Licensed to DC Timing LLC  - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 7/20/2019 04:49 PM
                       KY Elite Pre AAU Meet - 7/20/2019                       
                                North Hardin HS                                
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 7-8 100 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Hayden, Spencer            8 Lexington Bl             16.65  
  2 Wigginton, Simone          8 Kentucky Fil             17.50  
  3 Keller, Raquel             7 Kentucky Fil             19.55  
 
Event 1  Girls 9-10 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Lewis, Chloe              10 Lexington Bl             14.28   2 
  2 Scott, Zoa                 9 Kentucky Fil             16.51   1 
  3 Johnson, Chasity           9 Kentucky Fil             17.18   1 
  4 Hayden, Taylor             9 Lexington Bl             17.22   1 
  5 Kennedy, Cheryiah          9 Lexington Bl             17.87   1 
  6 Pruitt, Roni              10 Kentucky Fil             19.48   1 
 
Event 1  Girls 11-12 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Hamilton, R'Legend        12 Unattached               13.87   2 
  2 Weathers, Kalena          12 Kentucky Fil             14.58   2 
  3 Moss, Rianne              12 Louisville T             15.78   2 
  4 Green, Gabriella          11 Kentucky Fil             15.96   2 
 
Event 1  Girls 13-14 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Brown, Mayatu             14 Kentucky Eli             14.21   3 
 
Event 1  Girls 15-16 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Ninamou, Veronique        15 Kentucky Fil             12.39   3 
  2 Speaks, Taesha            15 Lexington Bl             12.67   3 
  3 Burgess, Kendall          16 Kentucky Eli             12.95   3 
  4 Covey, Morgan             16 Kentucky Eli             13.83   3 
 
Event 1  Girls 17-18 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Benson, Trinity           17 Unattached               12.51   3 
  2 Lewis, Savannah           17 Kentucky Fil             13.44   3 
 
Event 1  Girls 19+ 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Towns, Angie              61 Unattached               15.53   3 
 
Event 2  Boys 7-8 100 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Johnson, Lyndon            8 Lexington Bl             15.14  
  2 Hayden, Graham             8 Lexington Bl             17.90  
 
Event 2  Boys 9-10 100 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Chavez, Alexander          9 Unattached               15.72  
  2 Hutchinson, Za'den         9 Westside Tra             15.75  
 
Event 2  Boys 11-12 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Richardson, Brandon       12 Westside Tra             13.12   2 
  2 Hayden, Chase             12 Lexington Bl             14.37   2 
  3 Reed, Keith               11 Westside Tra             15.44   1 
  4 Gardner, Kanye            12 Louisville T             15.46   2 
  5 Antoni, Andrew            12 Lexington Bl             15.81   2 
 
Event 2  Boys 13-14 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Guillaume, Sawyer         13 Unattached               12.50   2 
  2 Pirtle, Jeremiah          14 Louisville T             12.86   2 
  3 Channer, Jayden           13 Lexington Bl             14.25   2 
  4 Polk, Demetrius           13 Lexington Bl             18.70   2 
 
Event 2  Boys 15-16 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 White, Deiron             16 Lexington Bl             11.28   3 
  2 Taylor Jr, Stephen        16 Westside Tra             12.22   3 
  3 Matthews, Arron           16 Lexington Bl             12.32   4 
  4 Trotter, Barrye           16 Westside Tra             12.56   3 
  5 Finley, Andrew            16 Unattached               12.88   3 
 
Event 2  Boys 17-18 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Sanders, Tre Jean         17 Kentucky Eli             11.67   3 
  2 Kinley, Marquise          17 Cky Heat                 11.68   4 
  3 Morrison, Amarion         17 Kentucky Eli             11.94   4 
  4 Holbrook, Trevor          17 Louisville T             12.09   3 
 
Event 2  Boys 19+ 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Tugbe, Augustine          21 Unattached               11.45   4 
  2 Barnes, Marcus            37 Unattached               11.67   4 
 
Event 3  Girls 13-14 100 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Antoni, Keira             14 Lexington Bl             17.62  
  2 Kennedy, Jakyliah         13 Lexington Bl             18.84  
  3 Kelly, Julia              14 Westside Tra             22.98  
 
Event 3  Girls 15-16 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Cleaver, Trinity          15 Kentucky Fil             18.29   2 
  2 Mingus, Michelle          16 Kentucky Eli             18.93   2 
  3 Koch, Audrey              16 Kentucky Eli             19.88   2 
 
Event 3  Girls 17-18 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 McFayden, Kamry           17 Kentucky Eli             17.38   2 
 
Event 4  Boys 15-16 110 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Finley, Andrew            16 Unattached               18.88  
 
Event 5  Girls 7-8 200 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Keller, Raquel             7 Kentucky Fil             36.87  
  2 Walker, Tylah              8 Lexington Bl             37.27  
  3 Hayden, Spencer            8 Lexington Bl             39.29  
  4 Wigginton, Simone          8 Kentucky Fil             40.22  
 
Event 5  Girls 9-10 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Lewis, Chloe              10 Lexington Bl             30.35   2 
  2 Wright, Orryn             10 Body Rock He             30.59   3 
  3 Allen, Urijah             10 Lexington Bl             32.15   2 
  4 McCord, Jordan             9 Lexington Bl             33.56   1 
  5 Scott, Zoa                 9 Kentucky Fil             34.84   2 
  6 Hayden, Taylor             9 Lexington Bl             36.20   2 
  7 Johnson, Chasity           9 Kentucky Fil             37.22   2 
  8 Kennedy, Cheryiah          9 Lexington Bl             38.56   1 
  9 Williams, Jadaceiah       10 Kentucky Fil             39.30   1 
 10 Pruitt, Roni              10 Kentucky Fil             42.31   2 
 
Event 5  Girls 11-12 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Shanks, Karigan           12 Battling Bat             29.04   4 
  2 Weathers, Kalena          12 Kentucky Fil             29.63   3 
  3 Hamilton, R'Legend        12 Unattached               29.80   4 
  4 Moss, Rianne              12 Louisville T             31.52   4 
  5 Green, Gabriella          11 Kentucky Fil             32.67   3 
  6 Cross, Aubrionna          11 Kentucky Fil             36.75   3 
 
Event 5  Girls 13-14 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Taylor, Nevaeh            14 Lexington Bl             29.46   4 
  2 Antoni, Keira             14 Lexington Bl             29.69   3 
  3 Brown, Mayatu             14 Kentucky Eli             30.10   5 
  4 Kelly, Julia              14 Westside Tra             32.79   4 
  5 Kennedy, Jakyliah         13 Lexington Bl             33.54   3 
 
Event 5  Girls 15-16 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Ninamou, Veronique        15 Kentucky Fil             25.18   5 
  2 Covey, Morgan             16 Kentucky Eli             25.37   5 
  3 Woods, Alexandria         15 Westside Tra             26.87   6 
  4 Burgess, Kendall          16 Kentucky Eli             27.05   6 
  5 Cleaver, Trinity          15 Kentucky Fil             27.47   5 
  6 Harrison, Ta'Leah         15 Kentucky Fil             30.31   6 
 
Event 5  Girls 17-18 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Benson, Trinity           17 Unattached               25.37   5 
  2 Lewis, Savannah           17 Kentucky Fil             27.10   6 
 
Event 6  Boys 7-8 200 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Johnson, Lyndon            8 Lexington Bl             32.39  
  2 Macklin Iii, Robert        8 Westside Tra             38.08  
  3 Hayden, Graham             8 Lexington Bl             43.17  
 
Event 6  Boys 9-10 200 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Chavez, Alexander          9 Unattached               33.94  
 
Event 6  Boys 11-12 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Richardson, Brandon       12 Westside Tra             27.67   3 
  2 Hayden, Chase             12 Lexington Bl             30.64   2 
  3 Kelly, Jeremy             12 Westside Tra             32.32   2 
  4 Gardner, Kanye            12 Louisville T             32.34   2 
  5 Antoni, Andrew            12 Lexington Bl             32.83   2 
  6 Reed, Keith               11 Westside Tra             33.03   1 
 
Event 6  Boys 13-14 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Guillaume, Sawyer         13 Unattached               25.86   3 
  2 Pirtle, Jeremiah          14 Louisville T             26.87   3 
  3 Channer, Jayden           13 Lexington Bl             29.73   2 
  4 Polk, Demetrius           13 Lexington Bl             38.36   2 
 
Event 6  Boys 15-16 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Roberts, Amir             15 Lexington Bl             24.27   4 
  2 Matthews, Arron           16 Lexington Bl             24.90   4 
  3 Taylor Jr, Stephen        16 Westside Tra             24.97   4 
 
Event 6  Boys 17-18 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Jackson, Zavion           17 Kentucky Eli             23.41   4 
  2 Holbrook, Trevor          17 Louisville T             24.19   4 
  3 Sanders, Tre Jean         17 Kentucky Eli             24.40   4 
 
Event 6  Boys 19+ 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Tugbe, Augustine          21 Unattached               23.78   5 
  2 Barnes, Marcus            37 Unattached               23.98   5 
  3 Doss, Cameron             20 Unattached               26.05   5 
 
Event 7  Girls 7-8 400 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
 17 Hayden, Spencer            8 Lexington Bl           1:22.49  
 18 Wigginton, Simone          8 Kentucky Fil           1:25.54  
 21 Walker, Tylah              8 Lexington Bl           1:30.12  
 22 Keller, Raquel             7 Kentucky Fil           1:32.32  
 
Event 7  Girls 9-10 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  7 Wright, Orryn             10 Body Rock He           1:07.85   3 
  9 Allen, Urijah             10 Lexington Bl           1:09.12   2 
 13 McCord, Jordan             9 Lexington Bl           1:14.52   1 
 14 Johnson, Sanaya           10 Unattached             1:14.88   2 
 19 Scott, Zoa                 9 Kentucky Fil           1:26.80   2 
 20 Williams, Jadaceiah       10 Kentucky Fil           1:29.77   1 
 23 Johnson, Chasity           9 Kentucky Fil           1:34.72   2 
 
Event 7  Girls 11-12 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
 15 Weathers, Kalena          12 Kentucky Fil           1:15.32   3 
 16 Cross, Aubrionna          11 Kentucky Fil           1:15.87   3 
 
Event 7  Girls 13-14 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  8 Taylor, Nevaeh            14 Lexington Bl           1:08.45   3 
 11 Overall, Shaianne         13 Kentucky Eli           1:09.85   3 
 12 Brown, Mayatu             14 Kentucky Eli           1:10.49   4 
 
Event 7  Girls 15-16 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  3 Ninamou, Veronique        15 Kentucky Fil           1:00.47   4 
  4 Covey, Morgan             16 Kentucky Eli           1:02.50   4 
  5 Ferilinger, Chloe         16 Louisville T           1:02.62   4 
  6 Harrison, Ta'Leah         15 Kentucky Fil           1:07.50   4 
 
Event 7  Girls 17-18 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Wade, Dreeanna            17 Westside Tra             57.41   4 
  2 Benson, Trinity           17 Unattached               58.10   4 
 10 Lewis, Savannah           17 Kentucky Fil           1:09.14   4 
 
Event 8  Boys 7-8 400 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Johnson, Lyndon            8 Lexington Bl           1:17.32  
  2 Hayden, Graham             8 Lexington Bl           1:35.37  
 
Event 8  Boys 9-10 400 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Chavez, Alexander          9 Unattached             1:21.78  
  2 Hutchinson, Za'den         9 Westside Tra           1:24.94  
  3 Johnson, Antonio          10 Westside Tra           1:46.36  
 
Event 8  Boys 11-12 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Richardson, Brandon       12 Westside Tra           1:07.40   2 
  2 Trowell, Da'Nico          12 Westside Tra           1:09.25   2 
  3 Hayden, Chase             12 Lexington Bl           1:11.53   1 
 
Event 8  Boys 13-14 400 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Polk, Demetrius           13 Lexington Bl           1:20.05  
 
Event 8  Boys 15-16 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Trotter, Barrye           16 Westside Tra             58.66   3 
 
Event 8  Boys 17-18 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Lewis, Matt               18 Kentucky Eli             50.18   3 
  2 Jackson, Zavion           17 Kentucky Eli             50.68   3 
 
Event 8  Boys 19+ 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Benson Ii, James          19 Unattached               48.47   3 
  2 Tugbe, Augustine          21 Unattached               54.44   3 
  3 Barnes, Marcus            37 Unattached               54.77   3 
 
Event 11  Girls 9-10 1600 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Thomas, Aven               9 Lexington Bl           5:48.42  
 
Event 11  Girls 11-12 1600 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Moore, Addison            11 Lexington Bl           6:21.20  
 
Event 11  Women 19+ 1600 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Norton, Kelly             21 Unattached             6:18.24  
 
Event 11  Boys 9-10 1600 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Rice, Charles             10 Unattached             6:18.14  
  2 Crume, Elijah             10 Lexington Bl           7:23.73  
 
Event 11  Boys 13-14 1600 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Crume, Jase               14 Lexington Bl           5:40.29  
 
Event 11  Men 17-18 1600 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Morales, Max              17 Kentucky Eli           4:57.23  
 
Event 11  Men 19+ 1600 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Norton, Clint             58 Unattached             6:21.64  
 
Event 16  Men 17-18 3200 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Nunn, Dalton              17 Unattached            11:05.46  
 
Event 16  Men 19+ 3200 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Norton, Clint             58 Unattached            13:31.91  
  2 Stevens, Shannon          45 Unattached            13:57.13  
 
Event 17  Girls 13-14 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Holmes, Avery             14 Louisville T           4-08.00  
 
Event 17  Girls 15-16 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Schweitzer, Lauren        15 Louisville T           4-06.00  
  1 Speaks, Amiyah            15 Lexington Bl           4-06.00  
 
Event 18  Boys 11-12 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Mcfayden, Kamren          12 Kentucky Eli           4-04.00  
 
Event 18  Boys 15-16 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Trotter, Barrye           16 Westside Tra           5-06.00  
 
Event 18  Boys 17-18 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Young, David              17 Louisville T           6-00.00  
  1 Duncan, Kristian          17 Lexington Bl           6-00.00  
 
Event 18  Boys 19+ High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Moore, Montez             19 Louisville T           5-08.00  
 
Event 21  Girls 7-8 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Walker, Tylah              8 Lexington Bl           9-03.25  
 
Event 21  Girls 9-10 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Lewis, Chloe              10 Lexington Bl          13-01.75  
  2 Allen, Urijah             10 Lexington Bl           9-10.00  
  3 McCord, Jordan             9 Lexington Bl           8-02.75  
 
Event 21  Girls 11-12 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Shanks, Karigan           12 Battling Bat          12-04.75  
  2 Hamilton, R'Legend        12 Unattached            12-00.25  
  3 Scott, Sydnee             12 Louisville T           9-07.00  
 
Event 21  Girls 13-14 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Holmes, Avery             14 Louisville T          13-06.50  
  2 Overall, Shaianne         13 Kentucky Eli          12-07.00  
 
Event 21  Girls 15-16 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Burgess, Kendall          16 Kentucky Eli          16-09.50  
  2 Schweitzer, Lauren        15 Louisville T          14-09.75  
  3 Woods, Alexandria         15 Westside Tra          14-06.00  
 
Event 21  Girls 17-18 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Lawrence, Emma            17 Cky Heat              16-09.50  
  2 O'Dea, Annie              17 Louisville T          15-01.50  
  3 McFayden, Kamry           17 Kentucky Eli          13-03.25  
 
Event 21  Girls 19+ Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Towns, Angie              61 Unattached            10-07.75  
 
Event 22  Boys 7-8 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Macklin Iii, Robert        8 Westside Tra          10-02.00  
 
Event 22  Boys 11-12 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Mcfayden, Kamren          12 Kentucky Eli          12-06.00  
  2 Gardner, Kanye            12 Louisville T          12-01.00  
 
Event 22  Boys 13-14 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Guillaume, Sawyer         13 Unattached            19-02.00  
  2 Gentry, Quentin           14 Westside Tra          14-08.50  
  3 Channer, Jayden           13 Lexington Bl          14-05.50  
 
Event 22  Boys 15-16 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Roberts, Amir             15 Lexington Bl          17-11.50  
  2 Trotter, Barrye           16 Westside Tra          17-03.00  
 
Event 22  Boys 17-18 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Kinley, Marquise          17 Cky Heat              22-09.00  
  2 Woods Ii, Anthony         17 Westside Tra          21-08.50  
  3 Young, David              17 Louisville T          18-10.00  
  4 Pirtle, Julian            18 Louisville T          17-05.50  
 
Event 22  Boys 19+ Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Thompson, Anthony         25 Unattached            22-05.00  
  2 Moore, Montez             19 Louisville T          20-02.00  
 
Event 23  Girls 13-14 Triple Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Holmes, Avery             14 Louisville T          28-06.00  
 
Event 23  Girls 15-16 Triple Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Burgess, Kendall          16 Kentucky Eli          36-09.00  
  2 Schweitzer, Lauren        15 Louisville T          31-03.00  
 
Event 23  Girls 17-18 Triple Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Claunch, Jasmine          17 Cky Heat              39-03.00  
  2 Lawrence, Emma            17 Cky Heat              38-04.00  
  3 O'Dea, Annie              17 Louisville T          33-00.50  
 
Event 23  Girls 19+ Triple Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 DeHaven-Boyd, Alexia      22 Unattached            30-10.50  
 
Event 24  Boys 13-14 Triple Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Gentry, Quentin           14 Westside Tra          27-05.00  
 
Event 24  Boys 15-16 Triple Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Trotter, Barrye           16 Westside Tra          37-01.50  
 
Event 24  Boys 17-18 Triple Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Young, David              17 Louisville T          46-04.00  
  2 Woods Ii, Anthony         17 Westside Tra          44-05.00  
  3 Kinley, Marquise          17 Cky Heat              44-01.00  
 -- Pirtle, Julian            18 Louisville T                ND  
 
Event 24  Boys 19+ Triple Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Thompson, Anthony         25 Unattached            46-09.50  
  2 Moore, Montez             19 Louisville T          42-03.00  
  3 Doss, Cameron             20 Unattached            40-09.00  
  4 Akintayo, Tobi            23 Unattached            27-05.00  
 
Event 25  Girls 6&U Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Yeast, Zoe                   Unattached              130-00  
 
Event 25  Girls 11-12 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Johnson, Addison          12 Unattached               78-01  
  2 Scott, Sydnee             12 Louisville T             49-09  
  3 Brown, Da'Lani            11 Westside Tra             47-04  
 
Event 25  Girls 15-16 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Koch, Hannah              15 Kentucky Eli             66-01  
 
Event 26  Boys Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Gill, Raush               17 Louisville T            126-01  
  2 Packer, Terrence          17 Louisville T            116-06  
  3 Kelly, Jeremy             12 Westside Tra          50-08.50  
  4 Gaither, Ethan            11 Westside Tra             48-07  
 
Event 27  Girls 9-10 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Hayden, Taylor             9 Lexington Bl             20-04  
 
Event 27  Girls 11-12 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Scott, Sydnee             12 Louisville T             50-01  
  2 Brown, Da'Lani            11 Westside Tra             47-09  
  3 Santiago-Jones, Johari    11 Lexington Bl          30-10.50  
 
Event 28  Boys Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Gaither, Ethan            11 Westside Tra             45-05  
  2 Franklin, Kamden          10 Battling Bat             37-10  
  3 Johnson, Antonio          10 Westside Tra             22-07  
 
Event 29  Girls Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Johnson, Addison          12 Unattached            31-11.50  
  2 Yeast, Zoe                   Unattached            31-11.00  
  3 Doctor, Daijah            18 Unattached            27-05.50  
  4 Brown, Da'Lani            11 Westside Tra          27-00.00  
  5 Kelly, Julia              14 Westside Tra          22-11.50  
  6 Koch, Hannah              15 Kentucky Eli          20-10.50  
  7 Green, Gabriella          11 Kentucky Fil          17-07.00  
  8 Santiago-Jones, Johari    11 Lexington Bl          16-06.50  
  9 Pruitt, Roni              10 Kentucky Fil          13-09.50  
 10 Williams, Jadaceiah       10 Kentucky Fil          12-08.00  
 
Event 30  Boys 9-10 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Johnson, Antonio          10 Westside Tra          11-08.50  
 
Event 30  Boys 11-12 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Kelly, Jeremy             12 Westside Tra          21-01.50  
  2 Gaither, Ethan            11 Westside Tra          19-05.50  
 
Event 30  Boys 17-18 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Packer, Terrence          17 Louisville T          44-07.50  
  2 Gill, Raush               17 Louisville T          39-04.00  
 
Event 37  Girls 11-12 80 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Shanks, Karigan           12 Battling Bat             16.83  
 
Event 38  Boys 11-12 80 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Trowell, Da'Nico          12 Westside Tra             17.55  
  2 Mcfayden, Kamren          12 Kentucky Eli             17.71  
  3 Reed, Keith               11 Westside Tra             20.26  
 
Event 39  Girls 13-14 200 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Antoni, Keira             14 Lexington Bl             32.79  
  2 Kennedy, Jakyliah         13 Lexington Bl             35.16  
 
Event 43  Boys 15-16 400 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Finley, Andrew            16 Unattached             1:05.61  
 
Event 43  Boys 17-18 400 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Morrison, Amarion         17 Kentucky Eli           1:02.47  
 
Event 44  Girls 15-16 400 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Cleaver, Trinity          15 Kentucky Fil           1:15.48  
  2 Mingus, Michelle          16 Kentucky Eli           1:18.06  
  3 Koch, Audrey              16 Kentucky Eli           1:25.40  
 
Event 44  Girls 17-18 400 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 McFayden, Kamry           17 Kentucky Eli           1:12.19  
 
Event 44  Girls 19+ 400 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 DeHaven-Boyd, Alexia      22 Unattached             1:05.88  
 
Event 45  Girls 9-10 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Thomas, Aven               9 Lexington Bl           2:39.39  
  2 Johnson, Sanaya           10 Unattached             2:55.04  
 
Event 45  Girls 11-12 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Cross, Aubrionna          11 Kentucky Fil           2:56.12  
  2 Moore, Addison            11 Lexington Bl           2:57.90  
  3 Santiago-Jones, Johari    11 Lexington Bl           3:09.18  
 
Event 45  Girls 13-14 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Overall, Shaianne         13 Kentucky Eli           2:56.89  
 
Event 45  Women 15-16 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Harrison, Ta'Leah         15 Kentucky Fil           2:43.69  
 
Event 45  Women 17-18 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Wade, Dreeanna            17 Westside Tra           2:51.05  
 
Event 45  Women 19+ 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Browning, McKenzie        21 Unattached             2:45.54  
 
Event 45  Boys 9-10 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Rice, Charles             10 Unattached             2:53.37  
  2 Crume, Elijah             10 Lexington Bl           3:41.47  
 
Event 45  Boys 11-12 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Trowell, Da'Nico          12 Westside Tra           2:50.16  
 
Event 45  Boys 13-14 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Gentry, Quentin           14 Westside Tra           2:37.64  
  2 Crume, Jase               14 Lexington Bl           2:38.14  
 
Event 45  Men 19+ 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Norton, Clint             58 Unattached             2:52.23  
 
                    Women - Team Rankings - 4 Events Scored
===============================================================================
    1) Kentucky Elite              41        2) Kentucky Fillies Elite TC  25   
    3) Lexington Blazin Cats       20        4) Louisville Track Club      19   
    5) CKY Heat                     9        6) Westside Track Club         4   
    7) Body Rock Health and Fitne   2                                           
 
                     Men - Team Rankings - 3 Events Scored
===============================================================================
    1) Westside Track Club         70        2) Lexington Blazin Cats      34   
    3) Kentucky Elite              28        4) Louisville Track Club      18   
    5) CKY Heat                     6