Licensed to DC Timing LLC  - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/30/2018 08:46 PM
                     North Oldham HS Quad 2018 - 4/30/2018                     
                                     NOHS                                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 100 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
Finals
  1 Franzel, Asia                North Oldham           18.35      18.67  
  2 Elmore, Makayla              Oldham Count           19.02      19.14  
  3 Bailey, Jillian              North Oldham                      19.82  
  4 Cantrell, Ashley             North Oldham           19.80     x19.94  
  5 Amos, Emma                   North Oldham           21.37     x20.76  
  6 Lee, Madison                 North Oldham           22.63     x22.52  
 
Event 2  Boys 110 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bronger, Levi                Oldham Count           18.92      19.05  
  2 Kingsley, Oscar              North Oldham           20.77      20.42  
 
Event 3  Girls 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Mark, Diamond                Oldham Count                      13.75   1 
  2 Giles, Reece                 Oldham Count                      13.93   2 
  3 Bailey, Jillian              North Oldham           13.88      14.01   1 
  4 Wright, Katie                North Oldham           13.84      14.48   1 
  5 Bankston, Josie              Eastern                14.35      14.62   1 
  6 Riley, Sara                  Eastern                14.51      14.89   4 
  7 Fiorito, Sarah               North Oldham                     x15.04   1 
  8 Gay, Rachel                  Eastern                14.13     x15.04   2 
  9 Morgan, Madison              Oldham Count           14.55     x15.07   1 
 10 Crosby, Mia                  Oldham Count           15.55     x15.07   2 
 11 Mitchell, Haley              North Oldham           14.98     x15.24   1 
 12 Northrop, Natalie            Oldham Count           15.39     x15.44   2 
 13 Robinson, Hannah             Oldham Count           15.47     x15.49   4 
 14 Gooden, Grace                Oldham Count           14.89     x15.55   1 
 15 Dumke, Reagan                Oldham Count           15.49     x15.74   4 
 16 Monk, Madeline               Oldham Count           15.33     x15.80   3 
 17 Lee, Madison                 North Oldham           16.67     x15.93   2 
 18 Pendleton, Keira             North Oldham           15.77     x16.18   2 
 19 Maggard, Julianne            North Oldham           17.35     x16.29   2 
 20 Rouff, Isabella              Oldham Count           16.41     x16.47   3 
 21 Coleman, Hannah              Eastern                16.59     x16.56   3 
 22 Smalley, Suzy                Eastern                16.56     x16.84   3 
 23 Matthiessen, Lily            North Oldham           17.02     x16.91   2 
 24 Barrios, Ivon                Oldham Count           15.81     x17.06   4 
 25 Samples, Macey               Oldham Count           17.11     x17.60   3 
 26 Moore, Anya                  Eastern                17.89     x18.74   4 
 
Event 4  Boys 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Sams, Charles Austin         Eastern                           11.87   1 
  2 Tinnell, Wilson              Oldham Count           11.26      11.90   1 
  3 Horton, Camron               Eastern                12.85      12.05   5 
  4 Lord, Gavin                  Eastern                12.52     x12.37   3 
  5 Walter, Dan                  North Oldham           12.90      12.43   2 
  6 Tchamake, Paul               Eastern                12.43     x12.48   4 
  7 Ferguson, Josh               Eastern                12.32     x12.51   1 
  8 Holvey, Tyler                Oldham Count           12.32      12.51   4 
  9 Whitaker, Andrew             Eastern                          x12.51   3 
 10 Mark, Wendell                Oldham Count           12.38     x12.55   4 
 11 Hope, Alex                   North Oldham           12.68      12.58   1 
 12 Moore, Travon                Eastern                12.27     x12.58   1 
 13 Boone, Sawyer                North Oldham                     x12.87   3 
 14 Oquendo, Julian              North Oldham           13.12     x12.89   1 
 14 Snow, Nigel                  Eastern                12.65     x12.89   4 
 16 Martin, Michael              Eastern                12.96     x12.91   1 
 17 Salazar, Logan               North Oldham           12.68     x12.95   1 
 18 Johnson, Trent               North Oldham           13.14     x13.11   2 
 19 Tompkins, Ijalon             Eastern                12.92     x13.15   4 
 20 Schoenbachler, Bailey        North Oldham           13.42     x13.19   5 
 21 Ludwick, Hunter              North Oldham           13.60     x13.24   3 
 22 Gousha, Evan                 Eastern                13.46     x13.27   3 
 23 Weber, Steven                Eastern                13.04     x13.33   5 
 24 Cheatham, Monte              Eastern                12.99     x13.34   5 
 25 Stewart, Evan                Oldham Count           12.66     x13.39   4 
 26 Huff, Grayson                Oldham Count           13.39     x13.40   2 
 27 Russell, Blake               North Oldham           13.41     x13.48   2 
 28 Mieczkowski, Kyle            North Oldham           13.09     x13.59   2 
 29 Aponte, Antonio              Eastern                13.38     x13.59   3 
 30 Omweri, Cyprian              North Oldham           13.90     x13.60   2 
 31 Alexander, Nate              Eastern                          x13.60   5 
 32 Ludwick, Kristopher          North Oldham           13.64     x13.88   2 
 33 Gastineau, Lucas             North Oldham           14.56     x14.15   3 
 34 Lin, Kyle                    North Oldham           14.96     x14.45   2 
 35 Osborne, Sam                 Oldham Count           13.68     x14.47   3 
 36 Badgett, Jackson             Eastern                          x14.54   5 
 37 Mukhtar, Ilyas               Eastern                12.99     x14.63   4 
 
Event 5  Girls 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Monroe, Dani                 North Oldham           27.33      27.07   1 
  2 Bramer, Ryan                 North Oldham                      28.30   1 
  3 Mark, Diamond                Oldham Count                      28.84   1 
  4 Holleman, Emma               North Oldham           29.00     x29.08   1 
  5 Yurt, Meredith               North Oldham           30.89     x29.41   1 
  6 Gay, Rachel                  Eastern                30.40      30.51   2 
  7 Fiorito, Sarah               North Oldham                     x30.76   2 
  8 Neal, Sarah                  Oldham Count           31.90      30.87   2 
  9 Morgan, Madison              Oldham Count           31.37     x31.17   1 
 10 Monk, Madeline               Oldham Count           31.96     x31.43   1 
 11 Elmore, Makayla              Oldham Count           32.54     x31.54   1 
 12 Crosby, Mia                  Oldham Count           31.79     x31.81   3 
 13 Robinson, Hannah             Oldham Count           32.10     x31.98   2 
 14 Pendleton, Keira             North Oldham           33.14     x32.88   2 
 15 Dumke, Reagan                Oldham Count           33.26     x33.38   2 
 16 Gooden, Grace                Oldham Count           32.43     x33.90   3 
 17 Barrios, Ivon                Oldham Count           34.38     x35.16   3 
 18 Steineker, Madelyn           North Oldham           33.36     x35.25   2 
 19 Rouff, Isabella              Oldham Count           37.31     x36.07   3 
 20 Stephens, Emily              North Oldham                     x37.15   3 
 21 Samples, Macey               Oldham Count                     x37.48   3 
 22 Moore, Anya                  Eastern                           40.59   2 
 
Event 6  Boys 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Samples, Chase               Oldham Count           24.94      23.08   1 
  2 Tinnell, Wilson              Oldham Count           24.04      23.96   1 
  3 Lord, Gavin                  Eastern                24.87      24.17   1 
  4 Horton, Camron               Eastern                26.12      24.50   1 
  5 Ferguson, Josh               Eastern                25.78     x25.04   1 
  6 Hope, Alex                   North Oldham           25.20      25.30   1 
  7 Kingsley, Oscar              North Oldham                      25.42   1 
  8 Tchamake, Paul               Eastern                25.45     x25.56   3 
  9 Moore, Travon                Eastern                          x25.60   3 
 10 Snow, Nigel                  Eastern                26.03     x25.69   5 
 11 Walter, Dan                  North Oldham                     x25.72   2 
 12 Mark, Wendell                Oldham Count           27.29     x25.84   3 
 13 Alexander, Nate              Eastern                          x25.96   5 
 14 Oquendo, Julian              North Oldham                     x26.01   3 
 15 Salazar, Logan               North Oldham           26.67     x26.06   5 
 16 Rochet, Bryce                Oldham Count           26.44     x26.21   3 
 17 Tompkins, Ijalon             Eastern                          x26.34   5 
 18 Gastineau, Lucas             North Oldham                     x26.35   4 
 19 Boone, Sawyer                North Oldham           27.00     x26.60   2 
 20 Martin, Michael              Eastern                27.33     x26.66   5 
 21 Johnson, Trent               North Oldham                     x26.73   4 
 22 Pitchford, Josh              North Oldham           24.91     x26.78   1 
 23 Mieczkowski, Kyle            North Oldham           27.31     x27.10   2 
 24 Gousha, Evan                 Eastern                          x27.13   5 
 25 Hilmer, Nic                  Oldham Count           25.70     x27.23   2 
 26 Ludwick, Hunter              North Oldham                     x27.24   3 
 27 Huff, Grayson                Oldham Count           26.67     x27.25   4 
 28 Weber, Steven                Eastern                27.25     x27.43   4 
 29 Calderon, Damien             Oldham Count           25.59     x27.50   2 
 30 Ludwick, Kristopher          North Oldham           27.06     x27.94   2 
 31 Aponte, Antonio              Eastern                28.17     x27.99   4 
 32 Holvey, Tyler                Oldham Count           24.36     x28.05   2 
 33 Osborne, Sam                 Oldham Count           29.57     x28.07   2 
 34 Schoenbachler, Bailey        North Oldham           27.51     x28.59   3 
 35 Omweri, Cyprian              North Oldham           27.94     x28.72   4 
 36 Russell, Blake               North Oldham           28.65     x28.85   3 
 
Event 7  Girls 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Franzel, Asia                North Oldham           53.65      53.25  
  2 Cantrell, Ashley             North Oldham           54.84      57.82  
  3 Elmore, Makayla              Oldham Count         1:00.38      59.27  
  4 Watkins, Emma                Oldham Count         1:00.11    1:02.73  
 
Event 8  Boys 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Terry, Isaiah                North Oldham           43.06      44.26  
  2 Sams, Charles Austin         Eastern                44.35      45.45  
  3 Whitaker, Andrew             Eastern                44.78      46.69  
 
Event 9  Girls 400 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Morgan, Madison              Oldham Count         1:14.50    1:02.52   1 
  2 Despain, Josie               Oldham Count         1:01.72    1:04.17   1 
  3 Monroe, Dani                 North Oldham         1:04.89    1:04.59   1 
  4 Yurt, Meredith               North Oldham         1:08.19    1:05.45   1 
  5 Riley, Sara                  Eastern              1:10.76    1:06.35   1 
  6 Davis, Caroline              Oldham Count         1:06.54   x1:07.08   2 
  7 Bramer, Ryan                 North Oldham         1:04.44   x1:08.29   1 
  8 Bankston, Josie              Eastern                         1:10.16   2 
  9 Lynch, Amber                 Eastern                        x1:10.30   1 
 10 Gay, Rachel                  Eastern              1:17.08   x1:12.69   2 
 11 Dumke, Reagan                Oldham Count         1:17.51   x1:14.41   2 
 12 Stephens, Emily              North Oldham         1:25.58   x1:21.78   2 
 
Event 10  Boys 400 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Horton, Camron               Eastern                           55.41   1 
  2 Lord, Gavin                  Eastern              1:00.64      56.47   1 
  3 Moore, Travon                Eastern                          x57.49   1 
  4 Ferguson, Josh               Eastern                          x57.63   1 
  5 Snyder, Griffin              Oldham Count                      57.67   1 
  6 Calderon, Damien             Oldham Count           58.92    1:00.45   1 
  7 Snow, Nigel                  Eastern                        x1:00.61   3 
  8 Mark, Wendell                Oldham Count         1:20.34   x1:00.71   2 
  9 Beckner, Jaymeson            Oldham Count         1:02.18   x1:00.79   1 
 10 Aponte, Antonio              Eastern              1:00.83   x1:00.97   1 
 11 Tompkins, Ijalon             Eastern                        x1:01.57   3 
 12 Osborne, Sam                 Oldham Count         1:03.96   x1:02.05   2 
 13 Tchamake, Paul               Eastern                        x1:02.37   2 
 14 Mukhtar, Ilyas               Eastern                        x1:02.69   3 
 15 Alexander, Nate              Eastern                        x1:02.93   3 
 16 Hilmer, Nic                  Oldham Count         1:00.70   x1:03.15   2 
 17 Badgett, Jackson             Eastern                        x1:03.49   3 
 18 Holvey, Tyler                Oldham Count         1:02.27   x1:04.32   2 
 19 Outten, Jaden                Eastern                        x1:05.24   2 
 20 Weber, Steven                Eastern                        x1:05.47   3 
 21 Rochet, Bryce                Oldham Count         1:03.53   x1:05.49   2 
 22 Cheatham, Monte              Eastern                        x1:05.62   3 
 23 Roberts, Hayden              North Oldham                    1:06.66   2 
 
Event 11  Girls 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Rankin, Sarah                North Oldham         2:24.15    2:21.58  
  2 Head, Elly                   Eastern              2:36.88    2:38.28  
  3 Fain, Lakin                  North Oldham         2:39.75    2:38.44  
  4 Roy, Shannen                 North Oldham         2:42.64   x2:38.82  
  5 Ragsdale, Madison            Eastern                         2:43.17  
  6 Reinert, Karah               Oldham Count         2:39.14    2:50.05  
  7 Boa, Chloe                   Oldham Count         2:52.02    2:50.31  
  7 Lynch, Amber                 Eastern              2:49.38   x2:50.31  
  9 Gullett, Megan               Eastern              2:48.89   x2:50.96  
 10 Goldberg, Skylyn             North Oldham         2:50.85   x2:53.14  
 11 Hopp, Sarah                  Oldham Count                   x2:56.62  
 12 Fister, Megan                Eastern              2:43.66   x2:59.21  
 13 Roberts, Nichole             North Oldham         3:12.35   x3:01.16  
 14 Brough, Leah                 Eastern              3:02.37   x3:02.64  
 15 Schulte, Coral               Oldham Count         3:03.72   x3:09.80  
 16 Ayala, Isabel                Eastern              3:05.26   x3:10.73  
 17 Boone, Alayna                Oldham Count         3:09.92   x3:13.93  
 18 Senovilla, Marta             Eastern              3:09.80   x3:17.85  
 19 Willingham, Danielle         Eastern                        x3:21.22  
 20 Kyser, Rose                  Eastern              3:21.02   x3:24.48  
 21 Dermody, Sarah               Eastern              3:20.21   x3:29.26  
 22 Clarkson, Savannah           Eastern              3:50.87   x3:32.31  
 
Event 12  Boys 800 Meter Run
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Wells, Pierce                Eastern              2:08.06    2:10.70   1 
  2 Robinson, Chase              Eastern              2:15.52    2:13.57   1 
  3 Geoghegan, Alex              Eastern              2:10.48   x2:14.37   1 
  4 Ford, Devin                  North Oldham         2:17.28    2:14.77   1 
  5 Delaney, Daniel              Eastern              2:15.44   x2:15.08   1 
  6 Gentry, Caleb                Eastern              2:22.61   x2:19.44   1 
  7 Drury, Joseph                Oldham Count         2:22.09    2:19.95   1 
  8 Velasquez, Nick              Eastern              2:22.67   x2:21.06   1 
  9 Thomasson, Robert            Eastern              2:03.23   x2:21.30   1 
 10 Kersting, Michael            Eastern              2:17.12   x2:21.77   1 
 11 Chmielewski, Ben             Eastern              2:17.66   x2:22.19   1 
 12 Outten, Jaden                Eastern                        x2:23.19   1 
 13 Snyder, Griffin              Oldham Count         2:24.69    2:23.90   1 
 14 Masters, James               North Oldham         2:35.81    2:25.29   2 
 15 Schulte, Connor              Oldham Count         2:22.60   x2:27.74   1 
 16 Kyser, Alex                  Eastern              2:26.52   x2:29.70   1 
 17 Nemstev, Zach                Eastern              2:29.16   x2:30.21   1 
 18 Smaldone, Quint              Eastern              2:28.59   x2:33.67   1 
 19 Kuhn, Hayden                 North Oldham         2:30.19   x2:35.46   2 
 20 Bokhari, Haider              North Oldham         2:40.57   x2:35.63   2 
 21 Cox, Sean                    Eastern              2:34.07   x2:35.82   1 
 22 Geoghegan, Colin             Eastern              2:28.27   x2:36.42   1 
 23 Steineker, Mason             North Oldham         2:41.93   x2:37.37   2 
 24 Hamilton, Robert             Eastern              2:30.42   x2:38.38   1 
 25 Wood, Jacob                  Eastern              2:38.13   x2:39.57   1 
 26 Turner, Ryan                 North Oldham         2:44.63   x2:40.59   2 
 27 Crosby, Drake                Oldham Count         2:40.30   x2:41.57   2 
 28 Mooring, Ethan               North Oldham                   x2:41.99   2 
 29 Swanson, Brenden             Eastern              2:53.00   x2:49.91   2 
 30 Magill, Costner              North Oldham         2:50.99   x2:52.44   2 
 31 Fiorito, William             North Oldham                   x2:53.96   2 
 32 Spencer, Ethan               North Oldham                   x2:54.78   2 
 33 Monson, Trey                 North Oldham                   x2:55.09   2 
 34 Mansmann, Luke               Eastern              2:51.56   x2:55.47   2 
 35 Hornung, Andrew              Eastern              2:57.96   x2:55.55   2 
 36 Spencer, Sam                 North Oldham                   x3:03.81   2 
 37 Chick, Josh                  North Oldham         3:12.62   x3:10.75   2 
 38 Hissong, Logan               Eastern                        x3:12.28   2 
 39 Cadden, Bennett              North Oldham         2:33.67   x3:38.33   2 
 
Event 13  Girls 1600 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gullett, Megan               Eastern                         6:08.43  
  2 Turner, Lauren               Oldham Count         6:02.73    6:11.11  
  3 Wayland, Emma                Oldham Count         6:17.50    6:19.92  
  4 Goldberg, Skylyn             North Oldham         6:12.78    6:30.05  
  5 Ayala, Isabel                Eastern                         6:44.18  
  6 Fister, Megan                Eastern                        x6:49.32  
  7 Brough, Leah                 Eastern                        x6:57.73  
  8 Senovilla, Marta             Eastern                        x7:04.63  
  9 Kyser, Rose                  Eastern                        x7:16.24  
 10 Willingham, Danielle         Eastern                        x7:38.44  
 11 Dermody, Sarah               Eastern                        x7:40.40  
 
Event 14  Boys 1600 Meter Run
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kersting, Michael            Eastern              5:23.13    4:58.00   1 
  2 Chmielewski, Ben             Eastern              5:01.41    4:58.37   1 
  3 Gentry, Caleb                Eastern              5:09.02   x5:03.34   1 
  4 Payne, Luke                  Oldham Count         4:58.98    5:03.87   1 
  5 Hadaway, Tyler               Oldham Count         5:19.70    5:04.35   1 
  6 Kyser, Alex                  Eastern              5:16.40   x5:16.51   1 
  7 Brothers, Cameron            North Oldham         5:24.16    5:19.20   1 
  8 Smaldone, Quint              Eastern              5:18.68   x5:20.45   1 
  9 Nemstev, Zach                Eastern              5:16.28   x5:22.08   1 
 10 Velasquez, Nick              Eastern              5:04.13   x5:22.81   1 
 11 Bokhari, Haider              North Oldham         5:41.20    5:27.44   1 
 12 Masters, James               North Oldham         5:36.60   x5:35.17   1 
 13 Cook, Aaron                  Oldham Count         5:28.02   x5:36.73   1 
 14 Aubrey, Michael              Oldham Count         5:30.29   x5:37.55   1 
 15 Jewell, Patrick              Eastern              5:47.68   x5:39.90   2 
 16 Steineker, Mason             North Oldham         5:40.37   x5:40.11   2 
 17 Kuhn, Hayden                 North Oldham         5:48.64   x5:44.30   2 
 18 Hamilton, Robert             Eastern              6:06.54   x5:44.66   2 
 19 Cadden, Bennett              North Oldham                   x5:45.31   2 
 20 Mooring, Ethan               North Oldham         5:49.92   x5:50.72   2 
 21 Turner, Ryan                 North Oldham         5:59.68   x5:52.43   2 
 22 Magill, Costner              North Oldham         6:02.71   x6:01.92   2 
 23 Spencer, Ethan               North Oldham         6:09.13   x6:03.24   2 
 24 Spencer, Sam                 North Oldham         6:05.44   x6:06.08   2 
 25 Roberts, Xander              Oldham Count         6:27.53   x6:06.21   2 
 26 Quiram, Ayden                Oldham Count         6:19.57   x6:07.15   2 
 27 Mansmann, Luke               Eastern              6:25.19   x6:27.68   2 
 28 Earnst, Ethan                Eastern              6:33.92   x6:29.55   2 
 29 Fiorito, William             North Oldham         6:09.22   x6:34.97   2 
 30 Thornton, Andrew             Eastern              6:38.26   x6:38.11   2 
 31 Swanson, Brenden             Eastern              6:34.74   x6:39.38   2 
 32 Quiram, Mason                Oldham Count         5:55.70   x6:55.50   2 
 33 Chick, Josh                  North Oldham         6:44.52   x7:00.91   2 
 34 Hissong, Logan               Eastern                        x7:10.40   2 
 35 Hornung, Andrew              Eastern              6:41.62   x7:12.40   2 
 
Event 15  Girls High Jump
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Schultz, Abby                North Oldham         5-00.00    4-06.00  
     4-02 4-04 4-06 4-08 
        P    P    O  XXX 
 
Event 16  Boys High Jump
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ruggles, Nolan               North Oldham         5-10.00    5-10.00  
     5-08 5-10 6-00 
      XXO    O  XXX 
 
Event 17  Girls Pole Vault
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Franklin, Raegan             North Oldham        11-00.00   11-00.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-02 
        P    P    P    P    P    P    P    P     P     O     O   XXX 
  2 Franzel, Asia                North Oldham        10-00.00    9-06.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        P    P    P    P    P    P    O    O   XXX 
  3 Willis, Bobbi-Dawn           Oldham Count         6-06.00    7-00.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 
        P    P    O  XXX 
  4 Robinson, Hannah             Oldham Count                    6-06.00  
     6-00 6-06 7-00 
        O    O  XXX 
  5 Hoover, Paige                Eastern              7-00.00    6-00.00  
     6-00 6-06 
        O  XXX 
 
Event 18  Boys Pole Vault
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Franklin, Clayton            North Oldham        14-06.00   13-06.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 11-06 12-00 12-06 13-00 13-06 14-00 
        P    P    P    P    P    P    P    P     P     P     P     O     P    XO   XXX 
  2 Terry, Isaiah                North Oldham        13-00.00   13-00.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 11-06 12-00 12-06 13-00 13-06 
        P    P    P    P    P    P    P    P     P     O     O     O   XXO   XXX 
  3 Levinson, Luke               Eastern             12-06.00   12-06.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 11-06 12-00 12-06 13-00 
        P    P    P    P    P    P    P    P     P     P     O     O   XXX 
  4 Sams, Charles Austin         Eastern              9-06.00    9-06.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        P    P    P    P    O   XO    O    O   XXX 
  5 Henning, Jacob               Oldham Count                    7-06.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 
        P    P    O   XO  XXX 
  6 Gousha, Evan                 Eastern              7-06.00   x7-06.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 
        O    O    O  XXO  XXX 
  7 Whitaker, Andrew             Eastern                        x7-00.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 
        O    O    O  XXX 
  8 Wood, Jacob                  Eastern              5-06.00   x6-06.00  
     6-00 6-06 7-00 
      XXO    O  XXX 
 -- Swanson, Brenden             Eastern                              NH  
 
Event 19  Girls Long Jump
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Despain, Josie               Oldham Count                   16-06.75  
  2 Bailey, Jillian              North Oldham        15-04.50   14-02.75  
  3 Giles, Reece                 Oldham Count                   13-00.50  
 
Event 20  Boys Long Jump
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 O'Brien, Samuel              North Oldham        17-10.00   16-05.00  
  2 Outten, Jaden                Eastern             15-11.00   15-08.50  
  3 Mukhtar, Ilyas               Eastern                        15-06.50  
  4 Tchamake, Paul               Eastern             16-07.00  x14-06.00  
  5 Weber, Steven                Eastern                       x13-06.50  
  6 Quiram, Ayden                Oldham Count                   11-04.25  
 -- Newhouse, Connor             North Oldham        18-04.00        SCR  
 
Event 21  Girls Triple Jump
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bailey, Jillian              North Oldham        30-02.50   29-05.50  
  2 Giles, Reece                 Oldham Count                   29-05.25  
  3 Crosby, Mia                  Oldham Count                   28-04.25  
 
Event 22  Boys Triple Jump
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 O'Brien, Samuel              North Oldham        37-09.00   35-02.25  
      35-02.25  34-08  34-04.25           
  2 Quiram, Ayden                Oldham Count                   32-05.00  
      32-03  ND  32-05           
  3 Tchamake, Paul               Eastern             29-02.00   30-00.00  
      ND  ND  30-00           
 
Event 23  Girls Discus Throw
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Donofrio, Andrea             North Oldham           84-04      77-10  
      FOUL  FOUL  77-10           
  2 Gooden, Grace                Oldham Count           71-02      72-06  
      70-10  68-04  72-06           
  3 Steineker, Madelyn           North Oldham           62-05      58-04  
      57-02  58-04  55-05           
  4 Roberts, Nichole             North Oldham        58-03.50     x55-00  
      55-00  FOUL  52-00           
  5 McIntosh, Lacy               North Oldham           43-09     x47-04  
      33-08  34-10  47-04           
  6 Samples, Macey               Oldham Count           51-08      44-11  
      44-11  FOUL  39-02           
 
Event 24  Boys Discus Throw
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 White, Jack                  North Oldham          126-08     130-08  
      109-09  130-08  126-07           
  2 Morris, Quinlan              Oldham Count           91-05     103-10  
      86-11  87-11  103-10           
  3 Salazar, Logan               North Oldham           85-01      84-06  
      84-06  66-02  73-07           
  4 Rioux, Devin                 Oldham Count           78-08      74-01  
      FOUL  71-04  74-01           
  5 Gerber, Will                 Eastern                           72-09  
      70-04  67-03  72-09           
  6 Keith, Caleb                 Eastern                83-02      67-05  
      FOUL  67-05  56-10           
 
Event 25  Girls Shot Put
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Donofrio, Andrea             North Oldham        27-04.25   27-05.50  
  2 Gooden, Grace                Oldham Count        27-03.25   25-09.00  
  3 McIntosh, Lacy               North Oldham        21-00.50   19-11.75  
  4 Samples, Macey               Oldham Count        19-08.00   17-11.50  
  5 Roberts, Nichole             North Oldham        16-04.25  x16-03.50  
 -- Marion, Jordan               Eastern             19-11.50         ND  
 
Event 26  Boys Shot Put
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Pitchford, Josh              North Oldham        39-06.25   40-07.50  
  2 Morris, Quinlan              Oldham Count        32-11.00   31-04.75  
  3 Rioux, Devin                 Oldham Count        28-05.75   28-07.00  
  4 Lin, Kyle                    North Oldham        28-05.00   27-09.25  
  5 Keith, Caleb                 Eastern             26-11.00   26-09.00  
  6 Gerber, Will                 Eastern                        22-10.00  
 
                    Women - Team Rankings - 13 Events Scored
===============================================================================
    1) North Oldham                72        2) Oldham County              52   
    3) Eastern                     10                                           
 
                    Men - Team Rankings - 13 Events Scored
===============================================================================
    1) Eastern                     49        2) North Oldham               47   
    3) Oldham County               36