Updated MS Wave TImes

Last First Wave Gender Team Name Sch Year Event Time Comp#
Anderies Chloe 1 F Goshen Gators Run Club 2000 5:00 PM 2420
Aulick Lily 1 F Portland Christian 3 2000 5:00 PM 2421
Brown Alexandria 1 F Portland Christian 4 2000 5:00 PM 2422
Burkhead Kelsea 1 F Unattached 2000 5:00 PM 2423
Chesser Sydney 1 F Bethlehem 5 2000 5:00 PM 2424
Dale Joy 1 F CKY Home School 4 2000 5:00 PM 2425
Doran Charlotte 1 F Unattached 2000 5:00 PM 2426
Downs Madison 1 F Unattached 2000 5:00 PM 2427
Ehringer Evelyn 1 F Bethlehem 5 2000 5:00 PM 2428
Garcia Arianna 1 F Unattached 2000 5:00 PM 2429
Grant Hailey 1 F LFCA 2000 5:00 PM 2430
Haines Sarah 1 F Unattached 2000 5:00 PM 2431
Hodges Mia 1 F Unattached 2000 5:00 PM 2432
Hudson Sawyer 1 F Goshen Gators Run Club 2000 5:00 PM 2433
Johnson Kadie 1 F Goshen Gators Run Club 2000 5:00 PM 2434
Leavens Camryn 1 F Goshen Gators Run Club 2000 5:00 PM 2435
Lesak Merci 1 F CKY Home School 0 2000 5:00 PM 2436
Martinez Ana 1 F Goshen Gators Run Club 2000 5:00 PM 2437
Masters Madeline 1 F Goshen Gators Run Club 2000 5:00 PM 2438
McCartney Aaleigha 1 F CKY Home School 2 2000 5:00 PM 2439
meyer samantha 1 F Unattached 2000 5:00 PM 2440
Mooney Caroline 1 F Unattached 2000 5:00 PM 2441
Morris Bailee 1 F Unattached 2000 5:00 PM 2442
Mudd Kaylee 1 F Highview Raptors 3 5:00 PM 2443
Newton Haley 1 F Unattached 2000 5:00 PM 2444
O'Bryan Maci 1 F Highview Raptors 3 5:00 PM 2445
Parshall Molly 1 F Goshen Gators Run Club 2000 5:00 PM 2446
Petrowski Alex 1 F Highview Raptors 1 5:00 PM 2447
Riddell Lilee 1 F Unattached 2000 5:00 PM 2448
Rogers Claire 1 F Goshen Gators Run Club 2000 5:00 PM 2449
Sensenbrenner Lola 1 F Goshen Gators Run Club 2000 5:00 PM 2450
Shepherd Chesney 1 F CKY Home School 4 2000 5:00 PM 2451
Shetler Lily 1 F CKY Home School 1 2000 5:00 PM 2452
Suetos Mahlena 1 F CKY Home School 3 2000 5:00 PM 2453
Anderson Reiss 2 F Bethlehem 6 2000 5:05 PM 2454
Bird Amelia 2 F Highview Raptors 5 5:05 PM 2455
Cooper Aubrey 2 F Goshen Gators Run Club 2000 5:05 PM 2456
Dehner Charlotte 2 F Goshen Gators Run Club 2000 5:05 PM 2457
Foushee Juliann 2 F Unattached 2000 5:05 PM 2458
Francke Laxi 2 F LFCA 2000 5:05 PM 2459
Gardener Alexa 2 F Portland Christian 3 2000 5:05 PM 2460
Guy Hannah 2 F CKY Home School 5 2000 5:05 PM 2461
Herb-Gillon Cassie 2 F LFCA 2000 5:05 PM 2462
Hodges Kennedy 2 F Unattached 2000 5:05 PM 2463
Hughes Ellie 2 F Unattached 2000 5:05 PM 2464
Hunter Macrina 2 F CKY Home School 5 2000 5:05 PM 2465
Hurst Billie 2 F Bethlehem 5 2000 5:05 PM 2466
Istre Stella 2 F Portland Christian 4 2000 5:05 PM 2467
Luperchio Daryn 2 F Bethlehem 5 2000 5:05 PM 2468
Magnuson Vivien 2 F Portland Christian 3 2000 5:05 PM 2469
Masters Phica 2 F Goshen Gators Run Club 2000 5:05 PM 2470
McKune Maci 2 F Highview Raptors 1 5:05 PM 2471
McNatt Emerson 2 F Goshen Gators Run Club 2000 5:05 PM 2472
Montgomery Esther 2 F CKY Home School 3 2000 5:05 PM 2473
Montgomery Ruth 2 F CKY Home School 1 2000 5:05 PM 2474
Muench Amelia 2 F Goshen Gators Run Club 2000 5:05 PM 2475
O'Bryan Lily 2 F Highview Raptors 1 5:05 PM 2476
Payne Alyssa 2 F Unattached 2000 5:05 PM 2477
Pierce Malory 2 F Unattached 2000 5:05 PM 2478
Riley Evelyn 2 F Unattached 2000 5:05 PM 2479
Schwager Stella 2 F Goshen Gators Run Club 2000 5:05 PM 2480
Seely Kinley 2 F Goshen Gators Run Club 2000 5:05 PM 2481
Seitz Caroline 2 F Goshen Gators Run Club 2000 5:05 PM 2482
Shetler Hannah 2 F CKY Home School 3 2000 5:05 PM 2483
Smith Adeline 2 F Portland Christian 3 2000 5:05 PM 2484
Stewart Lydia 2 F Highview Raptors 3 5:05 PM 2485
Tarbet Emery 2 F Goshen Gators Run Club 2000 5:05 PM 2486
White Emily 2 F Goshen Gators Run Club 2000 5:05 PM 2487
Williams Hannah 2 F LFCA 2000 5:05 PM 2488
Baker Emma 3 F LFCA 2000 5:10 PM 2489
Burkhead Kylie 3 F Unattached 2000 5:10 PM 2490
Cameron Harper 3 F Goshen Gators Run Club 2000 5:10 PM 2491
Dick Elizabeth 3 F CKY Home School 3 2000 5:10 PM 2492
Duber Myla 3 F Bethlehem 5 2000 5:10 PM 2493
Frazier Ana 3 F CKY Home School 0 2000 5:10 PM 2494
Goodwin Avery 3 F LFCA 2000 5:10 PM 2495
Halaris Nell 3 F Goshen Gators Run Club 2000 5:10 PM 2496
Hennessee Willa 3 F Goshen Gators Run Club 2000 5:10 PM 2497
Huang Millie 3 F Unattached 2000 5:10 PM 2498
Johnson Lydia 3 F Goshen Gators Run Club 2000 5:10 PM 2499
King Ella 3 F Unattached 2000 5:10 PM 2500
Lare Amelia 3 F Goshen Gators Run Club 2000 5:10 PM 2501
Leasher Abigail 3 F LFCA 2000 5:10 PM 2502
Lehmann Lilah 3 F Goshen Gators Run Club 2000 5:10 PM 2503
Livers Addison 3 F Unattached 2000 5:10 PM 2504
Long Kate 3 F Unattached 2000 5:10 PM 2505
Miles Adele 3 F Portland Christian 3 2000 5:10 PM 2506
Mooney Ella 3 F Unattached 2000 5:10 PM 2507
Petrowski Charley 3 F Highview Raptors 4 5:10 PM 2508
Roby Adelina 3 F Unattached 2000 5:10 PM 2509
Sears Aubrey 3 F Goshen Gators Run Club 2000 5:10 PM 2510
Stivers Gentry 3 F LFCA 2000 5:10 PM 2511
Tarbet Kyla 3 F Goshen Gators Run Club 2000 5:10 PM 2512
Taylor Greta 3 F Portland Christian 3 2000 5:10 PM 2513
Todnem Lacy 3 F Goshen Gators Run Club 2000 5:10 PM 2514
Wooldridge Allie 3 F LFCA 2000 5:10 PM 2515
Adams Tanner 4 M Thomas Nelson 2000 5:15 PM 2516
Ballard Andy 4 M Unattached 2000 5:15 PM 2517
Cameron Caleb 4 M Goshen Gators Run Club 2000 5:15 PM 2518
Copeland Grant 4 M Bethlehem 5 2000 5:15 PM 2519
Cox Caleb 4 M Goshen Gators Run Club 2000 5:15 PM 2520
Duffy Hayden 4 M Goshen Gators Run Club 2000 5:15 PM 2521
Esser James 4 M LFCA 2000 5:15 PM 2522
Fairbanks Jordan 4 M Unattached 2000 5:15 PM 2523
Fluhr Kol 4 M Unattached 2000 5:15 PM 2524
Getz Maddox 4 M Unattached 2000 5:15 PM 2525
Goodwin Austin 4 M LFCA 2000 5:15 PM 2526
Higgs Benjamin 4 M CKY Home School 5 2000 5:15 PM 2527
Hoagland Eli 4 M Goshen Gators Run Club 2000 5:15 PM 2528
Johnson Grayson 4 M Highview Raptors 4 5:15 PM 2529
Lesak Cash 4 M CKY Home School 2 2000 5:15 PM 2530
Long Ben 4 M Unattached 2000 5:15 PM 2531
Masters Henry 4 M Goshen Gators Run Club 2000 5:15 PM 2532
Miles Jack 4 M Thomas Nelson 2000 5:15 PM 2533
Miller Easton 4 M Unattached 2000 5:15 PM 2534
Newton Brady 4 M ThomasNelson 2000 5:15 PM 2535
Philips Isaac 4 M Portland Christian 3 2000 5:15 PM 2536
Pierce Grayson 4 M Bethlehem 5 2000 5:15 PM 2537
Porter Eli 4 M Portland Christian 5 2000 5:15 PM 2538
Qualls Preston 4 M Unattached 2000 5:15 PM 2539
Reese Brayden 4 M Unattached 2000 5:15 PM 2540
Riedel Jonathan 4 M LFCA 2000 5:15 PM 2541
Schneider Eli 4 M Goshen Gators Run Club 2000 5:15 PM 2542
Shain Michael 4 M Bethlehem 6 2000 5:15 PM 2543
Shreve Jedidiah 4 M CKY Home School 5 2000 5:15 PM 2544
Terry Jonah 4 M Goshen Gators Run Club 2000 5:15 PM 2545
Warren Hunter 4 M Goshen Gators Run Club 2000 5:15 PM 2546
Weddle Colten 4 M Unattached 2000 5:15 PM 2547
Williams Samuel 4 M LFCA 2000 5:15 PM 2548
Wilson Grant 4 M LFCA 2000 5:15 PM 2549
Wilson Reed 4 M LFCA 2000 5:15 PM 2550
Adcox Brylynn 5 M Unattached 2000 5:20 PM 2551
Bezuidenhout Cornelius 5 M Goshen Gators Run Club 2000 5:20 PM 2552
Billingsley Mason 5 M Goshen Gators Run Club 2000 5:20 PM 2553
Brown Bryson 5 M Unattached 2000 5:20 PM 2554
Cannon Elijah 5 M LFCA 2000 5:20 PM 2555
Chesser Ethan 5 M Bethlehem 5 2000 5:20 PM 2556
Combs Lucas 5 M LFCA 2000 5:20 PM 2557
Couch Colt 5 M Thomas Nelson 2000 5:20 PM 2558
Ennenbach John Robert 5 M Unattached 2000 5:20 PM 2559
Fee Andrew 5 M Goshen Gators Run Club 2000 5:20 PM 2560
Franklin Jude 5 M Unattached 2000 5:20 PM 2561
Gocke Silas 5 M Unattached 2000 5:20 PM 2562
Hans Ryland 5 M Goshen Gators Run Club 2000 5:20 PM 2563
Harley Chase 5 M Goshen Gators Run Club 2000 5:20 PM 2564
Hodges Ethan 5 M Unattached 2000 5:20 PM 2565
Johnson Riley 5 M Goshen Gators Run Club 2000 5:20 PM 2566
Jones Westin 5 M Goshen Gators Run Club 2000 5:20 PM 2567
Jones Beckett 5 M Goshen Gators Run Club 2000 5:20 PM 2568
Lesak Kru 5 M CKY Home School 3 2000 5:20 PM 2569
Luckett Harrison 5 M Goshen Gators Run Club 2000 5:20 PM 2570
Martinez Santiago 5 M Goshen Gators Run Club 2000 5:20 PM 2571
Mattingly Jasper 5 M Unattached 2000 5:20 PM 2572
Miles Hank 5 M Thomas Nelson 2000 5:20 PM 2573
Neisler Chip 5 M CKY Home School 4 2000 5:20 PM 2574
Osborne Maxson 5 M Unattached 2000 5:20 PM 2575
Philips Augustus 5 M Portland Christian 5 2000 5:20 PM 2576
Reid Garrett 5 M Thomas Nelson 2000 5:20 PM 2577
Sayler Griffin 5 M Goshen Gators Run Club 2000 5:20 PM 2578
Simpson Lucas 5 M Unattached 2000 5:20 PM 2579
Smith Adam 5 M LFCA 2000 5:20 PM 2580
Tarbet Jaxon 5 M Goshen Gators Run Club 2000 5:20 PM 2581
Thompson Colton 5 M Unattached 2000 5:20 PM 2582
Todnem Liam 5 M Goshen Gators Run Club 2000 5:20 PM 2583
Warren Sawyer 5 M Goshen Gators Run Club 2000 5:20 PM 2584
White Maverick 5 M Unattached 2000 5:20 PM 2585
Ballard Kevin 6 M Unattached 2000 5:25 PM 2586
Ballard Kevin 6 M Bethlehem 6 2000 5:25 PM 2587
Belcher Everett 6 M Unattached 2000 5:25 PM 2588
Bormann Seth 6 M Portland Christian 3 2000 5:25 PM 2589
Brown Brady 6 M Unattached 2000 5:25 PM 2590
Brown Logan 6 M Unattached 2000 5:25 PM 2591
Burden Jameson 6 M Unattached 2000 5:25 PM 2592
Dale Kellan 6 M Unattached 2000 5:25 PM 2593
DuPuis Tyson 6 M Bethlehem 5 2000 5:25 PM 2594
Farley Finnegan 6 M Unattached 2000 5:25 PM 2595
Franklin Levi 6 M Unattached 2000 5:25 PM 2596
Garcia Danial 6 M Unattached 2000 5:25 PM 2597
Harley Krew 6 M Goshen Gators Run Club 2000 5:25 PM 2598
Hayden Cole 6 M Goshen Gators Run Club 2000 5:25 PM 2599
Johnson Landon 6 M Goshen Gators Run Club 2000 5:25 PM 2600
King Sawyer 6 M LFCA 2000 5:25 PM 2601
Knight Chase 6 M Goshen Gators Run Club 2000 5:25 PM 2602
Laubach Drake 6 M Goshen Gators Run Club 2000 5:25 PM 2603
Miller-Richardson Preston 6 M LFCA 2000 5:25 PM 2604
Mooney Luke 6 M Unattached 2000 5:25 PM 2605
Muench Oliver 6 M Goshen Gators Run Club 2000 5:25 PM 2606
Nagle Alec 6 M Goshen Gators Run Club 2000 5:25 PM 2607
Neisler Bertie 6 M CKY Home School 1 2000 5:25 PM 2608
Norris Oliver 6 M Goshen Gators Run Club 2000 5:25 PM 2609
Ortiz Luke 6 M CKY Home School 3 2000 5:25 PM 2610
Parrish Abram 6 M Unattached 2000 5:25 PM 2611
Reddick Eli 6 M CKY Home School 3 2000 5:25 PM 2612
Shreve John 6 M CKY Home School 5 2000 5:25 PM 2613
Simpson Colton 6 M Unattached 2000 5:25 PM 2614
Sogar Colsen 6 M Goshen Gators Run Club 2000 5:25 PM 2615
Sympson Jack 6 M Unattached 2000 5:25 PM 2616
Tobbe Evan 6 M Goshen Gators Run Club 2000 5:25 PM 2617
Wells Oliver 6 M Goshen Gators Run Club 2000 5:25 PM 2618
Young Jaxson 6 M Portland Christian 5 2000 5:25 PM 2619
Bailey Josh 7 M Goshen Gators Run Club 2000 5:30 PM 2620
Belcher Landon 7 M Unattached 2000 5:30 PM 2621
Boguszewski Benjamin 7 M Unattached 2000 5:30 PM 2622
Brodsky Logan 7 M Goshen Gators Run Club 2000 5:30 PM 2623
Brown Caleb 7 M Unattached 2000 5:30 PM 2624
Burkhead Kysaac 7 M Unattached 2000 5:30 PM 2625
Clem Miles 7 M Goshen Gators Run Club 2000 5:30 PM 2626
Corbett Jeffrey 7 M CKY Home School 5 2000 5:30 PM 2627
Couch Canon 7 M Thomas Nelson 2000 5:30 PM 2628
Cranmer Eli 7 M Portland Christian 4 2000 5:30 PM 2629
Doyle Jacob 7 M Unattached 2000 5:30 PM 2630
Gay Levi 7 M Goshen Gators Run Club 2000 5:30 PM 2631
Gray Jackson 7 M Goshen Gators Run Club 2000 5:30 PM 2632
Guffey Brooks 7 M Goshen Gators Run Club 2000 5:30 PM 2633
Hoagland Aidan 7 M Goshen Gators Run Club 2000 5:30 PM 2634
Hoyer Micah 7 M Portland Christian 5 2000 5:30 PM 2635
LaDuke Kellen 7 M Highview Raptors 1 5:30 PM 2636
Lare Ethan 7 M Goshen Gators Run Club 2000 5:30 PM 2637
Leavens Eli 7 M Goshen Gators Run Club 2000 5:30 PM 2638
Lovelace William 7 M Unattached 2000 5:30 PM 2639
Lyninger Noah 7 M Portland Christian 5 2000 5:30 PM 2640
Magnuson Van 7 M Portland Christian 5 2000 5:30 PM 2641
Marx Connor 7 M Goshen Gators Run Club 2000 5:30 PM 2642
McCartney Trenton 7 M CKY Home School 5 2000 5:30 PM 2643
Olivier Grant 7 M Goshen Gators Run Club 2000 5:30 PM 2644
Sagrecy Harrison 7 M Unattached 2000 5:30 PM 2645
Sears Austin 7 M Goshen Gators Run Club 2000 5:30 PM 2646
Thomas Eli 7 M Bethlehem 4 2000 5:30 PM 2647
Austin Bella 8 F CKY Home School 8 3000 5:35 PM 2648
Blakemore Emmeline 8 F LCMS 3000 5:35 PM 2649
Blanton Isabel 8 F Grayson County 8 3000 5:35 PM 2650
Brown Caylen 8 F Central Hardin 7 3000 5:35 PM 2651
Brown Aniyah 8 F Unattached 3000 5:35 PM 2652
Browning Katie 8 F Portland Christian 7 3000 5:35 PM 2653
Cardwell Jocelyn 8 F Shelby County 7 3000 5:35 PM 2654
Clemens Aubrie 8 F Thomas Nelson 3000 5:35 PM 2655
Egan Alex 8 F Unattached 3000 5:35 PM 2656
Fortner Chloe 8 F Unattached 3000 5:35 PM 2657
Gilbert Penelope 8 F Unattached 3000 5:35 PM 2658
Guy Ruth 8 F CKY Home School 6 3000 5:35 PM 2659
Hall Laney 8 F Grayson County 6 3000 5:35 PM 2660
Hall Alisha 8 F East Oldham Middle School 6 3000 5:35 PM 2661
Harper Lily 8 F North Oldham Middle School 8 3000 5:35 PM 2662
Huff Arabella 8 F CKY Home School 8 3000 5:35 PM 2663
Keener Jasmine 8 F CKY Home School 8 3000 5:35 PM 2664
Kelly Katherine 8 F Christian Educational Consortium 8 3000 5:35 PM 2665
Keramzieva Aleksandra 8 F North Oldham Middle School 6 3000 5:35 PM 2666
King Carlie 8 F Unattached 3000 5:35 PM 2667
Livers Addison 8 F Bethlehem 6 3000 5:35 PM 2668
McQuiston Sofia 8 F Central Hardin 7 3000 5:35 PM 2669
Mooney Savannah 8 F Unattached 3000 5:35 PM 2670
Pennington Audree 8 F Grayson County 6 3000 5:35 PM 2671
Portman Gracie 8 F Grayson County 8 3000 5:35 PM 2672
Pruitt Adeline 8 F Christian Educational Consortium 6 3000 5:35 PM 2673
Skillern Elizabeth 8 F North Oldham Middle School 6 3000 5:35 PM 2674
VanMeter Sutten 8 F Grayson County 8 3000 5:35 PM 2675
Ward Bethany 8 F North Oldham Middle School 8 3000 5:35 PM 2676
Williams Amelia 8 F Shelby County 8 3000 5:35 PM 2677
Wood Bella 8 F Bardstown Middle 3000 5:35 PM 2678
Arroyo Alexis 9 F Highview Raptors 6 5:40 PM 2679
Auton Riley 9 F North Oldham Middle School 8 3000 5:40 PM 2680
Baird Catherine 9 F North Oldham Middle School 6 3000 5:40 PM 2681
Behlke Emily 9 F Grayson County 8 3000 5:40 PM 2682
Boa Hope 9 F East Oldham Middle School 8 3000 5:40 PM 2683
Bradley Zoie 9 F Shelby County 8 3000 5:40 PM 2684
Breeding Ava 9 F East Oldham Middle School 8 3000 5:40 PM 2685
Chambers Julie 9 F Central Hardin 7 3000 5:40 PM 2686
Dalrymple Lucy 9 F Unattached 3000 5:40 PM 2687
Dalrymple Lucy 9 F Bethlehem 7 3000 5:40 PM 2688
Darst Claire 9 F Central Hardin 8 3000 5:40 PM 2689
Dehner Brenley 9 F North Oldham Middle School 6 3000 5:40 PM 2690
Dennison Kennedy 9 F East Oldham Middle School 7 3000 5:40 PM 2691
Dulaney Margaret 9 F LCMS 3000 5:40 PM 2692
Eveland Olivia 9 F Unattached 3000 5:40 PM 2693
Garcia Alyssa 9 F Meade County 8 3000 5:40 PM 2694
Logsdon Lexie Jo 9 F Grayson County 7 3000 5:40 PM 2695
Masters Adeline 9 F North Oldham Middle School 8 3000 5:40 PM 2696
Mattingly Robyn 9 F Unattached 3000 5:40 PM 2697
meyer makayla 9 F Unattached 3000 5:40 PM 2698
Miles Olivia 9 F Central Hardin 7 3000 5:40 PM 2699
Moore Mallory 9 F Meade County 7 3000 5:40 PM 2700
Muncy Bellamina 9 F Meade County 8 3000 5:40 PM 2701
Odom Caylee 9 F East Oldham Middle School 7 3000 5:40 PM 2702
Pennington Abigail 9 F Grayson County 8 3000 5:40 PM 2703
Petaja Gentry 9 F East Oldham Middle School 6 3000 5:40 PM 2704
Petaja Hadley 9 F East Oldham Middle School 6 3000 5:40 PM 2705
Rowe Ruby 9 F Christian Educational Consortium 8 3000 5:40 PM 2706
Smith MacKenna 9 F Unattached 3000 5:40 PM 2707
Stewart Layla 9 F Highview Raptors 6 5:40 PM 2708
Wells Iris 9 F North Oldham Middle School 7 3000 5:40 PM 2709
Young Emaline 9 F Shelby County 6 3000 5:40 PM 2710
Anderson Aubrey 10 F North Oldham Middle School 8 3000 5:45 PM 2711
Browning Lauren 10 F Highview Raptors 6 5:45 PM 2712
Cannon Nellie 10 F LFCA 3000 5:45 PM 2713
Cardwell Jaya 10 F Shelby County 6 3000 5:45 PM 2714
Cargould Elle 10 F North Oldham Middle School 7 3000 5:45 PM 2715
Floyd Katy 10 F Unattached 3000 5:45 PM 2716
Frazier Anna 10 F Christian Educational Consortium 8 3000 5:45 PM 2717
Hill Lexi 10 F Grayson County 5 3000 5:45 PM 2718
Lehmann Harper 10 F North Oldham Middle School 6 3000 5:45 PM 2719
Muschinski Madeleine 10 F North Oldham Middle School 6 3000 5:45 PM 2720
Neisler Susie 10 F CKY Home School 6 3000 5:45 PM 2721
Newton Harper 10 F Unattached 3000 5:45 PM 2722
Nunnally Isabelle 10 F Unattached 3000 5:45 PM 2723
Palumbo Christina 10 F Bethlehem 5 3000 5:45 PM 2724
Parrish Ella Rose 10 F Unattached 3000 5:45 PM 2725
Payne Addison 10 F Spencer County Middle School 8 3000 5:45 PM 2726
Pendleton Kate 10 F Highview Raptors 6 5:45 PM 2727
Pendleton Olivia 10 F Highview Raptors 6 5:45 PM 2728
Perez Audrie 10 F Unattached 3000 5:45 PM 2729
Perkins Audrey 10 F North Oldham Middle School 6 3000 5:45 PM 2730
Richard Lacey 10 F Bardstown Middle 3000 5:45 PM 2731
Smith Elyse 10 F Christian Educational Consortium 6 3000 5:45 PM 2732
Todnem Lilly 10 F North Oldham Middle School 7 3000 5:45 PM 2733
Webb Riley 10 F LCMS 3000 5:45 PM 2734
Whitehouse Mackenzie 10 F Unattached 3000 5:45 PM 2735
Bannon Kate 11 F Spencer County Middle School 8 3000 5:50 PM 2736
Burgan Ryan 11 F North Oldham Middle School 6 3000 5:50 PM 2737
Burkhead Kayleigh 11 F Unattached 3000 5:50 PM 2738
Burress Mia 11 F Unattached 3000 5:50 PM 2739
Cannon Lydia 11 F LFCA 3000 5:50 PM 2740
Carden Grace 11 F Highview Raptors 6 5:50 PM 2741
Cotton Kimberly 11 F Central Hardin 7 3000 5:50 PM 2742
Dykes Bella 11 F East Oldham Middle School 6 3000 5:50 PM 2743
Elliott Angelica 11 F Grayson County 8 3000 5:50 PM 2744
Garcia Alyssa 11 F Unattached 3000 5:50 PM 2745
Hans Corinne 11 F North Oldham Middle School 8 3000 5:50 PM 2746
Hoten Baili 11 F Thomas Nelson 3000 5:50 PM 2747
Livers Kadence 11 F Bardstown Middle 3000 5:50 PM 2748
McCartney Savannah 11 F CKY Home School 6 3000 5:50 PM 2749
Miniard Brenna 11 F East Oldham Middle School 7 3000 5:50 PM 2750
Payne Arianna 11 F Unattached 3000 5:50 PM 2751
Rigsby Presley  11 F East Oldham Middle School 7 3000 5:50 PM 2752
Roesler Piper 11 F North Oldham Middle School 8 3000 5:50 PM 2753
Rowan Emma 11 F East Oldham Middle School 6 3000 5:50 PM 2754
Rowland Mia 11 F LCMS 3000 5:50 PM 2755
Sensenbrenner Vita 11 F North Oldham Middle School 7 3000 5:50 PM 2756
Steineker Melody 11 F North Oldham Middle School 8 3000 5:50 PM 2757
Berry Landon 12 M Central Hardin 7 3000 5:55 PM 2758
Brooks Gutyan 12 M LFCA 3000 5:55 PM 2759
Cook Matthew 12 M Spencer County Middle School 8 3000 5:55 PM 2760
Courtney Lucas