
31 Emery Godbey Goshen Elementary 1082 33 4:32.0 37 7:40.1 10:31.1
32 Megan Helander Dunn Elementary 751 42 4:37.7 28 7:42.0 10:31.6
33 Avery Scheper Audubon Traditional Elementary 152 41 4:37.3 31 7:43.3 10:34.0
34 Hadley Petaja Locust Grove Elementary School 1626 28 4:30.8 48 7:44.0 10:34.1
35 Halen Russ Hawthorne Elementary 1266 8 4:16.4 59 7:37.0 10:35.7
36 Maddie Mowry Dunn Elementary 763 61 4:45.9 18 7:43.6 10:36.9
37 Iris Hennessee Goshen Elementary 1086 46 4:40.5 42 7:50.6 10:37.2
38 Amelia Williams Locust Grove Elementary School 1642 44 4:38.3 27 7:42.5 10:37.5
39 Alysse Bolt Carter Traditional Elementary 436 52 4:42.0 21 7:40.9 10:40.3
40 Mia Wolf Chenoweth Elementary School 545 48 4:40.9 33 7:47.5 10:41.1
41 Anna McWaters Dunn Elementary 760 59 4:45.6 25 7:47.6 10:41.9
42 Anna Grace Campbell Camden Station Elementary Scho 380 35 4:32.2 49 7:45.9 10:42.3
43 Abby Lile Chenoweth Elementary School 522 47 4:40.7 26 7:43.9 10:42.7
44 Aubrey Westbrook Goshen Elementary 1119 43 4:38.1 47 7:50.5 10:43.1
45 Eszter Krizsan Dunn Elementary 756     171 7:52.2 10:43.1
46 Erica Wang Dunn Elementary 775 51 4:42.0 39 7:51.3 10:43.1
47 Stell McRae Chenoweth Elementary School 525 31 4:31.5 43 7:42.6 10:44.8
48 Addison Cardwell Harmony Elementary School 1185 50 4:41.7 41 7:51.4 10:46.4
49 Grace Horan Harmony Elementary School 1191 38 4:33.8 55 7:50.4 10:47.3
50 Kate Hitchcock Hawthorne Elementary 1256 32 4:31.7 35 7:38.9 10:47.8
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
51 Lauren Cox Hawthorne Elementary 1249 36 4:32.6 65 7:54.9 10:48.2
52 Avery Summers Dunn Elementary 773         10:49.5
53 Maya Nanda Hawthorne Elementary 1262 30 4:31.5 60 7:52.5 10:50.1
54 Jackson Turner Hawthorne Elementary 1270     172 7:54.1 10:51.3
55 Lanie Wilson Dunn Elementary 779     170 7:52.0 10:52.7
56 Jimena Jara Lowe Elementary School 1866 70 4:53.5 30 7:58.8 10:52.9
57 Sammy Heady Locust Grove Elementary School 1609 40 4:36.2 50 7:51.0 10:55.1
58 Emily Brooker Dunn Elementary 736 63 4:48.3 29 7:53.6 10:57.9
59 Olivia Welsh Camden Station Elementary Scho 390 25 4:30.1 61 7:51.7 11:02.1
60 Kinsley Yerkes Dunn Elementary 781 73 4:54.3 51 8:09.4 11:04.0
61 Sonia Estes Hawthorne Elementary 1252 53 4:42.9 63 8:04.6 11:08.9
62 Callie Thornton Bates Elementary 218 66 4:51.8 52 8:07.4 11:10.3
63 Gracie Stephens Harmony Elementary School 1209 76 4:55.3 54 8:11.9 11:12.6
64 Neely Curtis Norton Elementary 2387 69 4:53.5 64 8:15.7 11:13.2
65 Lucia Isenhart Harmony Elementary School 1194 57 4:44.7 53 8:01.2 11:14.6
66 Emma Fischer Locust Grove Elementary School 1605 64 4:50.6 58 8:11.2 11:15.3
67 Katelynn Schardein Goshen Elementary 1111 58 4:44.8 67 8:08.9 11:15.8
68 Lydia French Hawthorne Elementary 1253 72 4:54.2 56 8:11.9 11:19.1
69 Bella Dykes Centerfield Elementary School 485 54 4:43.8 70 8:10.1 11:19.3
70 Ellie Borden Camden Station Elementary Scho 378 49 4:41.4 80 8:16.6 11:22.6
71 Makayla Paulin Louisville Home School 1832 71 4:53.8 62 8:15.4 11:23.7
72 Adeline Pruitt Locust Grove Elementary School 1628 96 5:09.7 46 8:21.9 11:24.8
73 Delaney Polela Goshen Elementary 1107 77 4:55.6 57 8:14.7 11:26.4
74 Trinity Ortloff Kenwood Station Elementary Sch 1535 45 4:40.0 90 8:27.0 11:28.5
75 Jillian Fillmore Lowe Elementary School 1855 86 5:01.1 75 8:32.1 11:30.1
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
76 Aeli Forrester Chenoweth Elementary School 517 80 4:56.3 66 8:19.4 11:31.3
77 Helena Bobay Harmony Elementary School 1182 62 4:46.9 71 8:14.1 11:33.5
78 Kathyrn Quiram Centerfield Elementary School 490 56 4:44.5 69 8:09.9 11:34.1
79 Lauren Wagoner Dunn Elementary 774 81 4:56.5 79 8:31.1 11:34.6
80 Kenzli Finch Locust Grove Elementary School 1604 78 4:55.7 73 8:24.0 11:37.1
81 Adelaidee Dennis Eminence 1008 87 5:01.5 74 8:31.6 11:39.3
82 Malia Holmquist Harmony Elementary School 1190 67 4:52.4 72 8:20.3 11:40.5
83 Emma Weis Chenoweth Elementary School 544 92 5:04.7 68 8:29.7 11:44.1
84 Nan Arnold Chenoweth Elementary School 510 68 4:53.2 84 8:32.4 11:47.7
85 Hadley Snow Goshen Elementary 1117 39 4:34.5 91 8:22.2 11:50.5
86 Annamae Spencer Chenoweth Elementary School 537 65 4:51.5 86 8:32.1 11:55.3
87 Keira Wolek Lowe Elementary School 1883 85 5:00.9 88 8:42.7 11:56.0
88 Piper Napier Locust Grove Elementary School 1624 93 5:05.7 76 8:36.7 12:01.2
89 Nora Wolf Norton Elementary 2406 90 5:03.8 82 8:40.6 12:03.4
90 Maggie Gilmour New Song Christian Academy 2153 89 5:03.6 92 8:51.7 12:04.2
91 Zoey Taylor Audubon Traditional Elementary 153 113 5:19.2 77 8:52.2 12:06.0
92 Jillian Striet Locust Grove Elementary School 1637 99 5:11.1 81 8:46.4 12:07.4
93 Miracle Mark Locust Grove Elementary School 1617 55 4:44.4 94 8:35.2 12:13.1
94 Molly Marx Harmony Elementary School 1199 102 5:14.1 78 8:47.5 12:15.9
95 Samantha Boggess Muhlenberg County 2103 108 5:16.3 83 8:53.2 12:16.0
96 Presley Rigsby Centerfield Elementary School 491 109 5:17.3 107 9:18.6 12:19.6
97 Maya Derricks Hawthorne Elementary 1250 84 4:57.6 101 8:54.1 12:19.7
98 Leslie White Carter Traditional Elementary 458 91 5:04.5 106 9:05.3 12:19.7
99 Landyn Brock Camden Station Elementary Scho 379 74 4:55.2 111 9:04.4 12:22.7
100 Hadley Reed Norton Elementary 2399 94 5:06.3 102 9:03.0 12:27.4
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
101 Mysha Chasmawala Norton Elementary 2385 97 5:10.5 95 9:01.5 12:29.1
102 Cyleigh Curry Carter Traditional Elementary 440 107 5:15.4 96 9:06.7 12:30.9
103 Grace Godthab Dunn Elementary 745 100 5:12.6 93 9:03.1 12:33.6
104 Kaleigh Heckle Oldham County Homeschool Eleme 2509 98 5:10.9 104 9:08.5 12:34.5
105 Grace Gumm Bates Elementary 197 104 5:14.7 85 8:55.2 12:42.3
106 Delaney McWilliams Kenwood Station Elementary Sch 1532 88 5:02.0 109 9:05.8 12:45.9
107 Molly Mattingly Carter Traditional Elementary 451 123 5:25.5 100 9:20.0 12:47.9
108 Madison Barker Locust Grove Elementary School 1593 130 5:31.2 89 9:17.2 12:51.7
109 Paige Lashley Louisville Home School 1826 116 5:20.6 87 9:01.5 12:51.7
110 Olivia Powell Kenwood Station Elementary Sch 1537 75 4:55.2 126 9:29.3 12:52.4
111 Azra Ali Goshen Elementary 1073 111 5:18.2 108 9:21.8 12:53.3
112 Avery Dailey Camden Station Elementary Scho 382 83 4:56.8 132 9:37.4 12:55.8
113 Samantha Fugal Muhlenberg County 2111 122 5:25.4 97 9:17.4 12:57.4
114 Selah Mattingly Medora Elementary 2028 82 4:56.8 118 9:22.3 12:58.3
115 Mia Williams Bates Elementary 220 133 5:34.5 98 9:26.9 13:03.0
116 Anja Streips Harmony Elementary School 1211 132 5:32.1 99 9:24.6 13:03.8
117 Georgia Payne Bates Elementary 209 103 5:14.1 103 9:10.9 13:11.9
118 Mallorie Young Norton Elementary 2407 142 5:50.1 105 9:49.1 13:15.9
119 Emma Marvin Camden Station Elementary Scho 386 105 5:14.8 117 9:39.6 13:16.2
120 Allison Koronkevitch Chenoweth Elementary School 521 101 5:12.8 131 9:50.9 13:17.3
121 Ellee Henderson Lowe Elementary School 1862 118 5:23.1 127 9:57.3 13:17.6
122 Willa Mook Norton Elementary 2393 79 4:56.3 142 9:59.7 13:22.1
123 Kate Koppen St. Matthews Elementary 2939 112 5:19.0 113 9:33.5 13:24.2
124 Kalie Basile Locust Grove Elementary School 1594 141 5:48.1 110 9:57.0 13:27.8
125 Grace Motyka Bates Elementary 207 120 5:23.7 115 9:42.4 13:32.1
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
126 Martha Noble Louisville Classical Academy 1740 138 5:41.0 112 9:55.4 13:36.2
127 Althea Van Cleave Chenoweth Elementary School 543 124 5:28.0 116 9:48.7 13:40.8
128 Kira Tudor Bowen Elementary 300 126 5:29.0 119 9:54.7 13:43.3
129 Ella Daniels Centerfield Elementary School 483 117 5:21.4 134 10:09.1 13:44.3
130 Hannah McFarland Bowen Elementary 293 129 5:30.2 121 9:57.8 13:46.1
131 Olivia Morris Locust Grove Elementary School 1622 137 5:38.4 114 9:53.7 13:46.1
132 Lily Albro St. Matthews Elementary 2927 106 5:15.1 123 9:43.9 13:50.0
133 Kylie Shanks Muhlenberg County 2116 114 5:20.2 136 10:12.6 13:52.8
134 Alisa Munson Kenwood Station Elementary Sch 1533 125 5:28.4 129 10:05.5 13:53.4
135 Maleah Wallace Carter Traditional Elementary 457 128 5:29.7 122 9:57.8 13:55.6
136 Addy Dulmage Centerfield Elementary School 484 145 5:52.4 120 10:18.6 13:59.7
137 Claire Woolridge Bates Elementary 222 127 5:29.2 128 10:04.7 14:00.0
138 Addison Wieland Centerfield Elementary School 493 121 5:24.6 133 10:09.6 14:06.6
139 Zoe Rich Bates Elementary 214 139 5:43.4 125 10:16.1 14:09.7
140 Raegan Kiefer Audubon Traditional Elementary 141 110 5:17.7 139 10:17.4 14:11.5
141 Riley Harrod Audubon Traditional Elementary 138 144 5:51.5 124 10:24.0 14:12.3
142 Kiera Moore Centerfield Elementary School 489 136 5:37.7 141 10:38.3 14:28.6
143 Kaelin Johnson Hawthorne Elementary 1260     173 10:29.8 14:31.0
144 Laila Starr Chenoweth Elementary School 539 135 5:36.4 146 10:51.2 14:38.3
145 Josephine Eberenz Louisville Home School 1818 134 5:34.6 140 10:34.5 14:42.8
146 Miranda Brown Kenwood Station Elementary Sch 1513 131 5:31.9 137 10:25.5 15:00.7
147 Caroline Drake Kenwood Station Elementary Sch 1517 115 5:20.4 153 10:58.5 15:02.6
148 Madeline Colville Carter Traditional Elementary 439 150 6:06.0 147 11:25.4 15:09.4
149 Emma Heck Harmony Elementary School 1189 119 5:23.6 145 10:37.7 15:13.5
150 Aliya Propheter Bates Elementary 210 155 6:19.8 135 11:08.2 15:16.1
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
151 Sophia Jordan Kenwood Station Elementary Sch 1529 151 6:06.6 130 10:44.1 15:32.0
152 Elin Materna Harmony Elementary School 1200 95 5:07.3 155 11:02.7 15:37.6
153 Brooklyn Baum Bates Elementary 181 143 5:51.4 144 10:59.7 15:39.2
154 Avery Kokladas Bates Elementary 202 140 5:46.3 138 10:46.0 15:59.5
155 Gabrielle Zamperini Kenwood Station Elementary Sch 1548 148 6:01.6 150 11:33.1 16:00.9
156 Gracie Mudd Louisville Home School 1829 149 6:02.9 148 11:30.3 16:13.1
157 Norah Milliner Audubon Traditional Elementary 146 146 5:53.2 154 11:36.5 16:23.3
158 Kiersten Farris Audubon Traditional Elementary 135 147 5:53.7 152 11:30.8 16:23.3
159 Gracie Nelson New Song Christian Academy 2156 158 6:28.0 143 11:35.1 16:24.6
160 Alyssa Wing Goshen Elementary 1120 154 6:13.2 149 11:41.4 16:43.2
161 Meredith Hayden Kenwood Station Elementary Sch 1525 152 6:07.9 156 12:10.5 16:58.3
162 Ava Schelling Carter Traditional Elementary 454 157 6:25.7 151 11:57.6 17:02.2
163 Ezra Cook Norton Elementary 2386 153 6:12.2 157 12:17.8 17:13.1
164 Katherine Cantor Lowe Elementary School 1852 159 6:36.5 159 13:00.5 17:58.5
165 Finley Fales Kenwood Station Elementary Sch 1519 161 6:41.7 160 13:07.1 18:20.3
166 Annabelle Foy Goshen Elementary 1080 164 6:45.5 162 13:29.9 18:21.3
167 Lubayna Mahmoud Kenwood Station Elementary Sch 1531 160 6:41.4 158 12:57.3 18:22.2
168 Ava O'Dowd Goshen Elementary 1103 156 6:25.4 164 13:29.7 18:23.5
169 Felicity Heffelmire Camden Station Elementary Scho 384 166 7:09.4 161 13:49.0 19:24.1
170 Katelyn Kommer Centerfield Elementary School 486 167 7:12.3 163 14:04.3 19:31.3
171 Emmy Jones Eminence 1011 162 6:44.6 167 14:02.2 19:42.1
172 Madison Rankin Locust Grove Elementary School 1630 163 6:45.2 166 13:55.4 19:50.0
173 Madelyn Rash Hawthorne Elementary 1263 165 7:01.2 165 14:06.3 19:50.6
174 Eden Fales Kenwood Station Elementary Sch 1518 168 7:19.1 168 14:47.3 20:32.2
175 Bryce Hamilton Unattached 3025         21:26.0
Top  

Open Boys 5&U

  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
1 Jack Reburn Reburn Academy 2668 1 3:43.7     8:15.1
2 Daxton Copeland Goshen Elementary 1129 3 3:51.1 1 6:09.8 8:26.3
3 Jackson Geiser Goshen Elementary 1132 2 3:47.5 5 6:09.5 8:27.2
4 Aiden Skees Goshen Elementary 1170 4 3:51.7 3 6:11.5 8:29.4
5 Ryan Seely Goshen Elementary 1168 11 3:58.3 4 6:19.4 8:30.5
6 Donovan MdDade Goshen Elementary 1140 14 4:01.6 2 6:20.8 8:35.0
7 Ryland Hans Goshen Elementary 1135 12 3:58.9 6 6:21.8 8:40.9
8 Levi Gay Goshen Elementary 1131 8 3:56.0 7 6:20.8 8:46.7
9 Ben Rubinstein Goshen Elementary 1162 19 4:06.0 10 6:35.5 8:51.1
10 Gabe Mumford Chenoweth Elementary School 559 6 3:52.9 8 6:18.4 8:52.1
11 Jadan Rogers Bates Elementary 254     175 6:34.5 8:56.5
12 Rocco Gordon Highlands Latin School 1352 5 3:51.9 22 6:29.5 8:57.7
13 Maddox Knox Goshen Elementary 1145 30 4:13.3 9 6:42.2 9:04.6
14 Chancellor Samuel Highlands Latin School 1370     176 6:43.1 9:04.9
15 Juan Martinez Goshen Elementary 1149 18 4:05.5 14 6:38.0 9:06.2
16 Jake Dillon Centerfield Elementary School 496 9 3:56.5 20 6:33.4 9:08.3
17 Ethan Briscoe Kenwood Station Elementary Sch 1554 27 4:11.2 11 6:42.6 9:08.5
18 James Nettles Goshen Elementary 1157 31 4:13.6 31 6:56.6 9:09.1
19 Beckman Richards Harmony Elementary School 1237 34 4:15.2 12 6:46.6 9:09.3
20 Carter Sidio Harmony Elementary School 1239 7 3:54.3 32 6:37.3 9:11.2
21 Brooks Crosby Bloom Elementary 274 17 4:05.5 17 6:41.4 9:11.5
22 C. Allen Mack Centerfield Elementary School 500 15 4:02.0 28 6:43.1 9:11.6
23 Will Dierking Dunn Elementary 795 35 4:15.6 13 6:47.1 9:14.0
24 Carter Mayes Centerfield Elementary School 501 13 3:59.3 27 6:40.1 9:16.2
25 Riley Johnson Goshen Elementary 1141 40 4:18.3 21 6:55.6 9:16.5
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
26 Charlie Woeste Dunn Elementary 821 28 4:11.5 16 6:47.2 9:16.7
27 Pollux Fiel Dunn Elementary 796 25 4:09.9 23 6:48.1 9:17.2
28 Joey Reed Eminence 1032 16 4:04.8 29 6:46.3 9:21.7
29 Dylan Shelley Dunn Elementary 815 33 4:14.6 18 6:50.7 9:23.1
30 Tyler Wood Harmony Elementary School 1247 51 4:23.4 24 7:02.5 9:29.0
31 Samuel Johnson Goshen Elementary 1142 49 4:22.9 26 7:03.5 9:29.8
32 Grayson Nase Chenoweth Elementary School 560 23 4:09.8 37 6:56.9 9:29.9
33 Gabe Porter Hawthorne Elementary 1289 20 4:06.5 33 6:50.7 9:31.7
34 Cooper Doyle Centerfield Elementary School 497 48 4:21.6 15 6:55.2 9:32.1
35 Jackson Furdak Chenoweth Elementary School 551 22 4:08.0 34 6:53.8 9:34.7
36 Levi Keck New Song Christian Academy 2167 24 4:09.8 44 6:59.5 9:35.1
37 Payton Smith Goshen Elementary 1171 55 4:25.5 19 7:01.7 9:36.1
38 Ashton Holliman Carter Traditional Elementary 469 45 4:20.7 25 7:01.2 9:41.3
39 Botond Krizsan Dunn Elementary 805 54 4:24.7 30 7:06.3 9:42.4
40 Colin Kessinger Kenwood Station Elementary Sch 1568     177 7:09.1 9:46.3
41 Teddy Harrell Louisville Classical Academy 1750 39 4:18.3 40 7:07.5 9:48.6
42 Landon Roberts Goshen Elementary 1161 32 4:14.6 50 7:07.5 9:49.7
43 Ethan Underwood Norton Elementary 2428 21 4:07.0 41 6:56.6 9:49.7
44 Tibebe Breetz Dunn Elementary 786 29 4:11.8 38 7:00.1 9:50.2
45 Eli Grazdinskas Chenoweth Elementary School 552 42 4:20.3 57 7:16.6 9:50.2
46 Caden Chartier Locust Grove Elementary School 1660 10 3:57.6 64 6:56.1 9:50.5
47 Jase Anselmo Bates Elementary 227 36 4:16.0 47 7:07.1 9:53.5
48 Eli Gutherie Audubon Traditional Elementary 161 43 4:20.3 35 7:06.5 9:53.7
49 Jayvyn Beckham Carter Traditional Elementary 462 50 4:22.9 51 7:17.2 9:54.9
50 Connor Marx Harmony Elementary School 1232 44 4:20.4 46 7:10.6 9:54.9
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
51 Nicolas Ajkay Goshen Elementary 1121 52 4:24.2 43 7:13.9 9:56.0
52 William Seitz Goshen Elementary 1169 60 4:26.4 45 7:16.5 9:57.1
53 Cavin Pack Medora Elementary 2038 73 4:32.3 36 7:18.6 9:58.1
54 William Huang Norton Elementary 2415 26 4:10.7 67 7:09.6 9:58.5
55 Jaxon Brasel Goshen Elementary 1123 62 4:26.8 48 7:19.0 10:02.6
56 Nathan Doss Carter Traditional Elementary 465 47 4:21.1 73 7:22.6 10:03.5
57 Seth Richardson Highlands Latin School 1369 38 4:17.7 83 7:23.9 10:08.5
58 Jeremy Bivins Locust Grove Elementary School 1651 37 4:17.5 74 7:19.8 10:09.2
59 Nolan Gossman Locust Grove Elementary School 1673 78 4:34.7 42 7:24.3 10:10.1
60 Elijah Graham Locust Grove Elementary School 1674 68 4:30.8 39 7:20.0 10:11.7
61 Bilal Usmani Goshen Elementary 1175 41 4:18.3 98 7:32.1 10:12.0
62 Hayden Stethen Locust Grove Elementary School 1700 56 4:25.9 55 7:21.9 10:14.5
63 Pash Dashti Dunn Elementary 792 75 4:33.0 53 7:27.6 10:15.0
64 Timmy Fischer Locust Grove Elementary School 1668 80 4:35.9 54 7:31.1 10:15.6
65 Chase Knight Goshen Elementary 1144 46 4:21.0 75 7:24.9 10:16.7
66 Liam Skaggs Camden Station Elementary Scho 414 65 4:29.4 60 7:26.7 10:17.5
67 James Woeste Dunn Elementary 822 66 4:30.3 56 7:26.3 10:19.8
68 Andrew McDowell Kenwood Station Elementary Sch 1571 87 4:39.7 52 7:34.2 10:20.2
69 Kaelan Key Harmony Elementary School 1228 57 4:25.9 77 7:30.4 10:20.2
70 Enoch Romney Camden Station Elementary Scho 411 64 4:28.6 70 7:29.0 10:21.0
71 Noah Bamba Lowe Elementary School 1889 58 4:26.0 78 7:30.7 10:21.7
72 Bryan Xia Goshen Elementary 1179 82 4:37.7 59 7:34.9 10:22.9
73 Neil Rosenthal Hawthorne Elementary 1293 71 4:31.6 72 7:32.6 10:23.2
74 Tyler Hogan Audubon Traditional Elementary 164 63 4:27.3 106 7:44.1 10:29.5
75 Lucas Hutchcraft Camden Station Elementary Scho 402 89 4:40.1 69 7:40.4 10:34.8
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
76 Ben Littrell Oldham County Homeschool Eleme 2518 93 4:41.6 49 7:34.0 10:35.2
77 Peirson Boehm New Song Christian Academy 2162 99 4:43.6 63 7:41.5 10:36.3
78 Joaquin Siakam Camden Station Elementary Scho 412 59 4:26.4 92 7:37.5 10:36.8
79 Kane McClelland Harmony Elementary School 1234 116 4:52.6 61 7:50.0 10:37.4
80 Gavin Mackenzie Locust Grove Elementary School 1689 70 4:31.3 84 7:37.6 10:37.7
81 Caleb Kitchens Louisville Home School 1845 104 4:46.1 62 7:43.8 10:38.4
82 Noah Price Audubon Traditional Elementary 171 61 4:26.6 81 7:32.6 10:39.6
83 Isaac Littrell Oldham County Homeschool Eleme 2519 94 4:41.9 66 7:40.8 10:39.8
84 Jack Moore Camden Station Elementary Scho 407 67 4:30.6 82 7:36.5 10:40.0
85 Hunter Warren Goshen Elementary 1176 79 4:35.2 89 7:45.4 10:40.2
86 Kode Embers Audubon Traditional Elementary 157 118 4:54.6 58 7:51.6 10:40.8
87 Keagan Smith Harmony Elementary School 1240 96 4:43.0 91 7:54.1 10:42.6
88 Elijah Morrell Highlands Latin School 1362 85 4:38.6 96 7:51.3 10:44.1
89 Ryan Osowicz Eminence 1030 53 4:24.4 88 7:33.1 10:46.4
90 Alex Kaminski Harmony Elementary School 1226 86 4:39.3 90 7:50.2 10:46.5
91 Worth DeWees Louisville Home School 1838 107 4:47.2 71 7:47.7 10:47.5
92 Rhett Shirrell Centerfield Elementary School 506 69 4:31.2 112 7:52.5 10:47.8
93 Callie Brooks Anchorage Public School 4 92 4:41.3 97 7:54.8 10:48.4
94 Joshua Chesser Harmony Elementary School 1218 108 4:48.1 76 7:52.3 10:49.4
95 Shawn Ward Harmony Elementary School 1243 109 4:48.4 95 8:01.0 10:50.0
96 Owen Wells Kenwood Station Elementary Sch 1584 81 4:36.7 94 7:49.3 10:51.4
97 Elijah Miller Goshen Elementary 1152 126 4:57.9 65 7:56.5 10:51.7
98 Carter Thompson Highlands Latin School 1374 88 4:40.0 80 7:45.0 10:54.9
99 Eli Wendling Harmony Elementary School 1244 139 5:04.7 79 8:09.4 10:55.5
100 Jonas Gomsak Camden Station Elementary Scho 400 84 4:37.9 86 7:45.7 10:57.4
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
101 Nathan Storey Goshen Elementary 1172 110 4:50.5 103 8:06.4 10:59.6
102 Hudson Williams New Song Christian Academy 2171 103 4:45.8 101 8:01.4 11:01.1
103 Dennis Fisher Locust Grove Elementary School 1669 122 4:55.6 85 8:02.7 11:01.4
104 Paul Doyle Centerfield Elementary School 498 72 4:31.7 115 7:55.8 11:03.0
105 Cooper Bensing Camden Station Elementary Scho 393 76 4:33.5 105 7:50.1 11:03.1
106 Heath Hatfield Medora Elementary 2035 111 4:51.2 68 7:51.1 11:03.5
107 Jacob Kronenthal Kenwood Station Elementary Sch 1569 114 4:51.8 99 8:07.0 11:03.7
108 Tighe Stocker Kenwood Station Elementary Sch 1578 83 4:37.7 118 8:03.7 11:06.7
109 Kajal Patel Norton Elementary 2398 97 4:43.0 111 8:04.3 11:07.9
110 Nicholas Price Audubon Traditional Elementary 170 125 4:56.9 93 8:09.1 11:09.9
111 Ben Whitaker Eminence 1037 113 4:51.3 102 8:07.1 11:12.7
112 Ethan Shaw Carter Traditional Elementary 479 95 4:42.5 133 8:18.3 11:13.2
113 Alex Albright Anchorage Public School 25 77 4:34.4 110 7:55.6 11:13.5
114 Thomas David Dunn Elementary 794 101 4:44.8 104 8:00.8 11:14.3
115 Holden Emrich Hawthorne Elementary 1282 91 4:41.1 113 8:04.1 11:14.5
116 Reid Marcum Chenoweth Elementary School 557 98 4:43.5 108 8:01.3 11:18.9
117 Curtis Troutman Audubon Traditional Elementary 177 138 5:04.4 87 8:13.0 11:19.4
118 Leland Harned Locust Grove Elementary School 1676 74 4:32.8 128 8:06.3 11:19.9
119 Bennett Rusch Anchorage Public School 51 117 4:54.5 100 8:09.7 11:21.5
120 Noah A. Anderson Lowe Elementary School 1886 112 4:51.2 109 8:12.1 11:21.7
121 Simon Phillips Kenwood Station Elementary Sch 1572 115 4:52.5 125 8:22.5 11:28.3
122 Allan Xia Goshen Elementary 1178 131 5:00.1 120 8:27.0 11:36.2
123 Logan Schmuckie Centerfield Elementary School 504 90 4:40.3 129 8:14.6 11:40.6
124 Wiley Potts Locust Grove Elementary School 1694 135 5:02.2 123 8:31.6 11:43.1
125 Maxwell Ludwick Bates Elementary 241 132 5:01.4 124 8:30.9 11:46.3
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
126 Tucker Johnson Kenwood Station Elementary Sch 1566 162 5:19.6 114 8:43.5 11:46.4
127 Damien Stephens Bates Elementary 256 151 5:14.3 119 8:41.0 11:48.0
128 Carter Travis Locust Grove Elementary School 1705 140 5:05.8 117 8:30.4 11:49.0
129 Alexander Levell Highlands Latin School 1356 129 4:59.3 131 8:34.8 11:54.1
130 Ben Johnson Kenwood Station Elementary Sch 1565 145 5:07.9 126 8:39.3 11:54.9
131 Jack Turpen Harmony Elementary School 1242 133 5:01.5 134 8:37.7 11:57.7
132 Soren McDaniel Kenwood Station Elementary Sch 1570 123 4:55.6 127 8:28.6 11:58.1
133 Maxton Fee Audubon Traditional Elementary 158 167 5:25.3 107 8:43.1 11:58.6
134 Blaine Kimery Locust Grove Elementary School 1686 119 4:54.6 121 8:22.2 11:58.7
135 Evan Keller Harmony Elementary School 1227 136 5:03.5 137 8:42.1 12:00.0
136 Blake Osbourne Audubon Traditional Elementary 167 127 4:58.1 138 8:37.5 12:00.2
137 Aidan Robinson Harmony Elementary School 1238 120 4:55.1 140 8:36.1 12:02.3
138 Wesley Kraemer Camden Station Elementary Scho 404 128 4:58.6 149 8:49.0 12:05.2
139 Krish Shah Norton Elementary 2427 144 5:07.5 130 8:42.7 12:08.3
140 Andrew Zhang Lowe Elementary School 1918 137 5:03.5 135 8:40.7 12:08.6
141 Wyatt Fite Bates Elementary 235 163 5:20.7 116 8:45.3 12:11.3
142 Ethan Rodriguez Hawthorne Elementary 1292 102 4:44.8 155 8:44.1 12:12.6
143 Austin Landers Eminence 1026 158 5:18.1 122 8:46.2 12:13.0
144 Allen Phillip George Lowe Elementary School 1897 105 4:46.6 145 8:32.9 12:18.2
145 John Trent Lucas Goshen Elementary 1147 148 5:10.0 148 8:59.8 12:20.1
146 Dakota Loper Carter Traditional Elementary 472 161 5:19.5 139 8:59.8 12:21.1
147 James Sparrow Locust Grove Elementary School 1698 150 5:12.9 136 8:50.8 12:21.5
148 Caden Simmonds Camden Station Elementary Scho 413 130 4:59.9 144 8:44.8 12:23.3
149 Hayden Bolger Farmer Elementary 1047 100 4:44.6 161 8:55.6 12:26.2
150 Cooper Yann Kenwood Station Elementary Sch 1589 143 5:07.5 150 9:00.6 12:28.1
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
151 Lennex Sebastian Medora Elementary 2043 152 5:15.2 154 9:13.1 12:28.9
152 Eli Peery Harmony Elementary School 1236 149 5:12.5 132 8:48.2 12:31.0
153 Braxton Cecil Locust Grove Elementary School 1657 141 5:06.6 142 8:51.1 12:31.1
154 Aiden Chastain Hawthorne Elementary 1273 124 4:56.3 152 8:50.4 12:32.4
155 Bryce Kimery Locust Grove Elementary School 1687 134 5:02.1 151 8:55.9 12:35.4
156 Brandon Lauyans Bates Elementary 239 121 4:55.3 159 9:03.3 12:37.5
157 Colin Gates Louisville Classical Academy 1748 146 5:08.8 147 8:58.0 12:40.6
158 Nathan Hundley Anchorage Public School 39 155 5:17.1 146 9:03.5 12:47.4
159 Oscar Graham Anchorage Public School 36 153 5:15.3 157 9:21.3 12:48.9
160 Case Shirrell Centerfield Elementary School 505 165 5:22.8 143 9:07.3 12:49.2
161 Jacob Browning Centerfield Elementary School 494 154 5:16.0 141 8:58.7 12:56.6
162 Reese Pozaric Hawthorne Elementary 1290 106 4:47.0 171 9:28.5 13:10.8
163 Carson Dukes Audubon Traditional Elementary 155 172 5:33.9 153 9:28.7 13:14.8
164 Mason Grimes Farmer Elementary 1050 157 5:18.1 162 9:32.7 13:19.1
165 Fritz Albright Anchorage Public School 26 170 5:27.9 158 9:34.3 13:31.0
166 Emmanuel Cruz Farmer Elementary 1049 142 5:06.6 169 9:43.4 13:39.2
167 Jayden Njuguna Bates Elementary 252 159 5:18.6 164 9:46.5 13:42.6
168 Torben Maki Locust Grove Elementary School 1690 166 5:25.0 165 9:55.8 13:47.8
169 John Hagedorn Anchorage Public School 37 164 5:22.6 160 9:30.8 13:49.8
170 Luca Fawbush Locust Grove Elementary School 1665 168 5:26.9 166 10:01.0 13:57.4
171 John Day Kenwood Station Elementary Sch 1562 160 5:19.0 170 9:57.3 13:58.7
172 Jeffrey Eberenz Louisville Home School 1839 175 5:56.5 156 9:59.2 14:03.4
173 Quinn VanDam Anchorage Public School 17 147 5:09.4 173 9:55.4 14:07.2
174 Nolan Burtel Anchorage Public School 32 169 5:27.6 168 10:04.2 14:07.3
175 Owen Keenan Norton Elementary 2417 156 5:17.2 174 10:07.0 14:08.6
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
176 Joey Henry Audubon Traditional Elementary 162 174 5:49.0 163 10:04.2 14:09.5
177 Caiden Houchins Carter Traditional Elementary 470 171 5:29.4 172 10:12.6 14:21.2
178 Ammon Robinson Kenwood Station Elementary Sch 1574 173 5:35.8 167 10:10.7 14:23.7
Top  

Open Girls 3&U

  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
1 Kinley Seely Goshen Elementary 1114 9 4:23.0 1 7:04.4 9:30.2
2 Bella Salvatore Goshen Elementary 1109 1 4:07.0 3 6:51.6 9:31.5
3 Annabel Allain Lowe Elementary School 1849 6 4:18.3 2 7:02.4 9:46.7
4 Kora Kast Carter Traditional Elementary 449 5 4:17.6 4 7:04.4 9:49.2
5 Lola Sensenbrenner Goshen Elementary 1115 7 4:21.2 5 7:09.6 9:51.6
6 Josephine Foy Goshen Elementary 1081 13 4:26.4 6 7:15.7 9:56.3
7 Kayla Mbaraka Goshen Elementary 1099 8 4:22.6 7 7:13.9 9:56.3
8 Kate Sanders Harmony Elementary School 1206 4 4:17.0 13 7:16.2 10:03.2
9 Emma Hutchins Harmony Elementary School 1193 3 4:15.2 11 7:11.3 10:03.5
10 Olivia Salvatore Goshen Elementary 1110 11 4:24.4 9 7:17.6 10:04.4
11 Kadie Johnson Goshen Elementary 1088 12 4:25.5 12 7:22.0 10:08.4
12 Hadley Klingenberg Locust Grove Elementary School 1615 15 4:28.2 8 7:20.6 10:13.5
13 Lauren Kingery Goshen Elementary 1091 14 4:27.4 14 7:34.4 10:20.7
14 Nylah Fowler Lowe Elementary School 1856 2 4:12.8 10 7:07.4 10:21.8
15 Grace Reck Hawthorne Elementary 1265 10 4:23.9 15 7:32.2 10:36.9
16 Mia Hodges Locust Grove Elementary School 1611 18 4:37.1 22 7:57.5 10:53.8
17 Claire Mullen Camden Station Elementary Scho 388 28 4:48.4 18 8:02.9 10:54.1
18 Elizabeth Baird Harmony Elementary School 1181 31 4:50.6 19 8:07.3 11:01.7
19 Ana Martinez Sedano Goshen Elementary 1096 25 4:45.4 21 8:05.4 11:06.8
20 Scarlett Gordon Highlands Latin School 1338 16 4:32.0 24 7:58.1 11:07.3
21 Harper Cameron Goshen Elementary 1075 29 4:48.7 17 8:01.6 11:08.0
22 Trinity Kitchens Louisville Home School 1824 34 4:53.3 16 8:04.4 11:08.5
23 Caroline Stickle Harmony Elementary School 1210 27 4:47.3 39 8:25.7 11:12.4
24 Adelaide Schmidt Locust Grove Elementary School 1634 17 4:35.9 33 8:09.0 11:13.1
25 McKenna Dicarlo Harmony Elementary School 1186 24 4:45.1 29 8:16.8 11:19.4
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
26 Evie Hamilton Louisville Home School 1822 21 4:41.8 23 8:05.8 11:22.3
27 Lana Shapero Lowe Elementary School 1878 19 4:37.7 42 8:19.5 11:22.6
28 Linley Rusnak Camden Station Elementary Scho 389 37 4:56.2 25 8:23.0 11:25.8
29 Alexa Sanford Locust Grove Elementary School 1633 26 4:46.0 31 8:17.9 11:25.9
30 Izzy Waterfield Dunn Elementary 776 58 5:09.6 20 8:26.8 11:36.8
31 Cydni Kast Carter Traditional Elementary 448 65 5:19.3 30 8:51.3 11:41.5
32 Sadie Wheeldon Locust Grove Elementary School 1641 22 4:43.2 45 8:28.2 11:44.3
33 Emmy Young Locust Grove Elementary School 1645 39 4:56.5 35 8:29.8 11:46.7
34 Zoey Thompson Harmony Elementary School 1213 30 4:50.2 38 8:25.9 11:46.8
35 Emma Lopes Harmony Elementary School 1197 59 5:12.5 34 8:45.7 11:47.6
36 Sara Rogers Chenoweth Elementary School 533 36 4:55.9 37 8:30.0 11:48.3
37 Amelia Muench Goshen Elementary 1102 53 5:07.7 28 8:39.3 11:53.6
38 Molly McCracken Centerfield Elementary School 488 23 4:44.7 60 8:47.5 11:59.8
39 Lani Cravens Lowe Elementary School 1853 47 5:03.7 32 8:36.6 12:06.5
40 Eliza Baum Bates Elementary 182 50 5:04.4 43 8:47.8 12:09.1
41 Alysyn Goldberg Goshen Elementary 1083 60 5:12.7 27 8:44.3 12:10.0
42 Maggie Godthab Dunn Elementary 747 20 4:39.9 75 9:05.5 12:10.0
43 Nora Williams Hawthorne Elementary 1272 32 4:52.7 46 8:38.2 12:14.3
44 Emi Shuman Dunn Elementary 769 69 5:21.5 26 8:50.2 12:16.7
45 Kyndall Powell Lowe Elementary School 1874 75 5:24.8 41 9:06.6 12:17.6
46 Maddie Flowers Highlands Latin School 1337 42 4:59.2 44 8:43.5 12:18.3
47 Lydia Johnson Goshen Elementary 1089 33 4:53.0 53 8:49.6 12:18.4
48 Lucy Gabhart Hawthorne Elementary 1254 73 5:23.0 36 8:56.9 12:19.3
49 Aydie Nase Chenoweth Elementary School 529 35 4:54.8 52 8:51.4 12:21.4
50 Cara Kingery Goshen Elementary 1090 54 5:07.8 58 9:08.1 12:25.9
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
51 Adeline Gentry Locust Grove Elementary School 1607 49 5:04.0 50 8:58.6 12:27.0
52 Presley Pierce Carter Traditional Elementary 453 43 4:59.5 49 8:53.5 12:27.8
53 Kate Kolacki Oldham County Homeschool Eleme 2511 52 5:07.4 55 9:04.8 12:30.1
54 Taylor Fusner Locust Grove Elementary School 1606 45 5:02.6 57 9:01.4 12:32.3
55 Malerie Schardein Goshen Elementary 1112 67 5:21.1 47 9:10.5 12:36.2
56 Fiona Jenkins Bates Elementary 200 51 5:07.0 65 9:16.7 12:38.0
57 Luella Todd St. Matthews Elementary 2944 46 5:03.5 74 9:27.8 12:42.1
58 Abby Ross Norton Elementary 2400 94 5:40.9 40 9:20.0 12:42.9
59 Caylee Siebert Locust Grove Elementary School 1636 40 4:56.7 79 9:27.2 12:45.5
60 Harper Joaquin Louisville Classical Academy 1739 62 5:17.5 56 9:15.1 12:47.7
61 Hannah Mendoza Bates Elementary 206 78 5:27.0 54 9:23.8 12:47.8
62 Gracie Roberts Locust Grove Elementary School 1631 55 5:08.4 66 9:20.3 12:49.6
63 Maria Bombelli Lowe Elementary School 1851 90 5:38.2 48 9:31.5 13:01.5
64 Quinn Combs Eminence 1007 81 5:29.3 63 9:33.8 13:03.0
65 Charlotte Wright Oldham County Homeschool Eleme 2513 79 5:27.4 64 9:33.3 13:12.9
66 Zoey Houston Locust Grove Elementary School 1613 41 4:56.9 87 9:57.2 13:15.0
67 Kaylee Cothern Kenwood Station Elementary Sch 1514 66 5:21.0 72 9:43.7 13:16.4
68 Harper Galladay St. Matthews Elementary 2933 70 5:21.7 73 9:45.1 13:17.3
69 Emilia Houston Locust Grove Elementary School 1612 87 5:35.3 76 10:01.9 13:19.1
70 Lainey Brown Locust Grove Elementary School 1597 44 5:01.2 85 9:43.0 13:21.6
71 Tenley Ortloff Kenwood Station Elementary Sch 1534 89 5:37.3 62 9:41.5 13:23.3
72 Evelyn Flowers Highlands Latin School 1336 68 5:21.4 68 9:35.9 13:27.6
73 Amelie Waddell Lowe Elementary School 1881 95 5:42.6 51 9:38.9 13:27.7
74 Violet Kelly Lowe Elementary School 1868 63 5:18.8 70 9:39.4 13:27.8
75 Jenae Dixon Carter Traditional Elementary 441 64 5:19.0 80 9:50.1 13:32.7
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
76 Elyn Cornett Highlands Latin School 1334 83 5:33.1 61 9:36.8 13:35.9
77 Ryne Hunsaker Kenwood Station Elementary Sch 1527 48 5:03.8 78 9:33.1 13:37.2
78 McKenna Murphy New Song Christian Academy 2155 82 5:29.7 71 9:51.2 13:37.5
79 Molly Fister St. Matthews Elementary 2932 76 5:24.8 69 9:44.0 13:47.7
80 Alyssa Dozer Norton Elementary 2388 93 5:40.1 67 9:52.8 13:47.9
81 Allison Clem Carter Traditional Elementary 438 96 5:42.7 59 9:45.2 13:52.3
82 Eva McCarty Locust Grove Elementary School 1620 91 5:39.0 83 10:14.1 14:02.1
83 Rori Davis Locust Grove Elementary School 1601 77 5:26.1 84 10:07.2 14:02.1
84 Payton Buckner Eminence 1002 88 5:37.1 77 10:05.1 14:09.4
85 Cora Humphrey Hawthorne Elementary 1258 57 5:09.2 93 10:16.0 14:10.5
86 Ashyianne Welshans Locust Grove Elementary School 1640 111 6:00.6 86 10:49.9 14:12.5
87 Abby Colon Bates Elementary 186 74 5:23.5 91 10:30.0 14:13.6
88 Alivia Fields Bates Elementary 194 72 5:22.9 100 10:46.1 14:16.1
89 Lainey Schmuckie Centerfield Elementary School 492 61 5:16.1 88 10:19.3 14:22.0
90 Kathleen Mulhall Locust Grove Elementary School 1623 110 5:58.3 81 10:32.8 14:24.2
91 Juliana Winters New Song Christian Academy 2160 85 5:34.2 94 10:42.0 14:28.4
92 Gargi Barge Bowen Elementary 285 38 4:56.5 107 10:41.2 14:28.7
93 Tenley Rabatin Harmony Elementary School 1202 109 5:57.7 82 10:32.5 14:32.7
94 Lily Spivey Lowe Elementary School 1879 92 5:39.5 92 10:46.1 14:37.5
95 Leah Sheets New Song Christian Academy 2159 86 5:34.8 95 10:44.9 14:38.8
96 Natalie Cummins Kenwood Station Elementary Sch 1516 98 5:43.1 98 11:00.1 14:40.6
97 Carson Dailey Camden Station Elementary Scho 383 84 5:33.3 101 11:00.9 14:47.2
98 Grace Forrest Bates Elementary 195 97 5:43.1 97 10:55.8 14:50.5
99 Lizzy Baker Kenwood Station Elementary Sch 1512 99 5:43.6 89 10:49.3 14:56.7
100 Mackenzie Packwood St. Matthews Elementary 2942 56 5:08.6 106 10:53.1 15:01.5
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
101 Claire Jones St. Matthews Elementary 2937 80 5:28.7 105 11:08.9 15:13.0
102 Lillian Bennett Norton Elementary 2383 105 5:54.9 96 11:06.2 15:26.2
103 Charlie Lindemoen Goshen Elementary 1095 118 6:16.3 90 11:22.5 15:38.1
104 Christina Grijalba Kenwood Station Elementary Sch 1523 116 6:05.3 102 11:34.2 15:43.2
105 Ellie Rominger Dunn Elementary 768 100 5:44.2 103 11:16.6 15:43.4
106 Ella Tremayne St. Matthews Elementary 2945 71 5:22.7 108 11:36.4 16:01.0
107 Saber Hedden Bates Elementary 199 113 6:01.9 104 11:35.9 16:10.6
108 Sophia Decker Lowe Elementary School 1854 102 5:49.5 99 11:10.2 16:25.0
109 Saniyah Israel Chenoweth Elementary School 520 123 6:28.4 109 13:08.9 17:53.3
110 Penny Schnittger Norton Elementary 2401 122 6:24.4 113 13:52.8 17:56.1
111 Peyton Dietrich Bates Elementary 193 117 6:10.2 116 14:33.5 18:46.7
112 Grace Anderson Lowe Elementary School 1850 115 6:02.6 117 14:30.5 18:50.8
113 Molly Robinson Harmony Elementary School 1205 108 5:57.4 111 13:13.9 18:51.8
114 Ana Grace Ballesteros Highlands Latin School 1328 104 5:52.7 120 14:34.6 19:03.1
115 Lila Zirkelback Bates Elementary 223 112 6:01.3     19:17.6
116 Violet Zirkelback Bates Elementary 224 107 5:55.8     19:30.3
117 Morgan Stock Bates Elementary 217 127 7:54.8 110 14:52.1 19:31.3
118 Makenzie Maydwell Medora Elementary 2029 120 6:19.3 115 14:36.6 19:39.4
119 Zacaylah Thompson Carter Traditional Elementary 455 125 6:58.2 112 14:23.6 19:40.1
120 Vera Gravil Lowe Elementary School 1858 101 5:48.4 114 13:46.1 20:17.8
121 Allison Vittitow Highlands Latin School 1343 103 5:52.0 119 14:33.2 21:10.3
122 Emma Colon Bates Elementary 187 106 5:55.2 118 14:33.5 21:15.4
123 Reagen Malloy New Song Christian Academy 2154 124 6:55.8     21:20.4
124 Haleiygh Willard Eminence 1021 119 6:17.1     21:28.9
125 Jaeden Dietrich Bates Elementary 192 121 6:23.4     22:18.5
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
126 Naomi Winters New Song Christian Academy 2161 126 7:51.7     22:51.9
127 Kaitlynn Henderson Lowe Elementary School 1863 114 6:02.0     24:07.6
Top  

Open Boys 3&U

  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
1 Mason Ellis Lowe Elementary School 1896 1 3:47.5 1 6:08.2 8:24.8
2 Chase Sears Goshen Elementary 1167 2 3:48.2 2 6:14.0 8:38.0
3 Samuel Schmitt Goshen Elementary 1164 7 4:09.1 4 6:43.5 9:08.0
4 Damian Luna Lowe Elementary School 1905 5 4:03.2 5 6:41.6 9:10.9
5 John Meadows Goshen Elementary 1151 10 4:13.0 3 6:45.9 9:22.5
6 Nolan Clayton Eminence 1024 4 4:03.1 12 6:50.6 9:24.2
7 Clayton House New Song Christian Academy 2166 6 4:04.1 10 6:48.9 9:24.5
8 Logan Brodsky Goshen Elementary 1125 14 4:21.2 6 7:03.4 9:37.9
9 Charlie Sorsa Camden Station Elementary Scho 417 9 4:12.7 9 6:56.7 9:42.3
10 Luke West Harmony Elementary School 1245 13 4:17.9 15 7:07.1 9:45.1
11 Leo Falk Highlands Latin School 1350 11 4:13.6 16 7:03.0 9:46.5
12 Chase Duncan Goshen Elementary 1130 15 4:22.4 8 7:06.3 9:49.7
13 Owen Sorrell Chenoweth Elementary School 565 19 4:24.9 13 7:13.1 9:55.1
14 Gavin Kahl Louisville Classical Academy 1752 26 4:31.0 7 7:13.9 9:55.4
15 Felix Humble Hawthorne Elementary 1287 12 4:17.1 20 7:09.9 9:55.9
16 Tyson Derricks Hawthorne Elementary 1278         9:59.3
17 Ethan Lare Goshen Elementary 1146 18 4:23.6 21 7:16.9 10:02.4
18 Caleb Brown Louisville Classical Academy 1745 8 4:09.5 26 7:05.3 10:04.7
19 Chase Harley Goshen Elementary 1136 17 4:23.3 23 7:17.9 10:05.7
20 Bennett Nau Highlands Latin School 1364     134 7:20.9 10:05.9
21 James Harston Dunn Elementary 801 40 4:39.3 11 7:25.7 10:06.1
22 Juah Nau Highlands Latin School 1365 21 4:25.6 25 7:21.4 10:06.2
23 Wyatt Quiles Dunn Elementary 813 23 4:27.2 17 7:17.4 10:12.3
24 Levi Stevenson Centerfield Elementary School 507 27 4:31.3 35 7:33.8 10:12.8
25 Luke Brooker Dunn Elementary 787 25 4:30.6 18 7:22.5 10:13.4
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
26 Kaleab Breetz Dunn Elementary 785 16 4:22.5 22 7:17.1 10:13.8
27 Brooks Williams Locust Grove Elementary School 1709 39 4:38.7 28 7:35.3 10:16.0
28 Colton McClelland Harmony Elementary School 1233 35 4:37.3 14 7:26.3 10:16.2
29 Kai Cravens Lowe Elementary School 1895 33 4:36.6 19 7:29.0 10:16.6
30 Ryan Grazdinskas Chenoweth Elementary School 553 22 4:25.8 29 7:24.0 10:19.3
31 Max Aguilar Locust Grove Elementary School 1647 20 4:25.2 36 7:28.4 10:22.6
32 Thatcher Boehm New Song Christian Academy 2163 24 4:29.6 43 7:36.5 10:22.6
33 Gabriel Trocan Highlands Latin School 1375 28 4:32.3 32 7:32.8 10:23.5
34 Austin Sears Goshen Elementary 1166         10:26.2
35 Beckett Jones Goshen Elementary 1143 45 4:44.4 24 7:39.2 10:28.1
36 Noah Anastasio Locust Grove Elementary School 1648 34 4:37.1 27 7:33.3 10:28.8
37 Dylan State Camden Station Elementary Scho 419 30 4:35.2 41 7:41.2 10:28.8
38 Arthur Humble Hawthorne Elementary 1286 36 4:37.3 40 7:42.5 10:33.8
39 Reid Mattera Locust Grove Elementary School 1691 29 4:33.7 38 7:37.0 10:34.3
40 Jason Jones Locust Grove Elementary School 1684 38 4:37.9 45 7:46.8 10:40.1
41 Ben Rogers Chenoweth Elementary School 562 46 4:46.7 30 7:45.1 10:40.1
42 Santiago Martinez Sedano Goshen Elementary 1150 32 4:36.4 42 7:42.4 10:43.5
43 Andrew Glover Carter Traditional Elementary 467 52 4:51.9 31 7:51.0 10:44.8
44 Riley Drake Chenoweth Elementary School 549 41 4:41.7 37 7:44.9 10:45.0
45 Andrew Moulder Chenoweth Elementary School 558 44 4:43.5 39 7:48.0 10:52.5
46 Bennett Moore Camden Station Elementary Scho 406 31 4:36.0 44 7:44.7 10:54.0
47 Parker Becknell Locust Grove Elementary School 1650 37 4:37.7 53 7:51.5 10:54.4
48 Abram Hall Dunn Elementary 800 54 4:52.2 33 7:52.8 10:54.8
49 Clayton Rogers Norton Elementary 2425 57 4:55.3 34 7:57.0 10:58.2
50 Max Barkley Carter Traditional Elementary 461 3 3:56.5 85 7:48.8 11:03.0
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
51 Grayson Brown Kenwood Station Elementary Sch 1557 49 4:48.5 54 8:04.2 11:04.7
52 Dylan Whitley Kenwood Station Elementary Sch 1587 47 4:47.2 51 8:00.4 11:05.0
53 Cooper Bonilla Camden Station Elementary Scho 396 43 4:43.1 49 7:55.1 11:08.7
54 Samuel Nettles Goshen Elementary 1158 55 4:54.1 59 8:12.9 11:12.7
55 Brody Gideon Oldham County Homeschool Eleme 2515 53 4:52.2 50 8:05.3 11:13.8
56 Jaxson Pullen Dunn Elementary 812 61 4:57.2 48 8:09.0 11:14.1
57 Paul Reno-Weber Hawthorne Elementary 1291         11:14.5
58 Marek Young Norton Elementary 2431 62 4:57.7 47 8:09.5 11:16.5
59 Quentin Finch Locust Grove Elementary School 1667 51 4:49.9 56 8:07.0 11:18.3
60 Drew Neal Goshen Elementary 1155 48 4:47.3 63 8:13.4 11:18.3
61 Jackson Gray Goshen Elementary 1133 50 4:48.6 65 8:15.5 11:19.8
62 Drew Davis Norton Elementary 2414 67 5:01.7 46 8:12.3 11:20.8
63 Lucas Wagoner Bates Elementary 261 59 4:55.9 58 8:14.1 11:26.6
64 Alec Nagle Goshen Elementary 1154 64 4:58.8 57 8:16.5 11:26.6
65 Bryton Allain Lowe Elementary School 1885 63 4:58.6 60 8:18.8 11:28.2
66 Jackson Reed Eminence 1031 66 5:00.4 52 8:13.8 11:32.9
67 Sovereign Samuel Highlands Latin School 1372 78 5:06.7 55 8:23.2 11:37.9
68 Ryan Stogner Kenwood Station Elementary Sch 1579 70 5:02.6 62 8:25.0 11:37.9
69 Annie Keenan Norton Elementary 2392 42 4:42.6 72 8:21.2 11:41.7
70 Noah Beckley Camden Station Elementary Scho 392 65 5:00.0 61 8:21.3 11:42.8
71 Sasha Wolek Lowe Elementary School 1917 60 4:57.1 64 8:23.8 11:47.7
72 Baleon Dykes Centerfield Elementary School 499 74 5:04.4 67 8:34.3 11:48.5
73 Addison Kuhn Dunn Elementary 757 56 4:54.6 70 8:31.9 11:49.2
74 Oliver Robbins Goshen Elementary 1160 80 5:07.4 68 8:41.0 11:52.9
75 Colton Grace Harmony Elementary School 1223 68 5:02.4 66 8:31.0 11:53.8
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
76 Jake Letendre Camden Station Elementary Scho 405 71 5:03.1 75 8:45.7 12:04.8
77 Jackson Groft Carter Traditional Elementary 468 81 5:09.2 74 8:49.7 12:09.9
78 Adrian Hall Lowe Elementary School 1899 75 5:04.6 71 8:43.0 12:10.9
79 Carter Gilky Kenwood Station Elementary Sch 1563 58 4:55.5 90 8:50.9 12:15.4
80 Nolan Kahl Louisville Classical Academy 1753 79 5:07.0 81 8:56.2 12:25.0
81 Jaxon Tarbet Goshen Elementary 1173 94 5:20.7 80 9:07.8 12:28.3
82 Jake Roederer Eminence 1033 93 5:18.3 69 8:52.8 12:28.8
83 Bodhi Peters Hawthorne Elementary 1288 89 5:14.9 78 9:01.0 12:28.9
84 Benjamin Schissler Louisville Classical Academy 1758     136 9:11.3 12:30.5
85 Noah McFall Bates Elementary 243 76 5:05.2 91 9:06.5 12:31.8
86 Jacob Ashe Bates Elementary 228 104 5:31.0 73 9:10.6 12:32.5
87 Archer Ceralde Eminence 1023 73 5:03.9 83 8:56.0 12:33.8
88 Ryker Andres Bates Elementary 225 82 5:09.2 95 9:13.8 12:34.1
89 Logan Cecil Locust Grove Elementary School 1658 91 5:16.6 82 9:07.4 12:34.1
90 Abid Ali Goshen Elementary 1122 84 5:12.5 92 9:15.0 12:34.9
91 Ethan Schulz St. Matthews Elementary 2962 85 5:12.6 79 8:59.5 12:35.7
92 Hudson Blakemore Locust Grove Elementary School 1653 100 5:27.7 76 9:11.7 12:37.6
93 Wilson King Norton Elementary 2418 69 5:02.6 97 9:08.5 12:40.0
94 Edwin Cantor Lowe Elementary School 1893 83 5:11.1 105 9:23.5 12:41.0
95 Kristian Jara Lowe Elementary School 1902 102 5:29.8 88 9:23.4 12:41.1
96 Titus Borgman New Song Christian Academy 2164 87 5:13.6 89 9:07.8 12:43.5
97 Braylen Petitt Medora Elementary 2040 88 5:14.6 94 9:19.2 12:47.7
98 Perkins Mehling Dunn Elementary 808 109 5:34.2 77 9:20.4 12:49.8
99 Elijah Shaw Carter Traditional Elementary 478 86 5:13.0 96 9:18.2 12:53.5
100 Jacob Roberts Locust Grove Elementary School 1695 106 5:33.4 84 9:25.6 12:56.6
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
101 Evan Jared Locust Grove Elementary School 1681 110 5:37.1 86 9:30.0 13:00.4
102 Elliot Estes Hawthorne Elementary 1283 99 5:27.0 108 9:44.9 13:00.9
103 Hunter Woosley Camden Station Elementary Scho 422 72 5:03.7 101 9:11.5 13:01.7
104 Clark Brooks Harmony Elementary School 1217 98 5:26.0 87 9:19.5 13:03.8
105 Carter Johnston Lowe Elementary School 1904 101 5:29.3 103 9:39.3 13:05.3
106 Charlie Mehling Dunn Elementary 807 105 5:31.8 98 9:38.1 13:09.3
107 Henry Duggins Hawthorne Elementary 1280 95 5:21.3 112 9:44.2 13:12.5
108 Nolan Stethen Locust Grove Elementary School 1701 103 5:30.1 100 9:37.2 13:15.6
109 Jaxon Wade Bates Elementary 260 96 5:21.3 107 9:35.4 13:18.1
110 Kristopher Jara Lowe Elementary School 1903 97 5:25.9 93 9:30.2 13:30.9
111 Shri Pattar Bowen Elementary 310 111 5:39.4 106 9:52.7 13:37.3
112 Jacob Aylor Kenwood Station Elementary Sch 1551 107 5:33.6 102 9:43.1 13:37.6
113 Ryan Wachsman Norton Elementary 2429 108 5:34.0 113 10:04.3 13:40.5
114 Anthony Stanley Carter Traditional Elementary 480 118 5:49.2 109 10:07.8 13:42.0
115 Khaled Mused St. Matthews Elementary 2958 90 5:15.7 118 10:04.2 13:43.1
116 Beckham Gravil Lowe Elementary School 1898 77 5:06.3 119 9:55.2 13:46.9
117 Stephen Stanley Carter Traditional Elementary 481 121 5:55.9 111 10:16.0 13:51.3
118 Zachary Satterly Locust Grove Elementary School 1696 116 5:48.6 99 9:55.6 13:57.0
119 Tatum Nelson New Song Christian Academy 2168 123 6:05.6 104 10:15.7 14:05.8
120 Henry Blandford Lowe Elementary School 1892 113 5:43.6 115 10:16.5 14:06.9
121 Owen Wheeler Bates Elementary 262 115 5:46.5 114 10:18.3 14:07.5
122 Kaden Weaver Carter Traditional Elementary 482 112 5:42.0 117 10:25.7 14:20.5
123 Lars Isenhart Harmony Elementary School 1225 127 6:26.6 110 10:46.5 14:29.2
124 Justin Lynch Carter Traditional Elementary 473 117 5:48.6 122 11:07.7 14:49.6
125 Eli Moore Bates Elementary 248 131 6:42.6 116 11:23.8 15:23.2
  ------- Split 1 ------- ------- Split 2 ------- Total
Place Name Team Bib No Rnk Time Rnk Time Time
126 Kristian Kallio Locust Grove Elementary School 1685 129 6:33.3 121 11:42.5 15:23.2
127 Nathan Lum St. Matthews Elementary 2955 132 6:44.5 120 11:41.7 15:43.7
128 Lee Edens Bates Elementary 234 124 6:07.8 126 11:55.1 15:52.7
129 Malachi Meacham Lowe Elementary School 1908 120 5:53.3 124 11:26.2 16:15.9
130 Troy Langan Norton Elementary 2419 114 5:46.3 131 12:13.9 16:16.5
131 Hudson Ludwick Bates Elementary 240 119 5:52.7 129 12:01.3 16:21.4
132 Emmett Blandford Lowe Elementary School 1891 136 7:04.2 125 12:45.7 17:17.7
133 Landon Stone St. Matthews Elementary 2964 138 7:18.8 123 12:43.9 17:30.5
134 Turner Johnson Kenwood Station Elementary Sch 1567 134 7:02.7 127 12:57.3 17:52.0
135 Anthony Spencer Bates Elementary 255 130 6:39.0 130 12:49.8 17:57.6
136 Aaron Motyka Bates Elementary 251 125 6:16.3 132 13:08.4 18:15.3
137 Sophia Floyd Kenwood Station Elementary Sch 1520 135 7:03.1 128 13:07.5 18:56.3
138 Wesley Bamba Lowe Elementary School 1890 128 6:28.2 133 13:40.6 20:06.1
139 Bo Payne Bates Elementary 253 133 6:52.8     20:18.0
140 Kahleel McFarland Bates Elementary 245 137 7:17.0     20:22.9
141 Nathaniel Tucker Lowe Elementary School 1915 126 6:22.5     20:36.0
142 Benjamin Ark Lowe Elementary School 1887 122 5:57.1     20:38.7
143 Hudson Rairick Camden Station Elementary Scho 410 92 5:17.2 135 13:44.7 21:00.8
144 Addison Roederer Eminence 1015         23:33.8