DC Race Timing

Rumble Through the Jungle 2019

Rumble Through the Jungle 2019

September 07, 2019


DC Race Timing DC Race Timing

Overall Finish List - Boys

Boys MS A Teams

All


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

    1      1   2796  Dylan Ellis           Crosby Middle School                          10:17       10:17.8  3:26/K    8  
    2      2   2864  Nolan Kurz            Daviess County Middle School          5:18     5:03       10:21.8  3:27/K    8  
    3      3   4005  Adam Patel            North Oldham Middle School            5:19     5:12       10:31.7  3:31/K    8  
    4      4   3982  Tristan Hindorff      North Oldham Middle School                    10:41       10:41.1  3:34/K    8  
    5      5   4004  Grant Neal            North Oldham Middle School                    10:57       10:57.4  3:39/K    8  
    6      6   4437  Cambel Brown          West Jessamine Middle School          5:45     5:13       10:59.0  3:40/K    8  
    7  (< 5)   3409  Caden Cull            Jefferson County Traditional Mid              11:03       11:03.4  3:41/K    7  
    8      7   4032  Luke Whitlow          North Oldham Middle School            5:46     5:23       11:10.2  3:43/K    6  
    9      8   2356  Noah Mathews          Beaumont Middle School                5:42     5:29       11:12.3  3:44/K    7  
   10      9   4020  Jasper Smith          North Oldham Middle School                    11:13       11:13.1  3:44/K    6  
   11     10   2485  Cabot McKinney        Brentwood Middle School               5:46     5:28       11:15.6  3:45/K    7  
   12     11   2210  Jacob Hardin          Barret Traditional Middle School      5:42     5:33       11:16.6  3:46/K    8  
   13     12   4367  Lake Durrett          St. Henry Middle School               5:55     5:21       11:17.0  3:46/K    8  
   14     13   3019  Kiefer Neal           East Oldham Middle School                     11:17       11:17.9  3:46/K    8  
   15     14   3785  James Cameron         Meyzeek Middle School                         11:18       11:18.7  3:46/K    8  
   16     15   2756  Ayden Taylor          Christian Academy Middle School       5:51     5:27       11:19.2  3:46/K    5  
   17     16   2381  Alex Young            Beaumont Middle School                5:56     5:25       11:21.2  3:47/K    8  
   18     17   4242  Nate Powers           Ramsey Middle School                  5:48     5:33       11:21.3  3:47/K    8  
   19  (< 5)   4453  Trey Tipton           Whitefield Academy                    5:55     5:35       11:31.3  3:50/K    7  
   20     18   3859  Bryce Revo            Muhlenberg County                             11:31       11:31.8  3:51/K    7  
   21     19   4025  Charley Townsend      North Oldham Middle School            6:08     5:23       11:32.9  3:51/K    7  
   22     20   2514  Jackson White         Brentwood Middle School                       11:33       11:33.4  3:51/K    8  
   23     21   3032  Matthew Whitlock      East Oldham Middle School             6:02     5:31       11:34.0  3:51/K    7  
   24     22   2472  Carter Greene         Brentwood Middle School               6:07     5:26       11:34.6  3:52/K    7  
   25     23   2799  Cameron Gwaltney      Crosby Middle School                  5:58     5:37       11:35.4  3:52/K    6  
   26     24   3787  Trip Campbell         Meyzeek Middle School                 6:13     5:22       11:36.3  3:52/K    8  
   27     25   2358  Will Naehr            Beaumont Middle School                        11:36       11:36.9  3:52/K    7  
   28     26   2466  Jack Elliott          Brentwood Middle School                       11:37       11:37.2  3:52/K    8  
   29     27   2496  Brock Petterson       Brentwood Middle School                       11:37       11:37.7  3:53/K    8  
   30  (< 5)   3756  Nicholas Sundys       Madison Central                       5:56     5:42       11:38.7  3:53/K    8  
   31     28   4233  Max Keith             Ramsey Middle School                          11:40       11:40.8  3:54/K    8  
   32     29   4415  Seth Cockrell         Walton Verona                         5:57     5:44       11:41.6  3:54/K    8  
   33     30   4439  Wade Edmonds          West Jessamine Middle School          6:01     5:40       11:41.8  3:54/K    8  
   34     31   3639  Josiah Claunch        Louisville Home School                6:08     5:33       11:41.9  3:54/K    8  
   35     32   3018  Caleb Neal            East Oldham Middle School             6:06     5:37       11:43.7  3:55/K    8  
   36     33   2494  Cason Peebles         Brentwood Middle School                       11:44       11:44.1  3:55/K    7  
   37     34   2492  Bobby Pautienus       Brentwood Middle School               6:03     5:41       11:45.6  3:55/K    8  
   38     35   3946  Tate Sinclair         Noe Middle School                     6:03     5:42       11:46.4  3:55/K    8  
   39     36   2809  Aaron Levinson        Crosby Middle School                  6:12     5:35       11:47.9  3:56/K    7  
   40  (> 7)   2504  Will Thompson         Brentwood Middle School               6:02     5:46       11:49.2  3:56/K    8  
   41     37   2789  Zack Beamer           Crosby Middle School                  6:03     5:46       11:49.9  3:57/K    8  
   42  (< 5)   2776  Landon LaCroix        Cooper                                6:13     5:36       11:50.3  3:57/K    8  
   43     38   2329  Jackson Brooks        Beaumont Middle School                6:08     5:42       11:50.5  3:57/K    6  
   44     39   2337  Steven Estepp         Beaumont Middle School                6:09     5:41       11:51.4  3:57/K    7  
   45     40   4444  Zeke Miller           West Jessamine Middle School          6:15     5:37       11:52.5  3:58/K    8  
   46     41   4241  Ethan Pinnick         Ramsey Middle School                  6:08     5:44       11:53.0  3:58/K    8  
   47     42   4185  Zeppelin Tang         Oldham County Middle School           6:14     5:39       11:53.6  3:58/K    8  
   48     43   2872  Toby Morris           Daviess County Middle School                  11:53       11:53.9  3:58/K    8  
   49     44   3657  Jed Hamilton          Louisville Home School                6:16     5:37       11:54.0  3:58/K    6  
   50     45   3786  Wes Cameron           Meyzeek Middle School                 6:13     5:42       11:55.7  3:59/K    6  
   51     46   2820  Alex Paul             Crosby Middle School                  6:03     5:55       11:59.0  4:00/K    8  
   52     47   3955  Sullivan Yaden        Noe Middle School                     6:12     5:49       12:02.2  4:01/K    6  
   53     48   3976  Davis Gray            North Oldham Middle School            6:13     5:48       12:02.6  4:01/K    8  
   54     49   4134  David Dowling         Oldham County Middle School           6:17     5:44       12:02.8  4:01/K    8  
   55  (> 7)   4009  Jack Ransdell         North Oldham Middle School            6:17     5:45       12:03.1  4:01/K    6  
   56     50   2858  Evan Howe             Daviess County Middle School          6:12     5:50       12:03.2  4:01/K    8  
   57     51   4130  Jacob Dant            Oldham County Middle School           6:14     5:49       12:04.7  4:02/K    7  
   58  (< 5)   2777  Noah Miller           Cooper                                6:18     5:47       12:06.7  4:02/K    8  
   59     52   2995  Sean Crady            East Oldham Middle School             6:16     5:50       12:07.0  4:02/K    7  
   60     53   4246  Trevor Rowles         Ramsey Middle School                          12:10       12:10.2  4:03/K    8  
   61     54   3797  Brady Jenkins         Meyzeek Middle School                 6:18     5:52       12:10.7  4:04/K    7  
   62     55   4293  Lincoln LauBach       Shelby West Middle School             6:24     5:49       12:13.9  4:05/K    6  
   63     56   2857  Brody Holbrook        Daviess County Middle School          6:16     5:57       12:14.2  4:05/K    7  
   64     57   4427  Wyatt Shearer         Walton Verona                         6:25     5:50       12:15.6  4:05/K    5  
   65  (< 5)   2161  Logan Shearer         Anchorage Public School               6:12     6:03       12:15.9  4:05/K    8  
   66  (< 5)   3754  Carter Lamb           Madison Central                       6:13     6:02       12:16.1  4:05/K    8  
   67  (> 7)   3966  Lance Buel            North Oldham Middle School            6:18     5:57       12:16.5  4:06/K    7  
   68     58   2812  Aiden Ludwick         Crosby Middle School                  6:21     5:58       12:19.4  4:06/K    7  
   69     59   4235  Romaro Knight         Ramsey Middle School                  6:08     6:10       12:19.8  4:07/K    8  
   70     60   4364  Nate Bessler          St. Henry Middle School               6:29     5:50       12:19.8  4:07/K    7  
   71     61   2335  Tyler Crawford        Beaumont Middle School                6:15     6:04       12:20.2  4:07/K    8  
   72     62   2832  Zach Swope            Crosby Middle School                  6:18     6:02       12:20.7  4:07/K    7  
   73  (> 7)   2835  Thomas Weber          Crosby Middle School                  6:21     6:00       12:21.9  4:07/K    7  
   74     63   2343  Nate Hayes            Beaumont Middle School                        12:22       12:22.7  4:08/K    7  
   75     64   2211  Tedi Henderson        Barret Traditional Middle School      6:24     5:58       12:22.9  4:08/K    7  
   76  (< 5)   4380  Hunter Bachmann       Trimble County                        6:13     6:12       12:25.2  4:08/K    8  
   77  (> 7)   3995  Broedey Masters       North Oldham Middle School                    12:25       12:25.3  4:08/K    8  
   78     65   3772  Nathan Janes          Marnel C. Moorman Middle School       6:25     6:01       12:26.8  4:09/K    7  
   79     66   4330  Henry Koller          South Oldham Middle School            6:26     6:01       12:27.0  4:09/K    6  
   80     67   4311  Greyson Wehrheim      Shelby West Middle School             6:41     5:45       12:27.2  4:09/K    8  
   81     68   2750  Joshua Kratt          Christian Academy Middle School       6:30     5:57       12:28.0  4:09/K    8  
   82  (< 5)   2157  Christian Ryan        Anchorage Public School               6:18     6:10       12:28.5  4:10/K    8  
   83  (> 7)   2375  Trey Todd             Beaumont Middle School                6:26     6:02       12:29.1  4:10/K    8  
   84  (< 5)   3427  Xavier Smith          Jefferson County Traditional Mid      6:35     5:57       12:32.7  4:11/K    8  
   85     69   4306  Melbyn Velasquez      Shelby West Middle School             6:30     6:03       12:34.0  4:11/K    8  
   86     70   2747  Samuel Herbig         Christian Academy Middle School       6:31     6:03       12:34.2  4:11/K    7  
   87     71   4443  Carter McMillen       West Jessamine Middle School          6:32     6:01       12:34.2  4:11/K    8  
   88  (< 5)   4360  Eli Oetken            St. Francis of Assisi School          6:31     6:04       12:35.9  4:12/K    7  
   89     72   4339  Rick Mshindi          South Oldham Middle School                    12:37       12:37.8  4:13/K    6  
   90     73   2885  Joe Varble            Daviess County Middle School          6:25     6:12       12:38.0  4:13/K    7  
   91     74   4222  William Allen         Ramsey Middle School                          12:42       12:42.2  4:14/K    8  
   92  (< 5)   3540  Mikeal Aldridge       Larue County                          6:13     6:30       12:44.2  4:15/K    8  
   93     75   3658  Luke Hamilton         Louisville Home School                        12:45       12:45.1  4:15/K    8  
   94     76   3795  Matthew Holdener      Meyzeek Middle School                 6:22     6:23       12:45.7  4:15/K    8  
   95     77   3665  George Mudd           Louisville Home School                6:34     6:11       12:46.3  4:15/K    6  
   96     78   2213  Cole Johnson          Barret Traditional Middle School      6:27     6:20       12:48.6  4:16/K    8  
   97     79   4163  Braylon Maloy         Oldham County Middle School           6:33     6:17       12:50.8  4:17/K    7  
   98     80   3808  Cooper Risinger       Meyzeek Middle School                 6:25     6:26       12:52.7  4:18/K    7  
   99  (> 7)   2372  Jackson Sharp         Beaumont Middle School                6:29     6:25       12:54.2  4:18/K    8  
  100     81   3777  Miles Terry           Marnel C. Moorman Middle School       6:38     6:16       12:54.4  4:18/K    5  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

  101     82   3468  Benham Levitch        Kentucky Country Day                  6:46     6:10       12:56.4  4:19/K    6  
  102  (< 5)   4253  Dylan Alphenaar       Sacred Heart Model School             6:37     6:18       12:56.4  4:19/K    8  
  103     83   2742  Eli Frazier           Christian Academy Middle School               12:57       12:57.5  4:19/K    6  
  104     84   4231  Ethan Hicks           Ramsey Middle School                  6:39     6:18       12:57.5  4:19/K    6  
  105     85   2204  Presley Cundiff       Barret Traditional Middle School      6:46     6:11       12:58.3  4:19/K    6  
  106     86   2852  Bradyon Drury         Daviess County Middle School          6:34     6:24       12:59.2  4:20/K    8  
  107     87   2846  Brody Clark           Daviess County Middle School          6:40     6:19       12:59.6  4:20/K    6  
  108     88   3004  Jacob Gard            East Oldham Middle School             6:39     6:21       13:00.5  4:20/K    8  
  109     89   3910  Hayden Beckley        Noe Middle School                     6:45     6:17       13:02.7  4:21/K    6  
  110     90   2203  Michael Coomes        Barret Traditional Middle School      6:34     6:28       13:02.9  4:21/K    8  
  111  (> 7)   2815  Stephen Trace Martin  Crosby Middle School                          13:04       13:04.4  4:21/K    7  
  112     91   3007  Grady Gipson          East Oldham Middle School             6:41     6:25       13:06.6  4:22/K    7  
  113     92   4169  Joey Moch             Oldham County Middle School           6:48     6:19       13:07.5  4:23/K    7  
  114     93   3829  Ethan Bletzinger      Muhlenberg County                     6:43     6:25       13:09.3  4:23/K    7  
  115  (< 5)   3546  Brandley Laughner     Larue County                          6:51     6:18       13:09.6  4:23/K    8  
  116     94   4416  Grayson Dye           Walton Verona                         6:54     6:17       13:11.7  4:24/K    6  
  117     95   4127  John Tyler Bottorff   Oldham County Middle School           6:45     6:26       13:11.8  4:24/K    8  
  118     96   3805  Jack Mowry            Meyzeek Middle School                 6:48     6:24       13:12.5  4:24/K    6  
  119     97   4312  Elijah Wentz          Shelby West Middle School             6:55     6:18       13:13.5  4:25/K    7  
  120  (> 7)   2349  Haruto Imamura        Beaumont Middle School                6:34     6:40       13:14.6  4:25/K    8  
  121  (< 5)   3324  Luke Smith            Hebron Middle School                  6:49     6:25       13:14.8  4:25/K    6  
  122  (> 7)   4252  Jacob Wood            Ramsey Middle School                  6:59     6:16       13:15.8  4:25/K    8  
  123     98   2996  Noah Doran            East Oldham Middle School             6:41     6:34       13:15.9  4:25/K    7  
  124     99   4295  Eli Moreno            Shelby West Middle School             6:42     6:34       13:17.4  4:26/K    8  
  125    100   3390  Gerhard Neuner        Highlands Latin School Elementar      6:46     6:31       13:17.8  4:26/K    6  
  126    101   3767  Reece Delaney         Marnel C. Moorman Middle School               13:19       13:19.4  4:26/K    5  
  127    102   4264  Keenan Brangers       Shelby County                         6:49     6:30       13:20.3  4:27/K    8  
  128    103   4424  Easton Seibold        Walton Verona                         6:55     6:25       13:20.5  4:27/K    8  
  129    104   3840  Lincoln Drury         Muhlenberg County                             13:24       13:24.4  4:28/K    6  
  130  (> 7)   4230  Cameron Herzog        Ramsey Middle School                  6:50     6:36       13:26.3  4:29/K    7  
  131    105   4301  Timothy Porter        Shelby West Middle School             6:49     6:39       13:28.7  4:30/K    8  
  132  (> 7)   2880  Bryson Rhineburger    Daviess County Middle School          6:51     6:39       13:31.0  4:30/K    8  
  133  (< 5)   3036  Clive Cornell         Eastside Middle School                7:25     6:06       13:31.4  4:30/K    7  
  134  (< 5)   4386  Giovanni Martinez     Trimble County                        6:54     6:37       13:31.6  4:31/K    8  
  135  (> 7)   3035  Christopher Zirkle    East Oldham Middle School             6:49     6:42       13:31.9  4:31/K    7  
  136  (> 7)   2999  Justin Farmer         East Oldham Middle School             6:56     6:35       13:32.0  4:31/K    6  
  137    106   4321  Tyler Durham          South Oldham Middle School            6:47     6:44       13:32.1  4:31/K    7  
  138    107   2226  Lincoln Richardson    Barret Traditional Middle School      6:55     6:36       13:32.2  4:31/K    6  
  139    108   4363  Sam Baker             St. Henry Middle School               7:12     6:19       13:32.3  4:31/K    8  
  140    109   4435  Cooper Bender         West Jessamine Middle School          7:01     6:31       13:33.1  4:31/K    8  
  141    110   2749  Andrew Kratt          Christian Academy Middle School       7:10     6:24       13:34.6  4:32/K    6  
  142    111   4182  Coby Smith            Oldham County Middle School           6:52     6:43       13:35.6  4:32/K    6  
  143  (> 7)   4153  Arlen Holton          Oldham County Middle School           6:53     6:42       13:36.2  4:32/K    7  
  144    112   4365  Joshua Brockman       St. Henry Middle School               7:04     6:31       13:36.5  4:32/K    8  
  145    113   2223  Jack Pollett          Barret Traditional Middle School      7:14     6:22       13:36.7  4:32/K    7  
  146    114   3828  Miles Bethel          Muhlenberg County                             13:36       13:36.9  4:32/K    7  
  147    115   3909  Lachlan Barber        Noe Middle School                     7:00     6:37       13:37.5  4:33/K    7  
  148    116   2741  Ethan Fitzgibbon      Christian Academy Middle School               13:39       13:39.8  4:33/K    6  
  149  (< 5)   4353  Leo Dillon            St. Francis of Assisi School          6:44     6:56       13:40.7  4:34/K    7  
  150  (> 7)   4124  Tucker Bailey         Oldham County Middle School           7:15     6:26       13:41.9  4:34/K    6  
  151    117   4281  Nate Call             Shelby West Middle School             7:08     6:33       13:42.4  4:34/K    7  
  152    118   3681  Asher Wedin           Louisville Home School                6:59     6:44       13:43.3  4:34/K    8  
  153  (> 7)   3816  Jackson Willis        Meyzeek Middle School                 7:07     6:40       13:48.0  4:36/K    8  
  154  (> 7)   4249  Caleb Smith           Ramsey Middle School                  6:50     6:57       13:48.0  4:36/K    8  
  155    119   3645  Zeb Dann              Louisville Home School                6:58     6:50       13:49.2  4:36/K    8  
  156  (> 7)   2221  Noah Olson            Barret Traditional Middle School      6:59     6:51       13:50.7  4:37/K    7  
  157  (> 7)   2806  James Johnson         Crosby Middle School                  6:58     6:54       13:53.0  4:38/K    7  
  158    120   4271  Jace McDowell         Shelby County                                 13:54       13:54.1  4:38/K    7  
  159    121   3931  Quinn Gulden          Noe Middle School                             13:56       13:56.3  4:39/K    7  
  160    122   4414  Jonah Carrico         Walton Verona                         7:15     6:42       13:58.4  4:39/K    8  
  161  (> 7)   2230  William Stewert       Barret Traditional Middle School              14:00       14:00.2  4:40/K    7  
  162  (> 7)   3801  Aaron McDonald        Meyzeek Middle School                 7:06     6:54       14:00.7  4:40/K    8  
  163    123   4267  Evan Edelen           Shelby County                         7:05     6:55       14:01.4  4:40/K    8  
  164    124   2755  Luke Stephens         Christian Academy Middle School       7:19     6:42       14:02.0  4:41/K    7  
  165    125   3402  Matias Trocan         Highlands Latin School Elementar      7:10     6:51       14:02.2  4:41/K    6  
  166    126   4420  Blake Morrison        Walton Verona                                 14:02       14:02.4  4:41/K    7  
  167    127   3766  Chase Delaney         Marnel C. Moorman Middle School       7:18     6:44       14:03.4  4:41/K    7  
  168  (> 7)   4294  Owen LauBach          Shelby West Middle School             7:13     6:50       14:04.2  4:41/K    6  
  169    128   4428  Evan Siebold          Walton Verona                         7:16     6:47       14:04.7  4:42/K    7  
  170  (> 7)   2865  Jack Labhart          Daviess County Middle School          7:06     6:58       14:05.3  4:42/K    6  
  171  (> 7)   3014  Brycen Miniard        East Oldham Middle School             6:55     7:10       14:06.9  4:42/K    8  
  172    129   4371  Jonah Tally           St. Henry Middle School               7:25     6:45       14:10.6  4:44/K    7  
  173    130   4202  Nolan Bishoff         Portland Christian                    7:14     6:56       14:11.1  4:44/K    7  
  174    131   3372  Beau Gordon           Highlands Latin School Elementar      7:18     6:53       14:11.5  4:44/K    6  
  175  (> 7)   2759  Joseph Zekoski        Christian Academy Middle School       7:20     6:51       14:11.7  4:44/K    7  
  176    132   3953  Jackson Taylor        Noe Middle School                     7:22     6:48       14:11.8  4:44/K    6  
  177  (> 7)   2743  Gavin Gibson          Christian Academy Middle School       7:21     6:50       14:12.1  4:44/K    6  
  178    133   3389  Levi Nau              Highlands Latin School Elementar      7:15     6:56       14:12.3  4:44/K    6  
  179  (> 7)   4167  Rory McIntyre         Oldham County Middle School           7:25     6:50       14:16.6  4:46/K    8  
  180    134   4346  Logan Swinney         South Oldham Middle School            7:11     7:05       14:17.1  4:46/K    8  
  181    135   4340  Nate Powell           South Oldham Middle School            7:11     7:06       14:17.5  4:46/K    7  
  182    136   3339  Noah Meers            Highland Middle School                7:12     7:06       14:19.1  4:46/K    6  
  183    137   4328  Colin Kessinger       South Oldham Middle School            7:14     7:05       14:19.8  4:47/K    6  
  184    138   4212  Shawn Henderson       Portland Christian                    7:16     7:03       14:19.9  4:47/K    7  
  185    139   3765  James Busby           Marnel C. Moorman Middle School       7:18     7:02       14:20.3  4:47/K    7  
  186  (> 7)   4304  Cale Schmidt          Shelby West Middle School             7:19     7:01       14:21.4  4:47/K    7  
  187    140   4325  Lucas Hutchcraft      South Oldham Middle School            7:17     7:09       14:26.9  4:49/K    6  
  188    141   3918  Jacob Culver          Noe Middle School                             14:28       14:28.2  4:49/K    8  
  189  (> 7)   4277  Kaid Blevins          Shelby West Middle School             7:17     7:15       14:33.2  4:51/K    7  
  190  (< 5)   4451  Reese Thomasson       Whitefield Academy                    7:36     6:57       14:34.3  4:51/K    6  
  191  (> 7)   3916  Andrew Carothers      Noe Middle School                     7:19     7:15       14:35.1  4:52/K    7  
  192    142   3640  Micah Claunch         Louisville Home School                7:40     6:56       14:36.4  4:52/K    7  
  193  (> 7)   2862  Jackson Komarek       Daviess County Middle School                  14:38       14:38.1  4:53/K    7  
  194    143   4372  Luke Tobler           St. Henry Middle School               7:34     7:04       14:38.9  4:53/K    7  
  195  (< 5)   2122  Austin Hundley        Anchorage Public School               7:41     6:58       14:39.9  4:53/K    6  
  196    144   4398  William Korte         Walden                                7:51     6:49       14:40.9  4:54/K    6  
  197  (> 7)   4350  Owen Wells            South Oldham Middle School            7:33     7:08       14:42.4  4:54/K    6  
  198  (> 7)   4425  Clay Shearer          Walton Verona                         7:30     7:12       14:43.5  4:55/K    6  
  199    145   4273  Dominic Salvato       Shelby County                         7:27     7:16       14:43.8  4:55/K    7  
  200  (> 7)   4429  Hunter Sweeney        Walton Verona                         7:33     7:15       14:48.3  4:56/K    6  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

  201  (> 7)   3646  Zach Dehut            Louisville Home School                7:20     7:27       14:48.5  4:56/K    8  
  202  (< 5)   2775  Malachai Beasley      Cooper                                7:42     7:06       14:48.7  4:56/K    8  
  203  (> 7)   2758  Jack Wieringa         Christian Academy Middle School       7:39     7:09       14:48.8  4:56/K    7  
  204    146   3776  Max Stucki            Marnel C. Moorman Middle School       7:44     7:04       14:49.1  4:56/K    6  
  205    147   3469  Ashir Ouseph          Kentucky Country Day                  7:39     7:09       14:49.6  4:57/K    6  
  206    148   4266  Lucas Courtney        Shelby County                         7:49     7:02       14:51.8  4:57/K    6  
  207  (> 7)   3811  Josh Siegwald         Meyzeek Middle School                 7:40     7:14       14:55.1  4:58/K    8  
  208    149   3385  Asher Morrell         Highlands Latin School Elementar      7:30     7:26       14:57.3  4:59/K    8  
  209  (< 5)   4450  Aidan Minton          Whitefield Academy                            14:57       14:57.8  4:59/K    6  
  210    150   4276  Holden Voight         Shelby County                         7:17     7:40       14:57.9  4:59/K    8  
  211  (< 5)   3044  Josh Weir             Eastside Middle School                7:50     7:17       15:08.1  5:03/K    7  
  212    151   3341  Avery Powell          Highland Middle School                7:36     7:32       15:09.4  5:03/K    7  
  213  (> 7)   4316  Aidan Brown           South Oldham Middle School            7:47     7:29       15:16.2  5:05/K    7  
  214  (< 5)   3325  Otto Stickling        Hebron Middle School                  7:50     7:27       15:18.4  5:06/K    7  
  215    152   4204  Nicholas Brown        Portland Christian                            15:19       15:19.4  5:06/K    6  
  216  (< 5)   3758  Luca Word             Madison Central                       7:41     7:46       15:27.4  5:09/K    7  
  217    153   3367  Judah Morrell         Highlands Latin School Elementar      7:58     7:33       15:31.5  5:11/K   6   
  218    154   4207  Zach Dawson           Portland Christian                    7:48     7:43       15:32.7  5:11/K    6  
  219    155   3461  Gage Fackler          Kentucky Country Day                  8:00     7:32       15:33.0  5:11/K    6  
  220  (< 5)   3043  Drew Swift            Eastside Middle School                7:59     7:43       15:42.9  5:14/K    7  
  221    156   3467  Elliott Johnson       Kentucky Country Day                  8:02     7:45       15:47.4  5:16/K    5  
  222  (> 7)   3662  Hayden King           Louisville Home School                7:56     7:53       15:49.6  5:17/K    6  
  223  (< 5)   3039  Walker Humphrey       Eastside Middle School                8:04     7:45       15:50.0  5:17/K    6  
  224    157   4406  Alex Nguyen           Walden                                8:06     7:49       15:55.9  5:19/K    7  
  225    158   3338  Nathan Kaplan         Highland Middle School                8:12     7:46       15:59.3  5:20/K    8  
  226    159   3837  Aiden Cornette        Muhlenberg County                     7:43     8:31       16:15.2  5:25/K    8  
  227    160   3352  Caleb Bryant          Highlands Latin School Elementar      8:09     8:16       16:26.0  5:29/K    6  
  228    161   4434  Jake Barker           West Jessamine Middle School          8:35     7:53       16:29.4  5:30/K    8  
  229  (< 5)   3417  Alan Lloyd            Jefferson County Traditional Mid      8:20     8:09       16:30.1  5:30/K    7  
  230    162   4275  Connor Shiffer        Shelby County                         8:16     8:19       16:35.9  5:32/K    7  
  231    163   3847  Owen Halcomb          Muhlenberg County                     8:26     8:10       16:36.5  5:32/K    6  
  232  (> 7)   3655  Joshua Graves         Louisville Home School                8:36     8:01       16:37.6  5:33/K    7  
  233    164   4210  Ian Harrod            Portland Christian                    8:25     8:12       16:38.9  5:33/K    7  
  234    165   4395  Michael Cook          Walden                                8:24     8:15       16:39.4  5:33/K    6  
  235    166   3774  Gage Miller           Marnel C. Moorman Middle School       8:10     8:32       16:43.2  5:34/K    6  
  236    167   3470  Logan White           Kentucky Country Day                          16:45       16:45.2  5:35/K    7  
  237  (> 7)   4329  Andrew King           South Oldham Middle School            8:05     8:40       16:45.8  5:35/K    7  
  238    168   3334  Preston Goodwin       Highland Middle School                8:30     8:19       16:50.3  5:37/K    6  
  239  (> 7)   4272  Nicholas Poe          Shelby County                         8:28     8:21       16:50.5  5:37/K    7  
  240  (> 7)   3775  Jude Miller           Marnel C. Moorman Middle School       8:18     8:34       16:53.3  5:38/K    6  
  241    169   4213  Caleb Howard          Portland Christian                            16:54       16:54.4  5:38/K    8  
  242  (> 7)   3771  Connor Hamm           Marnel C. Moorman Middle School       8:54     8:11       17:06.1  5:42/K    6  
  243  (> 7)   3376  Issac Hanel           Highlands Latin School Elementar      8:26     8:42       17:09.1  5:43/K    6  
  244  (< 5)   3544  Logan Hawkins         Larue County                                  17:09       17:09.9  5:43/K    8  
  245  (> 7)   3395  Brody Pontrich        Highlands Latin School Elementar              17:48       17:48.8  5:56/K    6  
  246    170   3343  Max Reinking          Highland Middle School                8:35     9:43       18:19.5  6:07/K    6  
  247    171   4405  Thurston Morris       Walden                                9:24     9:16       18:41.4  6:14/K    8  
  248  (> 7)   3764  Samuel Borders        Marnel C. Moorman Middle School       9:26     9:38       19:04.9  6:22/K    6  
  249    172   4396  Jordan Da Silva       Walden                                8:50    10:15       19:06.0  6:22/K    6  
  250    173   4399  Daniel Krapf          Walden                               10:11    10:31       20:42.9  6:54/K    7  
  251    174   3345  JAckson Thrush        Highland Middle School               10:42    10:03       20:45.2  6:55/K    6  



Overall Finish List - Boys

Boys MS Open

All


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

    1      1   3900  Spencer Marks         Newburg Middle School                 6:06     5:39       11:45.5  3:55/K    8  
    2      2   3972  Ian Dunlap            North Oldham Middle School            6:16     5:51       12:08.4  4:03/K    6  
    3      3   2476  Wyatt Hamilton        Brentwood Middle School               6:23     5:52       12:16.0  4:05/K    7  
    4      4   3983  Colt Hudson           North Oldham Middle School            6:21     5:59       12:21.4  4:07/K    7  
    5      5   2513  Jack West             Brentwood Middle School               6:15     6:10       12:26.5  4:09/K    7  
    6      6   2493  Carter Peebles        Brentwood Middle School               6:31     5:57       12:28.8  4:10/K    7  
    7  (< 5)   3335  Whitman Goodwin       Highland Middle School                6:23     6:17       12:40.2  4:13/K    6  
    8      7   3968  Jobe Copeland         North Oldham Middle School                    12:42       12:42.2  4:14/K    8  
    9      8   2500  Ryan Shin             Brentwood Middle School               6:29     6:12       12:42.2  4:14/K    7  
   10      9   3964  Connor Brodsky        North Oldham Middle School            6:33     6:10       12:43.4  4:14/K    6  
   11  (< 5)   2771  Evan Jones            Conway Middle School                  6:27     6:17       12:44.5  4:15/K    8  
   12     10   4031  Jacob Wendling        North Oldham Middle School                    12:49       12:49.1  4:16/K    8  
   13     11   3981  Lucas Hill            North Oldham Middle School            6:31     6:22       12:53.7  4:18/K    7  
   14     12   2516  Dorsey Yates          Brentwood Middle School               6:45     6:10       12:55.8  4:19/K    8  
   15     13   2482  Ryan Link             Brentwood Middle School               6:51     6:04       12:56.2  4:19/K    8  
   16     14   2365  Evan Quenon           Beaumont Middle School                        12:59       12:59.6  4:20/K    8  
   17     15   2451  Gray Attmore          Brentwood Middle School               6:51     6:15       13:06.8  4:22/K    8  
   18     16   3793  Bryce Hamilton        Meyzeek Middle School                         13:06       13:06.8  4:22/K    6  
   19  (> 7)   2456  Parker Bennett        Brentwood Middle School               6:53     6:15       13:09.1  4:23/K    7  
   20  (> 7)   2457  Walker Bennett        Brentwood Middle School               6:53     6:16       13:10.0  4:23/K    7  
   21     17   3971  Charlie Dugan         North Oldham Middle School            6:34     6:35       13:10.1  4:23/K    7  
   22     18   3888  Jordan Brown          Newburg Middle School                 6:42     6:28       13:10.6  4:24/K    8  
   23  (> 7)   4003  Grant Murphy          North Oldham Middle School            6:44     6:26       13:10.9  4:24/K    6  
   24  (> 7)   3974  Jack Geiser           North Oldham Middle School            7:00     6:11       13:11.9  4:24/K    6  
   25  (> 7)   2497  Matthew Petterson     Brentwood Middle School               6:59     6:13       13:13.6  4:25/K    6  
   26  (> 7)   2460  Zachary Brubaker      Brentwood Middle School               7:06     6:07       13:14.0  4:25/K    8  
   27     19   3891  Noah Cooper           Newburg Middle School                         13:15       13:15.2  4:25/K    8  
   28  (> 7)   2489  Ryan Nicholson        Brentwood Middle School               7:03     6:12       13:15.2  4:25/K    6  
   29  (< 5)   3416  Ryan Holmes           Jefferson County Traditional Mid      6:57     6:17       13:15.3  4:25/K    6  
   30     20   4238  Alex Morton           Ramsey Middle School                          13:15       13:15.7  4:25/K    7  
   31     21   2361  Yuta Nomura           Beaumont Middle School                6:41     6:34       13:16.0  4:25/K    7  
   32  (> 7)   4015  Brendan Ruggles       North Oldham Middle School            6:33     6:48       13:21.4  4:27/K    8  
   33     22   3809  Nick Sanders          Meyzeek Middle School                 6:48     6:34       13:22.4  4:27/K    6  
   34     23   2881  Chase Roberts         Daviess County Middle School          6:53     6:29       13:22.9  4:28/K    8  
   35  (> 7)   2478  Cole Hawkins          Brentwood Middle School               7:01     6:21       13:23.4  4:28/K    7  
   36  (> 7)   2510  Liam Webb             Brentwood Middle School               7:08     6:15       13:23.6  4:28/K    8  
   37  (> 7)   4012  Cannon Richards       North Oldham Middle School            7:14     6:13       13:27.7  4:29/K    8  
   38  (< 5)   3411  Brady Filippazzo      Jefferson County Traditional Mid      6:58     6:33       13:31.5  4:31/K    6  
   39  (> 7)   4001  Sebastian Miron       North Oldham Middle School            7:00     6:31       13:32.3  4:31/K    8  
   40     24   2795  Kaden Earwood         Crosby Middle School                  7:00     6:31       13:32.5  4:31/K    6  
   41     25   2867  Haysten Mayfield      Daviess County Middle School          7:05     6:27       13:32.7  4:31/K    6  
   42     26   2346  Chace Hill            Beaumont Middle School                7:00     6:32       13:33.1  4:31/K    8  
   43  (> 7)   4016  AJ Sapra              North Oldham Middle School            7:08     6:26       13:34.5  4:32/K    7  
   44  (> 7)   4000  Blake McAllister      North Oldham Middle School            6:55     6:40       13:35.9  4:32/K    7  
   45  (> 7)   2507  David VanDyke         Brentwood Middle School               7:04     6:32       13:36.7  4:32/K    6  
   46     27   3435  Isaac Carnes          Johnson Traditional Middle Schoo      7:06     6:32       13:39.2  4:33/K    6  
   47     28   2326  Bennett Blitch        Beaumont Middle School                6:52     6:46       13:39.5  4:33/K    8  
   48  (> 7)   2491  Tyler Oullette        Brentwood Middle School               7:10     6:30       13:40.4  4:33/K    7  
   49     29   3011  Tyler Johnson         East Oldham Middle School             6:56     6:44       13:40.5  4:34/K    8  
   50  (> 7)   3992  Tucker Lancaster      North Oldham Middle School            7:06     6:34       13:40.8  4:34/K    8  
   51  (> 7)   3959  Jack Bearance         North Oldham Middle School            7:06     6:37       13:44.7  4:35/K    6  
   52     30   3933  Alex Haverstock       Noe Middle School                     7:10     6:36       13:47.8  4:36/K    6  
   53     31   2994  Kyle Crady            East Oldham Middle School             7:11     6:38       13:49.9  4:37/K    7  
   54  (> 7)   2511  Logan Webb            Brentwood Middle School               7:14     6:37       13:51.1  4:37/K    7  
   55     32   2838  Caleb Williams        Crosby Middle School                  7:00     6:50       13:51.4  4:37/K    6  
   56     33   2868  Wesley Miles          Daviess County Middle School          7:19     6:33       13:52.3  4:37/K    6  
   57     34   3450  Austin Ross           Johnson Traditional Middle Schoo      7:07     6:46       13:53.3  4:38/K    6  
   58     35   2810  Thomas Lewis          Crosby Middle School                  7:13     6:40       13:53.9  4:38/K    7  
   59  (> 7)   3975  Sam Godbey            North Oldham Middle School            6:48     7:09       13:58.0  4:39/K    8  
   60  (> 7)   3984  Carson Hutchins       North Oldham Middle School            7:02     6:56       13:59.5  4:40/K    6  
   61  (> 7)   3988  Camden Killian        North Oldham Middle School            7:13     6:46       13:59.7  4:40/K    6  
   62     36   3800  Chase Matthews        Meyzeek Middle School                         14:01       14:01.7  4:41/K    7  
   63  (> 7)   3969  Henry Downs           North Oldham Middle School            7:17     6:45       14:03.4  4:41/K    8  
   64  (> 7)   4038  Anton Zakharov        North Oldham Middle School            7:02     7:01       14:03.9  4:41/K    8  
   65     37   2831  Matthew Smaldone      Crosby Middle School                  7:13     6:53       14:07.0  4:42/K    7  
   66     38   4225  Asher Deitz           Ramsey Middle School                  7:17     6:50       14:08.7  4:43/K    7  
   67     39   2325  Ryan Barrett          Beaumont Middle School                7:21     6:47       14:09.3  4:43/K    6  
   68     40   3818  Alex Yang             Meyzeek Middle School                 7:23     6:49       14:13.0  4:44/K    7  
   69     41   3451  Jaedon Saling         Johnson Traditional Middle Schoo      7:19     6:55       14:15.0  4:45/K    8  
   70     42   3442  Anthony Garcia        Johnson Traditional Middle Schoo      7:04     7:10       14:15.0  4:45/K    8  
   71     43   4245  Caleb Rock            Ramsey Middle School                          14:15       14:15.9  4:45/K    8  
   72     44   3807  Thomas Raymond        Meyzeek Middle School                 7:12     7:06       14:18.5  4:46/K    6  
   73  (> 7)   3993  Jerry Lu              North Oldham Middle School            7:16     7:03       14:20.5  4:47/K    7  
   74  (> 7)   4034  Peyton Wiseman        North Oldham Middle School            7:21     7:01       14:23.4  4:48/K    7  
   75     45   3898  Zayin Irvin           Newburg Middle School                 7:33     6:52       14:26.5  4:49/K    7  
   76     46   4175  Jonathan Robison      Oldham County Middle School                   14:27       14:27.4  4:49/K    8  
   77     47   4341  Caeden Rairick        South Oldham Middle School            7:14     7:12       14:27.9  4:49/K    7  
   78     48   3028  Mike Soffel           East Oldham Middle School             7:40     6:51       14:31.6  4:51/K    6  
   79     49   2792  Joseph Carter         Crosby Middle School                  7:06     7:24       14:31.7  4:51/K    7  
   80     50   2855  Jacob French          Daviess County Middle School          7:29     7:03       14:33.2  4:51/K    8  
   81     51   2797  Gus Ennis             Crosby Middle School                  7:17     7:16       14:34.2  4:51/K    7  
   82     52   4125  Mason Baldwin         Oldham County Middle School           7:26     7:13       14:39.8  4:53/K    6  
   83     53   2805  Brooks Howard         Crosby Middle School                  7:34     7:07       14:41.9  4:54/K    7  
   84     54   4317  Brock Buckman         South Oldham Middle School            7:25     7:17       14:43.1  4:54/K    6  
   85     55   3433  Xavier Allen          Johnson Traditional Middle Schoo      7:14     7:30       14:44.6  4:55/K    6  
   86     56   4138  Conlan Drury          Oldham County Middle School           7:37     7:07       14:44.9  4:55/K    8  
   87  (> 7)   4037  Ben Young             North Oldham Middle School            7:36     7:09       14:46.1  4:55/K    8  
   88     57   2891  Seth Waldron          Daviess County Middle School          7:31     7:16       14:48.4  4:56/K    8  
   89     58   3025  Nolan Sasse           East Oldham Middle School             7:49     7:00       14:50.4  4:57/K    6  
   90  (> 7)   3996  Bryson Materna        North Oldham Middle School                    14:52       14:52.0  4:57/K    8  
   91     59   3029  Noah Stover           East Oldham Middle School                     14:53       14:53.3  4:58/K    7  
   92  (< 5)   2737  Ryan Brown            Christian Academy Middle School               14:55       14:55.8  4:59/K    5  
   93     60   4239  Grayson Myer          Ramsey Middle School                  7:36     7:19       14:56.0  4:59/K    8  
   94  (> 7)   2802  Tucker Henson         Crosby Middle School                  7:36     7:21       14:57.8  4:59/K    8  
   95     61   4232  Connor Holmes         Ramsey Middle School                  7:39     7:19       14:58.6  5:00/K    6  
   96     62   3944  Zach Petti            Noe Middle School                     7:33     7:27       15:00.9  5:00/K    8  
   97     63   3438  William Devore        Johnson Traditional Middle Schoo      7:47     7:13       15:00.9  5:00/K    6  
   98  (< 5)   2740  Elijah Dale           Christian Academy Middle School               15:04       15:04.2  5:01/K    6  
   99     64   4243  Nolan Powers          Ramsey Middle School                          15:04       15:04.7  5:02/K    6  
  100  (> 7)   3960  Conlan Bobay          North Oldham Middle School            7:38     7:26       15:05.5  5:02/K    8  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

  101     65   3441  Ethan Gaither         Johnson Traditional Middle Schoo      7:51     7:20       15:11.4  5:04/K    6  
  102     66   4157  Nolan Hurley          Oldham County Middle School           7:44     7:26       15:11.6  5:04/K    6  
  103     67   3780  Ryan Abell            Meyzeek Middle School                 8:01     7:12       15:13.2  5:04/K    7  
  104     68   4324  Beau Hoffman          South Oldham Middle School            7:51     7:22       15:13.4  5:04/K    8  
  105     69   4333  Aaron Lee             South Oldham Middle School            7:32     7:42       15:15.3  5:05/K    8  
  106     70   2109  Paxton Byrne          Anchorage Public School               7:54     7:22       15:17.4  5:06/K    6  
  107     71   4323  Karter Graves         South Oldham Middle School            8:09     7:08       15:17.5  5:06/K    6  
  108  (> 7)   4006  Brevin Payne          North Oldham Middle School            7:41     7:38       15:19.3  5:06/K    7  
  109  (> 7)   4023  Brendan Tarbet        North Oldham Middle School            7:49     7:29       15:19.4  5:06/K    8  
  110     72   3810  Dylan Shelley         Meyzeek Middle School                 7:48     7:33       15:21.8  5:07/K    6  
  111     73   3937  Jude Mayfield         Noe Middle School                     8:13     7:09       15:22.8  5:08/K    6  
  112     74   3913  Trenton Brown         Noe Middle School                     8:17     7:05       15:23.6  5:08/K    6  
  113  (> 7)   3446  Matthew Mattingly     Johnson Traditional Middle Schoo              15:24       15:24.4  5:08/K    7  
  114  (> 7)   4036  Tyler Wood            North Oldham Middle School            8:05     7:20       15:25.4  5:08/K    6  
  115  (> 7)   4013  Jackson Robinett      North Oldham Middle School            7:40     7:45       15:25.9  5:09/K    8  
  116  (< 5)   4283  Miles Clark           Shelby West Middle School             8:18     7:08       15:27.2  5:09/K    6  
  117  (> 7)   2836  Caleb Whitmer         Crosby Middle School                  7:35     7:51       15:27.3  5:09/K    6  
  118     75   3669  Tyler Ottersbach      Louisville Home School                7:54     7:33       15:28.2  5:09/K    8  
  119     76   3920  Kensley Davis         Noe Middle School                             15:30       15:30.2  5:10/K    8  
  120     77   3893  Isaac Glass           Newburg Middle School                 8:06     7:24       15:30.9  5:10/K    6  
  121     78   4137  Paul Doyle            Oldham County Middle School                   15:34       15:34.7  5:12/K    6  
  122     79   2340  Caleb Glenn           Beaumont Middle School                7:54     7:41       15:36.3  5:12/K    7  
  123  (> 7)   3781  Rayyan Arif           Meyzeek Middle School                         15:38       15:38.6  5:13/K    7  
  124  (< 5)   2768  Nathen Bindner        Conway Middle School                  8:00     7:38       15:38.7  5:13/K    6  
  125     80   2843  Andrew Brown          Daviess County Middle School          8:04     7:37       15:42.0  5:14/K    7  
  126     81   4344  Ryan Schock           South Oldham Middle School            7:53     7:48       15:42.2  5:14/K    6  
  127     82   2218  Rustin Murphy         Barret Traditional Middle School      7:58     7:44       15:43.1  5:14/K    6  
  128  (> 7)   2819  Jackson Owen          Crosby Middle School                  7:57     7:46       15:44.0  5:15/K    7  
  129  (> 7)   3985  Alex Kaminski         North Oldham Middle School            8:05     7:39       15:45.5  5:15/K    6  
  130  (< 5)   3379  Max LePrell           Highlands Latin School Elementar      8:21     7:25       15:47.6  5:16/K    6  
  131     83   3895  Nahem Habtemariam     Newburg Middle School                 7:54     7:55       15:49.5  5:17/K    8  
  132     84   2986  Parker Becknell       East Oldham Middle School             8:05     7:45       15:51.2  5:17/K    6  
  133     85   3943  William O'Shea        Noe Middle School                     8:06     7:45       15:51.7  5:17/K    6  
  134     86   4326  Jake James            South Oldham Middle School            7:48     8:03       15:51.9  5:17/K    7  
  135     87   4145  Walker Gilbert        Oldham County Middle School           8:12     7:40       15:52.5  5:18/K    8  
  136     88   2201  Kellen Aphaivongs     Barret Traditional Middle School      8:04     7:51       15:56.2  5:19/K    6  
  137     89   4172  Jaxon Rissler         Oldham County Middle School           8:07     7:48       15:56.3  5:19/K    8  
  138  (> 7)   4033  Cooper Wiseman        North Oldham Middle School            8:07     7:49       15:56.7  5:19/K    6  
  139     90   3914  George Burke          Noe Middle School                             15:59       15:59.2  5:20/K    7  
  140     91   3027  Jack Sidwell          East Oldham Middle School             8:24     7:36       16:01.6  5:21/K    8  
  141     92   2131  Eli Mayes             Anchorage Public School               8:17     7:45       16:02.4  5:21/K    6  
  142  (< 5)   4292  Jacob Kimbler         Shelby West Middle School             8:21     7:42       16:03.5  5:21/K    6  
  143  (> 7)   3444  Trevor Kaiser         Johnson Traditional Middle Schoo      8:21     7:45       16:06.6  5:22/K    6  
  144  (> 7)   3021  Cooper Petaja         East Oldham Middle School             8:22     7:50       16:13.0  5:24/K    8  
  145     93   2126  John Michael Keith    Anchorage Public School               8:12     8:02       16:14.8  5:25/K    8  
  146  (> 7)   4026  Josh Turpen           North Oldham Middle School            8:04     8:12       16:16.8  5:26/K    8  
  147  (> 7)   4334  Austin Martin         South Oldham Middle School            8:32     7:44       16:16.8  5:26/K    6  
  148  (> 7)   3987  Kaelan Key            North Oldham Middle School            8:19     7:58       16:17.3  5:26/K    6  
  149     94   2319  William Amstutz       Beaumont Middle School                        16:18       16:18.1  5:26/K    6  
  150  (> 7)   2512  Noah Wells            Brentwood Middle School               8:09     8:11       16:20.8  5:27/K    8  
  151  (> 7)   3452  Ethan Shaw            Johnson Traditional Middle Schoo      8:24     8:00       16:25.0  5:28/K    6  
  152  (> 7)   3449  Andrew Recio          Johnson Traditional Middle Schoo      8:24     8:03       16:28.0  5:29/K    6  
  153  (> 7)   4342  Kaiden Same           South Oldham Middle School            8:27     8:02       16:29.5  5:30/K    8  
  154  (> 7)   3991  Noah Lampton          North Oldham Middle School            8:30     8:01       16:32.0  5:31/K    6  
  155  (> 7)   3932  Andrew Harrison       Noe Middle School                     8:15     8:19       16:35.0  5:32/K    6  
  156  (< 5)   3351  Eli Beiter            Highlands Latin School Elementar      8:22     8:13       16:35.8  5:32/K    6  
  157     95   3889  Susant Chhetri        Newburg Middle School                 8:05     8:32       16:37.8  5:33/K    8  
  158  (> 7)   2322  Myles Arnold          Beaumont Middle School                8:03     8:44       16:47.8  5:36/K    6  
  159  (< 5)   3057  Austin Landers        Eminence                              8:41     8:06       16:47.8  5:36/K    6  
  160  (> 7)   2993  Leonardo Clickner     East Oldham Middle School             8:31     8:16       16:48.7  5:36/K    7  
  161  (> 7)   4337  Terry Meredith        South Oldham Middle School                    16:48       16:48.9  5:36/K    7  
  162     96   2869  Caleb Moore           Daviess County Middle School                  16:49       16:49.2  5:36/K    8  
  163  (> 7)   3929  Gavin Fulton          Noe Middle School                     8:35     8:15       16:51.8  5:37/K    7  
  164     97   3637  Silas Brown           Louisville Home School                8:32     8:19       16:52.4  5:37/K    8  
  165  (> 7)   2800  Shepard Hanson        Crosby Middle School                  7:59     8:53       16:52.7  5:38/K    6  
  166  (> 7)   4177  Maxwell Rowan         Oldham County Middle School           8:21     8:31       16:53.2  5:38/K    6  
  167  (< 5)   4286  Jack Delfin           Shelby West Middle School             8:40     8:14       16:54.9  5:38/K    7  
  168  (> 7)   4351  Cooper Yann           South Oldham Middle School            8:15     8:40       16:56.5  5:39/K    6  
  169  (> 7)   3989  Karsen Kloos          North Oldham Middle School            8:53     8:10       17:03.9  5:41/K    7  
  170     98   2222  Kade Ousley           Barret Traditional Middle School      8:51     8:12       17:04.1  5:41/K    7  
  171  (< 5)   4369  Evan Parhard          St. Henry Middle School               8:42     8:22       17:05.2  5:42/K    6  
  172  (> 7)   4132  Ben DeCuir            Oldham County Middle School                   17:06       17:06.1  5:42/K    8  
  173  (> 7)   3896  Andrew Hawkins        Newburg Middle School                 9:02     8:07       17:09.2  5:43/K    7  
  174  (> 7)   3905  Noah Recktenwald      Newburg Middle School                 9:02     8:06       17:09.3  5:43/K    7  
  175  (> 7)   3439  Nathan Doss           Johnson Traditional Middle Schoo      8:47     8:22       17:10.6  5:44/K    6  
  176  (> 7)   2824  Jason Raglin          Crosby Middle School                  8:19     8:51       17:11.1  5:44/K    7  
  177  (> 7)   3986  James Kane            North Oldham Middle School            8:45     8:33       17:18.3  5:46/K    7  
  178  (> 7)   3970  Elijah Drake          North Oldham Middle School            8:44     8:36       17:20.4  5:47/K    7  
  179     99   4250  Kaden Tran            Ramsey Middle School                  8:47     8:33       17:21.6  5:47/K    6  
  180  (< 5)   4391  Kaden Tackett         Trimble County                        8:52     8:34       17:27.3  5:49/K    8  
  181    100   2207  Gabriel Gerstorff     Barret Traditional Middle School      8:46     8:44       17:30.7  5:50/K    6  
  182  (> 7)   4155  Jack Holton           Oldham County Middle School           8:45     8:46       17:32.0  5:51/K    8  
  183  (> 7)   3445  Xavier Mansfield      Johnson Traditional Middle Schoo      8:55     8:38       17:33.7  5:51/K    6  
  184  (> 7)   3924  Rehaan Egbert         Noe Middle School                     8:52     8:46       17:39.1  5:53/K    6  
  185  (< 5)   4368  Carson Gould          St. Henry Middle School               8:59     8:39       17:39.1  5:53/K    8  
  186  (> 7)   2985  Ben Andrade           East Oldham Middle School             8:45     8:55       17:40.4  5:53/K    8  
  187  (< 5)   2774  Jonathon Woodward     Conway Middle School                  8:50     8:52       17:42.8  5:54/K    6  
  188  (> 7)   2814  Bryce MacFarlane      Crosby Middle School                  9:15     8:27       17:43.0  5:54/K    6  
  189  (> 7)   3436  Maddox Caudill        Johnson Traditional Middle Schoo      9:05     8:39       17:44.9  5:55/K    6  
  190  (> 7)   3010  Sean Johnson          East Oldham Middle School             8:44     9:00       17:45.8  5:55/K    8  
  191  (> 7)   3925  Ryne English          Noe Middle School                     9:19     8:32       17:51.5  5:57/K    7  
  192  (> 7)   3907  Larry Watkins         Newburg Middle School                 9:02     8:49       17:51.5  5:57/K    6  
  193  (> 7)   4192  Ethan Williams        Oldham County Middle School           8:56     8:55       17:52.2  5:57/K    8  
  194  (> 7)   4002  Samuel Morgan         North Oldham Middle School            8:54     8:59       17:53.2  5:58/K    8  
  195  (> 7)   3031  Gabe Ward             East Oldham Middle School             8:56     9:02       17:59.0  6:00/K    7  
  196  (> 7)   4152  Jaxson Hill           Oldham County Middle School           8:40     9:23       18:04.5  6:02/K    6  
  197  (> 7)   4160  Joe Linnean           Oldham County Middle School           9:17     8:46       18:04.7  6:02/K    7  
  198  (< 5)   3420  Aden Medina           Jefferson County Traditional Mid      9:25     8:39       18:04.9  6:02/K    6  
  199  (> 7)   4336  Trey McGonnell        South Oldham Middle School            9:10     8:56       18:07.4  6:02/K    7  
  200  (> 7)   4332  Josh Larson           South Oldham Middle School            8:28     9:40       18:08.6  6:03/K    7  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

  201  (> 7)   2837  Caleb Wilham          Crosby Middle School                  8:59     9:09       18:09.0  6:03/K    6  
  202    101   2163  Liam Wallace          Anchorage Public School               8:52     9:23       18:15.3  6:05/K    6  
  203    102   2228  Ryan Schade           Barret Traditional Middle School      9:13     9:03       18:17.4  6:06/K    6  
  204    103   2148  Micah Reardon         Anchorage Public School               8:50     9:33       18:23.8  6:08/K    6  
  205  (> 7)   2347  Warren Holmes         Beaumont Middle School                        18:56       18:56.1  6:19/K    7  
  206  (> 7)   4178  Andrew Royer          Oldham County Middle School           9:31     9:29       19:01.0  6:20/K    7  
  207  (> 7)   4165  Dillon McDonald       Oldham County Middle School           9:30     9:31       19:01.3  6:20/K    7  
  208  (> 7)   3899  Braden Liford         Newburg Middle School                         19:06       19:06.6  6:22/K    7  
  209  (> 7)   3794  Jaxson Helton         Meyzeek Middle School                 9:36     9:31       19:08.2  6:23/K    6  
  210  (> 7)   4234  Zack Keller           Ramsey Middle School                          19:21       19:21.7  6:27/K    7  
  211  (> 7)   3921  Matthew Davis         Noe Middle School                             20:02       20:02.6  6:41/K    8  
  212  (> 7)   3935  Kyle Lawson           Noe Middle School                     9:49    10:21       20:10.9  6:44/K    6  
  213  (< 5)   4314  Ben Whitehead         Shelby West Middle School             9:59    10:14       20:14.2  6:45/K    6  
  214  (> 7)   3030  Bryce Thornton        East Oldham Middle School            10:05    10:10       20:15.5  6:45/K    8  
  215    104   3652  Cole Frederick        Louisville Home School               10:07    10:18       20:25.6  6:49/K    6  
  216  (> 7)   4139  Daven Drury           Oldham County Middle School                   20:33       20:33.4  6:51/K    6  
  217  (> 7)   3927  Wyatt Fite            Noe Middle School                    10:16    10:25       20:42.1  6:54/K    6  
  218  (< 5)   2765  Elliott Odom          Christian Educational Consortium     10:30    11:24       21:54.6  7:18/K    7  
  219    105   3673  Stuart Reynolds       Louisville Home School               10:56    11:02       21:58.5  7:20/K    8  
  220    106   3638  Asher Chavez          Louisville Home School               10:57    11:20       22:17.7  7:26/K    6  
  221  (< 5)   3426  Christian Ruiz        Jefferson County Traditional Mid              23:08       23:08.3  7:43/K    6  
  222  (> 7)   2816  Heyab Mesfin          Crosby Middle School                 12:43    12:28       25:11.1  8:24/K    7  
  223    107   2220  Ethan Nanni           Barret Traditional Middle School              26:35       26:35.3  8:52/K    6  



Overall Finish List - Boys

Boys ELem A

All


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

    1      1   3129  Eli Green             Goshen Elementary                              7:12        7:12.6  3:36/K    5  
    2      2   2853  Camryn Edge           Daviess County Middle School                   7:17        7:17.8  3:39/K    5  
    3      3   3153  Ryson Maley           Goshen Elementary                              7:25        7:25.5  3:43/K    5  
    4  (< 5)   3454  Zion Green            Kennedy Montessori                             7:27        7:27.8  3:44/K    5  
    5      4   3246  Lincoln Krezmien      Harmony Elementary School                      7:28        7:28.5  3:44/K    5  
    6      5   3249  Sam Lye               Harmony Elementary School                      7:42        7:42.3  3:51/K    4  
    7      6   2850  Trent Coomes          Daviess County Middle School                   7:46        7:46.3  3:53/K    5  
    8      7   3244  Oliver Killian        Harmony Elementary School                      7:50        7:50.0  3:55/K    4  
    9      8   3195  Jonah Terry           Goshen Elementary                              7:53        7:53.7  3:57/K    3  
   10      9   3186  Ryan Seely            Goshen Elementary                              7:55        7:55.4  3:58/K    5  
   11     10   3135  Henry Howard          Goshen Elementary                              7:56        7:56.8  3:58/K    5  
   12     11   3125  Levi Gay              Goshen Elementary                              7:57        7:57.4  3:59/K    4  
   13     12   3703  Mason Ellis           Lowe Elementary School                         7:58        7:58.1  3:59/K    3  
   14     13   2902  Will Cameron          Dunn Elementary                                7:58        7:58.1  3:59/K    4  
   15  (< 5)   4254  Joseph Sierpina       Sacred Heart Model School                      7:58        7:58.3  3:59/K    3  
   16     14   2258  Luke Goldsmith        Bates Elementary                               8:04        8:04.9  4:02/K    5  
   17     15   2575  Caleb Mullen          Camden Station Elementary School               8:09        8:09.5  4:05/K    4  
   18     16   3271  Olie Smith            Harmony Elementary School                      8:11        8:11.1  4:06/K    5  
   19     17   2967  Christian Stewart     Dunn Elementary                                8:14        8:14.9  4:07/K    4  
   20     18   3641  Sammy Claunch         Louisville Home School                         8:17        8:17.0  4:09/K    5  
   21     19   3535  Brennan Whitley       Kenwood Station Elementary Schoo               8:17        8:17.2  4:09/K    4  
   22     20   3374  Rocco Gordon          Highlands Latin School Elementar               8:17        8:17.6  4:09/K    4  
   23     21   3627  Austin Wheeldon       Locust Grove Elementary School                 8:18        8:18.6  4:09/K    5  
   24     22   2701  Gabe Mumford          Chenoweth Elementary School                    8:19        8:19.7  4:10/K    4  
   25     23   3398  William Robinson      Highlands Latin School Elementar               8:22        8:22.3  4:11/K    3  
   26     24   3477  Ethan Briscoe         Kenwood Station Elementary Schoo               8:22        8:22.6  4:11/K    4  
   27  (< 5)   2394  Brooks Crosby         Bloom Elementary                               8:24        8:24.9  4:12/K    3  
   28     25   3729  Damian Luna           Lowe Elementary School                         8:25        8:25.2  4:13/K    3  
   29     26   3571  Owen Felix            Locust Grove Elementary School                 8:25        8:25.3  4:13/K    4  
   30     27   3222  Nate Dunlap           Harmony Elementary School                      8:25        8:25.5  4:13/K    4  
   31  (< 5)   2783  Gabriel Elliot        Covenant Classical Academy                     8:26        8:26.9  4:13/K    3  
   32     28   3523  Donnovan Shannonhouse Kenwood Station Elementary Schoo               8:27        8:27.7  4:14/K    4  
   33     29   3178  Ben Rubenstein        Goshen Elementary                              8:29        8:29.0  4:15/K    5  
   34  (> 7)   3115  Daxton Copeland       Goshen Elementary                              8:31        8:31.8  4:16/K    5  
   35     30   3527  Tighe Stocker         Kenwood Station Elementary Schoo               8:32        8:32.1  4:16/K    5  
   36     31   2132  Owen Mayes            Anchorage Public School                        8:32        8:32.7  4:16/K    4  
   37     32   2549  Alexander Cissell     Camden Station Elementary School               8:34        8:34.1  4:17/K    5  
   38     33   3296  Tyson Derricks        Hawthorne Elementary                           8:34        8:34.3  4:17/K    3  
   39     34   4408  Miller Solley         Walden                                         8:34        8:34.9  4:17/K    5  
   40     35   3278  Grant Tucker          Harmony Elementary School                      8:37        8:37.2  4:19/K    5  
   41     36   3388  Juah Nau              Highlands Latin School Elementar               8:37        8:37.4  4:19/K    3  
   42     37   3605  Jackson Mulhall       Locust Grove Elementary School                 8:37        8:37.4  4:19/K    4  
   43     38   2685  Kaleb Hall            Chenoweth Elementary School                    8:37        8:37.6  4:19/K    5  
   44  (< 5)   4103  Easton Hughes         Old Mill Elementary                            8:38        8:38.0  4:19/K    5  
   45     39   2547  Keaton Carr           Camden Station Elementary School               8:39        8:39.2  4:20/K    5  
   46     40   4190  Dielo Wendel          Oldham County Middle School                    8:40        8:40.6  4:20/K    5  
   47     41   2591  Charlie Sorsa         Camden Station Elementary School               8:40        8:40.9  4:20/K    2  
   48     42   3381  Timothy Melton        Highlands Latin School Elementar               8:42        8:42.6  4:21/K    5  
   49     43   3560  Barrett Bush          Locust Grove Elementary School                 8:44        8:44.1  4:22/K    5  
   50  (> 7)   3142  Samuel Johnson        Goshen Elementary                              8:45        8:45.7  4:23/K    5  
   51     44   2234  Colin Anselmo         Bates Elementary                               8:46        8:46.9  4:23/K    5  
   52     45   2723  Thomas Theobald       Chenoweth Elementary School                    8:47        8:47.5  4:24/K    4  
   53     46   2965  John Speiden          Dunn Elementary                                8:48        8:48.4  4:24/K    4  
   54     47   3387  Bennett Nau           Highlands Latin School Elementar               8:49        8:49.7  4:25/K    3  
   55     48   3291  Isaiah Cooksey        Hawthorne Elementary                           8:51        8:51.8  4:26/K    4  
   56     49   2981  James Woeste          Dunn Elementary                                8:52        8:52.6  4:26/K    4  
   57     50   2561  Colin Johnson         Camden Station Elementary School               8:52        8:52.8  4:26/K    5  
   58     51   4146  Anderson Goetz        Oldham County Middle School                    8:53        8:53.0  4:27/K    5  
   59     52   4095  Wyatt Willis          Norton Elementary                              8:53        8:53.0  4:27/K    5  
   60     53   4097  Mclain Willison       Norton Elementary                              8:53        8:53.8  4:27/K    5  
   61     54   2690  Sam Ice               Chenoweth Elementary School                    8:54        8:54.2  4:27/K    5  
   62     55   3359  Grant Coons           Highlands Latin School Elementar               8:54        8:54.9  4:27/K    5  
   63     56   4049  Scout Conley          Norton Elementary                              8:55        8:55.2  4:28/K    3  
   64     57   2974  Easton Weckman        Dunn Elementary                                8:56        8:56.1  4:28/K    4  
   65     58   3282  Eli Wendling          Harmony Elementary School                      8:56        8:56.3  4:28/K    4  
   66     59   3319  Gabe Porter           Hawthorne Elementary                           8:56        8:56.6  4:28/K    4  
   67     60   2271  Eric Lea              Bates Elementary                               8:59        8:59.1  4:30/K    5  
   68     61   3736  Joshua Nazarkewich    Lowe Elementary School                         8:59        8:59.8  4:30/K    4  
   69     62   4058  Evan Hammond          Norton Elementary                              8:59        8:59.9  4:30/K    4  
   70  (> 7)   3253  Kai Matthews          Harmony Elementary School                      9:00        9:00.1  4:30/K    3  
   71     63   2899  Tibebe Breetz         Dunn Elementary                                9:00        9:00.7  4:30/K    5  
   72  (> 7)   3225  Topher Gibson         Harmony Elementary School                      9:00        9:00.7  4:30/K    5  
   73     64   3386  Elijah Morrell        Highlands Latin School Elementar               9:01        9:01.0  4:31/K    4  
   74     65   2546  Cooper Carr           Camden Station Elementary School               9:01        9:01.2  4:31/K    3  
   75     66   3531  Blake Vonnahme        Kenwood Station Elementary Schoo               9:01        9:01.7  4:31/K    6  
   76     67   2676  Paxton Cook           Chenoweth Elementary School                    9:02        9:02.7  4:31/K    5  
   77  (> 7)   3363  Leo Falk              Highlands Latin School Elementar               9:03        9:03.3  4:32/K    3  
   78     68   2910  Scott Davis           Dunn Elementary                                9:05        9:05.2  4:33/K    5  
   79     69   3479  Camden Brown          Kenwood Station Elementary Schoo               9:05        9:05.4  4:33/K    4  
   80     70   3603  Reid Mattera          Locust Grove Elementary School                 9:06        9:06.6  4:33/K    3  
   81     71   3321  Neil Rosenthal        Hawthorne Elementary                           9:06        9:06.9  4:33/K    4  
   82     72   2121  Alex Hasselbeck       Anchorage Public School                        9:07        9:07.7  4:34/K    4  
   83  (> 7)   3283  Luke West             Harmony Elementary School                      9:08        9:08.7  4:34/K    3  
   84     73   2589  Liam Skaggs           Camden Station Elementary School               9:09        9:09.6  4:35/K    4  
   85  (> 7)   2592  Oliver Sorsa          Camden Station Elementary School               9:10        9:10.2  4:35/K    5  
   86     74   2235  Jase Anselmo          Bates Elementary                               9:11        9:11.6  4:36/K    4  
   87  (< 5)   4393  Liam Taylor           Trimble County                                 9:11        9:11.8  4:36/K    5  
   88     75   4077  Daniel Park           Norton Elementary                              9:13        9:13.4  4:37/K    5  
   89     76   3584  Leland Harned         Locust Grove Elementary School                 9:13        9:13.7  4:37/K    5  
   90     77   3716  Charlie Jackson       Lowe Elementary School                         9:14        9:14.8  4:37/K    3  
   91     78   2276  Jaxon Marler          Bates Elementary                               9:15        9:15.1  4:38/K    4  
   92     79   3733  Malachi Meacham       Lowe Elementary School                         9:16        9:16.5  4:38/K    3  
   93     80   2683  Eli Grazdinskas       Chenoweth Elementary School                    9:16        9:16.9  4:38/K    5  
   94  (< 5)   4383  Hudson Jent           Trimble County                                 9:17        9:17.4  4:39/K    4  
   95     81   4196  Tyler Wright          Oldham County Middle School                    9:17        9:17.5  4:39/K    5  
   96     82   2302  Jacob Tichenor        Bates Elementary                               9:17        9:17.6  4:39/K    4  
   97     83   2274  Maxwell Ludwick       Bates Elementary                               9:17        9:17.7  4:39/K    4  
   98     84   3529  Ashton Van Allen      Kenwood Station Elementary Schoo               9:19        9:19.6  4:40/K    4  
   99     85   3632  Lukas Arnold          Louisville Home School                         9:20        9:20.1  4:40/K    4  
  100     86   2725  Niko Troutt           Chenoweth Elementary School                    9:20        9:20.3  4:40/K    4  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

  101     87   2159  Lunsford Sartor       Anchorage Public School                        9:20        9:20.4  4:40/K    3  
  102     88   2127  Seth King             Anchorage Public School                        9:21        9:21.1  4:41/K    5  
  103  (< 5)   2784  Nick Garrison         Covenant Classical Academy                     9:21        9:21.5  4:41/K    5  
  104  (> 7)   2904  Amarion Carter        Dunn Elementary                                9:22        9:22.1  4:41/K    4  
  105  (> 7)   2275  Conner Marks          Bates Elementary                               9:22        9:22.2  4:41/K    5  
  106     89   4140  Foster Elmore         Oldham County Middle School                    9:22        9:22.5  4:41/K    5  
  107  (< 5)   2399  Ewan Higdon           Bloom Elementary                               9:23        9:23.1  4:42/K    4  
  108     90   4403  Thomas Matthews       Walden                                         9:23        9:23.4  4:42/K    5  
  109     91   3687  Bryton Allain         Lowe Elementary School                         9:23        9:23.5  4:42/K    1  
  110     92   3317  Johnathan Pardo SancheHawthorne Elementary                           9:24        9:24.5  4:42/K    4  
  111     93   4154  George Holton         Oldham County Middle School                    9:24        9:24.6  4:42/K    5  
  112     94   4060  Venthum Hapuarachchi  Norton Elementary                              9:24        9:24.7  4:42/K    3  
  113  (> 7)   2703  Grayson Nase          Chenoweth Elementary School                    9:26        9:26.0  4:43/K    5  
  114  (< 5)   3760  Nash Daily            Marnel C. Moorman Elementary Sch               9:26        9:26.6  4:43/K    4  
  115  (< 5)   3820  Brady Brown           Mount Washington Elementary Scho               9:28        9:28.2  4:44/K    2  
  116     95   2138  Andre Normandin       Anchorage Public School                        9:31        9:31.2  4:46/K    4  
  117     96   2134  Morgan Montgomery     Anchorage Public School                        9:31        9:31.9  4:46/K    4  
  118     97   2429  Jerson Batz           Bowen Elementary                               9:36        9:36.0  4:48/K    5  
  119  (< 5)   3761  Davis Evans           Marnel C. Moorman Elementary Sch               9:37        9:37.1  4:49/K    4  
  120     98   2851  Tristyn Dant          Daviess County Middle School                   9:39        9:39.2  4:50/K    4  
  121  (> 7)   2594  Jude State            Camden Station Elementary School               9:40        9:40.4  4:50/K    4  
  122  (< 5)   4102  Kol Fluhr             Old Mill Elementary                            9:40        9:40.9  4:50/K    4  
  123     99   2874  Jonah Murphy          Daviess County Middle School                   9:41        9:41.7  4:51/K    5  
  124    100   3311  Joe Judah             Hawthorne Elementary                           9:46        9:46.4  4:53/K    4  
  125  (< 5)   4200  Keagan Smith          Pleasant Grove Elementary                      9:48        9:48.2  4:54/K    3  
  126  (< 5)   2840  Levi Smith            Crossroads Elementary                          9:54        9:54.4  4:57/K    2  
  127  (< 5)   2787  Daniel O'Keefe        Covenant Classical Academy                     9:56        9:56.9  4:58/K    2  
  128  (> 7)   2238  Noah Banks            Bates Elementary                               9:57        9:57.0  4:59/K    2  
  129  (> 7)   3497  Chandler Haustein     Kenwood Station Elementary Schoo               9:58        9:58.9  4:59/K    5  
  130    101   4211  Josh Henderson        Portland Christian                            10:00       10:00.1  5:00/K    5  
  131  (< 5)   2426  Carson Winkler        Bloom Elementary                              10:00       10:00.2  5:00/K    3  
  132  (> 7)   3505  Jacob Kronenthal      Kenwood Station Elementary Schoo              10:00       10:00.8  5:00/K    4  
  133    102   2844  Carter Brown          Daviess County Middle School                  10:01       10:01.2  5:01/K    3  
  134    103   3308  Felix Humble          Hawthorne Elementary                          10:02       10:02.2  5:01/K    5  
  135    104   4174  Caleb Robison         Oldham County Middle School                   10:02       10:02.5  5:01/K    3  
  136  (< 5)   3819  Seth Austin           Mount Washington Elementary Scho              10:02       10:02.9  5:01/K    3  
  137    105   4070  Miller McArthur       Norton Elementary                             10:06       10:06.2  5:03/K    5  
  138    106   3642  Boaz Dann             Louisville Home School                        10:07       10:07.4  5:04/K    4  
  139    107   4397  Pasha Dashti          Walden                                        10:11       10:11.3  5:06/K    5  
  140  (< 5)   4199  Finnegan Farley       Pleasant Grove Elementary                     10:12       10:12.4  5:06/K    1  
  141  (> 7)   4042  John Calabrese        Norton Elementary                             10:13       10:13.9  5:07/K    3  
  142  (> 7)   4078  Aryan Patel           Norton Elementary                             10:17       10:17.8  5:09/K    4  
  143    108   2859  Collin Jones          Daviess County Middle School                  10:22       10:22.2  5:11/K    8  
  144    109   4214  Micah Hoyer           Portland Christian                            10:25       10:25.3  5:13/K    4  
  145    110   3649  Worth DeWees          Louisville Home School                        10:27       10:27.1  5:14/K    4  
  146    111   3089  Jason Mcglinchey      Farmer Elementary                             10:28       10:28.2  5:14/K    5  
  147  (> 7)   2716  Tannon Soeder         Chenoweth Elementary School                   10:29       10:29.1  5:15/K    5  
  148    112   2446  Gabriel Sturgill      Bowen Elementary                              10:32       10:32.4  5:16/K    1  
  149  (< 5)   4106  Colten Weddle         Old Mill Elementary                           10:37       10:37.0  5:19/K    4  
  150    113   2433  Jalen Green           Bowen Elementary                              10:39       10:39.4  5:20/K    5  
  151    114   3675  Ian Robertson         Louisville Home School                        10:40       10:40.5  5:20/K    3  
  152  (> 7)   2914  Will Dierking         Dunn Elementary                               10:44       10:44.4  5:22/K    4  
  153    115   2431  Evan Edge             Bowen Elementary                              10:49       10:49.1  5:25/K    2  
  154    116   2103  Brooks Bateman        Anchorage Public School                       10:52       10:52.9  5:26/K    3  
  155    117   2441  Jacob Radke           Bowen Elementary                              10:55       10:55.3  5:28/K    2  
  156    118   3081  Ayden Engle           Farmer Elementary                             11:11       11:11.5  5:36/K    1  
  157    119   2443  DJ Rice               Bowen Elementary                              11:13       11:13.2  5:37/K    3  
  158    120   2444  Andrew Shekhovtsov    Bowen Elementary                              11:17       11:17.0  5:39/K    1  
  159    121   4216  Noah Lyninger         Portland Christian                            11:19       11:19.6  5:40/K    4  
  160    122   3092  Archer Pribble        Farmer Elementary                             11:28       11:28.4  5:44/K    5  
  161    123   3096  Kingston Smith        Farmer Elementary                             11:28       11:28.9  5:44/K    3  
  162  (> 7)   2442  Will Radke            Bowen Elementary                              11:35       11:35.0  5:48/K    4  
  163  (< 5)   3763  Liam Stucki           Marnel C. Moorman Elementary Sch              11:50       11:50.1  5:55/K    0  
  164  (< 5)   2841  Ethan Stickling       Crossroads Elementary                         12:08       12:08.3  6:04/K    3  
  165    124   3088  Jackson McGlinchey    Farmer Elementary                             12:11       12:11.1  6:06/K    4  
  166    125   3087  Abhinay Laggeri       Farmer Elementary                             12:11       12:11.1  6:06/K    4  
  167    126   4409  Jackson Stewart       Walden                                        12:16       12:16.0  6:08/K    5  
  168  (> 7)   3313  Brendan Kristiansen   Hawthorne Elementary                          12:16       12:16.2  6:08/K    5  
  169    127   3667  Lucas Myers           Louisville Home School                        12:25       12:25.5  6:13/K    5  
  170    128   4404  Sean Mcnary           Walden                                        12:29       12:29.6  6:15/K    5  
  171    129   3100  Micah Zilich          Farmer Elementary                             12:31       12:31.9  6:16/K    3  
  172    130   4206  Tobin Carpenter       Portland Christian                            12:32       12:32.3  6:16/K    5  
  173  (> 7)   3501  Ben Johnson           Kenwood Station Elementary Schoo              12:33       12:33.2  6:17/K    5  
  174    131   3680  Finley Thompson       Louisville Home School                        12:33       12:33.3  6:17/K    4  
  175    132   4221  Jaxson Young          Portland Christian                            12:35       12:35.8  6:18/K    4  
  176  (> 7)   3094  Ethan Selch           Farmer Elementary                             12:42       12:42.4  6:21/K    3  
  177  (> 7)   3660  Caleb Howard          Louisville Home School                        13:36       13:36.4  6:48/K    3  
  178  (> 7)   4080  Whit Rasey            Norton Elementary                             13:42       13:42.5  6:51/K    4  
  179  (> 7)   3075  Charlie Chesser       Farmer Elementary                             14:08       14:08.8  7:04/K    3  
  180    133   4220  Eli Porter            Portland Christian                            14:18       14:18.6  7:09/K    4  
  181    134   4122  Hunter Bailey         Oldham County Middle School                   15:29       15:29.5  7:45/K    5  



Overall Finish List - Boys

Open Girls 5&U

All


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

    1  (< 5)   3614  Emily Prentice        Locust Grove Elementary School                12:02       12:02.2  6:01/K    3  



Overall Finish List - Boys

Open Boys 5&U

All


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

    1      1   3139  Landon Johnson        Goshen Elementary                              8:11        8:11.1  4:06/K    4  
    2      2   3558  Garrett Black         Locust Grove Elementary School                 8:17        8:17.7  4:09/K    5  
    3      3   3491  Liam Fiet             Kenwood Station Elementary Schoo               8:21        8:21.0  4:11/K    2  
    4      4   3130  Ryland Hans           Goshen Elementary                              8:25        8:25.8  4:13/K    4  
    5      5   3141  Riley Johnson         Goshen Elementary                              8:26        8:26.7  4:13/K    4  
    6  (< 5)   3063  Joey Reed             Eminence                                       8:28        8:28.3  4:14/K    5  
    7      6   2643  Jake Dillon           Centerfield Elementary School                  8:30        8:30.3  4:15/K    4  
    8      7   3128  Jackson Gray          Goshen Elementary                              8:32        8:32.2  4:16/K    3  
    9  (< 5)   4259  Truman Herald         Sayers Classical Academy                       8:34        8:34.0  4:17/K    5  
   10      8   3148  Chase Knight          Goshen Elementary                              8:35        8:35.4  4:18/K    4  
   11      9   2670  Graham Springston     Centerfield Elementary School                  8:41        8:41.9  4:21/K    4  
   12     10   3169  James Nettles         Goshen Elementary                              8:42        8:42.1  4:21/K    5  
   13     11   3149  Ethan Lare            Goshen Elementary                              8:47        8:47.5  4:24/K    3  
   14  (> 7)   3137  Zachary Isbell        Goshen Elementary                              8:49        8:49.9  4:25/K    5  
   15  (> 7)   3109  Logan Brodsky         Goshen Elementary                              8:50        8:50.1  4:25/K    3  
   16     12   2915  Pollux Fiel           Dunn Elementary                                8:53        8:53.0  4:27/K    5  
   17     13   2682  Jackson Furdak        Chenoweth Elementary School                    8:55        8:55.3  4:28/K    4  
   18  (> 7)   3132  Cole Hayden           Goshen Elementary                              8:56        8:56.9  4:28/K    3  
   19  (> 7)   3177  Landon Roberts        Goshen Elementary                              8:59        8:59.2  4:30/K    4  
   20     14   2601  Jayvyn Beckham        Carter Traditional Elementary Sc               8:59        8:59.6  4:30/K    4  
   21     15   2893  Damian Beames         Dunn Elementary                                9:00        9:00.2  4:30/K    5  
   22     16   2684  Ryan Grazdinskas      Chenoweth Elementary School                    9:00        9:00.6  4:30/K    3  
   23     17   2718  Owen Sorrell          Chenoweth Elementary School                    9:00        9:00.8  4:30/K    3  
   24     18   3248  Judah Leksrisawat     Harmony Elementary School                      9:01        9:01.1  4:31/K    3  
   25     19   2618  Levi James            Carter Traditional Elementary Sc               9:01        9:01.6  4:31/K    3  
   26     20   2173  Eli Gutherie          Audubon Traditional Elementary                 9:01        9:01.7  4:31/K    4  
   27  (> 7)   3112  Isaac Cameron         Goshen Elementary                              9:02        9:02.3  4:31/K    5  
   28  (> 7)   3188  William Seitz         Goshen Elementary                              9:02        9:02.7  4:31/K    5  
   29     21   2195  Canaan Smith          Audubon Traditional Elementary                 9:04        9:04.9  4:32/K    4  
   30  (> 7)   3190  Payton Smith          Goshen Elementary                              9:05        9:05.3  4:33/K    5  
   31  (> 7)   3157  Connor Marx           Goshen Elementary                              9:05        9:05.9  4:33/K    4  
   32     22   3629  Travis Wolfe          Locust Grove Elementary School                 9:06        9:06.4  4:33/K    5  
   33  (> 7)   3166  Ryan Nardi            Goshen Elementary                              9:10        9:10.3  4:35/K    4  
   34  (> 7)   3200  Oliver Wells          Goshen Elementary                              9:10        9:10.4  4:35/K    4  
   35     23   2977  Grey Weismiller       Dunn Elementary                                9:11        9:11.9  4:36/K    4  
   36     24   3559  Ian Breeding          Locust Grove Elementary School                 9:12        9:12.8  4:36/K    4  
   37     25   3481  Liam Brown            Kenwood Station Elementary Schoo               9:13        9:13.0  4:37/K    5  
   38     26   2665  Reece Salyer          Centerfield Elementary School                  9:13        9:13.5  4:37/K    4  
   39  (> 7)   3116  Caleb Cox             Goshen Elementary                              9:13        9:13.7  4:37/K    3  
   40     27   4096  Brady Willison        Norton Elementary                              9:14        9:14.3  4:37/K    3  
   41     28   2644  Cooper Doyle          Centerfield Elementary School                  9:15        9:15.0  4:38/K    4  
   42     29   3841  Justice Evans         Muhlenberg County                              9:16        9:16.5  4:38/K    5  
   43     30   3852  Ben Mitchell          Muhlenberg County                              9:17        9:17.3  4:39/K    4  
   44  (> 7)   3197  Bilal Usmani          Goshen Elementary                              9:18        9:18.4  4:39/K    4  
   45     31   2919  Eli Gardner           Dunn Elementary                                9:18        9:18.5  4:39/K    3  
   46  (> 7)   3131  Chase Harley          Goshen Elementary                              9:18        9:18.6  4:39/K    3  
   47     32   3831  Briar Boggess         Muhlenberg County                              9:19        9:19.5  4:40/K    4  
   48     33   2650  Abel Guerra-Rivera    Centerfield Elementary School                  9:19        9:19.8  4:40/K    4  
   49     34   3839  Lawson Drury          Muhlenberg County                              9:21        9:21.1  4:41/K    4  
   50  (< 5)   3401  Gabriel Trocan        Highlands Latin School Elementar               9:22        9:22.0  4:41/K    3  
   51  (> 7)   3143  Beckett Jones         Goshen Elementary                              9:22        9:22.5  4:41/K    3  
   52     35   3872  Levi Keck             New Song Christian Academy                     9:22        9:22.8  4:41/K    5  
   53     36   3512  Andrew McDowell       Kenwood Station Elementary Schoo               9:23        9:23.9  4:42/K    5  
   54  (< 5)   3078  Andrew Davis          Farmer Elementary                              9:25        9:25.1  4:43/K    5  
   55     37   3747  Jaykumar Soni         Lowe Elementary School                         9:26        9:26.0  4:43/K    5  
   56     38   3711  Alex Gray             Lowe Elementary School                         9:28        9:28.5  4:44/K    4  
   57  (> 7)   3110  Blake Brown           Goshen Elementary                              9:29        9:29.5  4:45/K    3  
   58     39   3830  Landon Bletzinger     Muhlenberg County                              9:31        9:31.4  4:46/K    3  
   59     40   3854  Sammy Mitchell        Muhlenberg County                              9:32        9:32.4  4:46/K    4  
   60     41   3570  Lj Dumke              Locust Grove Elementary School                 9:35        9:35.6  4:48/K    5  
   61     42   2927  James Harston         Dunn Elementary                                9:36        9:36.3  4:48/K    3  
   62     43   3213  Brody Culver          Harmony Elementary School                      9:36        9:36.3  4:48/K    4  
   63     44   3597  Jason Jones           Locust Grove Elementary School                 9:36        9:36.4  4:48/K    3  
   64     45   3581  Nolan Gossman         Locust Grove Elementary School                 9:36        9:36.8  4:48/K    4  
   65     46   2572  Bennett Moore         Camden Station Elementary School               9:37        9:37.0  4:49/K    3  
   66     47   3688  Boone Anderson        Lowe Elementary School                         9:37        9:37.3  4:49/K    3  
   67     48   3212  Joshua Chesser        Harmony Elementary School                      9:38        9:38.1  4:49/K    4  
   68     49   2617  Ashton Holliman       Carter Traditional Elementary Sc               9:38        9:38.5  4:49/K    4  
   69  (> 7)   3182  Griffin Sayler        Goshen Elementary                              9:39        9:39.1  4:50/K    3  
   70     50   2558  Tyler Hartman         Camden Station Elementary School               9:39        9:39.5  4:50/K    4  
   71     51   2920  Gavin Gardner         Dunn Elementary                                9:41        9:41.5  4:51/K    5  
   72     52   2626  Jett Rader            Carter Traditional Elementary Sc               9:41        9:41.5  4:51/K    3  
   73     53   4061  William Huang         Norton Elementary                              9:43        9:43.0  4:52/K    5  
   74  (< 5)   3049  Nolan Clayton         Eminence                                       9:43        9:43.8  4:52/K    3  
   75     54   2699  Andrew Moulder        Chenoweth Elementary School                    9:45        9:45.3  4:53/K    3  
   76     55   3549  Max Aguilar           Locust Grove Elementary School                 9:46        9:46.7  4:53/K    3  
   77     56   2178  Tyler Hogan           Audubon Traditional Elementary                 9:46        9:46.8  4:53/K    5  
   78     57   3867  Thatcher Boehm        New Song Christian Academy                     9:49        9:49.1  4:55/K    3  
   79     58   2671  Levi Stevenson        Centerfield Elementary School                  9:49        9:49.5  4:55/K    3  
   80  (> 7)   3108  Jackson Brasel        Goshen Elementary                              9:50        9:50.0  4:55/K    5  
   81     59   3270  Jack Sharr            Harmony Elementary School                      9:50        9:50.1  4:55/K    5  
   82     60   2580  Enoch Romney          Camden Station Elementary School               9:50        9:50.8  4:55/K    4  
   83     61   4094  Silas Wathen          Norton Elementary                              9:51        9:51.5  4:56/K    3  
   84     62   2616  Jackson Groft         Carter Traditional Elementary Sc               9:52        9:52.9  4:56/K    3  
   85     63   2585  Joaquin Siakam        Camden Station Elementary School               9:53        9:53.6  4:57/K    4  
   86  (> 7)   3165  Alec Nagle            Goshen Elementary                              9:55        9:55.1  4:58/K    3  
   87  (> 7)   3156  Santiago Martinez SedaGoshen Elementary                              9:55        9:55.3  4:58/K    3  
   88  (> 7)   3575  Timmy Fischer         Locust Grove Elementary School                 9:55        9:55.7  4:58/K    4  
   89     64   2657  Carter Mayes          Centerfield Elementary School                  9:55        9:55.8  4:58/K    5  
   90     65   3865  Pierson Boehm         New Song Christian Academy                     9:56        9:56.1  4:58/K    4  
   91     66   4045  Brayden Chappell      Norton Elementary                              9:57        9:57.4  4:59/K    4  
   92     67   2678  Micah Drake           Chenoweth Elementary School                    9:57        9:57.7  4:59/K    4  
   93     68   3280  Shawn Ward            Harmony Elementary School                      9:59        9:59.0  5:00/K    4  
   94     69   3881  Ike Riner             New Song Christian Academy                    10:00       10:00.6  5:00/K    3  
   95     70   3868  Judah Frazier         New Song Christian Academy                    10:00       10:00.9  5:00/K    4  
   96     71   3247  Arbor Leksrisawat     Harmony Elementary School                     10:03       10:03.5  5:02/K    3  
   97     72   3207  McCarthy Bruns        Harmony Elementary School                     10:05       10:05.0  5:03/K    5  
   98  (< 5)   2117  John Hagedorn         Anchorage Public School                       10:05       10:05.3  5:03/K    0  
   99     73   3709  Beckham Gravil        Lowe Elementary School                        10:06       10:06.9  5:03/K    3  
  100     74   3853  Daniel Mitchell       Muhlenberg County                             10:09       10:09.1  5:05/K    4  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

  101  (> 7)   3860  Bentley Rolley        Muhlenberg County                             10:12       10:12.2  5:06/K    3  
  102     75   4065  Wilson King           Norton Elementary                             10:14       10:14.8  5:07/K    3  
  103     76   4092  Ryan Wachsman         Norton Elementary                             10:16       10:16.4  5:08/K    3  
  104  (> 7)   3198  Hunter Warren         Goshen Elementary                             10:17       10:17.2  5:09/K    4  
  105     77   3732  Will McKnight         Lowe Elementary School                        10:18       10:18.7  5:09/K    5  
  106  (> 7)   3204  Aidan Bradley         Harmony Elementary School                     10:18       10:18.9  5:09/K    5  
  107  (> 7)   3623  Hayden Stethan        Locust Grove Elementary School                10:19       10:19.2  5:10/K    5  
  108  (< 5)   4256  Samuel Bentsen        Sayers Classical Academy                      10:19       10:19.7  5:10/K    4  
  109  (> 7)   3834  Coby Bolen            Muhlenberg County                             10:20       10:20.5  5:10/K    4  
  110     78   2557  Jonas Gomsak          Camden Station Elementary School              10:20       10:20.9  5:10/K    4  
  111     79   2696  Griff McLaren         Chenoweth Elementary School                   10:21       10:21.4  5:11/K    3  
  112  (> 7)   3557  Stephan Bernstein     Locust Grove Elementary School                10:23       10:23.1  5:12/K   12  
  113     80   2191  Gabriel Pis           Audubon Traditional Elementary                10:23       10:23.6  5:12/K    5  
  114     81   3692  Noah Bamba            Lowe Elementary School                        10:23       10:23.9  5:12/K    4  
  115     82   2177  Cooper Hogan          Audubon Traditional Elementary                10:27       10:27.0  5:14/K    3  
  116  (< 5)   3320  Paul Reno-Weber       Hawthorne Elementary                          10:31       10:31.7  5:16/K    3  
  117     83   3690  Noah A. Anderson      Lowe Elementary School                        10:33       10:33.9  5:17/K    4  
  118  (> 7)   3103  Abid Ali              Goshen Elementary                             10:34       10:34.7  5:17/K    3  
  119  (< 5)   4389  Billy Tackett         Trimble County                                10:34       10:34.9  5:17/K    5  
  120  (> 7)   3254  Colton McClelland     Harmony Elementary School                     10:35       10:35.2  5:18/K    3  
  121     84   4083  Clayton Rogers        Norton Elementary                             10:35       10:35.2  5:18/K    3  
  122  (< 5)   3358  Will Carpenter        Highlands Latin School Elementar              10:36       10:36.0  5:18/K    3  
  123     85   2188  Blake Osbourne        Audubon Traditional Elementary                10:36       10:36.2  5:18/K    4  
  124  (> 7)   4051  Drew Davis            Norton Elementary                             10:36       10:36.2  5:18/K    3  
  125     86   2628  Elijah Shaw           Carter Traditional Elementary Sc              10:36       10:36.6  5:18/K    3  
  126     87   2182  Easton Kost           Audubon Traditional Elementary                10:38       10:38.5  5:19/K    4  
  127     88   2244  Cole Calloway         Bates Elementary                              10:39       10:39.6  5:20/K    3  
  128  (> 7)   3279  Jack Turpen           Harmony Elementary School                     10:41       10:41.1  5:21/K    5  
  129     89   2284  Jake Minervino        Bates Elementary                              10:41       10:41.3  5:21/K    4  
  130     90   2541  Cooper Bensing        Camden Station Elementary School              10:41       10:41.5  5:21/K    4  
  131  (> 7)   3552  Cole B                Locust Grove Elementary School                10:42       10:42.3  5:21/K    6  
  132  (> 7)   2185  Samuel Meadows        Audubon Traditional Elementary                10:42       10:42.5  5:21/K    4  
  133     91   2916  Gibs Fishback         Dunn Elementary                               10:43       10:43.2  5:22/K    3  
  134  (> 7)   4067  Troy Langan           Norton Elementary                             10:43       10:43.5  5:22/K    3  
  135  (> 7)   3742  Jaime Shrensker       Lowe Elementary School                        10:45       10:45.5  5:23/K    3  
  136  (> 7)   3582  Elijah Graham         Locust Grove Elementary School                10:46       10:46.4  5:23/K    4  
  137  (> 7)   3255  Kane McClelland       Harmony Elementary School                     10:46       10:46.6  5:23/K    5  
  138  (> 7)   3576  Dennis Fisher         Locust Grove Elementary School                10:47       10:47.2  5:24/K    4  
  139  (> 7)   3573  Quentin Finch         Locust Grove Elementary School                10:47       10:47.8  5:24/K    3  
  140  (> 7)   3208  Sully Bruns           Harmony Elementary School                     10:47       10:47.9  5:24/K    3  
  141     92   2540  Noah Beckley          Camden Station Elementary School              10:48       10:48.8  5:24/K    3  
  142  (< 5)   3055  Landon Kuhn           Eminence                                      10:51       10:51.8  5:26/K    4  
  143  (> 7)   2909  Thomas David          Dunn Elementary                               10:56       10:56.5  5:28/K    4  
  144  (> 7)   3580  Matthew Goldman       Locust Grove Elementary School                10:56       10:56.9  5:28/K    4  
  145  (> 7)   2640  Dane Brozak           Centerfield Elementary School                 10:57       10:57.0  5:29/K    5  
  146  (> 7)   2168  Aaron Bradford        Audubon Traditional Elementary                10:58       10:58.7  5:29/K    4  
  147  (> 7)   3167  Drew Neal             Goshen Elementary                             10:59       10:59.0  5:30/K    3  
  148  (> 7)   3257  Liam Morgan           Harmony Elementary School                     10:59       10:59.2  5:30/K    3  
  149     93   2290  Ignatius Palumbo      Bates Elementary                              11:00       11:00.9  5:30/K    3  
  150  (> 7)   3594  Landon James          Locust Grove Elementary School                11:01       11:01.4  5:31/K    5  
  151  (> 7)   3842  Corry Fugal           Muhlenberg County                             11:01       11:01.6  5:31/K    2  
  152  (> 7)   3615  Roby Raker            Locust Grove Elementary School                11:02       11:02.9  5:31/K    4  
  153  (> 7)   2662  Hunter Mowery         Centerfield Elementary School                 11:03       11:03.6  5:32/K    4  
  154  (> 7)   2564  Coleson King          Camden Station Elementary School              11:04       11:04.1  5:32/K    4  
  155  (> 7)   3725  Marko Kristo          Lowe Elementary School                        11:07       11:07.1  5:34/K    3  
  156  (< 5)   3362  Carson Cruse          Highlands Latin School Elementar              11:07       11:07.1  5:34/K    5  
  157     94   2268  Brandon Lauyans       Bates Elementary                              11:08       11:08.8  5:34/K    4  
  158  (> 7)   2560  Garrett Hoert         Camden Station Elementary School              11:10       11:10.5  5:35/K    4  
  159     95   2307  Lucas Wagoner         Bates Elementary                              11:10       11:10.9  5:35/K    3  
  160  (> 7)   3562  Braxton Cecil         Locust Grove Elementary School                11:14       11:14.3  5:37/K    5  
  161  (> 7)   2566  Jake Letendre         Camden Station Elementary School              11:16       11:16.2  5:38/K    3  
  162  (< 5)   3290  Aiden Chastain        Hawthorne Elementary                          11:17       11:17.3  5:39/K    3  
  163  (> 7)   2565  Xavier Lamar          Camden Station Elementary School              11:17       11:17.5  5:39/K    3  
  164  (> 7)   3241  Evan Keller           Harmony Elementary School                     11:17       11:17.6  5:39/K    4  
  165     96   2312  Eli Young             Bates Elementary                              11:17       11:17.8  5:39/K    4  
  166  (> 7)   3721  Carter Johnston       Lowe Elementary School                        11:20       11:20.5  5:40/K    3  
  167  (> 7)   2175  Carter Herberger      Audubon Traditional Elementary                11:21       11:21.2  5:41/K    4  
  168     97   3489  John Day              Kenwood Station Elementary Schoo              11:23       11:23.5  5:42/K    3  
  169     98   2421  Jack Streckert        Bloom Elementary                              11:24       11:24.3  5:42/K    5  
  170  (> 7)   3622  Abram Springer        Locust Grove Elementary School                11:25       11:25.1  5:43/K    3  
  171  (> 7)   3260  Kade O'Rourke         Harmony Elementary School                     11:25       11:25.7  5:43/K    4  
  172  (> 7)   3863  Taylor Shemwell       Muhlenberg County                             11:27       11:27.8  5:44/K    4  
  173  (> 7)   3565  Ryan Cox              Locust Grove Elementary School                11:29       11:29.5  5:45/K    3  
  174  (> 7)   4069  Sam Lyvers            Norton Elementary                             11:29       11:29.8  5:45/K    5  
  175     99   3483  Sunghyum Choi         Kenwood Station Elementary Schoo              11:30       11:30.9  5:45/K    4  
  176    100   2709  Ben Rogers            Chenoweth Elementary School                   11:40       11:40.0  5:50/K    3  
  177  (< 5)   3314  Frankie Merwarth      Hawthorne Elementary                          11:40       11:40.3  5:50/K    3  
  178    101   2389  Alexander Brown       Bloom Elementary                              11:42       11:42.6  5:51/K    5  
  179  (> 7)   3266  Aidan Robinson        Harmony Elementary School                     11:43       11:43.5  5:52/K    5  
  180  (> 7)   3613  Wiley Potts           Locust Grove Elementary School                11:44       11:44.9  5:52/K    5  
  181  (> 7)   3564  Preston Corbin        Locust Grove Elementary School                11:46       11:46.3  5:53/K    4  
  182  (> 7)   2179  Benjamin Holmes       Audubon Traditional Elementary                11:46       11:46.3  5:53/K    4  
  183    102   2391  Kieran Byrne          Bloom Elementary                              11:47       11:47.9  5:54/K    3  
  184    103   3511  Eli Mattingly         Kenwood Station Elementary Schoo              11:50       11:50.7  5:55/K    6  
  185    104   2251  Elijah Downey         Bates Elementary                              11:52       11:52.2  5:56/K    5  
  186  (> 7)   3192  Jaxon Tarbet          Goshen Elementary                             11:55       11:55.0  5:58/K    3  
  187  (> 7)   3170  Samuel Nettles        Goshen Elementary                             11:55       11:55.8  5:58/K    3  
  188  (> 7)   3696  Braylin Boyles        Lowe Elementary School                        12:00       12:00.3  6:00/K    4  
  189  (> 7)   2714  Daniel Smith          Chenoweth Elementary School                   12:01       12:01.1  6:01/K    5  
  190  (> 7)   2930  Parker Heffernan      Dunn Elementary                               12:01       12:01.9  6:01/K    5  
  191  (> 7)   4101  Jayden Yu             Norton Elementary                             12:04       12:04.2  6:02/K    3  
  192  (> 7)   2692  Ezra Klausing         Chenoweth Elementary School                   12:07       12:07.6  6:04/K    3  
  193  (> 7)   2554  Cager Gammon          Camden Station Elementary School              12:09       12:09.8  6:05/K    4  
  194  (> 7)   3224  Alexander Fowler      Harmony Elementary School                     12:10       12:10.3  6:05/K    3  
  195  (> 7)   3598  Kristian Kallio       Locust Grove Elementary School                12:12       12:12.0  6:06/K    3  
  196    105   3494  Carter Gilky          Kenwood Station Elementary Schoo              12:15       12:15.0  6:08/K    4  
  197    106   2633  Kaden Weaver          Carter Traditional Elementary Sc              12:16       12:16.7  6:08/K    3  
  198  (> 7)   2194  Harrison Sims         Audubon Traditional Elementary                12:19       12:19.6  6:10/K    4  
  199  (> 7)   2622  Peyton Mann           Carter Traditional Elementary Sc              12:19       12:19.8  6:10/K    3  
  200  (< 5)   3048  Archer Ceralde        Eminence                                      12:20       12:20.2  6:10/K    3  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

  201    107   3879  Preston Orrender      New Song Christian Academy                    12:20       12:20.7  6:10/K    3  
  202  (> 7)   2586  Caden Simmonds        Camden Station Elementary School              12:23       12:23.4  6:12/K    4  
  203  (< 5)   3377  Isaac Hutcheson       Highlands Latin School Elementar              12:25       12:25.5  6:13/K    3  
  204  (> 7)   2174  Joey Henry            Audubon Traditional Elementary                12:27       12:27.4  6:14/K    4  
  205  (> 7)   3517  CJ Noack              Kenwood Station Elementary Schoo              12:31       12:31.8  6:16/K    5  
  206  (> 7)   3121  Ishaan Dodwani        Goshen Elementary                             12:33       12:33.5  6:17/K    3  
  207  (> 7)   2627  Curtis Ryan           Carter Traditional Elementary Sc              12:38       12:38.8  6:19/K    4  
  208  (> 7)   3472  Charles Barrington    Kenwood Station Elementary Schoo              12:43       12:43.1  6:22/K    3  
  209  (> 7)   4039  Graham Bennett        Norton Elementary                             12:51       12:51.5  6:26/K    3  
  210  (> 7)   2672  Nicolas Vazquez       Centerfield Elementary School                 12:54       12:54.6  6:27/K    3  
  211  (> 7)   3528  Kieran Treacy         Kenwood Station Elementary Schoo              12:56       12:56.8  6:28/K    5  
  212    108   2388  Landin Blessitt       Bloom Elementary                              13:04       13:04.6  6:32/K    4  
  213  (> 7)   3471  Jacob Aylor           Kenwood Station Elementary Schoo              13:24       13:24.9  6:42/K    3  
  214    109   2412  Arilev Paszkier       Bloom Elementary                              13:26       13:26.8  6:43/K    0  
  215  (> 7)   3738  Kaden Purcell         Lowe Elementary School                        13:30       13:30.2  6:45/K    3  
  216  (> 7)   3281  Anthony Welle         Harmony Elementary School                     13:35       13:35.5  6:48/K    4  
  217  (> 7)   2606  Antonio Chavez        Carter Traditional Elementary Sc              13:41       13:41.0  6:51/K    3  
  218  (> 7)   3206  Clark Brooks          Harmony Elementary School                     13:41       13:41.4  6:51/K    3  
  219  (> 7)   3610  Nicholas Phillips     Locust Grove Elementary School                13:50       13:50.0  6:55/K    5  
  220  (> 7)   3621  James Sparrow         Locust Grove Elementary School                13:58       13:58.3  6:59/K    4  
  221  (> 7)   2277  Jaxson McFarland      Bates Elementary                              14:00       14:00.4  7:00/K    4  
  222    110   2398  Charles Hardison      Bloom Elementary                              14:01       14:01.7  7:01/K    3  
  223  (> 7)   3520  Judah Peercy          Kenwood Station Elementary Schoo              14:09       14:09.1  7:05/K    3  
  224  (< 5)   3086  Sultan Kurdi          Farmer Elementary                             14:16       14:16.0  7:08/K    4  
  225  (> 7)   2552  Gabe Donnelly         Camden Station Elementary School              14:18       14:18.4  7:09/K    4  
  226  (< 5)   3085  Saif Kurdi            Farmer Elementary                             14:21       14:21.5  7:11/K    1  
  227  (> 7)   2732  Gabe Zubaty           Chenoweth Elementary School                   14:22       14:22.2  7:11/K    3  
  228  (> 7)   2253  Lee Edens             Bates Elementary                              14:23       14:23.8  7:12/K    3  
  229  (> 7)   3220  Hayden Duffy          Harmony Elementary School                     14:40       14:40.6  7:20/K    3  
  230  (> 7)   3567  Nick Dirazzo          Locust Grove Elementary School                14:42       14:42.3  7:21/K    3  
  231  (> 7)   3619  Zachary Satterly      Locust Grove Elementary School                14:42       14:42.7  7:21/K    3  
  232  (> 7)   2283  James Milby           Bates Elementary                              14:43       14:43.8  7:22/K    4  
  233  (> 7)   2199  Wally Zettwoch        Audubon Traditional Elementary                15:01       15:01.3  7:31/K    5  
  234  (> 7)   2259  Braxton Gordon        Bates Elementary                              15:03       15:03.9  7:32/K    4  
  235  (> 7)   3499  Caleb Jenkins         Kenwood Station Elementary Schoo              15:07       15:07.5  7:34/K    4  
  236  (> 7)   2186  Brock Napier          Audubon Traditional Elementary                15:17       15:17.7  7:39/K    3  
  237  (> 7)   2624  Kamden Ottersbach     Carter Traditional Elementary Sc              15:24       15:24.5  7:42/K    3  
  238  (> 7)   2543  Jack Blackwell        Camden Station Elementary School              15:37       15:37.8  7:49/K    3  
  239  (> 7)   3731  Sergio Martin         Lowe Elementary School                        19:13       19:13.3  9:37/K    3  
  240  (> 7)   2278  Kahleel McFarland     Bates Elementary                              19:13       19:13.7  9:37/K    3  



Overall Finish List - Boys

Open Boys 3&U

All


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

    1      1   3251  Christian Maniago     Harmony Elementary School                      8:43        8:43.6  4:22/K    2  
    2      2   3172  Grant Olivier         Goshen Elementary                              8:50        8:50.6  4:25/K    2  
    3      3   2982  William Woeste        Dunn Elementary                                9:09        9:09.4  4:35/K    1  
    4      4   2600  Max Barkley           Carter Traditional Elementary Sc               9:12        9:12.0  4:36/K    2  
    5      5   3105  Bentley Allen         Goshen Elementary                              9:12        9:12.8  4:36/K    2  
    6      6   2679  Riley Drake           Chenoweth Elementary School                    9:13        9:13.1  4:37/K    1  
    7      7   3561  Ben Bush              Locust Grove Elementary School                 9:14        9:14.1  4:37/K    1  
    8      8   3697  Edwin Cantor          Lowe Elementary School                         9:15        9:15.5  4:38/K    1  
    9      9   3480  Grayson Brown         Kenwood Station Elementary Schoo               9:17        9:17.8  4:39/K    3  
   10     10   2940  Callum Kirts          Dunn Elementary                                9:20        9:20.1  4:40/K    1  
   11  (< 5)   4262  Nathan Stocker        Sayers Classical Academy                       9:21        9:21.4  4:41/K    2  
   12     11   3154  Michael Mand          Goshen Elementary                              9:23        9:23.6  4:42/K    2  
   13     12   3737  Eli Norton            Lowe Elementary School                         9:26        9:26.0  4:43/K    2  
   14     13   3674  Eliott Robertson      Louisville Home School                         9:27        9:27.6  4:44/K    2  
   15     14   3199  Sawyer Warren         Goshen Elementary                              9:30        9:30.7  4:45/K    2  
   16     15   2603  Jonathan Berger       Carter Traditional Elementary Sc               9:35        9:35.0  4:48/K    2  
   17     16   2414  Max Perkins           Bloom Elementary                               9:35        9:35.7  4:48/K    2  
   18     17   3752  Sasha Wolek           Lowe Elementary School                         9:35        9:35.9  4:48/K    2  
   19     18   2929  Clark Haynes          Dunn Elementary                                9:37        9:37.2  4:49/K    2  
   20     19   4043  Nathan Cease          Norton Elementary                              9:37        9:37.3  4:49/K    2  
   21     20   3406  Henry Williams        Highlands Latin School Elementar               9:38        9:38.1  4:49/K    2  
   22     21   3196  Evan Tobbe            Goshen Elementary                              9:38        9:38.2  4:49/K    2  
   23     22   3299  Holden Emrich         Hawthorne Elementary                           9:39        9:39.1  4:50/K    2  
   24     23   2577  Clayton Mullen        Camden Station Elementary School               9:40        9:40.1  4:50/K    1  
   25     24   2925  Abram Hall            Dunn Elementary                                9:41        9:41.1  4:51/K    2  
   26     25   3216  Patrick Diehlman      Harmony Elementary School                      9:41        9:41.6  4:51/K    2  
   27  (< 5)   4255  Levi Bentsen          Sayers Classical Academy                       9:42        9:42.4  4:51/K    2  
   28     26   3631  Trinity Anderson      Louisville Home School                         9:48        9:48.0  4:54/K    2  
   29     27   3536  Dylan Whitley         Kenwood Station Elementary Schoo               9:49        9:49.6  4:55/K    2  
   30     28   2615  Eli Gardner           Carter Traditional Elementary Sc               9:50        9:50.9  4:55/K    2  
   31     29   2308  Brayden Walls         Bates Elementary                               9:52        9:52.6  4:56/K    2  
   32     30   3378  Kaleb Hutcheson       Highlands Latin School Elementar               9:53        9:53.7  4:57/K    2  
   33  (< 5)   3062  Jackson Reed          Eminence                                      10:03       10:03.3  5:02/K    2  
   34     31   2551  Cameron Dean          Camden Station Elementary School              10:07       10:07.9  5:04/K    2  
   35     32   2952  Warren Murphy         Dunn Elementary                               10:09       10:09.2  5:05/K    1  
   36     33   2612  Jameson Fowler        Carter Traditional Elementary Sc              10:10       10:10.1  5:05/K    2  
   37     34   2100  Holt Alexander        Anchorage Public School                       10:17       10:17.9  5:09/K    2  
   38  (< 5)   4108  Brody Gedeon          Oldham County Homeschool Element              10:19       10:19.7  5:10/K    2  
   39     35   4076  Jude Owen             Norton Elementary                             10:20       10:20.6  5:10/K    2  
   40     36   2648  Baleon Dykes          Centerfield Elementary School                 10:22       10:22.6  5:11/K    2  
   41     37   2894  Sebastian Benns       Dunn Elementary                               10:22       10:22.7  5:11/K    1  
   42     38   3382  Mason Moore           Highlands Latin School Elementar              10:22       10:22.8  5:11/K    2  
   43     39   2419  Clinton Schnuerle     Bloom Elementary                              10:25       10:25.5  5:13/K    2  
   44     40   3310  Jakey Judah           Hawthorne Elementary                          10:31       10:31.7  5:16/K    1  
   45     41   3242  Henry Keller          Harmony Elementary School                     10:33       10:33.5  5:17/K    2  
   46     42   3743  Akshat Singh          Lowe Elementary School                        10:34       10:34.5  5:17/K    2  
   47     43   2926  Dallas Harrison       Dunn Elementary                               10:35       10:35.6  5:18/K    2  
   48  (> 7)   2968  Collier Harrison      Dunn Elementary                               10:36       10:36.5  5:18/K    1  
   49     44   2104  Tate Bateman          Anchorage Public School                       10:39       10:39.3  5:20/K    1  
   50     45   2116  Oscar Graham          Anchorage Public School                       10:39       10:39.3  5:20/K    1  
   51     46   2403  Luke Lile             Bloom Elementary                              10:41       10:41.6  5:21/K    0  
   52  (> 7)   2911  Rory DeMasie          Dunn Elementary                               10:43       10:43.7  5:22/K    1  
   53     47   2697  Mack McLaren          Chenoweth Elementary School                   10:44       10:44.6  5:22/K    1  
   54     48   2550  Davis Cissell         Camden Station Elementary School              10:45       10:45.4  5:23/K    2  
   55     49   4088  Andrew Shanks         Norton Elementary                             10:48       10:48.0  5:24/K    2  
   56     50   3885  Jackson Starbuck      New Song Christian Academy                    10:50       10:50.2  5:25/K    2  
   57     51   2556  Gabe Gomsak           Camden Station Elementary School              10:50       10:50.4  5:25/K    1  
   58     52   2686  Kruz Hall             Chenoweth Elementary School                   10:50       10:50.7  5:25/K    1  
   59     53   3503  Declan Kannady        Kenwood Station Elementary Schoo              10:51       10:51.2  5:26/K    2  
   60     54   3589  Ethan Hodges          Locust Grove Elementary School                10:51       10:51.5  5:26/K    0  
   61     55   2406  Hayden Mclntosh       Bloom Elementary                              10:53       10:53.3  5:27/K    2  
   62     56   2107  Nolan Burtel          Anchorage Public School                       10:54       10:54.6  5:27/K    1  
   63     57   3706  Tyler Frydlewicz      Lowe Elementary School                        10:57       10:57.2  5:29/K    2  
   64     58   2136  Graysen Morgenthau    Anchorage Public School                       10:59       10:59.7  5:30/K    1  
   65     59   3569  James Doremus         Locust Grove Elementary School                10:59       10:59.7  5:30/K    2  
   66     60   2675  Jeb Boyd              Chenoweth Elementary School                   11:02       11:02.6  5:31/K    0  
   67     61   2634  Kaleb Weaver          Carter Traditional Elementary Sc              11:03       11:03.8  5:32/K    2  
   68     62   3288  Henderson Wright      Harmony Elementary School                     11:05       11:05.6  5:33/K    3  
   69     63   3728  Owen Lally            Lowe Elementary School                        11:08       11:08.5  5:34/K    1  
   70     64   3289  Lincoln Burnette      Hawthorne Elementary                          11:09       11:09.4  5:35/K    1  
   71     65   3219  Uriah Drake           Harmony Elementary School                     11:09       11:09.8  5:35/K    2  
   72     66   3301  Asa Ewing             Hawthorne Elementary                          11:10       11:10.6  5:35/K    1  
   73     67   2273  Hudson Ludwick        Bates Elementary                              11:11       11:11.8  5:36/K    2  
   74     68   3650  Isaac Feltes          Louisville Home School                        11:12       11:12.6  5:36/K    2  
   75     69   2305  Jaxon Wade            Bates Elementary                              11:13       11:13.8  5:37/K    2  
   76     70   2239  Levi Board            Bates Elementary                              11:14       11:14.2  5:37/K    2  
   77     71   2647  Jack Dulmage          Centerfield Elementary School                 11:14       11:14.8  5:37/K    1  
   78     72   2590  Wyatt Skaggs          Camden Station Elementary School              11:15       11:15.3  5:38/K    1  
   79     73   2548  Caleb Cercone         Camden Station Elementary School              11:15       11:15.6  5:38/K    2  
   80     74   3878  Jaxson O'Neal         New Song Christian Academy                    11:17       11:17.8  5:39/K    2  
   81     75   2542  Birch Blackwell       Camden Station Elementary School              11:21       11:21.8  5:41/K    2  
   82  (> 7)   2905  Cole Cleary           Dunn Elementary                               11:22       11:22.4  5:41/K    1  
   83     76   2285  Aaron Motyka          Bates Elementary                              11:24       11:24.2  5:42/K    2  
   84     77   2425  Evan Wells            Bloom Elementary                              11:25       11:25.3  5:43/K    2  
   85     78   4059  Xander Hannah         Norton Elementary                             11:29       11:29.3  5:45/K    2  
   86  (> 7)   2918  Grayson Folks         Dunn Elementary                               11:29       11:29.4  5:45/K    1  
   87     79   2383  Kingston Asher        Bloom Elementary                              11:31       11:31.2  5:46/K    2  
   88     80   3275  Zander Streips        Harmony Elementary School                     11:34       11:34.5  5:47/K    2  
   89  (> 7)   2936  Ben Jaber             Dunn Elementary                               11:35       11:35.4  5:48/K    2  
   90     81   2613  Tiernan Fowler        Carter Traditional Elementary Sc              11:36       11:36.1  5:48/K    0  
   91     82     99  Sam Parker            Locust Grove Elementary School                11:39       11:39.0  5:50/K   2   
   92     83   3887  Lincoln York          New Song Christian Academy                    11:39       11:39.8  5:50/K    1  
   93  (> 7)   2587  Beckham Simpson       Camden Station Elementary School              11:40       11:40.7  5:50/K    1  
   94  (> 7)   2961  Greyson Reed          Dunn Elementary                               11:43       11:43.4  5:52/K    1  
   95     84   3676  Owen Robertson        Louisville Home School                        11:45       11:45.3  5:53/K    1  
   96     85   3256  Noah Moneypenny       Harmony Elementary School                     11:47       11:47.2  5:54/K    2  
   97     86   2137  Ames Nicoson          Anchorage Public School                       11:48       11:48.7  5:54/K    2  
   98     87   2110  Gabriel Conliffe      Anchorage Public School                       11:53       11:53.9  5:57/K    2  
   99     88   3114  Austin Cook           Goshen Elementary                             11:56       11:56.7  5:58/K    2  
  100     89   3702  Eli Denley            Lowe Elementary School                        11:56       11:56.9  5:58/K    1  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

  101     90   3874  Bodie Murphy          New Song Christian Academy                    11:57       11:57.6  5:59/K    1  
  102     91   3397  Silas Pryor           Highlands Latin School Elementar              12:00       12:00.2  6:00/K    2  
  103  (> 7)   2938  Henry Keating         Dunn Elementary                               12:01       12:01.0  6:01/K    1  
  104     92   3473  Orin Barrington       Kenwood Station Elementary Schoo              12:01       12:01.7  6:01/K    1  
  105     93   3405  Garrett White         Highlands Latin School Elementar              12:03       12:03.4  6:02/K    2  
  106     94   2311  Connor Young          Bates Elementary                              12:04       12:04.3  6:02/K    0  
  107     95   2392  Ronan Byrne           Bloom Elementary                              12:09       12:09.3  6:05/K    0  
  108     96   3305  Atticus Gravatte      Hawthorne Elementary                          12:14       12:14.7  6:07/K    2  
  109  (> 7)   3735  Simon Morehouse       Lowe Elementary School                        12:16       12:16.2  6:08/K    1  
  110  (> 7)   2555  Eli Gammon            Camden Station Elementary School              12:20       12:20.6  6:10/K    2  
  111     97   3595  Evan Jared            Locust Grove Elementary School                12:23       12:23.2  6:12/K    2  
  112  (> 7)   2908  Elias David           Dunn Elementary                               12:24       12:24.0  6:12/K    1  
  113     98   3312  Patterson Kaelin      Hawthorne Elementary                          12:26       12:26.6  6:13/K    1  
  114  (> 7)   2582  James Russell         Camden Station Elementary School              12:27       12:27.1  6:14/K    2  
  115     99   4091  Rocco Sorg            Norton Elementary                             12:28       12:28.3  6:14/K    2  
  116    100   3159  Henry Masters         Goshen Elementary                             12:30       12:30.8  6:15/K    2  
  117  (< 5)   4117  Wade Sears            Oldham County Homeschool Element              12:31       12:31.0  6:16/K    1  
  118    101   2724  Jeremiah Tramber      Chenoweth Elementary School                   12:31       12:31.7  6:16/K    0  
  119    102   2681  Dexter Fox            Chenoweth Elementary School                   12:32       12:32.1  6:16/K    0  
  120    103   3500  Lorenzo Jenkins       Kenwood Station Elementary Schoo              12:36       12:36.7  6:18/K    2  
  121    104   2306  Owen Wade             Bates Elementary                              12:37       12:37.5  6:19/K    0  
  122  (> 7)   2281  Parker Meredith       Bates Elementary                              12:43       12:43.8  6:22/K    4  
  123  (> 7)   3123  Andrew Fee            Goshen Elementary                             12:49       12:49.1  6:25/K    2  
  124  (> 7)   3693  Wesley Bamba          Lowe Elementary School                        12:49       12:49.4  6:25/K    1  
  125    105   4071  Jackson McCoy         Norton Elementary                             12:50       12:50.3  6:25/K    2  
  126    106   3297  James Dospil          Hawthorne Elementary                          12:55       12:55.0  6:28/K    1  
  127  (> 7)   3306  Felix Gravatte        Hawthorne Elementary                          12:55       12:55.2  6:28/K    0  
  128  (> 7)   3245  Jonah Kincaid         Harmony Elementary School                     12:57       12:57.5  6:29/K    2  
  129    107   2652  Benjamin Havercamp    Centerfield Elementary School                 13:01       13:01.3  6:31/K    1  
  130  (> 7)   2300  Anthony Spencer       Bates Elementary                              13:05       13:05.4  6:33/K    1  
  131  (> 7)   2579  Easton Powell         Camden Station Elementary School              13:06       13:06.7  6:33/K    2  
  132  (> 7)   2583  Nolan Russell         Camden Station Elementary School              13:08       13:08.0  6:34/K    2  
  133    108   3539  Bennett Yann          Kenwood Station Elementary Schoo              13:12       13:12.6  6:36/K    2  
  134    109   3530  Hudson Van Allen      Kenwood Station Elementary Schoo              13:13       13:13.1  6:37/K    1  
  135  (> 7)   2976  Clark Weisenbarger    Dunn Elementary                               13:18       13:18.1  6:39/K    1  
  136  (> 7)   2979  Jack West             Dunn Elementary                               13:18       13:18.7  6:39/K    1  
  137  (> 7)   2264  Isaiah Johnson        Bates Elementary                              13:19       13:19.3  6:40/K    2  
  138  (> 7)   3691  Benjamin Ark          Lowe Elementary School                        13:22       13:22.4  6:41/K    2  
  139  (> 7)   2252  Cash Doyle            Bates Elementary                              13:23       13:23.1  6:42/K    2  
  140    110   2707  Jack Phillips         Chenoweth Elementary School                   13:30       13:30.5  6:45/K    2  
  141  (> 7)   3478  Hudson Briscoe        Kenwood Station Elementary Schoo              13:37       13:37.5  6:49/K    1  
  142    111   3677  Silas Santos          Louisville Home School                        13:48       13:48.8  6:54/K    2  
  143    112   3877  Tatum Nelson          New Song Christian Academy                    13:50       13:50.7  6:55/K    2  
  144    113   2602  Jackson Berger        Carter Traditional Elementary Sc              13:54       13:54.4  6:57/K    0  
  145  (> 7)   2632  Andrew Tyree          Carter Traditional Elementary Sc              13:55       13:55.0  6:58/K    1  
  146    114   2637  Joaquim Bastos Dias deCenterfield Elementary School                 13:56       13:56.3  6:58/K    2  
  147    115   2666  Dedrick Schaefer      Centerfield Elementary School                 13:58       13:58.0  6:59/K    1  
  148  (> 7)   3298  Henry Duggins         Hawthorne Elementary                          14:03       14:03.3  7:02/K    1  
  149  (> 7)   3495  Mason Griffin         Kenwood Station Elementary Schoo              14:06       14:06.0  7:03/K    1  
  150  (> 7)   2128  Gavin Malone          Anchorage Public School                       14:21       14:21.2  7:11/K    2  
  151  (> 7)   3235  JaeByn Hong           Harmony Elementary School                     14:22       14:22.1  7:11/K    2  
  152  (> 7)   2382  Leo Alessandro        Bloom Elementary                              14:31       14:31.1  7:16/K    0  
  153  (> 7)   2145  William Pincus        Anchorage Public School                       14:47       14:47.0  7:24/K    0  
  154    116   3356  Kysaac Burkhead       Highlands Latin School Elementar              14:48       14:48.7  7:24/K    1  
  155  (> 7)   3707  Vashista Gadela       Lowe Elementary School                        14:59       14:59.3  7:30/K    2  
  156  (> 7)   2304  Keyon Tucker          Bates Elementary                              15:05       15:05.3  7:33/K    0  
  157    117   3556  Sam Bender            Locust Grove Elementary School                15:06       15:06.2  7:33/K    2  
  158    118   3555  Brody Bender          Locust Grove Elementary School                15:06       15:06.7  7:33/K    2  
  159  (< 5)   3061  Jacarius Reed         Eminence                                      15:07       15:07.0  7:34/K    2  
  160  (> 7)   3749  Nathaniel Tucker      Lowe Elementary School                        15:46       15:46.2  7:53/K    2  
  161  (> 7)   2292  Bo Payne              Bates Elementary                              15:48       15:48.6  7:54/K    1  
  162  (> 7)   3713  Eli Harper            Lowe Elementary School                        15:57       15:57.1  7:59/K    2  
  163  (> 7)   2571  Christopher Medina-RunCamden Station Elementary School              16:21       16:21.5  8:11/K    2  
  164  (> 7)   2413  Paxton Paszkier       Bloom Elementary                              17:10       17:10.4  8:35/K    4  
  165  (> 7)   3538  Judah Worthen         Kenwood Station Elementary Schoo              17:11       17:11.6  8:36/K    1  
  166  (> 7)   3534  Blake Wennerholm      Kenwood Station Elementary Schoo              18:41       18:41.5  9:21/K    2  
  167  (> 7)   2133  Grayson McWhirter     Anchorage Public School                       19:06       19:06.4  9:33/K    0  
  168    119   2645  Sam Doyle             Centerfield Elementary School                 21:14       21:14.8 10:37/K    1  
  169  (> 7)   2118  Truman Hall           Anchorage Public School                       23:23       23:23.3 11:42/K    0  

Team Summary Report - Boys

Boys MS A Teams

All


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 North Oldham Middle School             28               3   4   5   7   9  19  48         
        Top  5 Times: 54:33.6

    2 Brentwood Middle School               105              10  20  22  26  27  33  34         
        Top  5 Times: 57:38.7

    3 Beaumont Middle School                126               8  16  25  38  39  61  63         
        Top  5 Times: 57:52.5

    4 Crosby Middle School                  143               1  23  36  37  46  58  62         
        Top  5 Times: 57:30.2

    5 Ramsey Middle School                  198              17  28  41  53  59  74  84         
        Top  5 Times: 59:25.2

    6 East Oldham Middle School             206              13  21  32  52  88  91  98         
        Top  5 Times: 59:43.3

    7 Meyzeek Middle School                 213              14  24  45  54  76  80  96         
        Top  5 Times: 59:47.4

    8 Daviess County Middle School          224               2  43  50  56  73  86  87         
        Top  5 Times: 59:11.3

    9 West Jessamine Middle School          256               6  30  40  71 109 161             
        Top  5 Times: 1:00:40.8

   10 Oldham County Middle School           313              42  49  51  79  92  95 111         
        Top  5 Times: 1:01:59.5

   11 Barret Traditional Middle School      328              11  64  78  85  90 107 113         
        Top  5 Times: 1:02:29.6

   12 Louisville Home School                345              31  44  75  77 118 119 142         
        Top  5 Times: 1:02:50.9

   13 Christian Academy Middle School       346              15  68  70  83 110 116 124         
        Top  5 Times: 1:02:53.7

   14 Shelby West Middle School             387              55  67  69  97  99 105 117         
        Top  5 Times: 1:03:46.2

   15 Walton Verona                         405              29  57  94 103 122 126 128         
        Top  5 Times: 1:04:27.9

   16 Noe Middle School                     407              35  47  89 115 121 132 141         
        Top  5 Times: 1:04:25.3

   17 St. Henry Middle School               421              12  60 108 112 129 143             
        Top  5 Times: 1:04:56.5

   18 Muhlenberg County                     488              18  93 104 114 159 163             
        Top  5 Times: 1:07:57.8

   19 South Oldham Middle School            513              66  72 106 134 135 137 140         
        Top  5 Times: 1:07:11.5

   20 Marnel C. Moorman Middle School       513              65  81 101 127 139 146 166         
        Top  5 Times: 1:07:04.5

   21 Shelby County                         638             102 120 123 145 148 150 162         
        Top  5 Times: 1:10:51.6

   22 Highlands Latin School Elementar      638             100 125 131 133 149 153 160         
        Top  5 Times: 1:10:41.3

   23 Kentucky Country Day                  707              82 147 155 156 167                 
        Top  5 Times: 1:15:51.8

   24 Portland Christian                    738             130 138 152 154 164 169             
        Top  5 Times: 1:16:02.2

   25 Highland Middle School                783             136 151 158 168 170 174             
        Top  5 Times: 1:20:37.7

   26 Walden                                809             144 157 165 171 172 173             
        Top  5 Times: 1:25:03.7

 Inc. Cooper                               3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Larue County                         3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Madison Central                      3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Trimble County                       2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Whitefield Academy                   3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Anchorage Public School              3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Eastside Middle School               4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Hebron Middle School                 2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Jefferson County Traditional Mid     3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Sacred Heart Model School            1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. St. Francis of Assisi School         2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

Team Summary Report - Boys

Boys MS Open

All


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 North Oldham Middle School             32               2   4   7   9  10  11  17         
        Top  5 Times: 1:02:44.8

    2 Brentwood Middle School                34               3   5   6   8  12  13  15         
        Top  5 Times: 1:02:49.4

    3 Beaumont Middle School                128              14  21  26  28  39  79  94         
        Top  5 Times: 1:07:37.6

    4 Meyzeek Middle School                 158              16  22  36  40  44  67  72         
        Top  5 Times: 1:09:02.6

    5 Newburg Middle School                 160               1  18  19  45  77  83  95         
        Top  5 Times: 1:08:08.9

    6 Crosby Middle School                  177              24  32  35  37  49  51  53         
        Top  5 Times: 1:09:56.6

    7 Daviess County Middle School          188              23  25  33  50  57  80  96         
        Top  5 Times: 1:10:09.8

    8 Johnson Traditional Middle Schoo      199              27  34  41  42  55  63  65         
        Top  5 Times: 1:10:47.3

    9 Ramsey Middle School                  222              20  38  43  60  61  64  99         
        Top  5 Times: 1:11:35.1

   10 East Oldham Middle School             225              29  31  48  58  59  84  91         
        Top  5 Times: 1:11:45.8

   11 Oldham County Middle School           298              46  52  56  66  78  87  89         
        Top  5 Times: 1:14:38.6

   12 South Oldham Middle School            309              47  54  68  69  71  81  86         
        Top  5 Times: 1:14:57.4

   13 Noe Middle School                     315              30  62  73  74  76  85  90         
        Top  5 Times: 1:15:05.5

   14 Anchorage Public School               459              70  92  93 101 103                 
        Top  5 Times: 1:24:14.0

   15 Barret Traditional Middle School      470              82  88  98 100 102 107             
        Top  5 Times: 1:24:31.5

   16 Louisville Home School                487              75  97 104 105 106                 
        Top  5 Times: 1:37:02.6

 Inc. Eminence                             1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Trimble County                       1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Christian Academy Middle School      2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Christian Educational Consortium     1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Conway Middle School                 3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Highland Middle School               1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Highlands Latin School Elementar     2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Jefferson County Traditional Mid     4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Shelby West Middle School            4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. St. Henry Middle School              2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

Team Summary Report - Boys

Boys ELem A

All


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Goshen Elementary                      31               1   3   8   9  10  11  29         
        Top  5 Times: 38:24.2

    2 Harmony Elementary School              59               4   5   7  16  27  35  58         
        Top  5 Times: 39:37.6

    3 Kenwood Station Elementary Schoo      167              19  24  28  30  66  69  84         
        Top  5 Times: 42:41.5

    4 Highlands Latin School Elementar      168              20  23  36  42  47  55  64         
        Top  5 Times: 42:49.7

    5 Camden Station Elementary School      177              15  32  39  41  50  65  73         
        Top  5 Times: 42:56.8

    6 Dunn Elementary                       182              13  17  46  49  57  63  68         
        Top  5 Times: 42:50.3

    7 Locust Grove Elementary School        197              21  26  37  43  70  76             
        Top  5 Times: 43:12.1

    8 Chenoweth Elementary School           226              22  38  45  54  67  80  86         
        Top  5 Times: 43:41.9

    9 Lowe Elementary School                254              12  25  61  77  79  91             
        Top  5 Times: 43:54.6

   10 Bates Elementary                      270              14  44  60  74  78  82  83         
        Top  5 Times: 44:17.9

   11 Norton Elementary                     298              52  53  56  62  75  94 105         
        Top  5 Times: 44:55.6

   12 Hawthorne Elementary                  303              33  48  59  71  92 100 103         
        Top  5 Times: 44:54.3

   13 Daviess County Middle School          307               2   6  98  99 102 108             
        Top  5 Times: 44:26.4

   14 Oldham County Middle School           354              40  51  81  89  93 104 134         
        Top  5 Times: 45:38.4

   15 Anchorage Public School               373              31  72  87  88  95  96 116         
        Top  5 Times: 45:53.2

   16 Louisville Home School                433              18  85 106 110 114 127 131         
        Top  5 Times: 48:52.3

   17 Walden                                485              34  90 107 126 128                 
        Top  5 Times: 52:55.4

   18 Bowen Elementary                      554              97 112 113 115 117 119 120         
        Top  5 Times: 52:32.4

   19 Portland Christian                    593             101 109 121 130 132 133             
        Top  5 Times: 56:53.3

   20 Farmer Elementary                     598             111 118 122 123 124 125 129         
        Top  5 Times: 56:48.2

 Inc. Trimble County                       2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Bloom Elementary                     3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Covenant Classical Academy           3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Crossroads Elementary                2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Kennedy Montessori                   1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Marnel C. Moorman Elementary Sch     3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Mount Washington Elementary Scho     2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Old Mill Elementary                  3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Pleasant Grove Elementary            2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Sacred Heart Model School            1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

Team Summary Report - Boys

Open Girls 5&U

All


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

 Inc. Locust Grove Elementary School       1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

Team Summary Report - Boys

Open Boys 5&U

All


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Goshen Elementary                      25               1   4   5   7   8  10  11         
        Top  5 Times: 42:11.5

    2 Centerfield Elementary School         102               6   9  26  28  33  58  64         
        Top  5 Times: 45:00.6

    3 Dunn Elementary                       123              12  15  23  31  42  51  91         
        Top  5 Times: 46:00.1

    4 Locust Grove Elementary School        133               2  22  24  41  44  45  55         
        Top  5 Times: 45:49.0

    5 Muhlenberg County                     164              29  30  32  34  39  40  74         
        Top  5 Times: 46:46.0

    6 Chenoweth Elementary School           167              13  16  17  54  67  79 100         
        Top  5 Times: 46:39.9

    7 Carter Traditional Elementary Sc      196              14  19  49  52  62  86 106         
        Top  5 Times: 47:14.3

    8 Harmony Elementary School             236              18  43  48  59  68  71  72         
        Top  5 Times: 48:04.9

    9 Audubon Traditional Elementary        259              20  21  56  80  82  85  87         
        Top  5 Times: 48:44.2

   10 Kenwood Station Elementary Schoo      260               3  25  36  97  99 103 105         
        Top  5 Times: 49:52.6

   11 Lowe Elementary School                272              37  38  47  73  77  81  83         
        Top  5 Times: 48:57.6

   12 Norton Elementary                     282              27  53  61  66  75  76  84         
        Top  5 Times: 49:01.2

   13 New Song Christian Academy            296              35  57  65  69  70 107             
        Top  5 Times: 49:09.6

   14 Camden Station Elementary School      297              46  50  60  63  78  90  92         
        Top  5 Times: 49:22.0

   15 Bates Elementary                      459              88  89  93  94  95  96 104         
        Top  5 Times: 54:41.8

   16 Bloom Elementary                      518              98 101 102 108 109 110             
        Top  5 Times: 1:01:26.3

 Inc. Eminence                             4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Trimble County                       1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Anchorage Public School              1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Farmer Elementary                    3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Hawthorne Elementary                 3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Highlands Latin School Elementar     4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Sayers Classical Academy             2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

Team Summary Report - Boys

Open Boys 3&U

All


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Goshen Elementary                      53               2   5  11  14  21  88 100         
        Top  5 Times: 46:36.1

    2 Dunn Elementary                        87               3  10  18  24  32  37  43         
        Top  5 Times: 47:57.2

    3 Lowe Elementary School                136               8  12  17  42  57  63  89         
        Top  5 Times: 49:49.3

    4 Carter Traditional Elementary Sc      141               4  15  28  33  61  81 113         
        Top  5 Times: 49:51.9

    5 Harmony Elementary School             194               1  25  41  62  65  80  85         
        Top  5 Times: 51:14.4

    6 Camden Station Elementary School      225              23  31  48  51  72  73  75         
        Top  5 Times: 52:39.3

    7 Bloom Elementary                      233              16  39  46  55  77  79  95         
        Top  5 Times: 53:01.6

    8 Anchorage Public School               237              34  44  45  56  58  86  87         
        Top  5 Times: 53:31.0

    9 Chenoweth Elementary School           266               6  47  52  60 101 102 110         
        Top  5 Times: 54:22.9

   10 Highlands Latin School Elementar      272              20  30  38  91  93 116             
        Top  5 Times: 53:58.3

   11 Norton Elementary                     280              19  35  49  78  99 105             
        Top  5 Times: 54:43.6

   12 Kenwood Station Elementary Schoo      284               9  27  53  92 103 108 109         
        Top  5 Times: 54:37.1

   13 Hawthorne Elementary                  288              22  40  64  66  96  98 106         
        Top  5 Times: 54:45.8

   14 Locust Grove Elementary School        299               7  54  59  82  97 117 118         
        Top  5 Times: 55:07.6

   15 Louisville Home School                302              13  26  68  84 111                 
        Top  5 Times: 56:02.5

   16 Bates Elementary                      311              29  67  69  70  76  94 104         
        Top  5 Times: 54:56.7

   17 New Song Christian Academy            409              50  74  83  90 112                 
        Top  5 Times: 59:36.4

   18 Centerfield Elementary School         443              36  71 107 114 115 119             
        Top  5 Times: 1:02:33.2

 Inc. Eminence                             2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Oldham County Homeschool Element     2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Sayers Classical Academy             2 finishers                                          
        Top  5 Times: 


Overall Finish List - Girls

Girls MS A Teams

All


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

    1      1   4017  Julia Schmitt         North Oldham Middle School                    11:27       11:27.1  3:49/K    8  
    2      2   2454  Lia Banovac           Brentwood Middle School               6:17     5:37       11:55.3  3:58/K    6  
    3      3   3000  Tula Fawbush          East Oldham Middle School                     11:55       11:55.9  3:59/K    8  
    4      4   2212  Audrey Hynes          Barret Traditional Middle School      6:12     5:53       12:05.7  4:02/K    6  
    5      5   3967  Elle Cargould         North Oldham Middle School            6:10     5:58       12:08.5  4:03/K    6  
    6      6   2537  Lucy Spaw             Burns Middle School                   6:11     5:57       12:08.7  4:03/K    7  
    7      7   4319  Abigail Crask         South Oldham Middle School            6:12     5:56       12:08.7  4:03/K    7  
    8      8   3958  Riley Auton           North Oldham Middle School                    12:09       12:09.5  4:03/K    7  
    9      9   3963  Reese Bramer          North Oldham Middle School                    12:10       12:10.4  4:03/K    8  
   10     10   2822  Leah Penick           Crosby Middle School                  6:14     5:56       12:11.4  4:04/K    7  
   11     11   4441  Esther Kratzer        West Jessamine Middle School          6:21     5:52       12:13.3  4:04/K    8  
   12     12   4018  Lauren Scott          North Oldham Middle School                    12:14       12:14.3  4:05/K    8  
   13     13   2453  Lauren Banovac        Brentwood Middle School               6:28     5:46       12:14.5  4:05/K    6  
   14     14   4291  Emma Kendall          Shelby West Middle School             6:24     5:52       12:17.0  4:06/K    7  
   15     15   2882  Bentlei Stallings     Daviess County Middle School          6:16     6:06       12:23.8  4:08/K    6  
   16     16   2232  Emma Zutterman        Barret Traditional Middle School      6:20     6:06       12:27.3  4:09/K    6  
   17     17   3998  Marya Mbaraka         North Oldham Middle School            6:18     6:11       12:29.7  4:10/K    8  
   18     18   2463  Lydia Cromwell        Brentwood Middle School               6:30     6:02       12:32.3  4:11/K    7  
   19     19   2744  Brooke Greenwell      Christian Academy Middle School       6:23     6:16       12:39.6  4:13/K    7  
   20     20   2736  Kristian Bohn         Christian Academy Middle School       6:22     6:18       12:40.7  4:14/K    7  
   21     21   2503  Annmarie Stallman     Brentwood Middle School                       12:42       12:42.8  4:14/K    8  
   22  (< 5)   3037  Alex Egan             Eastside Middle School                6:34     6:13       12:47.1  4:16/K    6  
   23     22   4349  Josie Trevino         South Oldham Middle School                    12:47       12:47.9  4:16/K    7  
   24     23   2883  Sally Tidwell         Daviess County Middle School          6:35     6:12       12:48.1  4:16/K    7  
   25     24   2370  Natalie Seng          Beaumont Middle School                6:36     6:14       12:51.2  4:17/K    8  
   26  (< 5)   4385  Rebecca Kainer        Trimble County                        6:37     6:14       12:52.2  4:17/K    8  
   27     25   3977  Sydney Green          North Oldham Middle School            6:36     6:17       12:54.2  4:18/K    6  
   28     26   4445  Layni Shouse          West Jessamine Middle School          6:35     6:19       12:54.7  4:18/K    8  
   29     27   2823  Monica Piccioli       Crosby Middle School                  6:35     6:23       12:58.8  4:20/K    6  
   30     28   4166  Ailey McIntyre        Oldham County Middle School           6:39     6:19       12:59.2  4:20/K    8  
   31     29   2231  Megan Trapp           Barret Traditional Middle School      6:40     6:19       13:00.1  4:20/K    8  
   32     30   2338  Susanne Estepp        Beaumont Middle School                6:52     6:08       13:00.4  4:20/K    6  
   33  (> 7)   4021  Katie Smith           North Oldham Middle School            6:39     6:23       13:02.3  4:21/K    8  
   34     31   2486  Katherine McMullan    Brentwood Middle School               6:32     6:30       13:02.7  4:21/K    7  
   35  (< 5)   3753  Meredith Campbell     Madison Central                       6:50     6:16       13:06.1  4:22/K    8  
   36     32   2848  Lauren Clark          Daviess County Middle School          6:35     6:31       13:07.2  4:22/K    7  
   37  (< 5)   3755  Amilya Reynolds       Madison Central                               13:07       13:07.6  4:23/K    8  
   38     33   2498  Emma Pizzi            Brentwood Middle School               6:46     6:23       13:09.8  4:23/K    7  
   39  (< 5)   4362  Emerson Wyatt         St. Francis of Assisi School                  13:11       13:11.1  4:24/K    7  
   40     34   3017  Kaylee Nay            East Oldham Middle School                     13:14       13:14.3  4:25/K    8  
   41  (> 7)   3997  Julia May             North Oldham Middle School            6:34     6:41       13:15.5  4:25/K    8  
   42     35   2818  Arianna Newkirk       Crosby Middle School                  6:35     6:41       13:16.5  4:26/K    6  
   43     36   3005  Jamie Gard            East Oldham Middle School             6:52     6:26       13:18.7  4:26/K    8  
   44     37   2871  Sadie Morris          Daviess County Middle School          6:51     6:28       13:19.9  4:27/K    7  
   45     38   2987  Anna Boa              East Oldham Middle School             6:49     6:31       13:20.1  4:27/K    8  
   46     39   2878  Annie Powers          Daviess County Middle School                  13:20       13:20.2  4:27/K    8  
   47     40   3911  Flora Biro            Noe Middle School                     6:57     6:22       13:20.6  4:27/K    8  
   48     41   4327  Emily Jones           South Oldham Middle School            6:54     6:28       13:22.3  4:27/K    8  
   49     42   2334  Taylor Crawford       Beaumont Middle School                6:52     6:38       13:30.9  4:30/K    8  
   50     43   2539  Natalie Winfield      Burns Middle School                           13:32       13:32.4  4:31/K    8  
   51     44   3769  Grace Evans           Marnel C. Moorman Middle School       6:35     6:58       13:33.9  4:31/K    7  
   52     45   2214  Emma Johnson          Barret Traditional Middle School      6:52     6:42       13:34.8  4:32/K    8  
   53     46   4229  Gemma Harkins         Ramsey Middle School                          13:35       13:35.7  4:32/K    6  
   54     47   2527  Blakely Greer         Burns Middle School                   6:56     6:39       13:35.8  4:32/K    7  
   55     48   4305  Maggie Sheehan        Shelby West Middle School             6:48     6:48       13:37.5  4:33/K    7  
   56     49   4303  Blaire Sager          Shelby West Middle School                     13:44       13:44.4  4:35/K    6  
   57     50   2988  Hope Boa              East Oldham Middle School             7:02     6:43       13:45.4  4:35/K    7  
   58     51   2357  Elena Moseley         Beaumont Middle School                7:03     6:41       13:45.6  4:35/K    8  
   59  (> 7)   4019  Vita Sensenbrenner    North Oldham Middle School            7:02     6:43       13:45.8  4:35/K    6  
   60     52   4307  Laura Vidourek        Shelby West Middle School             6:53     6:54       13:47.1  4:36/K    8  
   61     53   2354  Morgan Leahy          Beaumont Middle School                        13:48       13:48.1  4:36/K    8  
   62     54   3542  Mia Dennis            Larue County                          7:04     6:43       13:48.2  4:36/K    7  
   63     55   3412  Sydney Filippazzo     Jefferson County Traditional Mid      6:54     6:54       13:48.7  4:36/K    7  
   64     56   2531  Adyson Mattingly      Burns Middle School                   7:03     6:46       13:50.4  4:37/K    8  
   65     57   3423  Arianna Payne         Jefferson County Traditional Mid      6:54     6:56       13:50.8  4:37/K    7  
   66     58   3864  Mallory Wilson        Muhlenberg County                     6:58     6:54       13:53.4  4:38/K    7  
   67     59   2534  Sarah Rice            Burns Middle School                           13:53       13:53.9  4:38/K    8  
   68     60   3934  Olivia Heine          Noe Middle School                     7:01     6:53       13:54.5  4:38/K    7  
   69     61   2217  Cadie Mumford         Barret Traditional Middle School      7:11     6:43       13:54.7  4:38/K    6  
   70     62   2209  Jaylah Hamilton       Barret Traditional Middle School      6:50     7:05       13:55.8  4:39/K    8  
   71     63   2739  Eden Copenhaver       Christian Academy Middle School       7:25     6:31       13:57.3  4:39/K    6  
   72     64   2788  Sofia Ayala           Crosby Middle School                  7:08     6:49       13:57.8  4:39/K    8  
   73     65   4345  Kate Sparks           South Oldham Middle School            7:11     6:48       14:00.7  4:40/K    6  
   74     66   3003  Amber Fusner          East Oldham Middle School             7:16     6:45       14:02.3  4:41/K    8  
   75     67   4183  Taylor Smith          Oldham County Middle School           7:06     6:56       14:02.4  4:41/K    7  
   76     68   2748  Maggie Hydes          Christian Academy Middle School       7:26     6:37       14:03.4  4:41/K    7  
   77     69   2363  Sophia Pfister        Beaumont Middle School                        14:03       14:03.7  4:41/K    7  
   78     70   2830  Julia Smaldone        Crosby Middle School                  6:59     7:06       14:05.9  4:42/K    8  
   79     71   2892  Kenzie Williams       Daviess County Middle School                  14:07       14:07.2  4:42/K    8  
   80     72   3001  Mia Findley           East Oldham Middle School             7:13     6:53       14:07.4  4:42/K    8  
   81  (> 7)   3034  Abbie Young           East Oldham Middle School             7:21     6:46       14:08.5  4:43/K    6  
   82     73   2376  Sia Vaish             Beaumont Middle School                        14:08       14:08.6  4:43/K    7  
   83     74   3331  Daria Drake           Highland Middle School                7:13     6:55       14:09.2  4:43/K    8  
   84     75   2879  Melanie Reesman       Daviess County Middle School          7:26     6:44       14:10.4  4:43/K    6  
   85     76   2532  Kirii Mattingly       Burns Middle School                   7:18     6:52       14:10.6  4:44/K    6  
   86     77   2757  Megan Wearsch         Christian Academy Middle School               14:12       14:12.7  4:44/K    7  
   87     78   4161  Heidi Lutz-Buford     Oldham County Middle School           7:15     6:57       14:13.0  4:44/K    8  
   88  (< 5)   3396  Gigi Pryor            Highlands Latin School Elementar      7:25     6:47       14:13.2  4:44/K    6  
   89  (< 5)   3399  Mollie Robson         Highlands Latin School Elementar      7:34     6:39       14:13.7  4:45/K    6  
   90     79   2219  Natalie Myers         Barret Traditional Middle School      7:18     6:57       14:16.5  4:46/K    8  
   91     80   3636  Piper Brown           Louisville Home School                7:24     6:52       14:17.3  4:46/K    7  
   92  (> 7)   2887  Jordis Velotta        Daviess County Middle School          7:18     6:59       14:17.7  4:46/K    7  
   93  (> 7)   2229  Mallory Smithee       Barret Traditional Middle School      7:19     6:58       14:17.9  4:46/K    8  
   94  (> 7)   2206  Kristina Foster       Barret Traditional Middle School              14:18       14:18.2  4:46/K    8  
   95     81   3791  Hadley Dierking       Meyzeek Middle School                 7:22     6:58       14:20.2  4:47/K    6  
   96     82   3328  Lily Chaney           Highland Middle School                7:08     7:12       14:20.9  4:47/K    6  
   97     83   2735  Megan Bobnar          Christian Academy Middle School               14:21       14:21.9  4:47/K    8  
   98  (< 5)   4452  Menda Tipton          Whitefield Academy                    7:21     7:00       14:22.1  4:47/K    6  
   99     84   4156  Cameron Hurley        Oldham County Middle School           7:08     7:14       14:22.4  4:47/K    6  
  100     85   3330  Hannah Cooksey        Highland Middle School                        14:22       14:22.6  4:48/K    7  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

  101     86   4436  Kennedy Bender        West Jessamine Middle School          7:30     6:51       14:22.6  4:48/K    7  
  102     87   3346  Lucy Treece           Highland Middle School                7:25     6:58       14:23.8  4:48/K    6  
  103  (> 7)   2331  Kate Bryant           Beaumont Middle School                7:21     7:03       14:25.0  4:48/K    7  
  104     88   2817  Sara Metcalf          Crosby Middle School                  7:21     7:03       14:25.1  4:48/K    8  
  105     89   2522  Adelyn Dilback        Burns Middle School                   7:19     7:06       14:26.5  4:49/K    6  
  106     90   3543  Chloe Fortner         Larue County                          7:27     6:59       14:27.4  4:49/K    5  
  107  (> 7)   2368  Bella Rusing          Beaumont Middle School                7:14     7:13       14:28.4  4:49/K    8  
  108     91   2827  Ellie Rogers          Crosby Middle School                  7:17     7:11       14:28.6  4:50/K    7  
  109     92   4412  Lindsey Brooks        Walton Verona                         7:21     7:10       14:31.7  4:51/K    7  
  110     93   4173  Ruby Roberts          Oldham County Middle School           7:30     7:04       14:34.6  4:52/K    7  
  111  (> 7)   2811  Emerson Lilly         Crosby Middle School                  7:21     7:13       14:34.7  4:52/K    6  
  112     94   3832  Kaitlyn Boggess       Muhlenberg County                     7:20     7:14       14:35.0  4:52/K    8  
  113     95   4338  Olivia Moore          South Oldham Middle School            7:24     7:11       14:35.6  4:52/K    8  
  114  (> 7)   2793  Lexi Clark            Crosby Middle School                  7:18     7:18       14:37.2  4:52/K    7  
  115     96   4150  Kate Henage           Oldham County Middle School           7:30     7:08       14:39.1  4:53/K    7  
  116     97   3951  Loreli Strange        Noe Middle School                     7:28     7:12       14:40.7  4:54/K    8  
  117     98   4289  Kailani Fisher        Shelby West Middle School                     14:41       14:41.6  4:54/K    8  
  118     99   4121  Kenzie Austin         Oldham County Middle School                   14:43       14:43.4  4:54/K    6  
  119    100   3813  Sienna Underwood      Meyzeek Middle School                 7:27     7:16       14:44.1  4:55/K    7  
  120    101   3938  Livia Mayfield        Noe Middle School                     7:18     7:25       14:44.3  4:55/K    8  
  121  (> 7)   2804  Emerson Holthouser    Crosby Middle School                          14:45       14:45.4  4:55/K    8  
  122    102   3942  Janie Mundell         Noe Middle School                     7:38     7:07       14:46.0  4:55/K    7  
  123    103   3337  Abigal Hisey          Highland Middle School                7:28     7:19       14:47.7  4:56/K    6  
  124    104   4426  Ella Shearer          Walton Verona                         7:25     7:23       14:49.5  4:57/K    8  
  125  (< 5)   3038  Shelbi Heath          Eastside Middle School                7:23     7:26       14:50.2  4:57/K    8  
  126  (< 5)   4449  Gabriella Green       Whitefield Academy                    7:24     7:25       14:50.3  4:57/K    6  
  127    105   3326  Cassidy Amos          Highland Middle School                7:32     7:19       14:51.6  4:57/K    8  
  128    106   2745  Skylar Greenwell      Christian Academy Middle School       7:28     7:24       14:52.4  4:57/K    7  
  129  (> 7)   2877  Kate Nee              Daviess County Middle School          7:31     7:21       14:52.8  4:58/K    8  
  130  (> 7)   2746  Taylor Greenwell      Christian Academy Middle School       7:29     7:24       14:53.9  4:58/K    7  
  131  (> 7)   2225  Makaela Richards      Barret Traditional Middle School              14:54       14:54.2  4:58/K    8  
  132    107   3778  Claire Turpen         Marnel C. Moorman Middle School       7:28     7:30       14:58.4  4:59/K    7  
  133    108   3348  Callie Whitham        Highland Middle School                        14:58       14:58.8  5:00/K    6  
  134    109   3926  Meredith Farnsley     Noe Middle School                     7:31     7:30       15:01.2  5:00/K    8  
  135    110   4297  Grace Nelson          Shelby West Middle School             7:42     7:19       15:01.9  5:01/K    7  
  136    111   3682  Asiah Wedin           Louisville Home School                7:38     7:23       15:02.7  5:01/K    7  
  137    112   3407  Natalie Black         Jefferson County Traditional Mid              15:02       15:02.8  5:01/K    7  
  138    113   3648  Dorothy DeWees        Louisville Home School                7:34     7:30       15:04.8  5:02/K    8  
  139    114   4442  Alayna Lukins         West Jessamine Middle School                  15:06       15:06.9  5:02/K    7  
  140    115   4438  Emily Burns           West Jessamine Middle School          7:58     7:10       15:08.8  5:03/K    6  
  141  (> 7)   2842  Hadley Bacon          Daviess County Middle School          7:34     7:34       15:09.2  5:03/K    7  
  142    116   3802  Abbie McDonald        Meyzeek Middle School                 7:57     7:12       15:09.4  5:03/K    6  
  143  (< 5)   3873  Mary Keck             New Song Christian Academy                    15:09       15:09.5  5:03/K    7  
  144  (> 7)   3006  Ava Gerdes            East Oldham Middle School             7:48     7:22       15:10.4  5:03/K    8  
  145  (> 7)   2525  Payton French         Burns Middle School                   7:32     7:38       15:11.5  5:04/K    6  
  146  (> 7)   3336  Sylvana Herrera-ShifflHighland Middle School                7:26     7:44       15:11.7  5:04/K    8  
  147    117   3930  Annika Gordon         Noe Middle School                             15:11       15:11.9  5:04/K    7  
  148    118   4279  Sophia Bolin          Shelby West Middle School             7:55     7:17       15:13.4  5:04/K    6  
  149  (< 5)   3041  Makayla Meyer         Eastside Middle School                7:50     7:24       15:15.0  5:05/K    6  
  150    119   3806  Addyson Priest        Meyzeek Middle School                 7:50     7:25       15:15.6  5:05/K    7  
  151    120   3429  Aaralyn Vanoy         Jefferson County Traditional Mid      7:48     7:27       15:16.8  5:06/K    7  
  152  (> 7)   2535  Chloe Sandefur        Burns Middle School                           15:19       15:19.3  5:06/K    8  
  153  (> 7)   2373  Rowan Sturgill        Beaumont Middle School                        15:23       15:23.2  5:08/K    8  
  154  (< 5)   3825  Lily Smith            Mt. Washington Middle School          7:56     7:27       15:24.3  5:08/K    8  
  155    121   4244  Alex Richardson       Ramsey Middle School                  7:32     7:54       15:26.5  5:09/K    7  
  156    122   4343  Morgan Schock         South Oldham Middle School                    15:27       15:27.9  5:09/K    8  
  157    123   4320  Annalise Dawson       South Oldham Middle School            7:53     7:35       15:28.8  5:10/K    7  
  158  (< 5)   4352  Charlotte Connally    St. Francis of Assisi School          7:58     7:32       15:30.9  5:10/K    6  
  159    124   3783  Keertana Bangaru      Meyzeek Middle School                 7:44     7:47       15:31.3  5:10/K    6  
  160    125   3770  Emma Garner           Marnel C. Moorman Middle School       7:45     7:48       15:33.6  5:11/K    7  
  161  (> 7)   3332  Wesley Drake          Highland Middle School                7:55     7:38       15:34.2  5:11/K    8  
  162    126   3835  Kennedy Clark         Muhlenberg County                     7:59     7:37       15:36.5  5:12/K    7  
  163    127   4226  Izabella Farmer       Ramsey Middle School                  7:59     7:39       15:38.8  5:13/K    8  
  164    128   3635  Esther Brown          Louisville Home School                8:12     7:27       15:40.5  5:14/K    7  
  165    129   3455  Kate Bonar            Kentucky Country Day                          15:42       15:42.9  5:14/K    7  
  166    130   3768  Naia DeMichele        Marnel C. Moorman Middle School               15:44       15:44.7  5:15/K    6  
  167    131   4447  Sadie Young           West Jessamine Middle School                  15:44       15:44.8  5:15/K    8  
  168  (> 7)   4131  Riley Dant            Oldham County Middle School           7:47     7:59       15:46.4  5:15/K    8  
  169    132   3425  Katie Price           Jefferson County Traditional Mid              15:51       15:51.2  5:17/K    7  
  170  (> 7)   3912  Gracie Brown          Noe Middle School                             15:54       15:54.0  5:18/K    8  
  171  (> 7)   4280  Michele Burgess       Shelby West Middle School             8:03     7:55       15:58.7  5:20/K    7  
  172  (> 7)   2989  Ava Breeding          East Oldham Middle School             7:44     8:15       15:59.3  5:20/K    7  
  173    133   3460  Helen Easley          Kentucky Country Day                  8:13     7:49       16:03.2  5:21/K    7  
  174    134   3465  Briah Hawker          Kentucky Country Day                  8:12     7:51       16:04.2  5:21/K    8  
  175  (> 7)   4282  Gianna Camera         Shelby West Middle School             8:21     7:51       16:12.4  5:24/K    6  
  176    135   4247  Kassie Schutt         Ramsey Middle School                  8:02     8:10       16:13.1  5:24/K    8  
  177  (> 7)   2519  Aurora Brand          Burns Middle School                   7:55     8:18       16:13.9  5:25/K    6  
  178  (< 5)   4448  Coral Ehret           Whitefield Academy                            16:20       16:20.7  5:27/K    8  
  179    136   3659  Emmalynne Harrity     Louisville Home School                8:11     8:13       16:25.2  5:28/K    6  
  180    137   3644  Minnie Dann           Louisville Home School                8:16     8:11       16:28.1  5:29/K    6  
  181    138   4433  Addison Vonhandorf    Walton Verona                         8:28     8:01       16:30.7  5:30/K    5  
  182    139   4224  Gracie Coleman        Ramsey Middle School                  8:18     8:12       16:31.4  5:30/K    7  
  183    140   3545  Cameron Metcalfe      Larue County                          8:34     8:00       16:34.1  5:31/K   6   
  184  (< 5)   3757  Diara Tabor           Madison Central                               16:43       16:43.2  5:34/K    8  
  185    141   4251  Savannah Weihe        Ramsey Middle School                          16:44       16:44.7  5:35/K    8  
  186  (< 5)   4208  Audrey Evans          Portland Christian                            17:00       17:00.8  5:40/K    8  
  187  (< 5)   4274  Gabrielle Salvato     Shelby County                         8:38     8:29       17:07.9  5:43/K    8  
  188    142   3838  Kelsie Cotton         Muhlenberg County                     8:36     8:37       17:13.8  5:45/K    7  
  189    143   3408  Karla Casas           Jefferson County Traditional Mid      8:49     8:28       17:18.3  5:46/K    8  
  190  (< 5)   3380  Molly McGill          Highlands Latin School Elementar      8:45     8:35       17:20.5  5:47/K    6  
  191  (< 5)   3826  Abbie Stevenson       Mt. Washington Middle School          8:43     8:40       17:23.8  5:48/K    6  
  192  (> 7)   4318  Anna Grace Campbell   South Oldham Middle School            8:36     8:48       17:25.0  5:48/K    6  
  193  (> 7)   4143  Adaleigh Gaona        Oldham County Middle School           7:45     9:42       17:28.5  5:50/K    8  
  194  (> 7)   4348  Makenna Touro         South Oldham Middle School            8:37     8:52       17:30.3  5:50/K    7  
  195    144   3463  Jenna Figa            Kentucky Country Day                  8:54     8:46       17:40.8  5:54/K    7  
  196  (> 7)   4195  Caroline Wright       Oldham County Middle School           8:49     8:55       17:44.8  5:55/K    7  
  197  (> 7)   4315  Sophia Alexander      South Oldham Middle School            8:49     8:56       17:46.5  5:56/K    7  
  198    145   3779  Rian Whitehouse       Marnel C. Moorman Middle School       8:27     9:20       17:47.9  5:56/K    7  
  199  (< 5)   4407  Lula Mae Solley       Walden                                8:50     9:15       18:05.2  6:02/K    8  
  200    146   4411  Alyson Bowen          Walton Verona                         9:20     8:46       18:06.2  6:02/K    6  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

  201    147   3671  Makayla Paulin        Louisville Home School                8:58     9:07       18:06.8  6:02/K    6  
  202    148   4431  Mckayla Throckmorton  Walton Verona                         9:10     9:03       18:13.4  6:04/K    6  
  203  (< 5)   3040  Cadynce McCubbin      Eastside Middle School                        18:13       18:13.4  6:04/K    7  
  204    149   3541  Alana Cecil           Larue County                          9:01     9:12       18:14.4  6:05/K    7  
  205  (> 7)   3668  Alyssa Ottersbach     Louisville Home School                9:33     8:58       18:31.3  6:10/K    6  
  206    150   4421  Caydence Ryan         Walton Verona                         8:37     9:57       18:35.0  6:12/K    5  
  207    151   3817  Ayushi Yadav          Meyzeek Middle School                 9:19     9:20       18:39.7  6:13/K    8  
  208  (> 7)   4309  Mackenzie Watts       Shelby West Middle School             9:27     9:13       18:40.8  6:14/K    7  
  209    152   3466  Sydney Jennings       Kentucky Country Day                  8:50     9:50       18:41.0  6:14/K    4  
  210  (> 7)   3654  Jayceline Graves      Louisville Home School                9:32     9:09       18:42.0  6:14/K    8  
  211  (< 5)   2786  Divinity Munson       Covenant Classical Academy            9:14     9:35       18:49.8  6:17/K    8  
  212  (< 5)   4209  Ava Gish              Portland Christian                    9:38     9:13       18:52.1  6:17/K    6  
  213    153   3430  Olivia Vice           Jefferson County Traditional Mid      9:19     9:35       18:55.2  6:18/K    8  
  214    154   3851  Sarah Miller          Muhlenberg County                             19:30       19:30.1  6:30/K    7  
  215    155   4240  Maliea Newsome        Ramsey Middle School                  9:08    10:25       19:33.7  6:31/K    6  
  216  (< 5)   4205  Katie Browning        Portland Christian                    9:59     9:40       19:39.9  6:33/K    6  
  217  (> 7)   4223  Lillian Bisig         Ramsey Middle School                  9:06    10:37       19:44.5  6:35/K    6  
  218  (> 7)   3651  Ava Francis           Louisville Home School                9:57     9:58       19:56.3  6:39/K    6  
  219  (< 5)   3371  Brooklyn Fultz        Highlands Latin School Elementar      9:46    10:38       20:24.9  6:48/K    8  
  220    156   3548  Morgan Skaggs         Larue County                                  20:27       20:27.7  6:49/K    6  
  221  (> 7)   3410  Anela Dzalic          Jefferson County Traditional Mid     10:07    10:53       21:00.5  7:00/K    8  
  222    157   3547  Bridget Faulkner      Larue County                         10:29    10:53       21:22.2  7:07/K    6  
  223    158   4413  Alyssa Browning       Walton Verona                        11:09    10:57       22:07.0  7:22/K    6  
  224  (> 7)   4236  Kamiyah Lucas         Ramsey Middle School                 11:40    12:18       23:58.6  8:00/K    8  
  225  (< 5)   4219  Reagan Mulvey         Portland Christian                            24:03       24:03.1  8:01/K    8  
  226  (> 7)   4237  Jincey Melvin         Ramsey Middle School                 13:34    12:47       26:22.2  8:47/K    6  
  227  (< 5)   4269  Brinklee Howell       Shelby County                        13:33    13:10       26:43.6  8:55/K    8  



Overall Finish List - Girls

Girls MS Open

All


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

    1      1   3979  Lily Harper           North Oldham Middle School            6:41     6:17       12:58.9  4:20/K    7  
    2      2   2821  Emily Paul            Crosby Middle School                  6:38     6:24       13:03.3  4:21/K    8  
    3  (< 5)   3327  Lillian Borkowski     Highland Middle School                        13:36       13:36.6  4:32/K    6  
    4      3   3443  Denaya Hammond        Johnson Traditional Middle Schoo              13:40       13:40.2  4:33/K    7  
    5      4   2490  Anna Oliphant         Brentwood Middle School               7:05     6:36       13:42.1  4:34/K    7  
    6      5   2455  Harper Bennett        Brentwood Middle School               7:06     6:37       13:43.9  4:35/K    8  
    7      6   4010  Mollie Ransdell       North Oldham Middle School                    13:44       13:44.2  4:35/K    8  
    8      7   2464  Amelia Croney         Brentwood Middle School               7:09     6:38       13:47.6  4:36/K    8  
    9      8   3994  Sophia Makk           North Oldham Middle School                    13:49       13:49.0  4:36/K    8  
   10      9   4028  Bethany Ward          North Oldham Middle School                    13:49       13:49.5  4:37/K    7  
   11     10   2509  Sasha Villaruz        Brentwood Middle School                       13:58       13:58.2  4:39/K    8  
   12     11   2470  Ella Gamble           Brentwood Middle School                       13:59       13:59.7  4:40/K    7  
   13     12   4011  Katie Raymond         North Oldham Middle School            7:08     6:51       13:59.9  4:40/K    6  
   14  (< 5)   3347  Norah Turner          Highland Middle School                7:13     6:48       14:02.5  4:41/K    6  
   15     13   2873  Aliya Murphy          Daviess County Middle School                  14:12       14:12.6  4:44/K    7  
   16     14   2854  Joslyn Edge           Daviess County Middle School          7:15     7:00       14:15.7  4:45/K    7  
   17     15   3980  Lucy Hayes            North Oldham Middle School            7:15     7:00       14:16.3  4:45/K    6  
   18     16   2474  Harper Gunn           Brentwood Middle School                       14:17       14:17.8  4:46/K    6  
   19     17   2828  Kate Schmitz          Crosby Middle School                  7:21     7:04       14:26.1  4:49/K    6  
   20     18   3957  Aubrey Anderson       North Oldham Middle School            7:25     7:06       14:31.3  4:50/K    7  
   21  (< 5)   3428  Dani Stahl            Jefferson County Traditional Mid              14:35       14:35.9  4:52/K    6  
   22  (> 7)   4022  Melody Steineker      North Oldham Middle School                    14:41       14:41.5  4:54/K    7  
   23  (< 5)   3414  Maleya Giddins        Jefferson County Traditional Mid              14:42       14:42.5  4:54/K    6  
   24  (> 7)   3999  Naila Mbaraka         North Oldham Middle School            7:28     7:20       14:48.1  4:56/K    6  
   25  (< 5)   3418  Kori Marshall         Jefferson County Traditional Mid      7:29     7:18       14:48.6  4:56/K    6  
   26     19   2833  Abigail Tripp         Crosby Middle School                          14:48       14:48.9  4:56/K    7  
   27     20   2763  Rachel King           Christian Educational Consortium              14:53       14:53.9  4:58/K    8  
   28  (< 5)   3329  Evelyn Clements       Highland Middle School                7:42     7:14       14:56.6  4:59/K    6  
   29     21   2889  Charlotte Waldron     Daviess County Middle School                  14:58       14:58.2  4:59/K    6  
   30  (> 7)   3973  Keely Ecleberry       North Oldham Middle School            7:26     7:31       14:58.3  4:59/K    6  
   31  (< 5)   3424  Bella Pointer         Jefferson County Traditional Mid              15:01       15:01.9  5:01/K    6  
   32     22   2502  Sofia Staggs          Brentwood Middle School               7:43     7:21       15:04.6  5:02/K    7  
   33     23   4158  Lindsey Judy          Oldham County Middle School           7:46     7:18       15:05.2  5:02/K    7  
   34     24   2754  Anabelle Plummer      Christian Academy Middle School       7:46     7:19       15:05.7  5:02/K    6  
   35     25   3437  Rylee Clark           Johnson Traditional Middle Schoo      7:40     7:27       15:08.0  5:03/K    7  
   36     26   4135  Ella Dowling          Oldham County Middle School                   15:12       15:12.7  5:04/K    7  
   37  (> 7)   4030  Daisy Wendling        North Oldham Middle School            7:34     7:38       15:13.2  5:04/K    8  
   38  (> 7)   3978  Corinne Hans          North Oldham Middle School            7:04     8:14       15:18.8  5:06/K    7  
   39     27   2350  Miku Imamura          Beaumont Middle School                7:51     7:29       15:21.2  5:07/K    6  
   40     28   3064  Addison Roederer      Eminence                              8:03     7:20       15:24.5  5:08/K    7  
   41     29   2801  Ellie Henderson       Crosby Middle School                  7:51     7:33       15:25.4  5:08/K    6  
   42     30   4191  Grace Wendel          Oldham County Middle School           8:01     7:27       15:28.4  5:09/K    8  
   43     31   2374  Ann Suzuki            Beaumont Middle School                7:52     7:40       15:32.7  5:11/K    6  
   44  (> 7)   4014  Piper Roesler         North Oldham Middle School            7:46     7:46       15:33.2  5:11/K    7  
   45  (> 7)   4008  Aydynlynn Peak        North Oldham Middle School            8:03     7:33       15:37.4  5:12/K    7  
   46     32   2355  Yullianne Lee         Beaumont Middle School                7:44     7:58       15:42.9  5:14/K    6  
   47     33   4194  Sylvie Williams       Oldham County Middle School           7:55     7:48       15:43.9  5:15/K    6  
   48     34   2808  Megan Lawrey          Crosby Middle School                          15:44       15:44.2  5:15/K    6  
   49     35   3002  Eva Forseth           East Oldham Middle School                     15:45       15:45.7  5:15/K    8  
   50     36   3047  Arabella Ceralde      Eminence                              8:09     7:38       15:47.7  5:16/K    7  
   51     37   2766  Avery Pellowe         Christian Educational Consortium      8:11     7:41       15:52.8  5:18/K    8  
   52     38   4168  Tatum Millet          Oldham County Middle School           8:15     7:43       15:59.1  5:20/K    6  
   53  (< 5)   2216  Isabella Keyzer       Barret Traditional Middle School              16:01       16:01.3  5:20/K    7  
   54     39   2849  Sophia Cobb           Daviess County Middle School          7:57     8:04       16:02.3  5:21/K    6  
   55     40   3013  Brenna Miniard        East Oldham Middle School                     16:02       16:02.9  5:21/K    6  
   56     41   2829  Macey Shipp           Crosby Middle School                  8:02     8:03       16:05.5  5:22/K    7  
   57     42   4142  Mallory Farmer        Oldham County Middle School           8:02     8:03       16:05.7  5:22/K    6  
   58     43   2998  Brooke Eckert         East Oldham Middle School             8:30     7:37       16:08.3  5:23/K    8  
   59  (< 5)   2530  Olivia Hooker         Burns Middle School                           16:10       16:10.6  5:24/K    7  
   60     44   2762  Katherine Kelly       Christian Educational Consortium      8:17     7:53       16:11.2  5:24/K    7  
   61     45   2760  Gracie Carlsen        Christian Educational Consortium      8:19     7:54       16:13.9  5:25/K    8  
   62  (< 5)   4381  Anna Brierly          Trimble County                        8:18     8:02       16:21.2  5:27/K    6  
   63  (< 5)   4384  Madelyn Kainer        Trimble County                        8:36     7:48       16:24.8  5:28/K    6  
   64     46   2826  Adora Ramsey          Crosby Middle School                  8:10     8:15       16:26.3  5:29/K    7  
   65     47   4128  Cameryn Burkhardt     Oldham County Middle School           8:06     8:23       16:30.6  5:30/K    6  
   66  (< 5)   3340  Casey Nagel           Highland Middle School                8:25     8:07       16:33.4  5:31/K    6  
   67  (> 7)   2813  Allie Ludwick         Crosby Middle School                  8:11     8:26       16:38.7  5:33/K    6  
   68  (< 5)   4118  Tess Kolacki          Oldham County Homeschool Middle       8:29     8:13       16:43.0  5:34/K    7  
   69     48   2753  Gaby Melgar           Christian Academy Middle School       8:32     8:14       16:47.3  5:36/K    8  
   70  (> 7)   2794  Lizzie Cooper         Crosby Middle School                  8:17     8:32       16:49.0  5:36/K    8  
   71     49   3033  Natalie Wright        East Oldham Middle School                     16:50       16:50.0  5:37/K    7  
   72     50   3022  Andrea Priddy         East Oldham Middle School             8:48     8:02       16:50.4  5:37/K    7  
   73  (> 7)   4147  Riley Goodloe         Oldham County Middle School           8:30     8:22       16:52.7  5:38/K    8  
   74  (< 5)   2526  Kathryn Gist          Burns Middle School                           16:53       16:53.4  5:38/K    7  
   75     51   2738  Piper Collins         Christian Academy Middle School               16:55       16:55.1  5:38/K    5  
   76     52   3008  Bailey Johnson        East Oldham Middle School                     16:59       16:59.1  5:40/K    8  
   77     53   2992  Abby Buehler          East Oldham Middle School             8:48     8:11       17:00.1  5:40/K    8  
   78  (> 7)   4129  Maia Cooper           Oldham County Middle School           8:12     8:48       17:00.9  5:40/K    6  
   79     54   3941  Ellie Moses           Noe Middle School                     8:35     8:28       17:03.7  5:41/K    6  
   80  (> 7)   3961  Helena Bobay          North Oldham Middle School            8:38     8:30       17:08.8  5:43/K    6  
   81  (> 7)   3024  Grace Roberts         East Oldham Middle School             8:48     8:20       17:09.1  5:43/K    8  
   82     55   3440  Emilie Frederick      Johnson Traditional Middle Schoo              17:11       17:11.2  5:44/K    7  
   83  (> 7)   4126  Elizabeth Bauer       Oldham County Middle School           8:29     8:41       17:11.3  5:44/K    7  
   84  (> 7)   4188  Ava Wayland           Oldham County Middle School           8:40     8:31       17:11.8  5:44/K    6  
   85  (> 7)   2798  Lilly French          Crosby Middle School                  8:34     8:40       17:14.5  5:45/K    7  
   86     56   3902  Laney McFarland       Newburg Middle School                         17:21       17:21.4  5:47/K    7  
   87  (> 7)   2991  Isabella Brozack      East Oldham Middle School             8:27     8:57       17:25.0  5:48/K    8  
   88  (> 7)   3020  Caylee Odom           East Oldham Middle School             8:46     8:39       17:25.4  5:48/K    6  
   89     57   3894  Carmen Guerrera       Newburg Middle School                 8:37     8:48       17:26.0  5:49/K    6  
   90     58   3050  Bella Coffee          Eminence                                      17:27       17:27.0  5:49/K    7  
   91     59   3068  Ada Smolinski         Eminence                              8:49     8:39       17:29.3  5:50/K    6  
   92  (> 7)   4007  Alexis Peak           North Oldham Middle School                    17:48       17:48.9  5:56/K    6  
   93     60   3058  Bryonna Masic         Eminence                                      17:52       17:52.0  5:57/K    8  
   94  (> 7)   4119  Piper Ainsworth       Oldham County Middle School           8:39     9:13       17:52.3  5:57/K    7  
   95  (> 7)   4197  Lily Young            Oldham County Middle School           8:49     9:02       17:52.6  5:58/K    7  
   96     61   3448  Kamilah Nana          Johnson Traditional Middle Schoo      8:36     9:17       17:53.9  5:58/K    7  
   97     62   3908  Sara Yi               Newburg Middle School                 8:51     9:03       17:54.5  5:58/K    8  
   98     63   3453  Savannah Smithson     Johnson Traditional Middle Schoo      8:15     9:39       17:55.0  5:58/K    8  
   99  (< 5)   2773  Greysen Walker        Conway Middle School                  9:14     8:44       17:58.8  6:00/K    7  
  100  (< 5)   4322  Jazmia Fowler         South Oldham Middle School            8:55     9:08       18:04.0  6:01/K    7  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

  101     64   4287  Harley Dempsey        Shelby West Middle School             8:50     9:15       18:06.1  6:02/K    7  
  102  (< 5)   3803  Alexa Millan          Meyzeek Middle School                         18:08       18:08.8  6:03/K    6  
  103     65   3949  Carly Stoneburner     Noe Middle School                     9:30     8:40       18:11.0  6:04/K    7  
  104     66   2366  Reyna Radhakrishnan   Beaumont Middle School                8:52     9:21       18:14.8  6:05/K    8  
  105  (> 7)   4193  Josie Williams        Oldham County Middle School           8:56     9:18       18:15.0  6:05/K    7  
  106  (> 7)   4176  Lily Robison          Oldham County Middle School           8:52     9:23       18:16.6  6:06/K    6  
  107     67   3948  Savannah Soeder       Noe Middle School                     9:20     8:57       18:18.5  6:06/K    7  
  108     68   3432  Lillie Allen          Johnson Traditional Middle Schoo      8:50     9:41       18:32.5  6:11/K    8  
  109  (> 7)   3026  Ila Shirrell          East Oldham Middle School                     18:37       18:37.4  6:12/K    8  
  110  (> 7)   4181  Aubrey Smith          Oldham County Middle School           9:27     9:10       18:38.0  6:13/K    8  
  111  (< 5)   2770  Madison Evans         Conway Middle School                  9:23     9:15       18:39.8  6:13/K    7  
  112     69   2734  Jane Barrett          Christian Academy Middle School       9:30     9:10       18:40.5  6:14/K    6  
  113     70   3952  Danae Strickland      Noe Middle School                     8:55     9:53       18:48.4  6:16/K    7  
  114     71   3954  Katherine Watson      Noe Middle School                     9:49     9:00       18:50.0  6:17/K    6  
  115     72   4288  Riley Embry           Shelby West Middle School             9:12     9:51       19:03.7  6:21/K    7  
  116     73   4290  Olivia Hardigree      Shelby West Middle School                     19:10       19:10.2  6:23/K    7  
  117  (> 7)   4141  Elizabeth Farmer      Oldham County Middle School           9:14    10:00       19:14.8  6:25/K    7  
  118     74   3928  Lydia French          Noe Middle School                     9:33     9:45       19:19.1  6:26/K    6  
  119  (> 7)   3965  Claire Buel           North Oldham Middle School            9:49     9:30       19:19.2  6:26/K    8  
  120  (> 7)   4148  Ella Hefner           Oldham County Middle School                   19:29       19:29.0  6:30/K    8  
  121  (< 5)   2518  Annabella Brand       Burns Middle School                   9:29    10:00       19:29.2  6:30/K    7  
  122     75   3897  Bryana Hinkle         Newburg Middle School                 9:27    10:04       19:32.2  6:31/K    7  
  123     76   3945  Addisyn Rice          Noe Middle School                     9:51     9:41       19:33.5  6:31/K    6  
  124     77   3890  Riley Clore           Newburg Middle School                         19:34       19:34.3  6:31/K    6  
  125  (> 7)   3915  Avery Carlton         Noe Middle School                     9:51     9:43       19:34.7  6:32/K    8  
  126  (> 7)   3950  Maddie Stoneburner    Noe Middle School                    10:01     9:34       19:35.2  6:32/K    7  
  127  (> 7)   3990  Lillian Kothrade      North Oldham Middle School            9:47     9:48       19:35.8  6:32/K    7  
  128  (> 7)   3956  Afia Ali              North Oldham Middle School                    19:45       19:45.1  6:35/K    7  
  129  (< 5)   3664  Lydia Moran           Louisville Home School               10:04     9:42       19:46.4  6:35/K    6  
  130  (> 7)   3939  Emina McQueen         Noe Middle School                    10:05     9:42       19:47.4  6:36/K    7  
  131  (> 7)   2997  Whitney Dumke         East Oldham Middle School             9:43    10:06       19:50.3  6:37/K    6  
  132  (> 7)   3023  Presley Rigsby        East Oldham Middle School             9:29    10:23       19:53.2  6:38/K    6  
  133  (> 7)   4029  Alessandra Welle      North Oldham Middle School           10:04     9:49       19:54.2  6:38/K    7  
  134  (> 7)   2834  Danielle Velapoldi    Crosby Middle School                  9:59     9:58       19:58.3  6:39/K    8  
  135  (< 5)   3788  Annabelle Chernov     Meyzeek Middle School                 9:23    10:35       19:58.9  6:40/K    7  
  136     78   2764  Myah Koralia          Christian Educational Consortium              20:06       20:06.6  6:42/K    8  
  137  (> 7)   4171  Eyla Rhodes           Oldham County Middle School          10:17    10:00       20:18.5  6:46/K    6  
  138  (> 7)   4024  Hallie Tarbet         North Oldham Middle School           10:25     9:59       20:25.2  6:48/K    7  
  139  (< 5)   2536  Brooklynn Smith/FrenchBurns Middle School                  10:00    10:25       20:25.8  6:49/K    7  
  140  (> 7)   4164  Bailey Marx           Oldham County Middle School          10:05    10:26       20:32.1  6:51/K    7  
  141     79   2761  Anna Frazier          Christian Educational Consortium     10:24    10:17       20:41.8  6:54/K    7  
  142     80   4313  Chloe Whitaker        Shelby West Middle School             9:48    11:04       20:52.2  6:57/K    7  
  143     81   3434  Shauna Blackford      Johnson Traditional Middle Schoo      9:54    10:58       20:53.3  6:58/K    7  
  144  (> 7)   4186  Lily Tigue            Oldham County Middle School          10:06    10:47       20:53.9  6:58/K    7  
  145     82   2733  Emma Barrett          Christian Academy Middle School               20:58       20:58.2  6:59/K    7  
  146  (< 5)   3784  Zarayiah Brison       Meyzeek Middle School                10:28    10:40       21:09.5  7:03/K    8  
  147  (> 7)   4149  Jenna Hefner          Oldham County Middle School          10:41    10:51       21:32.7  7:11/K    6  
  148  (< 5)   3653  Victoria Gilbert      Louisville Home School               10:49    10:47       21:37.5  7:13/K    7  
  149     83   3901  Ximena Marquez-CordovaNewburg Middle School                10:34    11:16       21:51.1  7:17/K    6  
  150     84   3906  Hala Salah            Newburg Middle School                10:37    11:26       22:04.2  7:21/K    6  
  151  (> 7)   3447  Aviana McFarland      Johnson Traditional Middle Schoo     11:27    10:37       22:05.2  7:22/K    6  
  152  (> 7)   2807  Lillian Johnson       Crosby Middle School                          22:10       22:10.4  7:23/K    8  
  153  (> 7)   4120  Lily Arrazola         Oldham County Middle School          10:36    11:40       22:17.4  7:26/K    8  
  154  (> 7)   4159  Bella Knorr           Oldham County Middle School          11:02    11:17       22:20.3  7:27/K    8  
  155  (> 7)   3892  Keaira Craft          Newburg Middle School                         22:20       22:20.8  7:27/K    6  
  156  (> 7)   4187  Khyra Walker          Oldham County Middle School          11:21    11:06       22:28.3  7:29/K    7  
  157     85   2845  Raylee Brubaker       Daviess County Middle School         10:52    11:38       22:31.2  7:30/K    7  
  158     86   4285  Maddie Cunningham     Shelby West Middle School            10:37    11:56       22:34.0  7:31/K    5  
  159  (> 7)   3947  Kaelyn Skaggs         Noe Middle School                             22:44       22:44.5  7:35/K    6  
  160     87   2336  Ellie Dunne           Beaumont Middle School                        22:45       22:45.3  7:35/K    6  
  161  (< 5)   3798  Eva Kinne             Meyzeek Middle School                         22:50       22:50.7  7:37/K    6  
  162  (< 5)   3666  Gracie Mudd           Louisville Home School               10:39    12:12       22:51.7  7:37/K    6  
  163  (< 5)   4394  Kobi Walker           Trimble County                       10:59    13:00       24:00.6  8:00/K    6  
  164  (> 7)   4123  Mackenzie Bailey      Oldham County Middle School          13:12    10:49       24:01.4  8:00/K    6  



Overall Finish List - Girls

Girls Elem A Teams

All


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

    1      1   3551  Julia Anastasio       Locust Grove Elementary School        8:09     0:00        8:09.2  4:05/K    5  
    2      2   3243  Aleksandra Keramzieva Harmony Elementary School             8:18     0:00        8:18.5  4:09/K    5  
    3      3   3209  Ryan Burgan           Harmony Elementary School             8:18     0:00        8:18.9  4:09/K    5  
    4      4   3261  Audrey Perkins        Harmony Elementary School             8:20     0:00        8:20.5  4:10/K    5  
    5      5   3162  Kiersten May          Goshen Elementary                     8:24     0:00        8:24.1  4:12/K    5  
    6      6   3202  Catherine Baird       Harmony Elementary School             8:24     0:00        8:24.5  4:12/K    5  
    7      7   2432  Gabrielle Foster      Bowen Elementary                      8:28     0:00        8:28.4  4:14/K    4  
    8      8   3161  Phica Masters         Goshen Elementary                     8:29     0:00        8:29.4  4:15/K    4  
    9      9   3136  Sawyer Hudson         Goshen Elementary                     8:34     0:00        8:34.1  4:17/K    4  
   10     10   2964  Stella Shuman         Dunn Elementary                       8:34     0:00        8:34.7  4:17/K    5  
   11     11   2932  Camille Hoekstra      Dunn Elementary                       8:40     0:00        8:40.7  4:20/K    5  
   12     12   4189  Lucy Wayland          Oldham County Middle School           8:40     0:00        8:40.8  4:20/K    5  
   13  (< 5)   4201  MacKenzie Whitehouse  Pleasant Grove Elementary             8:40     0:00        8:40.9  4:20/K    5  
   14     13   3238  Millie Huang          Harmony Elementary School             8:42     0:00        8:42.0  4:21/K    4  
   15     14   2901  Marisa Bucher         Dunn Elementary                       8:43     0:00        8:43.5  4:22/K    5  
   16     15   4180  Elizabeth Skillern    Oldham County Middle School           8:43     0:00        8:43.6  4:22/K    5  
   17     16   2903  Summer Campbell       Dunn Elementary                       8:44     0:00        8:44.0  4:22/K    4  
   18     17   2860  Anna Kate King        Daviess County Middle School          8:48     0:00        8:48.4  4:24/K    3  
   19     18   3522  Piper Roberson        Kenwood Station Elementary Schoo      8:50     0:00        8:50.8  4:25/K    4  
   20     19   2156  Lucille Rusch         Anchorage Public School               8:52     0:00        8:52.5  4:26/K    5  
   21     20   4151  Sophie Henage         Oldham County Middle School           8:53     0:00        8:53.3  4:27/K    5  
   22     21   3102  Gabriela Ajkay        Goshen Elementary                     8:56     0:00        8:56.9  4:28/K    4  
   23     22   2907  Riley Cravens         Dunn Elementary                       8:57     0:00        8:57.3  4:29/K    4  
   24     23   3686  Annabel Allain        Lowe Elementary School                8:58     0:00        8:58.5  4:29/K    3  
   25     24   3120  Hallie DeMichele      Goshen Elementary                     9:01     0:00        9:01.2  4:31/K    5  
   26  (< 5)   4104  Ellie Hughes          Old Mill Elementary                   9:01     0:00        9:01.6  4:31/K    3  
   27     25   3189  Lola Sensenbrenner    Goshen Elementary                     9:03     0:00        9:03.1  4:32/K    3  
   28     26   3163  Kayla Mbaraka         Goshen Elementary                     9:03     0:00        9:03.3  4:32/K    3  
   29     27   4074  Allison Multerer      Norton Elementary                     9:03     0:00        9:03.6  4:32/K    4  
   30     28   2405  Celia Maudlin         Bloom Elementary                      9:04     0:00        9:04.0  4:32/K    3  
   31     29   2713  Fiona Sheehan         Chenoweth Elementary School           9:06     0:00        9:06.6  4:33/K    5  
   32     30   2447  Sadie Thornton        Bowen Elementary                      9:06     0:00        9:06.6  4:33/K    3  
   33  (< 5)   4402  Elizabeth Matthews    Walden                                9:07     0:00        9:07.7  4:34/K    5  
   34  (> 7)   3107  Reagan Auton          Goshen Elementary                     9:08     0:00        9:08.4  4:34/K    4  
   35     31   4073  Abby Multerer         Norton Elementary                     9:09     0:00        9:09.8  4:35/K    4  
   36     32   2928  Cecilia Haynes        Dunn Elementary                       9:11     0:00        9:11.4  4:36/K    5  
   37     33   2417  Brynn Powell          Bloom Elementary                      9:13     0:00        9:13.1  4:37/K    5  
   38     34   3608  Gentry Petaja         Locust Grove Elementary School        9:13     0:00        9:13.5  4:37/K    5  
   39     35   3354  Kelsea Burkhead       Highlands Latin School Elementar      9:13     0:00        9:13.7  4:37/K    3  
   40     36   2538  Anna Stovall          Burns Middle School                   9:14     0:00        9:14.1  4:37/K    4  
   41     37   3590  Kennedy Hodges        Locust Grove Elementary School        9:14     0:00        9:14.3  4:37/K    4  
   42     38   3730  Zaylee Madison        Lowe Elementary School                9:15     0:00        9:15.3  4:38/K    5  
   43     39   3550  Savannah Alder        Locust Grove Elementary School        9:16     0:00        9:16.2  4:38/K    5  
   44  (> 7)   3194  Adalyn Taylor         Goshen Elementary                     9:16     0:00        9:16.6  4:38/K    5  
   45     40   3722  Molly Johnston        Lowe Elementary School                9:17     0:00        9:17.9  4:39/K    4  
   46     41   3617  Emma Rowan            Locust Grove Elementary School        9:18     0:00        9:18.9  4:39/K    5  
   47     42   3079  Jocelyn Davis         Farmer Elementary                     9:20     0:00        9:20.1  4:40/K    5  
   48     43   3265  Ella Robinett         Harmony Elementary School             9:20     0:00        9:20.9  4:40/K    5  
   49     44   3323  Clara Turner          Hawthorne Elementary                  9:21     0:00        9:21.3  4:41/K    3  
   50     45   3695  Zoe Blickenstaff      Lowe Elementary School                9:23     0:00        9:23.8  4:42/K    3  
   51     46   3355  Kylie Burkhead        Highlands Latin School Elementar      9:23     0:00        9:23.9  4:42/K    3  
   52     47   3596  Olivia Jasper         Locust Grove Elementary School        9:24     0:00        9:24.3  4:42/K    5  
   53  (> 7)   3133  Iris Hennessee        Goshen Elementary                     9:24     0:00        9:24.5  4:42/K    4  
   54     48   2262  Taylor Gumm           Bates Elementary                      9:27     0:00        9:27.6  4:44/K    4  
   55     49   2710  Erin Rogers           Chenoweth Elementary School           9:28     0:00        9:28.6  4:44/K    5  
   56  (< 5)   3821  Bailee Morris         Mount Washington Elementary Scho      9:28     0:00        9:28.7  4:44/K    2  
   57     50   2295  Carlie Ray            Bates Elementary                      9:30     0:00        9:30.4  4:45/K    5  
   58     51   2241  Aaliyah Bronger       Bates Elementary                      9:30     0:00        9:30.5  4:45/K    4  
   59     52   3322  Margo Treece          Hawthorne Elementary                  9:34     0:00        9:34.6  4:47/K    4  
   60  (< 5)   4310  Madelyn Watts         Shelby West Middle School             9:34     0:00        9:34.7  4:47/K    6  
   61     53   2108  Emory Byrne           Anchorage Public School               9:35     0:00        9:35.0  4:48/K    4  
   62     54   3625  Lauren Tracy          Locust Grove Elementary School        9:36     0:00        9:36.6  4:48/K    5  
   63     55   2960  Rebecca Reale         Dunn Elementary                       9:36     0:00        9:36.8  4:48/K    5  
   64  (> 7)   2970  Erica Wang            Dunn Elementary                       9:37     0:00        9:37.3  4:49/K    5  
   65     56   3239  Emma Hutchins         Harmony Elementary School             9:39     0:00        9:39.6  4:50/K    3  
   66     57   2151  Louise Robertson      Anchorage Public School               9:40     0:00        9:40.0  4:50/K    5  
   67     58   2863  Lillian Kurz          Daviess County Middle School          9:44     0:00        9:44.0  4:52/K    3  
   68     59   2439  Allyson Medina        Bowen Elementary                      9:44     0:00        9:44.3  4:52/K    3  
   69     60   3498  Claire James          Kenwood Station Elementary Schoo      9:45     0:00        9:45.7  4:53/K    5  
   70  (< 5)   3823  Lilee Riddell         Mount Washington Elementary Scho      9:46     0:00        9:46.3  4:53/K    4  
   71     61   2856  Chaney Heady          Daviess County Middle School          9:51     0:00        9:51.1  4:56/K    4  
   72     62   4050  Neely Curtis          Norton Elementary                     9:51     0:00        9:51.4  4:56/K    5  
   73     63   2395  Madeline Donaldson    Bloom Elementary                      9:51     0:00        9:51.9  4:56/K    4  
   74  (> 7)   3269  Lauren Sanders        Harmony Elementary School             9:52     0:00        9:52.4  4:56/K    5  
   75     64   2401  Moira Karr            Bloom Elementary                      9:52     0:00        9:52.9  4:56/K    3  
   76     65   2165  Emma Winkler          Anchorage Public School               9:54     0:00        9:54.3  4:57/K    4  
   77     66   3073  Dayvika Alexander     Farmer Elementary                     9:54     0:00        9:54.3  4:57/K    5  
   78     67   2890  Myka Waldron          Daviess County Middle School          9:54     0:00        9:54.6  4:57/K   12  
   79     68   3302  Georgia Gabhart       Hawthorne Elementary                  9:55     0:00        9:55.1  4:58/K    5  
   80  (> 7)   3252  Elin Materna          Harmony Elementary School             9:56     0:00        9:56.1  4:58/K    4  
   81     69   2520  Sophia Brand          Burns Middle School                   9:58     0:00        9:58.3  4:59/K    3  
   82     70   2386  Zaylee Barber         Bloom Elementary                     10:00     0:00       10:00.0  5:00/K    5  
   83     71   3353  Kaitlyn Bryant        Highlands Latin School Elementar     10:00     0:00       10:00.4  5:00/K    4  
   84     72   4089  Elise Shanks          Norton Elementary                    10:01     0:00       10:01.9  5:01/K    5  
   85  (> 7)   3228  Margaret Harrington   Harmony Elementary School            10:04     0:00       10:04.0  5:02/K    5  
   86     73   4133  Kiera DeVault         Oldham County Middle School          10:04     0:00       10:04.5  5:02/K    5  
   87     74   4098  Nora Wolf             Norton Elementary                    10:05     0:00       10:05.7  5:03/K    5  
   88     75   2437  Isabella Martin       Bowen Elementary                     10:06     0:00       10:06.2  5:03/K    4  
   89     76   2708  Carlee Priest         Chenoweth Elementary School          10:06     0:00       10:06.4  5:03/K    5  
   90     77   2143  Juliette Palmer       Anchorage Public School              10:08     0:00       10:08.0  5:04/K    0  
   91     78   2101  Sidney Alexander      Anchorage Public School              10:08     0:00       10:08.0  5:04/K    0  
   92     79   2445  Alexis Sturgill       Bowen Elementary                     10:08     0:00       10:08.3  5:04/K    4  
   93     80   2250  Savannah Derringer    Bates Elementary                     10:08     0:00       10:08.3  5:04/K    5  
   94     81   3357  Sophie Campoine       Highlands Latin School Elementar     10:10     0:00       10:10.9  5:05/K    5  
   95  (< 5)   2780  Phoebe Brodbeck       Covenant Classical Academy           10:12     0:00       10:12.0  5:06/K    6  
   96     82   2529  Jillian Hooker        Burns Middle School                  10:12     0:00       10:12.4  5:06/K    5  
   97     83   2888  Vegas Velotta         Daviess County Middle School         10:13     0:00       10:13.4  5:07/K    3  
   98     84   3521  Chloe Quinn           Kenwood Station Elementary Schoo     10:16     0:00       10:16.2  5:08/K    5  
   99     85   3392  Evelyn Peercy         Highlands Latin School Elementar     10:16     0:00       10:16.3  5:08/K    4  
  100     86   3748  Leilani Stewart       Lowe Elementary School               10:20     0:00       10:20.6  5:10/K    5  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

  101     87   2267  Jaelyn Kokladas       Bates Elementary                     10:24     0:00       10:24.3  5:12/K    5  
  102     88   3751  Keira Wolek           Lowe Elementary School               10:24     0:00       10:24.7  5:12/K    4  
  103     89   3295  Maya Derricks         Hawthorne Elementary                 10:25     0:00       10:25.0  5:13/K    5  
  104     90   3507  Amelia Lietterman     Kenwood Station Elementary Schoo     10:25     0:00       10:25.2  5:13/K    3  
  105     91   2875  Lily Murphy           Daviess County Middle School         10:25     0:00       10:25.7  5:13/K    2  
  106     92   3704  Jillian Fillmore      Lowe Elementary School               10:26     0:00       10:26.1  5:13/K    4  
  107     93   2266  Kyanna Kessler        Bates Elementary                     10:35     0:00       10:35.4  5:18/K    2  
  108     94   2297  Zoe Rich              Bates Elementary                     10:37     0:00       10:37.3  5:19/K    4  
  109     95   3076  Jeray Cox             Farmer Elementary                    10:38     0:00       10:38.8  5:19/K    4  
  110  (> 7)   2272  Erica Lea             Bates Elementary                     10:39     0:00       10:39.9  5:20/K    3  
  111  (> 7)   2299  Reagan Singleton      Bates Elementary                     10:40     0:00       10:40.0  5:20/K    3  
  112     96   2847  Camille Clark         Daviess County Middle School         10:40     0:00       10:40.4  5:20/K    3  
  113     97   4066  Vivienne Kiziminski   Norton Elementary                    10:41     0:00       10:41.3  5:21/K    3  
  114     98   2694  Abby Lile             Chenoweth Elementary School          10:42     0:00       10:42.1  5:21/K    5  
  115     99   4053  Zaineb Elmerse        Norton Elementary                    10:42     0:00       10:42.3  5:21/K    5  
  116  (> 7)   3712  Emma Hafendorfer      Lowe Elementary School               10:42     0:00       10:42.4  5:21/K    4  
  117  (> 7)   3740  Carly Sanford         Lowe Elementary School               10:44     0:00       10:44.5  5:22/K    4  
  118    100   3493  Harley Gibson         Kenwood Station Elementary Schoo     10:44     0:00       10:44.9  5:22/K    4  
  119  (> 7)   2280  Hannah Mendoza        Bates Elementary                     10:46     0:00       10:46.2  5:23/K    2  
  120    101   2524  Kenzie Fallaway       Burns Middle School                  10:50     0:00       10:50.0  5:25/K    5  
  121    102   2449  Leah Workman          Bowen Elementary                     10:50     0:00       10:50.4  5:25/K    4  
  122  (< 5)   2839  Malory Pierce         Crossroads Elementary                10:56     0:00       10:56.1  5:28/K    4  
  123    103   2430  Deanea Easley         Bowen Elementary                     10:57     0:00       10:57.4  5:29/K    3  
  124    104   2102  Delaney Archibald     Anchorage Public School              11:02     0:00       11:02.9  5:31/K    5  
  125    105   3400  Bea Rothpletz         Highlands Latin School Elementar     11:04     0:00       11:04.9  5:32/K    4  
  126    106   2726  Emmeline Walther      Chenoweth Elementary School          11:07     0:00       11:07.0  5:34/K    5  
  127    107   2521  Maliyah Bratcher      Burns Middle School                  11:11     0:00       11:11.5  5:36/K    3  
  128    108   4162  Mia Lutz-Buford       Oldham County Middle School          11:12     0:00       11:12.2  5:36/K    5  
  129  (> 7)   2434  Linea Lahue           Bowen Elementary                     11:14     0:00       11:14.3  5:37/K    4  
  130    109   2528  Nattalie Hay          Burns Middle School                  11:20     0:00       11:20.2  5:40/K    5  
  131    110   3097  Bailey Welch          Farmer Elementary                    11:20     0:00       11:20.4  5:40/K    5  
  132  (< 5)   3822  Hayden O'Connor       Mount Washington Elementary Scho     11:23     0:00       11:23.9  5:42/K    4  
  133    111   3384  Reagan Moore          Highlands Latin School Elementar     11:25     0:00       11:25.2  5:43/K    4  
  134  (> 7)   4085  Abby Ross             Norton Elementary                    11:28     0:00       11:28.6  5:44/K    3  
  135    112   4136  Natalie Dowling       Oldham County Middle School          11:31     0:00       11:31.6  5:46/K    5  
  136    113   2727  Emma Weis             Chenoweth Elementary School          11:31     0:00       11:31.8  5:46/K    5  
  137    114   2523  Addison Ewing         Burns Middle School                  11:33     0:00       11:33.0  5:47/K    4  
  138  (> 7)   2428  Gargi Barge           Bowen Elementary                     11:40     0:00       11:40.7  5:50/K    2  
  139  (< 5)   3759  Samantha Busby        Marnel C. Moorman Elementary Sch     11:43     0:00       11:43.1  5:52/K    4  
  140  (< 5)   3762  Isabelle Stucki       Marnel C. Moorman Elementary Sch     11:42     0:00       11:43.2  5:52/K    3  
  141    115   4184  Sarah Soeder          Oldham County Middle School          11:45     0:00       11:45.0  5:53/K    5  
  142  (> 7)   2150  Emily Reiss           Anchorage Public School              11:45     0:00       11:45.2  5:53/K    4  
  143  (> 7)   2158  Lucille Ryan          Anchorage Public School              11:47     0:00       11:47.5  5:54/K    0  
  144    116   3316  Maya Nanda            Hawthorne Elementary                 11:47     0:00       11:47.6  5:54/K    5  
  145  (> 7)   3360  Elyn Cornett          Highlands Latin School Elementar     11:48     0:00       11:48.3  5:54/K    3  
  146    117   3307  Sophia Griley         Hawthorne Elementary                 11:50     0:00       11:50.2  5:55/K    4  
  147  (< 5)   2779  Norah Brodbeck        Covenant Classical Academy           11:55     0:00       11:55.3  5:58/K    4  
  148  (< 5)   4215  Stella Istre          Portland Christian                   12:41     0:00       12:41.2  6:21/K    3  
  149    118   3482  Miranda Brown         Kenwood Station Elementary Schoo     12:45     0:00       12:45.8  6:23/K    5  
  150    119   3490  Isabel Estrada        Kenwood Station Elementary Schoo     12:46     0:00       12:46.3  6:23/K    5  
  151  (> 7)   4144  Olivia Gilbert        Oldham County Middle School          12:59     0:00       12:59.5  6:30/K    5  
  152  (> 7)   4056  Lily Gardner          Norton Elementary                    13:06     0:00       13:06.9  6:33/K    3  
  153  (< 5)   4278  Madelyn Bolin         Shelby West Middle School            13:15     0:00       13:15.9  6:38/K    4  
  154  (< 5)   4203  Alexandria Brown      Portland Christian                   13:23     0:00       13:23.7  6:42/K    3  
  155    120   3084  Ellyse Hicks          Farmer Elementary                    13:29     0:00       13:29.7  6:45/K    3  
  156  (> 7)   2135  Piper Montgomery      Anchorage Public School              13:37     0:00       13:37.2  6:49/K    5  
  157  (> 7)   3525  Evalyn Steflik        Kenwood Station Elementary Schoo     13:37     0:00       13:37.4  6:49/K    5  
  158    121   3090  Macie McGlinchey      Farmer Elementary                    13:42     0:00       13:42.5  6:51/K    3  
  159    122   3098  Madisyn Welch         Farmer Elementary                    13:44     0:00       13:44.3  6:52/K    1  
  160  (< 5)   4218  Evie Mullins          Portland Christian                   13:50     0:00       13:50.3  6:55/K    4  



Overall Finish List - Girls

Open Girls 5&U

All


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

    1      1   3069  Victoria Spiegl       Eminence                                       8:49        8:49.1  4:25/K    4  
    2      2   3179  Bella Salvatore       Goshen Elementary                              8:49        8:49.1  4:25/K    3  
    3      3   2604  Alysse Bolt           Carter Traditional Elementary Sc               8:55        8:55.5  4:28/K    4  
    4      4   2193  Madison Price         Audubon Traditional Elementary                 8:59        8:59.1  4:30/K    5  
    5      5   3071  Matti Tillett         Eminence                                       9:12        9:12.0  4:36/K    5  
    6      6   2649  Bella Dykes           Centerfield Elementary School                  9:16        9:16.1  4:38/K    5  
    7      7   3174  Emerson Owen          Goshen Elementary                              9:20        9:20.9  4:40/K    4  
    8      8   3051  Eliza Coffee          Eminence                                       9:21        9:21.3  4:41/K    5  
    9  (< 5)   4263  Sophia Stocker        Sayers Classical Academy                       9:21        9:21.4  4:41/K    4  
   10      9   2711  Sara Rogers           Chenoweth Elementary School                    9:21        9:21.5  4:41/K    3  
   11     10   3151  Harper Lehmann        Goshen Elementary                              9:22        9:22.6  4:41/K    5  
   12     11   2621  Kora Kast             Carter Traditional Elementary Sc               9:22        9:22.9  4:41/K    3  
   13     12   3138  Kadie Johnson         Goshen Elementary                              9:26        9:26.9  4:43/K    3  
   14  (< 5)   3404  Charlotte White       Highlands Latin School Elementar               9:27        9:27.3  4:44/K    2  
   15     13   3067  Brooklyn Smith        Eminence                                       9:29        9:29.5  4:45/K    5  
   16     14   3577  Juliann Foushee       Locust Grove Elementary School                 9:31        9:31.6  4:46/K    4  
   17     15   3117  Brenley Dehner        Goshen Elementary                              9:33        9:33.0  4:47/K    5  
   18     16   3185  Kinley Seely          Goshen Elementary                              9:34        9:34.4  4:47/K    3  
   19     17   3060  Emery Phillips        Eminence                                       9:35        9:35.9  4:48/K    4  
   20     18   3609  Hadley Petaja         Locust Grove Elementary School                 9:37        9:37.2  4:49/K    5  
   21     19   3155  Ana Martinez Sedano   Goshen Elementary                              9:38        9:38.4  4:49/K    3  
   22  (> 7)   3144  Rylee Kershner        Goshen Elementary                              9:38        9:38.5  4:49/K    4  
   23  (> 7)   3145  Cara Kingery          Goshen Elementary                              9:39        9:39.6  4:50/K    3  
   24     20   3229  Elise Hayes           Harmony Elementary School                      9:40        9:40.5  4:50/K    5  
   25  (> 7)   3180  Olivia Salvatore      Goshen Elementary                              9:44        9:44.2  4:52/K    3  
   26     21   2698  Autumn Miller         Chenoweth Elementary School                    9:45        9:45.3  4:53/K    3  
   27  (> 7)   3127  Emery Godbey          Goshen Elementary                              9:46        9:46.4  4:53/K    5  
   28     22   2975  Anna Weisenbarger     Dunn Elementary                                9:49        9:49.1  4:55/K    4  
   29     23   3273  Caroline Stickle      Harmony Elementary School                      9:49        9:49.7  4:55/K    3  
   30     24   2680  Forest Faversham      Chenoweth Elementary School                    9:50        9:50.1  4:55/K    3  
   31     25   3236  Grace Horan           Harmony Elementary School                      9:50        9:50.7  4:55/K    4  
   32     26   2659  Molly McCracken       Centerfield Elementary School                  9:52        9:52.5  4:56/K    3  
   33  (< 5)   2120  Isabella Hammer       Anchorage Public School                        9:54        9:54.0  4:57/K    4  
   34  (> 7)   3124  Josephine Foy         Goshen Elementary                              9:54        9:54.2  4:57/K    3  
   35  (> 7)   3171  Emily Olivier         Goshen Elementary                              9:54        9:54.3  4:57/K    4  
   36  (< 5)   3656  Evie Hamilton         Louisville Home School                         9:56        9:56.9  4:58/K    3  
   37     27   4041  Ahmari Brice          Norton Elementary                              9:59        9:59.6  5:00/K    4  
   38  (> 7)   3113  Sophia Collova        Goshen Elementary                             10:01       10:01.7  5:01/K    2  
   39     28   3856  Pasynn Pentecost      Muhlenberg County                             10:02       10:02.2  5:01/K    3  
   40     29   2189  Alyssa Payne          Audubon Traditional Elementary                10:03       10:03.5  5:02/K    3  
   41     30   3858  Olivia Pointer        Muhlenberg County                             10:04       10:04.0  5:02/K    3  
   42     31   2581  Linley Rusnak         Camden Station Elementary School              10:04       10:04.2  5:02/K    3  
   43     32   3883  Violet Roth           New Song Christian Academy                    10:06       10:06.8  5:03/K    5  
   44     33   2730  Mia Wolf              Chenoweth Elementary School                   10:08       10:08.4  5:04/K    4  
   45     34   3572  Kenzli Finch          Locust Grove Elementary School                10:08       10:08.5  5:04/K    5  
   46     35   3882  Caroline Roth         New Song Christian Academy                    10:08       10:08.7  5:04/K    3  
   47  (> 7)     77  Lydia Johnson         Goshen Elementary                             10:09       10:09.3  5:05/K   3   
   48     36   2568  Symone Matthews       Camden Station Elementary School              10:12       10:12.5  5:06/K    4  
   49  (< 5)   3393  Norah Peercy          Highlands Latin School Elementar              10:12       10:12.9  5:06/K    3  
   50     37   2635  Leslie White          Carter Traditional Elementary Sc              10:13       10:13.4  5:07/K    5  
   51  (< 5)   3715  Audrey Hudson         Lowe Elementary School                        10:15       10:15.6  5:08/K    3  
   52  (< 5)   3741  Lana Shapero          Lowe Elementary School                        10:16       10:16.8  5:08/K    3  
   53     38   3240  Elizabeth Jones       Harmony Elementary School                     10:17       10:17.3  5:09/K    3  
   54     39   2980  Lanie Wilson          Dunn Elementary                               10:19       10:19.5  5:10/K    4  
   55     40   2951  Veda Murphy           Dunn Elementary                               10:23       10:23.3  5:12/K    3  
   56     41   2562  Juliet Jones          Camden Station Elementary School              10:25       10:25.9  5:13/K    3  
   57     42   3568  Kali Dissell          Locust Grove Elementary School                10:26       10:26.1  5:13/K    3  
   58  (> 7)   3111  Harper Cameron        Goshen Elementary                             10:27       10:27.6  5:14/K    3  
   59     43   3211  Addison Cardwell      Harmony Elementary School                     10:28       10:28.8  5:14/K    4  
   60     44   3537  Harper Worthen        Kenwood Station Elementary Schoo              10:29       10:29.0  5:15/K    3  
   61     45   2567  Emma Marvin           Camden Station Elementary School              10:29       10:29.3  5:15/K    4  
   62     46   2620  Cydni Kast            Carter Traditional Elementary Sc              10:32       10:32.7  5:16/K    3  
   63     47   3855  Savannah Page         Muhlenberg County                             10:34       10:34.0  5:17/K    5  
   64     48   2953  Katie Ross Nelson     Dunn Elementary                               10:35       10:35.4  5:18/K    5  
   65     49   3843  Samantha Fugal        Muhlenberg County                             10:35       10:35.4  5:18/K    4  
   66  (< 5)   4379  Grace Bachmann        Trimble County                                10:36       10:36.1  5:18/K    4  
   67     50   3588  Sammy Heady           Locust Grove Elementary School                10:36       10:36.2  5:18/K    5  
   68     51   2943  Juliet MacCleod       Dunn Elementary                               10:36       10:36.7  5:18/K    3  
   69     52   3574  Emma Fischer          Locust Grove Elementary School                10:38       10:38.2  5:19/K    5  
   70     53   3052  Evelyn Coffee         Eminence                                      10:38       10:38.5  5:19/K    3  
   71     54   2625  Presley Pierce        Carter Traditional Elementary Sc              10:39       10:39.9  5:20/K    3  
   72  (> 7)   3147  Eden Kleiner          Goshen Elementary                             10:41       10:41.5  5:21/K    5  
   73  (< 5)   4257  Ella Herald           Sayers Classical Academy                      10:42       10:42.5  5:21/K    3  
   74     55   3284  Campbell White        Harmony Elementary School                     10:43       10:43.0  5:22/K    5  
   75  (> 7)   3184  Malerie Schardein     Goshen Elementary                             10:43       10:43.2  5:22/K    3  
   76     56   3234  Malia Holmquist       Harmony Elementary School                     10:44       10:44.8  5:22/K    5  
   77     57   2390  Emma Brown            Bloom Elementary                              10:47       10:47.8  5:24/K    4  
   78     58   3514  Annsley Miller        Kenwood Station Elementary Schoo              10:48       10:48.0  5:24/K    3  
   79     59   2922  Isabelle Giacobbe     Dunn Elementary                               10:48       10:48.2  5:24/K    5  
   80  (< 5)   4115  Caroline Sears        Oldham County Homeschool Element              10:50       10:50.4  5:25/K    3  
   81  (> 7)   3201  Aubrey Westbrook      Goshen Elementary                             10:51       10:51.6  5:26/K    4  
   82  (< 5)   4116  Josie Sears           Oldham County Homeschool Element              10:51       10:51.9  5:26/K    5  
   83     60   2661  Kiera Moore           Centerfield Elementary School                 10:52       10:52.0  5:26/K    5  
   84  (> 7)   3183  Katelynn Schardein    Goshen Elementary                             10:53       10:53.6  5:27/K    4  
   85     61   2984  Kinsley Yerkes        Dunn Elementary                               10:54       10:54.6  5:27/K    5  
   86     62   2677  Kensley Cormney       Chenoweth Elementary School                   10:54       10:54.7  5:27/K    4  
   87  (> 7)   3104  Azra Ali              Goshen Elementary                             10:54       10:54.9  5:27/K    5  
   88     63   2176  Claire Hogan          Audubon Traditional Elementary                10:56       10:56.9  5:28/K    3  
   89  (< 5)   3663  Julia Moran           Louisville Home School                        10:57       10:57.1  5:29/K    1  
   90     64   2293  Georgia Payne         Bates Elementary                              10:57       10:57.2  5:29/K    5  
   91  (> 7)   3150  Camryn Leavens        Goshen Elementary                             10:57       10:57.6  5:29/K    4  
   92     65   3620  Caylee Siebert        Locust Grove Elementary School                10:57       10:57.6  5:29/K    3  
   93  (> 7)   3276  Zoey Thompson         Harmony Elementary School                     11:00       11:00.5  5:30/K    3  
   94  (> 7)   2934  Isabel Howes          Dunn Elementary                               11:01       11:01.0  5:31/K    5  
   95     66   4082  Hadley Reed           Norton Elementary                             11:03       11:03.2  5:32/K    4  
   96  (> 7)   3607  Piper Napier          Locust Grove Elementary School                11:03       11:03.6  5:32/K    4  
   97     67   2263  Fiona Jenkins         Bates Elementary                              11:11       11:11.1  5:36/K    3  
   98  (> 7)   3624  Makenna Thompson      Locust Grove Elementary School                11:15       11:15.1  5:38/K    5  
   99     68   3833  Samantha Boggess      Muhlenberg County                             11:16       11:16.5  5:38/K    5  
  100  (> 7)   3563  Sophia Conaster       Locust Grove Elementary School                11:16       11:16.8  5:38/K    5  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

  101     69   2719  Annamae Spencer       Chenoweth Elementary School                   11:20       11:20.4  5:40/K    4  
  102     70   2240  Taylor Bott           Bates Elementary                              11:21       11:21.7  5:41/K    5  
  103     71   3070  Norah Stone           Eminence                                      11:25       11:25.0  5:43/K    4  
  104  (> 7)   3287  Marley Wiegand        Harmony Elementary School                     11:26       11:26.1  5:43/K    5  
  105     72   3474  Autumn Beard Cliff    Kenwood Station Elementary Schoo              11:27       11:27.7  5:44/K    4  
  106  (> 7)   3227  Lanie Gross           Harmony Elementary School                     11:31       11:31.8  5:46/K    3  
  107  (> 7)   3231  Emma Heck             Harmony Elementary School                     11:34       11:34.2  5:47/K    5  
  108  (> 7)   2971  Izzy Waterfield       Dunn Elementary                               11:35       11:35.5  5:48/K    3  
  109     73   2298  Julia Sells           Bates Elementary                              11:35       11:35.6  5:48/K    3  
  110     74   2595  Olivia Welsh          Camden Station Elementary School              11:36       11:36.1  5:48/K    4  
  111     75   2544  Ellie Borden          Camden Station Elementary School              11:36       11:36.2  5:48/K    4  
  112     76   4047  Mysha Chasmawala      Norton Elementary                             11:36       11:36.4  5:48/K    5  
  113  (> 7)   3611  Macy Pollard          Locust Grove Elementary School                11:37       11:37.3  5:49/K    3  
  114  (< 5)   3369  Maddie Flowers        Highlands Latin School Elementar              11:38       11:38.6  5:49/K    4  
  115  (> 7)   3616  Gracie Roberts        Locust Grove Elementary School                11:40       11:40.0  5:50/K    5  
  116  (> 7)   3258  Madeleine Muschinski  Harmony Elementary School                     11:40       11:40.9  5:50/K    5  
  117     77   2384  Elise Aubrey          Bloom Elementary                              11:41       11:41.3  5:51/K    4  
  118     78   3504  Laura Koch            Kenwood Station Elementary Schoo              11:42       11:42.7  5:51/K    5  
  119     79   4063  Emily Jenkins         Norton Elementary                             11:42       11:42.8  5:51/K    3  
  120     80   4052  Alyssa Dozer          Norton Elementary                             11:44       11:44.2  5:52/K    3  
  121     81   3475  Madelyn Beard Cliff   Kenwood Station Elementary Schoo              11:45       11:45.3  5:53/K    4  
  122     82   4054  Ayla Fathalizedeh     Norton Elementary                             11:46       11:46.6  5:53/K    3  
  123     83   2310  Claire Woolridge      Bates Elementary                              11:48       11:48.0  5:54/K    5  
  124  (< 5)   4258  Eva Herald            Sayers Classical Academy                      11:48       11:48.0  5:54/K    4  
  125     84   3506  Emery Larsen          Kenwood Station Elementary Schoo              11:49       11:49.0  5:55/K    4  
  126  (> 7)   3578  Taylor Fusner         Locust Grove Elementary School                11:49       11:49.0  5:55/K    3  
  127     85   2245  Abby Colon            Bates Elementary                              11:50       11:50.5  5:55/K    3  
  128     86   2260  Elise Graham-Blevins  Bates Elementary                              11:50       11:50.8  5:55/K    3  
  129  (> 7)   2937  Lily Jett             Dunn Elementary                               11:51       11:51.2  5:56/K    3  
  130     87   4075  Siyona Nagane         Norton Elementary                             11:51       11:51.3  5:56/K    5  
  131  (> 7)   3164  Amelia Muench         Goshen Elementary                             11:51       11:51.8  5:56/K    3  
  132  (> 7)   2315  Lila Zirkelback       Bates Elementary                              11:52       11:52.0  5:56/K    3  
  133  (> 7)   2950  Emma Murphy           Dunn Elementary                               11:52       11:52.2  5:56/K    1  
  134  (> 7)   3072  Lauren Wampler        Eminence                                      11:52       11:52.5  5:56/K    4  
  135     88   2619  Trinity Jarrett       Carter Traditional Elementary Sc              11:52       11:52.7  5:56/K    3  
  136  (> 7)   2254  Ashlynn Elmore        Bates Elementary                              11:55       11:55.4  5:58/K    4  
  137     89   2415  Annalies PfaffenbergerBloom Elementary                              11:56       11:56.2  5:58/K    5  
  138  (> 7)   3158  Molly Marx            Goshen Elementary                             11:57       11:57.6  5:59/K    5  
  139  (> 7)   4064  Fenley Jenkins        Norton Elementary                             11:57       11:57.9  5:59/K    3  
  140  (> 7)   3122  Eva Elkins            Goshen Elementary                             11:59       11:59.0  6:00/K    5  
  141  (> 7)   3053  Madeleine Hofmeyer    Eminence                                      12:00       12:00.5  6:00/K    4  
  142  (> 7)   2942  Eszter Krizsan        Dunn Elementary                               12:00       12:00.8  6:00/K    5  
  143     90   2396  Gina Frank            Bloom Elementary                              12:01       12:01.1  6:01/K    4  
  144  (> 7)   3176  Delaney Polela        Goshen Elementary                             12:04       12:04.7  6:02/K    5  
  145  (> 7)   4100  Mallorie Young        Norton Elementary                             12:08       12:08.4  6:04/K    5  
  146     91   2623  Molly Mattingly       Carter Traditional Elementary Sc              12:08       12:08.9  6:04/K    5  
  147  (> 7)   3210  Josie Burger          Harmony Elementary School                     12:09       12:09.3  6:05/K    3  
  148     92   2693  Nora Knight           Chenoweth Elementary School                   12:12       12:12.6  6:06/K    4  
  149  (> 7)   2704  Sydney Nooning        Chenoweth Elementary School                   12:13       12:13.8  6:07/K    4  
  150     93   2636  Lily Albro            Centerfield Elementary School                 12:14       12:14.2  6:07/K    4  
  151     94   2673  Addison Wieland       Centerfield Elementary School                 12:14       12:14.6  6:07/K    5  
  152     95   2411  Adelaide Parker       Bloom Elementary                              12:14       12:14.7  6:07/K    3  
  153     96   3844  Jenni-Claire Gant     Muhlenberg County                             12:15       12:15.3  6:08/K    3  
  154  (> 7)   3554  Madison Barker        Locust Grove Elementary School                12:15       12:15.7  6:08/K    4  
  155     97   2170  Grace Campbell        Audubon Traditional Elementary                12:18       12:18.3  6:09/K    4  
  156  (> 7)   2261  Grace Gumm            Bates Elementary                              12:18       12:18.9  6:09/K    5  
  157     98   2588  MiKya Simpson         Camden Station Elementary School              12:19       12:19.0  6:10/K    3  
  158  (> 7)   4099  Toni Woods            Norton Elementary                             12:19       12:19.4  6:10/K    3  
  159  (< 5)   3634  Lucy Bowling          Louisville Home School                        12:21       12:21.7  6:11/K    3  
  160  (> 7)   3232  Lucy Heck             Harmony Elementary School                     12:30       12:30.9  6:15/K    3  
  161  (> 7)   3215  McKenna Dicarlo       Harmony Elementary School                     12:33       12:33.6  6:17/K    3  
  162  (> 7)   2248  Emma Davis            Bates Elementary                              12:37       12:37.5  6:19/K    5  
  163     99   3488  Eliza Dawson          Kenwood Station Elementary Schoo              12:42       12:42.0  6:21/K    4  
  164  (> 7)   2265  Lydia Johnson         Bates Elementary                              12:47       12:47.7  6:24/K    3  
  165  (> 7)   3205  Catherine Brooks      Harmony Elementary School                     12:48       12:48.1  6:24/K    3  
  166  (> 7)   3485  Natali Cummins        Kenwood Station Elementary Schoo              12:48       12:48.5  6:24/K    3  
  167  (> 7)   3191  Alyssa Sowell         Goshen Elementary                             12:48       12:48.9  6:24/K    3  
  168  (> 7)   2257  Jennifer Garcia       Bates Elementary                              12:49       12:49.1  6:25/K    3  
  169  (> 7)   2289  Isabella Nova         Bates Elementary                              12:49       12:49.1  6:25/K    3  
  170  (> 7)   3583  Alisha Hall           Locust Grove Elementary School                12:51       12:51.4  6:26/K    5  
  171  (> 7)   3592  Emilia Houston        Locust Grove Elementary School                12:54       12:54.1  6:27/K    3  
  172  (> 7)   2611  Brooklyn Floyd        Carter Traditional Elementary Sc              12:59       12:59.0  6:30/K    3  
  173  (> 7)   3502  Sophia Jordan         Kenwood Station Elementary Schoo              12:59       12:59.5  6:30/K    4  
  174  (< 5)   3350  Gaby Ballesteros      Highlands Latin School Elementar              12:59       12:59.9  6:30/K    5  
  175    100   3880  Scarlett Owen         New Song Christian Academy                    13:02       13:02.4  6:31/K    4  
  176  (> 7)   2607  Allison Clem          Carter Traditional Elementary Sc              13:05       13:05.6  6:33/K    3  
  177  (> 7)   3606  Kathleen Mulhall      Locust Grove Elementary School                13:09       13:09.9  6:35/K    3  
  178    101   2646  Addy Dulmage          Centerfield Elementary School                 13:10       13:10.6  6:35/K    5  
  179    102   2400  Evelyn Johnson        Bloom Elementary                              13:11       13:11.7  6:36/K    3  
  180  (> 7)   2674  Ava Boyd              Chenoweth Elementary School                   13:12       13:12.4  6:36/K    3  
  181    103   3875  Mckenna Murphy        New Song Christian Academy                    13:12       13:12.5  6:36/K    3  
  182    104   2184  Brooke Manning        Audubon Traditional Elementary                13:13       13:13.4  6:37/K    3  
  183    105   2192  Madeline Pis          Audubon Traditional Elementary                13:19       13:19.5  6:40/K    3  
  184    106   2197  Matilyn Triplett      Audubon Traditional Elementary                13:19       13:19.9  6:40/K    3  
  185  (> 7)   4040  Lillian Bennett       Norton Elementary                             13:25       13:25.8  6:43/K    3  
  186  (> 7)   2294  Aliya Propheter       Bates Elementary                              13:27       13:27.3  6:44/K    5  
  187    107   2655  Shae Kaelin           Centerfield Elementary School                 13:30       13:30.6  6:45/K    5  
  188  (> 7)   3516  Avery Murnock         Kenwood Station Elementary Schoo              13:31       13:31.0  6:46/K    4  
  189  (> 7)   2167  Hailey Bishop         Audubon Traditional Elementary                13:36       13:36.9  6:48/K    4  
  190  (> 7)   3508  Lubayna Mahmoud       Kenwood Station Elementary Schoo              13:47       13:47.6  6:54/K    5  
  191  (> 7)   3218  Isabella Drake        Harmony Elementary School                     13:49       13:49.1  6:55/K    5  
  192  (< 5)   4392  Serenity Tackett      Trimble County                                14:05       14:05.8  7:03/K    6  
  193  (> 7)   2171  Jadah Cummings        Audubon Traditional Elementary                14:07       14:07.6  7:04/K    3  
  194  (> 7)   2247  Rachel Cox            Bates Elementary                              14:08       14:08.1  7:04/K    5  
  195  (> 7)   2303  Trista Tinsley        Bates Elementary                              14:11       14:11.2  7:06/K    3  
  196  (> 7)   4062  Kira Jackson          Norton Elementary                             14:13       14:13.8  7:07/K    3  
  197  (> 7)   3046  Payton Buckner        Eminence                                      14:15       14:15.4  7:08/K    3  
  198  (> 7)   4087  Penny Schnittger      Norton Elementary                             14:16       14:16.3  7:08/K    3  
  199  (> 7)   2705  Micah Olson           Chenoweth Elementary School                   14:17       14:17.2  7:09/K    5  
  200  (> 7)   3152  Charlie Lindemoen     Goshen Elementary                             14:24       14:24.8  7:12/K    3  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

  201  (> 7)   3630  Morgan Woosley        Locust Grove Elementary School                14:25       14:25.6  7:13/K    3  
  202  (< 5)   4107  Madison Bebee         Oldham County Homeschool Element              14:27       14:27.7  7:14/K    3  
  203    108   3861  Elizabeth Schaeffer   Muhlenberg County                             14:34       14:34.3  7:17/K    4  
  204    109   2422  Ruby Watson           Bloom Elementary                              14:36       14:36.0  7:18/K    5  
  205  (> 7)   2605  Alesia Caudell        Carter Traditional Elementary Sc              14:37       14:37.5  7:19/K    5  
  206  (> 7)   3274  Anja Streips          Harmony Elementary School                     14:40       14:40.8  7:20/K    4  
  207  (> 7)   3226  Summer Gray           Harmony Elementary School                     14:46       14:46.5  7:23/K    5  
  208  (> 7)   2246  Hannah Cox            Bates Elementary                              15:00       15:00.9  7:30/K    3  
  209  (> 7)   2629  Zacaylah Thompson     Carter Traditional Elementary Sc              15:04       15:04.1  7:32/K    3  
  210    110   3876  Gracie Nelson         New Song Christian Academy                    15:04       15:04.3  7:32/K    4  
  211  (> 7)   2658  Chloe McCracken       Centerfield Elementary School                 15:10       15:10.5  7:35/K    5  
  212  (> 7)   3849  Temprence Latham      Muhlenberg County                             15:39       15:39.1  7:50/K    2  
  213  (< 5)   3699  Katherine Cantor      Lowe Elementary School                        15:45       15:45.7  7:53/K    4  
  214  (> 7)   2702  Aydie Nase            Chenoweth Elementary School                   15:49       15:49.9  7:55/K    3  
  215  (> 7)   2958  Bri Pumphrey          Dunn Elementary                               16:15       16:15.5  8:08/K    5  
  216  (> 7)   2660  Chloe Moore           Centerfield Elementary School                 16:26       16:26.6  8:13/K    5  
  217  (> 7)   2301  Morgan Stock          Bates Elementary                              16:33       16:33.7  8:17/K    4  
  218  (> 7)   4044  Iha Chandra           Norton Elementary                             17:22       17:22.0  8:41/K    4  
  219  (> 7)   3193  Kyla Tarbet           Goshen Elementary                             17:36       17:36.8  8:48/K    4  
  220  (> 7)   4081  Emily Reed            Norton Elementary                             17:42       17:42.8  8:51/K    4  
  221  (> 7)   2559  Felicity Heffelmire   Camden Station Elementary School              18:02       18:02.0  9:01/K    4  
  222  (> 7)   2656  Katelyn Kommer        Centerfield Elementary School                 18:30       18:30.7  9:15/K    5  



Overall Finish List - Girls

Open Boys 5&U

All


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

    1  (< 5)   4110  Agnes Grace           Oldham County Homeschool Element              10:25       10:25.0  5:13/K    5  
    2  (< 5)   2545  Landyn Brock          Camden Station Elementary School              11:16       11:16.0  5:38/K    5  
    3  (< 5)   4093  Harper Wathan         Norton Elementary                             12:42       12:42.3  6:21/K    5  



Overall Finish List - Girls

Open Girls 3&U

All


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

    1      1   4113  Mackenzie Kalbfleisch Oldham County Homeschool Element               9:21        9:21.9  4:41/K    3  
    2      2   2313  Rylee Young           Bates Elementary                               9:29        9:29.3  4:45/K    2  
    3      3   2576  Claire Mullen         Camden Station Elementary School               9:30        9:30.7  4:45/K    2  
    4      4   3268  Kate Sanders          Harmony Elementary School                      9:35        9:35.9  4:48/K    2  
    5  (< 5)   2166  Libby Winkler         Anchorage Public School                        9:47        9:47.4  4:54/K    2  
    6  (< 5)   4261  Aleah Rock            Sayers Classical Academy                       9:54        9:54.2  4:57/K    2  
    7      5   3173  Avery Owen            Goshen Elementary                             10:07       10:07.3  5:04/K    2  
    8      6   3101  Ansley Adams          Goshen Elementary                             10:08       10:08.9  5:04/K    2  
    9      7   2409  Lily Page             Bloom Elementary                              10:09       10:09.2  5:05/K    2  
   10      8   3221  Josalyn Dunlap        Harmony Elementary School                     10:09       10:09.3  5:05/K    1  
   11      9   3599  Hadley Klingenberg    Locust Grove Elementary School                10:13       10:13.0  5:07/K    1  
   12     10   3118  Charlotte Dehner      Goshen Elementary                             10:15       10:15.8  5:08/K    2  
   13     11   3237  Lola Huang            Harmony Elementary School                     10:21       10:21.5  5:11/K    2  
   14     12   3694  Kayden Barlow         Lowe Elementary School                        10:24       10:24.3  5:12/K    1  
   15     13   2947  Ellie Miller          Dunn Elementary                               10:24       10:24.6  5:12/K    2  
   16     14   3579  Adeline Gentry        Locust Grove Elementary School                10:27       10:27.6  5:14/K    2  
   17     15   2983  Brantley Yerkes       Dunn Elementary                               10:27       10:27.9  5:14/K    2  
   18     16   3285  Palmer White          Harmony Elementary School                     10:28       10:28.0  5:14/K    2  
   19     17   3375  Scarlett Gordon       Highlands Latin School Elementar              10:29       10:29.6  5:15/K    2  
   20  (< 5)   2450  Zoe Workman           Bowen Elementary                              10:30       10:30.3  5:15/K    2  
   21     18   3365  Ruby Falk             Highlands Latin School Elementar              10:30       10:30.5  5:15/K    1  
   22     19   3586  Sylvia Hayden         Locust Grove Elementary School                10:32       10:32.6  5:16/K    2  
   23     20   3618  Alexa Sanford         Locust Grove Elementary School                10:33       10:33.8  5:17/K    2  
   24     21   3277  Hadley Tincher        Harmony Elementary School                     10:36       10:36.1  5:18/K    2  
   25     22   3134  Hallie Howard         Goshen Elementary                             10:37       10:37.8  5:19/K    2  
   26     23   2664  Reagan-Shea Salyer    Centerfield Elementary School                 10:38       10:38.0  5:19/K    1  
   27     24   3181  Jaya Sapra            Goshen Elementary                             10:41       10:41.1  5:21/K    2  
   28     25   2978  Harper Weismiller     Dunn Elementary                               10:41       10:41.3  5:21/K    2  
   29     26   2966  Lucy Speiden          Dunn Elementary                               10:45       10:45.0  5:23/K    2  
   30  (< 5)   3303  Lucy Gabhart          Hawthorne Elementary                          10:45       10:45.2  5:23/K    2  
   31     27   3187  Caroline Seitz        Goshen Elementary                             10:46       10:46.1  5:23/K    2  
   32     28   2963  Ellie Rominger        Dunn Elementary                               10:48       10:48.5  5:24/K    2  
   33     29   2706  Lillian Pettingill    Chenoweth Elementary School                   10:49       10:49.1  5:25/K    1  
   34     30   2939  Lilly Keys            Dunn Elementary                               10:50       10:50.9  5:25/K    2  
   35     31   2912  Tyler Dendy           Dunn Elementary                               10:52       10:52.0  5:26/K    2  
   36     32   3403  Alaina White          Highlands Latin School Elementar              10:53       10:53.2  5:27/K    3  
   37  (> 7)   2935  Evelyn Hughes         Dunn Elementary                               10:54       10:54.9  5:27/K    2  
   38     33   3591  Mia Hodges            Locust Grove Elementary School                10:56       10:56.4  5:28/K    2  
   39     34   2385  Hannah Aubrey         Bloom Elementary                              10:56       10:56.5  5:28/K    2  
   40     35   3119  Emma DeMichele        Goshen Elementary                             10:56       10:56.6  5:28/K    2  
   41     36   2402  Harper Lile           Bloom Elementary                              10:58       10:58.7  5:29/K    2  
   42  (> 7)   2921  Eve Giacobbe          Dunn Elementary                               11:01       11:01.8  5:31/K    2  
   43     37   3368  Evelyn Flowers        Highlands Latin School Elementar              11:03       11:03.9  5:32/K    1  
   44     38   2279  Aubree Mendoza        Bates Elementary                              11:06       11:06.0  5:33/K    0  
   45  (< 5)   3866  Sterling Boehm        New Song Christian Academy                    11:09       11:09.6  5:35/K    1  
   46     39   3628  Sadie Wheeldon        Locust Grove Elementary School                11:14       11:14.3  5:37/K    2  
   47  (> 7)   2923  Maggie Godthab        Dunn Elementary                               11:14       11:14.6  5:37/K    2  
   48     40   2700  Harper Moulder        Chenoweth Elementary School                   11:17       11:17.0  5:39/K    1  
   49     41   2397  Caden Green           Bloom Elementary                              11:18       11:18.8  5:39/K    2  
   50  (> 7)   3175  Molly Parshall        Goshen Elementary                             11:20       11:20.1  5:40/K    2  
   51     42   3647  Daphne DeWees         Louisville Home School                        11:20       11:20.4  5:40/K    0  
   52     43   3643  Evelyn Dann           Louisville Home School                        11:20       11:20.9  5:40/K    1  
   53     44   2720  Anniston Spencer      Chenoweth Elementary School                   11:22       11:22.5  5:41/K    2  
   54     45   2423  Evelyn Weinrich       Bloom Elementary                              11:23       11:23.5  5:42/K    1  
   55     46   2584  Myla Sherry           Camden Station Elementary School              11:23       11:23.8  5:42/K    1  
   56     47   3373  Knightley Gordon      Highlands Latin School Elementar              11:28       11:28.9  5:44/K    0  
   57  (> 7)   2972  Kate Watkins          Dunn Elementary                               11:31       11:31.7  5:46/K    2  
   58     48   4114  Kate Kolacki          Oldham County Homeschool Element              11:34       11:34.3  5:47/K    2  
   59     49   2722  Leigh Theobald        Chenoweth Elementary School                   11:35       11:35.7  5:48/K    2  
   60     50   3366  Sophia Falk           Highlands Latin School Elementar              11:37       11:37.2  5:49/K    1  
   61  (< 5)   2608  Alexia Craig          Carter Traditional Elementary Sc              11:38       11:38.7  5:49/K    2  
   62     51   3670  Eveylyn Paulin        Louisville Home School                        11:39       11:39.5  5:50/K    1  
   63  (< 5)   4260  Emma King             Sayers Classical Academy                      11:39       11:39.5  5:50/K    2  
   64  (> 7)   2969  Reb Turner            Dunn Elementary                               11:40       11:40.7  5:50/K    1  
   65  (< 5)   3054  Phoebe Konopka        Eminence                                      11:41       11:41.9  5:51/K    2  
   66     52   3739  Emme Rulketter        Lowe Elementary School                        11:45       11:45.4  5:53/K    1  
   67     53   3349  Isabella Arruda       Highlands Latin School Elementar              11:46       11:46.3  5:53/K    2  
   68     54   2563  Brielle King          Camden Station Elementary School              11:47       11:47.7  5:54/K    1  
   69     55   3604  Eva McCarty           Locust Grove Elementary School                11:48       11:48.6  5:54/K    2  
   70     56   2233  Leah Anderson         Bates Elementary                              11:49       11:49.7  5:55/K    2  
   71  (< 5)   3059  Mahi Patel            Eminence                                      11:50       11:50.3  5:55/K    2  
   72     57   2408  Quinn Newman          Bloom Elementary                              11:50       11:50.4  5:55/K    2  
   73  (> 7)   3585  Olivia Hayden         Locust Grove Elementary School                11:53       11:53.1  5:57/K    2  
   74     58   2393  Maria Chalmers        Bloom Elementary                              11:54       11:54.9  5:57/K    1  
   75     59   2291  Isabelle Palumbo      Bates Elementary                              11:55       11:55.5  5:58/K    2  
   76  (> 7)   3602  Emma Love             Locust Grove Elementary School                11:56       11:56.7  5:58/K    2  
   77     60   3230  Etta Hayes            Harmony Elementary School                     11:56       11:56.9  5:58/K    2  
   78  (> 7)   3626  Ashyianne Welshans    Locust Grove Elementary School                12:00       12:00.3  6:00/K    2  
   79     61   2578  Sylvia Pierce         Camden Station Elementary School              12:00       12:00.5  6:00/K    1  
   80     62   2731  Ella Grace Zubaty     Chenoweth Elementary School                   12:01       12:01.0  6:01/K    0  
   81  (> 7)   3593  Zoey Houston          Locust Grove Elementary School                12:02       12:02.1  6:01/K    1  
   82     63   3259  Lydia Neylon          Harmony Elementary School                     12:03       12:03.1  6:02/K    2  
   83     64   3708  Quinn Garmon          Lowe Elementary School                        12:03       12:03.8  6:02/K    2  
   84     65   3710  Vera Gravil           Lowe Elementary School                        12:04       12:04.4  6:02/K    1  
   85  (> 7)   3391  Helen Neuner          Highlands Latin School Elementar              12:05       12:05.1  6:03/K    2  
   86  (> 7)   2973  Annie Weckman         Dunn Elementary                               12:06       12:06.2  6:03/K    2  
   87  (< 5)   2440  Temperance Pyle       Bowen Elementary                              12:08       12:08.7  6:04/K    1  
   88  (> 7)   3214  Kinsley Dicarlo       Harmony Elementary School                     12:08       12:08.9  6:04/K    2  
   89  (> 7)   3394  Lainey Pfister        Highlands Latin School Elementar              12:09       12:09.4  6:05/K    2  
   90  (> 7)   3250  Natalie Maggard       Harmony Elementary School                     12:10       12:10.1  6:05/K    2  
   91  (> 7)   2424  Emily Wells           Bloom Elementary                              12:10       12:10.4  6:05/K    2  
   92     66   2236  Ella Ashby            Bates Elementary                              12:11       12:11.6  6:06/K    2  
   93  (< 5)   2631  Hadley Tuttle         Carter Traditional Elementary Sc              12:13       12:13.3  6:07/K    1  
   94     67   3519  Palmer Payne          Kenwood Station Elementary Schoo              12:13       12:13.3  6:07/K    2  
   95  (< 5)   3870  Elizabeth Horn        New Song Christian Academy                    12:14       12:14.0  6:07/K    2  
   96     68   4109  Rowena Gedeon         Oldham County Homeschool Element              12:22       12:22.0  6:11/K    0  
   97  (> 7)   3364  Madeline Falk         Highlands Latin School Elementar              12:23       12:23.1  6:12/K    1  
   98  (> 7)   2906  Scarlett Combs        Dunn Elementary                               12:23       12:23.9  6:12/K    2  
   99  (> 7)   3267  Molly Robinson        Harmony Elementary School                     12:25       12:25.2  6:13/K    2  
  100     69   2691  Emery Johnson         Chenoweth Elementary School                   12:29       12:29.0  6:15/K    2  

 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

  101  (< 5)   3045  Ava Bitterman         Eminence                                      12:29       12:29.1  6:15/K    2  
  102     70   2651  Rylee Hamilton        Centerfield Elementary School                 12:32       12:32.4  6:16/K    1  
  103     71   2256  Alivia Fields         Bates Elementary                              12:36       12:36.2  6:18/K    2  
  104     72   3678  Adelaide Shouse       Louisville Home School                        12:38       12:38.8  6:19/K    1  
  105  (< 5)   3884  Leah Sheets           New Song Christian Academy                    12:40       12:40.8  6:20/K    2  
  106  (> 7)   3106  Chloe Anderies        Goshen Elementary                             12:41       12:41.8  6:21/K    2  
  107  (< 5)   4046  Caroline Chappell     Norton Elementary                             12:47       12:47.5  6:24/K    2  
  108     73   3633  Evelyn Bowling        Louisville Home School                        12:49       12:49.2  6:25/K    0  
  109     74   2573  Ella Moore            Camden Station Elementary School              12:53       12:53.0  6:27/K    1  
  110     75   2667  Prosperity Schaefer   Centerfield Elementary School                 12:54       12:54.2  6:27/K    2  
  111  (> 7)   3566  Rori Davis            Locust Grove Elementary School                12:54       12:54.3  6:27/K    2  
  112  (> 7)   3126  Ansley Gilbert        Goshen Elementary                             12:54       12:54.7  6:27/K    2  
  113     76   2269  Zoey Lauyans          Bates Elementary                              12:58       12:58.0  6:29/K    0  
  114     77   3689  Grace Anderson        Lowe Elementary School                        13:00       13:00.3  6:30/K    2  
  115  (> 7)   3286  Harper Wiegand        Harmony Elementary School                     13:02       13:02.6  6:31/K    2  
  116     78   3701  Sophia Decker         Lowe Elementary School                        13:06       13:06.4  6:33/K    2  
  117  (> 7)   2249  Farrah Dennis         Bates Elementary                              13:14       13:14.8  6:37/K    0  
  118  (< 5)   3292  Charis Cottrell       Hawthorne Elementary                          13:19       13:19.6  6:40/K    2  
  119     79   3723  Claire Kelley         Lowe Elementary School                        13:21       13:21.2  6:41/K    2  
  120     80   2669  Ally Winn Springston  Centerfield Elementary School                 13:28       13:28.5  6:44/K    1  
  121     81   2553  Riley Fowler          Camden Station Elementary School              13:34       13:34.2  6:47/K    1  
  122     82   3510  Shelby Marcum         Kenwood Station Elementary Schoo              13:36       13:36.5  6:48/K    2  
  123     83   3496  Kennedy Hatcher       Kenwood Station Elementary Schoo              13:44       13:44.7  6:52/K    2  
  124  (> 7)   3383  Paisley Moore         Highlands Latin School Elementar              13:46       13:46.2  6:53/K    0  
  125  (> 7)   3263  Charlotte Reich       Harmony Elementary School                     13:50       13:50.4  6:55/K    2  
  126  (> 7)   3727  Devangi Kuriyal       Lowe Elementary School                        13:52       13:52.6  6:56/K    2  
  127     84   3515  Collins Moore         Kenwood Station Elementary Schoo              13:54       13:54.4  6:57/K    2  
  128     85   3509  Lyana Mahmoud         Kenwood Station Elementary Schoo              13:55       13:55.4  6:58/K    2  
  129  (> 7)   2282  Emery Meyer           Bates Elementary                              13:55       13:55.6  6:58/K    2  
  130  (< 5)   3056  Molly Kuhn            Eminence                                      13:58       13:58.9  6:59/K    2  
  131  (< 5)   4055  Gabriela Ferreira     Norton Elementary                             14:03       14:03.4  7:02/K    2  
  132  (< 5)   4048  Evelyn Colpo          Norton Elementary                             14:03       14:03.9  7:02/K    2  
  133  (> 7)   3160  Madeline Masters      Goshen Elementary                             14:07       14:07.7  7:04/K    2  
  134     86   2569  Charleigh McNamara    Camden Station Elementary School              14:13       14:13.2  7:07/K    2  
  135     87   4111  Kateri Grace          Oldham County Homeschool Element              14:15       14:15.0  7:08/K    1  
  136  (< 5)   3294  Jamaria Davis         Hawthorne Elementary                          14:15       14:15.9  7:08/K    2  
  137  (< 5)   2114  Stella Donnell        Anchorage Public School                       14:16       14:16.1  7:08/K    0  
  138     88   4112  Mariela Grace         Oldham County Homeschool Element              14:22       14:22.6  7:11/K    3  
  139  (< 5)   3886  Juliana Winters       New Song Christian Academy                    14:42       14:42.5  7:21/K    2  
  140  (> 7)   3720  Autumn Johnston       Lowe Elementary School                        14:55       14:55.8  7:28/K    0  
  141     89   2663  Kinsley Rouse         Centerfield Elementary School                 14:57       14:57.5  7:29/K    1  
  142  (> 7)   2404  Kennedy Lowe          Bloom Elementary                              15:00       15:00.5  7:30/K    1  
  143  (> 7)   2407  Claire Newkirk        Bloom Elementary                              15:10       15:10.0  7:35/K    2  
  144     90   3487  Charlotte Dawson      Kenwood Station Elementary Schoo              15:10       15:10.7  7:35/K    2  
  145  (> 7)   2316  Violet Zirkelback     Bates Elementary                              15:19       15:19.6  7:40/K    1  
  146  (< 5)   2115  Katherine Felton      Anchorage Public School                       15:20       15:20.7  7:40/K    0  
  147     91   2642  Embry Dillon          Centerfield Elementary School                 15:21       15:21.1  7:41/K    1  
  148     92   2668  Violet Selinas-MorrisoCenterfield Elementary School                 15:21       15:21.9  7:41/K    2  
  149  (> 7)   3750  Nora Tucker           Lowe Elementary School                        15:32       15:32.7  7:46/K    0  
  150  (> 7)   2237  EmmaKate Banks        Bates Elementary                              15:39       15:39.1  7:50/K    0  
  151  (> 7)   2286  Evie Mouser           Bates Elementary                              15:54       15:54.6  7:57/K    0  
  152  (> 7)   3370  Penelope Ford         Highlands Latin School Elementar              16:07       16:07.5  8:04/K    1  
  153  (> 7)   2427  Olivia Winkler        Bloom Elementary                              16:17       16:17.4  8:09/K    1  
  154  (< 5)   4068  Claire Lyvers         Norton Elementary                             17:09       17:09.4  8:35/K    2  
  155  (> 7)   2255  Caylynn Elmore        Bates Elementary                              18:45       18:45.9  9:23/K    1  



Overall Finish List - Girls

Open Boys 3&U

All


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                               Split 1  Finish        Time    Pace    Age  

    1  (< 5)   2533  Diana Mayhew          Burns Middle School                            9:06        9:06.3  4:33/K    8  

Team Summary Report - Girls

Girls MS A Teams

All


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 North Oldham Middle School             35               1   5   8   9  12  17  25         
        Top  5 Times: 1:00:09.9

    2 Brentwood Middle School                85               2  13  18  21  31  33             
        Top  5 Times: 1:02:27.8

    3 Daviess County Middle School          146              15  23  32  37  39  71  75         
        Top  5 Times: 1:04:59.5

    4 Barret Traditional Middle School      155               4  16  29  45  61  62  79         
        Top  5 Times: 1:05:02.8

    5 East Oldham Middle School             161               3  34  36  38  50  66  72         
        Top  5 Times: 1:05:34.6

    6 Beaumont Middle School                200              24  30  42  51  53  69  73         
        Top  5 Times: 1:06:56.5

    7 Crosby Middle School                  206              10  27  35  64  70  88  91         
        Top  5 Times: 1:06:30.6

    8 Burns Middle School                   211               6  43  47  56  59  76  89         
        Top  5 Times: 1:07:01.4

    9 South Oldham Middle School            230               7  22  41  65  95 122 123         
        Top  5 Times: 1:06:55.3

   10 Christian Academy Middle School       247              19  20  63  68  77  83 106         
        Top  5 Times: 1:07:33.9

   11 Shelby West Middle School             261              14  48  49  52  98 110 118         
        Top  5 Times: 1:08:07.7

   12 Oldham County Middle School           350              28  67  78  84  93  96  99         
        Top  5 Times: 1:10:11.8

   13 West Jessamine Middle School          352              11  26  86 114 115 131             
        Top  5 Times: 1:09:46.5

   14 Noe Middle School                     400              40  60  97 101 102 109 117         
        Top  5 Times: 1:11:26.4

   15 Highland Middle School                431              74  82  85  87 103 105 108         
        Top  5 Times: 1:12:04.4

   16 Jefferson County Traditional Mid      476              55  57 112 120 132 143 153         
        Top  5 Times: 1:13:50.4

   17 Meyzeek Middle School                 540              81 100 116 119 124 151             
        Top  5 Times: 1:15:00.8

   18 Marnel C. Moorman Middle School       551              44 107 125 130 145                 
        Top  5 Times: 1:17:38.7

   19 Louisville Home School                568              80 111 113 128 136 137 147         
        Top  5 Times: 1:16:30.6

   20 Ramsey Middle School                  568              46 121 127 135 139 141 155         
        Top  5 Times: 1:17:25.6

   21 Muhlenberg County                     574              58  94 126 142 154                 
        Top  5 Times: 1:20:49.0

   22 Larue County                          589              54  90 140 149 156 157             
        Top  5 Times: 1:23:32.0

   23 Walton Verona                         628              92 104 138 146 148 150 158         
        Top  5 Times: 1:22:11.7

   24 Kentucky Country Day                  692             129 133 134 144 152                 
        Top  5 Times: 1:24:12.2

 Inc. Madison Central                      3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Shelby County                        2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Trimble County                       1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Walden                               1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Whitefield Academy                   3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Covenant Classical Academy           1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Eastside Middle School               4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Highlands Latin School Elementar     4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Mt. Washington Middle School         2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. New Song Christian Academy           1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Portland Christian                   4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. St. Francis of Assisi School         2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

Team Summary Report - Girls

Girls MS Open

All


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 North Oldham Middle School             36               1   6   8   9  12  15  18         
        Top  5 Times: 1:08:21.8

    2 Brentwood Middle School                37               4   5   7  10  11  16  22         
        Top  5 Times: 1:09:11.7

    3 Crosby Middle School                  101               2  17  19  29  34  41  46         
        Top  5 Times: 1:13:28.0

    4 Oldham County Middle School           150              23  26  30  33  38  42  47         
        Top  5 Times: 1:17:29.4

    5 Daviess County Middle School          172              13  14  21  39  85                 
        Top  5 Times: 1:22:00.1

    6 Johnson Traditional Middle Schoo      207               3  25  55  61  63  68  81         
        Top  5 Times: 1:21:48.4

    7 East Oldham Middle School             217              35  40  43  49  50  52  53         
        Top  5 Times: 1:21:37.4

    8 Christian Educational Consortium      224              20  37  44  45  78  79             
        Top  5 Times: 1:23:18.5

    9 Eminence                              241              28  36  58  59  60                 
        Top  5 Times: 1:24:00.7

   10 Beaumont Middle School                243              27  31  32  66  87                 
        Top  5 Times: 1:27:37.1

   11 Christian Academy Middle School       274              24  48  51  69  82                 
        Top  5 Times: 1:28:27.0

   12 Noe Middle School                     327              54  65  67  70  71  74  76         
        Top  5 Times: 1:31:11.9

   13 Newburg Middle School                 327              56  57  62  75  77  83  84         
        Top  5 Times: 1:31:48.5

   14 Shelby West Middle School             375              64  72  73  80  86                 
        Top  5 Times: 1:39:46.3

 Inc. Trimble County                       3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Barret Traditional Middle School     1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Burns Middle School                  4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Conway Middle School                 2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Highland Middle School               4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Jefferson County Traditional Mid     4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Louisville Home School               3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Meyzeek Middle School                4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Oldham County Homeschool Middle      1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. South Oldham Middle School           1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

Team Summary Report - Girls

Girls Elem A Teams

All


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Harmony Elementary School              28               2   3   4   6  13  43  56         
        Top  5 Times: 42:04.7

    2 Goshen Elementary                      67               5   8   9  21  24  25  26         
        Top  5 Times: 43:25.8

    3 Dunn Elementary                        73              10  11  14  16  22  32  55         
        Top  5 Times: 43:40.3

    4 Locust Grove Elementary School        152               1  34  37  39  41  47  54         
        Top  5 Times: 45:12.3

    5 Oldham County Middle School           228              12  15  20  73 108 112 115         
        Top  5 Times: 47:34.5

    6 Lowe Elementary School                232              23  38  40  45  86  88  92         
        Top  5 Times: 47:16.3

    7 Bowen Elementary                      250               7  30  59  75  79 102 103         
        Top  5 Times: 47:34.0

    8 Bloom Elementary                      258              28  33  63  64  70                 
        Top  5 Times: 48:02.1

    9 Norton Elementary                     266              27  31  62  72  74  97  99         
        Top  5 Times: 48:12.7

   10 Anchorage Public School               271              19  53  57  65  77  78 104         
        Top  5 Times: 48:10.0

   11 Daviess County Middle School          286              17  58  61  67  83  91  96         
        Top  5 Times: 48:31.7

   12 Bates Elementary                      316              48  50  51  80  87  93  94         
        Top  5 Times: 49:01.3

   13 Highlands Latin School Elementar      318              35  46  71  81  85 105 111         
        Top  5 Times: 49:05.4

   14 Kenwood Station Elementary Schoo      352              18  60  84  90 100 118 119         
        Top  5 Times: 50:03.0

   15 Chenoweth Elementary School           358              29  49  76  98 106 113             
        Top  5 Times: 50:30.9

   16 Hawthorne Elementary                  369              44  52  68  89 116 117             
        Top  5 Times: 51:03.8

   17 Burns Middle School                   395              36  69  82 101 107 109 114         
        Top  5 Times: 51:26.5

   18 Farmer Elementary                     433              42  66  95 110 120 121 122         
        Top  5 Times: 54:43.4

 Inc. Walden                               1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Covenant Classical Academy           2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Crossroads Elementary                1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Marnel C. Moorman Elementary Sch     2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Mount Washington Elementary Scho     3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Old Mill Elementary                  1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Pleasant Grove Elementary            1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Portland Christian                   3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Shelby West Middle School            2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

Team Summary Report - Girls

Open Girls 5&U

All


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Eminence                               44               1   5   8  13  17  53  71         
        Top  5 Times: 46:27.8

    2 Goshen Elementary                      46               2   7  10  12  15  16  19         
        Top  5 Times: 46:32.5

    3 Harmony Elementary School             149              20  23  25  38  43  55  56         
        Top  5 Times: 50:07.0

    4 Chenoweth Elementary School           149               9  21  24  33  62  69  92         
        Top  5 Times: 50:00.0

    5 Carter Traditional Elementary Sc      151               3  11  37  46  54  88  91         
        Top  5 Times: 49:44.4

    6 Locust Grove Elementary School        158              14  18  34  42  50  52  65         
        Top  5 Times: 50:19.6

    7 Dunn Elementary                       200              22  39  40  48  51  59  61         
        Top  5 Times: 51:44.0

    8 Muhlenberg County                     222              28  30  47  49  68  96 108         
        Top  5 Times: 52:32.1

    9 Camden Station Elementary School      227              31  36  41  45  74  75  98         
        Top  5 Times: 52:48.0

   10 Centerfield Elementary School         279               6  26  60  93  94 101 107         
        Top  5 Times: 54:29.4

   11 Audubon Traditional Elementary        297               4  29  63  97 104 105 106         
        Top  5 Times: 55:31.2

   12 Norton Elementary                     328              27  66  76  79  80  82  87         
        Top  5 Times: 56:06.2

   13 Kenwood Station Elementary Schoo      333              44  58  72  78  81  84  99         
        Top  5 Times: 56:12.7

   14 Bates Elementary                      357              64  67  70  73  83  85  86         
        Top  5 Times: 56:53.6

   15 New Song Christian Academy            380              32  35 100 103 110                 
        Top  5 Times: 1:01:34.7

   16 Bloom Elementary                      408              57  77  89  90  95 102 109         
        Top  5 Times: 58:41.1

 Inc. Trimble County                       2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Anchorage Public School              1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Highlands Latin School Elementar     4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Louisville Home School               3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Lowe Elementary School               3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Oldham County Homeschool Element     3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Sayers Classical Academy             3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

Team Summary Report - Girls

Open Boys 5&U

All


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

 Inc. Camden Station Elementary School     1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Norton Elementary                    1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Oldham County Homeschool Element     1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

Team Summary Report - Girls

Open Girls 3&U

All


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Harmony Elementary School              60               4   8  11  16  21  60  63         
        Top  5 Times: 51:11.0

    2 Goshen Elementary                      67               5   6  10  22  24  27  35         
        Top  5 Times: 51:51.1

    3 Locust Grove Elementary School         95               9  14  19  20  33  39  55         
        Top  5 Times: 52:43.7

    4 Dunn Elementary                       107              13  15  25  26  28  30  31         
        Top  5 Times: 53:07.4

    5 Highlands Latin School Elementar      151              17  18  32  37  47  50  53         
        Top  5 Times: 54:26.3

    6 Bloom Elementary                      163               7  34  36  41  45  57  58         
        Top  5 Times: 54:46.9

    7 Bates Elementary                      221               2  38  56  59  66  71  76         
        Top  5 Times: 56:32.4

    8 Chenoweth Elementary School           224              29  40  44  49  62  69             
        Top  5 Times: 57:05.5

    9 Camden Station Elementary School      238               3  46  54  61  74  81  86         
        Top  5 Times: 57:35.8

   10 Lowe Elementary School                270              12  52  64  65  77  78  79         
        Top  5 Times: 59:18.4

   11 Louisville Home School                281              42  43  51  72  73                 
        Top  5 Times: 59:48.8

   12 Oldham County Homeschool Element      292               1  48  68  87  88                 
        Top  5 Times: 1:01:56.0

   13 Centerfield Elementary School         337              23  70  75  80  89  91  92         
        Top  5 Times: 1:04:30.6

   14 Kenwood Station Elementary Schoo      401              67  82  83  84  85  90             
        Top  5 Times: 1:07:24.5

 Inc. Eminence                             4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Anchorage Public School              3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Bowen Elementary                     2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Carter Traditional Elementary Sc     2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Hawthorne Elementary                 3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. New Song Christian Academy           4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Norton Elementary                    4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Sayers Classical Academy             2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

Team Summary Report - Girls

Open Boys 3&U

All


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

 Inc. Burns Middle School                  1 finishers                                          
        Top  5 Times: